מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 997 מתוך 1473
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  996  |  997  |  998  | ... |  1471  |  1472  |  1473  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2898

#14941  נשלח: א' 03/11/2013 19:40

Shasoosh כתב:
BlackFish

סרט תיעודי מעולה המתרכז ב Killer Whale שהרג 3 ממאמניו.

נראה לי התעודי הטוב ביותר שראיתי השנה.

8.5/10

ראיתי גם. אותי הוא פחות הרשים. הסרט נא בין מנטרות כמו "כמה לוויתן קטלן מסוכן לאנשים" לבין "כמה אינטילגנים הם ואסור להחזיק אותם בשבי". אני מסכים עם שתי הנקודות אבל הרגשתי שהסרט מחמיץ את שתיהן.
היה איזה דוקומנטרי ביס דוקו על ציד דולפינים בחופי יפן. הוא ריגש אותי הרבה יותר והשאיר בי הרהורים עמוקים.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Shasoosh
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jun 29, 2007
הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 766

#14942  נשלח: א' 03/11/2013 19:42

^ שם הסרט שאתה מדבר עליו הוא The Cove
גם מעולה.
(1) הבעות תודה: Hertz33
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3726
מספר הודעות: 36820

#14943  נשלח: ב' 04/11/2013 9:04

We're the Millers
על מנת להסדיר חוב למעסיק שלו, סוחר סמים קטן מגייס חשפנית (ג'ניפר אניסטון), הומלסית ואת השכן, שישחקו בתור המשפחה שלו כאשר הם נוסעים למקסיקו להבריח סמים. בדרך חזרה הם מסתכסכים עם האנשים הלא נכונים ולומדים לאהוב אחד את השני כמשפחה.

קומדיה משפחתית קלילה. יש בערך 10 שניות שיעלו לכם חיוך על המסך, השאר בינוני ברמה של קומדיה משנות ה- 80'.
פסקול DTS-HD Master Audio ותמונה סופר חדה.
5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2230
מספר הודעות: 37597

#14944  נשלח: ב' 04/11/2013 20:39

Monsters

במציאות בה כדו"הא סובל מפלישת חייזרים, צלם ציני מלווה את ביתו של הבוס שלו אל מעבר לגבול בחזרה אל ארה"ב.

בניגוד לצפוי, זה אינו סרט מד"ב במובן הקלאסי של המילה ואם היינו מחליפים את החייזרים בכוחות גרילה של אויב כלשהו או נניח בלהקת זאבים, הסרט במהותו היה נשאר זהה. מה שנשאר לנו הוא סרט מסע של שני אנשים ומה שקורה בנהם בדרך. מהבחינה הזו זהו אינו סרט רע, אך לא ממש מצאתי את הפואנטה, לא היה שום טוויסט או גילוי מרעיש וסה"כ קיבלנו עוד סרט דרמה סביר ותו לא.

אפשר לוותר.

5.9/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 446
מספר הודעות: 4768

#14945  נשלח: ג' 05/11/2013 8:27

מישו ראה את הסרט jobs החדש על סטיב ג'ובס ויכול בבקשה לכתוב ביקורת ?
( http://www.imdb.com/title/tt2357129 )

בחיפוש מצאתי רק אחת.

תודה
epony (אור)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005
הבעות תודה: 1422
מספר הודעות: 10565

#14946  נשלח: ג' 05/11/2013 11:29

Ender's Game

סרט שאני אישית ציפיתי לו רבות, אחרי שקראתי את הספר עליו הוא מבוסס יותר מפעם אחת ברבות השנים.

שלא במפתיע, ציפיות גבוהות מופילות לאכזבה. הספר מן הסתם הרבה יותר עמוק מהסרט, וחלק מהבחירות שעשה התסריטאי היו די אומללות לעניות דעתי.
לצערי גם בתור סרט נטו, אפילו כשאני מנסה לנטרל את ההיכרות העמוקה שלי עם הספר, לא התרגשתי יותר מדי ונראה לי שהיה לו פוטנציאל להיות הרבה יותר טוב - יש המון סצנות של קרבות בספר שפשוט נחתכו מהסרט לטובת דגש יותר גדול על הפן האישי של הדמויות (שנעשה לא רע בסה"כ, ומוסיף לכך המשחק של אסא באטרפילד המוצלח מאוד בתפקיד אנדר, ואפילו מהריסון פורד הוותיק נהניתי).

יחד עם זאת, הסרט עדיין די נאמן לספר ולא עבר את הטבח ההוליוודי המקובל במילה הכתובה והפך לסרט אקשן סתמי ונבוב. יש לא מעט קטעים טובים בסרט, אפילו סביב האקשן, וחלק מהבחירות של היוצרים היו מוצלחות מאוד (משחק המחשבה למשל). בסה"כ אני רוצה להאמין שאם לא הייתי מכיר את הספר כ"כ טוב, לא הייתי מתאכזב ממנו יותר מדי, ואפילו נהנה. מה שבטוח, הפסקול קטלני, וכל הסרט חשבתי איך הוא יישמע בקולנוע הביתי של istarmini.

הערה קטנה לסיום: אין לי שמץ של מושג למה, אבל רשתות הקולנוע הגדולות בארץ החליטו "להשפיל" את הסרט הזה, ובשבוע הבכורה שלו, בעוד ת'ור מקבל הקרנות באולמות הכי גדולים, כולל 3D ו-IMAX, המשחק של אנדר "הודח" לאולמות הכי קטנים (כגון אולם 17 בסינמה סיטי גלילות). לא ברור לי למה, כי זה סרט שבטוח ירוויח ממסך גדול, אבל בהחלט ייתכן שבעלי מערכות הק"ב המושקעות יכולים לוותר על הסרט הזה בקולנוע...

6.5/10, עם פוטנציאל לציון יותר גבוה למי שלא מכיר בע"פ את הספר (נראה, אולי מישהו עוד ישכיל לעשות מסדרת הספרים הפקה טלוויזיונית מושקעת)
(1) הבעות תודה: bariko
bariko
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2005

הבעות תודה: 269
מספר הודעות: 7068

#14947  נשלח: ג' 05/11/2013 17:43

epony כתב:
Ender's Game

סרט שאני אישית ציפיתי לו רבות, אחרי שקראתי את הספר עליו הוא מבוסס יותר מפעם אחת ברבות השנים.

שלא במפתיע, ציפיות גבוהות מופילות לאכזבה. הספר מן הסתם הרבה יותר עמוק מהסרט, וחלק מהבחירות שעשה התסריטאי היו די אומללות לעניות דעתי.
לצערי גם בתור סרט נטו, אפילו כשאני מנסה לנטרל את ההיכרות העמוקה שלי עם הספר, לא התרגשתי יותר מדי ונראה לי שהיה לו פוטנציאל להיות הרבה יותר טוב - יש המון סצנות של קרבות בספר שפשוט נחתכו מהסרט לטובת דגש יותר גדול על הפן האישי של הדמויות (שנעשה לא רע בסה"כ, ומוסיף לכך המשחק של אסא באטרפילד המוצלח מאוד בתפקיד אנדר, ואפילו מהריסון פורד הוותיק נהניתי).

יחד עם זאת, הסרט עדיין די נאמן לספר ולא עבר את הטבח ההוליוודי המקובל במילה הכתובה והפך לסרט אקשן סתמי ונבוב. יש לא מעט קטעים טובים בסרט, אפילו סביב האקשן, וחלק מהבחירות של היוצרים היו מוצלחות מאוד (משחק המחשבה למשל). בסה"כ אני רוצה להאמין שאם לא הייתי מכיר את הספר כ"כ טוב, לא הייתי מתאכזב ממנו יותר מדי, ואפילו נהנה. מה שבטוח, הפסקול קטלני, וכל הסרט חשבתי איך הוא יישמע בקולנוע הביתי של istarmini.

הערה קטנה לסיום: אין לי שמץ של מושג למה, אבל רשתות הקולנוע הגדולות בארץ החליטו "להשפיל" את הסרט הזה, ובשבוע הבכורה שלו, בעוד ת'ור מקבל הקרנות באולמות הכי גדולים, כולל 3D ו-IMAX, המשחק של אנדר "הודח" לאולמות הכי קטנים (כגון אולם 17 בסינמה סיטי גלילות). לא ברור לי למה, כי זה סרט שבטוח ירוויח ממסך גדול, אבל בהחלט ייתכן שבעלי מערכות הק"ב המושקעות יכולים לוותר על הסרט הזה בקולנוע...

6.5/10, עם פוטנציאל לציון יותר גבוה למי שלא מכיר בע"פ את הספר (נראה, אולי מישהו עוד ישכיל לעשות מסדרת הספרים הפקה טלוויזיונית מושקעת)

אור,
ראיתי בוואלה ביקורת די דומה לשלך.
למזלי, קראתי את הספר לפני המון שנים, כך שלא זכרתי ממנו כלום.

לא פשוט להעביר ספר במלואו למסך הגדול.
גם בספרי "הארי פוטר", פרקים שלמים הועלמו לגמרי בסרט, או שהוזכרו ברפרוף.
הבמאי לא תמיד חייב להיות נאמן למקור. לפעמים מוציאים סרט שרק מתבסס על הספר.
וזה הבדל גדול.
כמובן שהקוראים הפנאטיים זועמים, עד למקרים קיצוניים של החרמת הסרט באופן טוטאלי.

מסכים איתך לגבי שני דברים:
1. הפסקול הנהדר. ישבתי מרותק גם בעת הכותרות העולות, ואלמלא חברתי שכבר גלגלה אותי החוצה, הייתי נשאר יותר.

2. העיתוי הגרוע של הקרנת הסרט, שיצא בדיוק יחד עם "ת'ור".
אצלינו בפלאנט חיפה, זה נדחק לאולמות 14, 19 שכל אחד מהם מכיל כ-150 כיסאות, מקסימום.
(1) הבעות תודה: epony
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 446
מספר הודעות: 4768

#14948  נשלח: ג' 05/11/2013 23:10

White house down

לא אכנס שוב לתיאור של העלילה היות והסרט כבר הוזכר כאן כמה פעמים.

צופים רבים וויתרו על הסרט הזה בגלל הסמיכות והדמיון
בינו לבין הסרט Olympus Has Fallen ואכן הוא דיי דומה..

אבל הפעם מדובר בסרט יותר קליל , שפחות לוקח את עצמו ברצינות.
עם המון קטעים מצחיקים וכמובן רבוי אקשן ואפקטים
שיוציאו את המקסימום ממערכת הסאונד שלכם

10\7
yaron939 (ירון)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Nov 04, 2013

מספר הודעות: 7

#14949  נשלח: ד' 06/11/2013 14:50

איירון מן 3

סרט נפלא עם הומור וקטעים מרגשים, איירון מן שוב נלחם נגד הרעים כגיבור על שמציל הפעם
את נשיא ארצות הברית מחטיפה ועוד...
אני וחברה שלי פשוט מתים על סדרת הסרטים של גיבורי העל הקשורים אחד בשני של אולפני MARVEL
ומחכים לסרטים הבאים...
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#14950  נשלח: ה' 07/11/2013 17:18

Hotel Rwanda

עוד סרט על הזוועות הבלתי פוסקות אותן מסוגל לבצע המין האנושי - והפעם על הטבח ברואנדה בו נרצחו כמיליון אזרחים, גברים, נשים וילדים. הסרט מתרכז בסיפורו של מנהל מלון מקומי שהצליח לתת מחסה ולהציל מעל ל 1000 פליטים. מבוסס על סיפור אמיתי.

סרט מרגש ומהנה, מומלץ בחום.

9/10

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#14951  נשלח: ה' 07/11/2013 17:22

Beetlejuice

זוג שנפטר מגלה כי משפחה מחרידה נכנסה אל דירתם, עכשיו הם יעשו הכל על מנת לגרשם, כולל לשכור את שירותיו של "מגרש האנשים" ביטלג'וס.

אחד מהסרטים הבולטים ברפטואר העשיר של טים ברטון (ואחד היחידים אני מאמין שלא כולל בתוכו את ג'וני הלנה דפ בונהם קרטר ). גם בסרט הנ"ל, כמו ברב סרטיו, מתבצע שימוש ב Stop Motion, טכנולוגיה המקנה לסרט את הקסם הייחודי שלו. הסרט בכיכובם של אלק בולדווין (לפני שהתנפח), ג'ינה דייויס (האישה ועצמות הלחיים) ומייקל קיטון שלדעתי נותן את אחת ההופעות הטובות ביותר שלו בקולנוע.

בהחלט סרט מקסים ומשעשע.

8.5/10

dor8 (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 25, 2008
הבעות תודה: 201
מספר הודעות: 4835

#14952  נשלח: ו' 08/11/2013 0:25

2 Guns

סוכן די אי איי וחייל קרבי מחיל הים נשלחים לבצע שוד בשליחות מפקדיהם המושחתים.
כמובן שהעניינים מסתבכים בגדול והם נאלצים להלחם על חייהם ועל חפותם.
סרט פעולה מצוין!

8/10.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7373

#14953  נשלח: ו' 08/11/2013 9:55

The frozen ground

הסרט לא יקבל ציון נמוך כי הוא מבוסס על מקרה אמיתי אבל בהחלט ציפיתי ליותר מסרט שניקולאס קייג' וג'ון קיוזאק.

בלש לפני פרישה מקבל לידיו תיק של רוצח סידרתי שאונס את קורבנותיו ואז רוצח אותן. אחת מהבנות שהוא אנס מצליחה לברוח. האם יצליח הבלש להוציא ממנה עדות או שהרוצח יגיע אליה לפני?

5.5\10
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 3698

#14954  נשלח: ו' 08/11/2013 11:30

Wolverine

פרק נוסף בהרפתקאות המוטציה הקשוחה. הפעם ביפן. נלחם בכל מה שיש לאי להציע: יקוזה, נינג'ות ורובוטריק.
קטעי פעולה אפקטיביים ואפילו מקוריים (הקרב על גג הרכבת). התחושה שהסרט ארוך ולא מכיל מספיק פעולה. במקום יש דיבורים ופלאשבקים.
יש גם עלילה אבל למה לכם.

7.5 לסרט פעולה

The World's End

חמישה חברים בהנהגת סיימון פג מתאחדים לסיבוב פאבים שלא הצליחו להשלים בצעירותם. בריטים מה רציתם.
הפעם הסיבוב נקטע בגלל סיבות מד"ביות והחבורה משנה את גורל העולם.
הסרט אמור להיות קומדיה. ככזה הוא אינו מצחיק. אפילו לא במעט. מה שנותר הוא קשקוש מתמשך.

5

נערך בפעם אחרונה על-ידי OferL בתאריך א' 10/11/2013 8:12, נערך בסך הכל 2 פעמים
clubnet
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 02, 2005
הבעות תודה: 170
מספר הודעות: 3914

#14955  נשלח: ו' 08/11/2013 11:53

OferL כתב:
Wolverine

פרק נוסף בהרפתקאות המוטציה הקשוחה. הפעם ביפן. נלחם בכל מה שיש לאי להציע: יקוזה, נינג'ות ורובוטריק.
קטעי פעולה אפקטיביים ואפילו מקוריים (הקרב על גג הרכבת). התחושה שהסרט ארוך ולא מכיל מספיק פעולה. במקום יש דיבורים ופלאשבקים.
יש גם עלילה אבל למה לכם.

7.5 לסרט פעולה

מה שאתה כתבת זה בדיוק גם מה שאני חשבתי במהלך הסרט, מה זה כל הקשקשת בסרט?
דיבורים בלי סוף מה נסגר? יש עלילה נחמדה אוקיי, אבל מסרט שכזה אתה מצפה לאקשן מסיבי.
קיבלתי כמה סצינות בודדות וזהו זה.. מבייש את "וולברין"
ציון שלי 6
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  996  |  997  |  998  | ... |  1471  |  1472  |  1473  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה