מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #14941 

The perks of being a wallflower

נער ביישן בשנות התשעים מתחבר לקבוצת שמיניסטים שמכניסים אותו לעולם שלהם שכולל חברות, הומוסקסואליות, סרטים, מוזיקה ואהבה.

סרט חזק ומרגש. מומלץ בחום.

9/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #14942 

The Way Way Back
צעיר מסוגר יוצא לבלות את הקיץ יחד עם אמו והחבר החדש שלה. הוא מוצא עבודה בפארק מים מקומי והחברות עם בעל המקום, עוזרת לפתח את הקשר שלו עם אנשים אחרים ואולי גם למצוא אהבה.

סרט דרמה קטן וטוב. הכוכב הראשי כאן אומנם בין טיפש-עשרה, אבל הסרט בהחלט מתאים לצפייה על ידי מבוגרים. מהסרטים הללו שכמעט כל סצנה עצובה ומבאסת, כולל הסוף, אבל עדיין זה איכשהו מתחבר לכדי סרט טוב.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי ותמונה ביחס 16:9 שסוף סוף הדליקה את כל הפיקסלים במסך.
7.5/10

tomer_h
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 152 פעמים
קיבל תודות: 117 פעמים

נושא שלא נקרא #14943 

Prisoners

שתי ילדות, משתי משפחות, נעלמות יום אחד והאשמה נופלת על בחור צעיר שהחנה את הקרוואן שלו סמוך לבית. בלש צעיר (ג'ייק ג'ילנהול) שממונה על החקירה לא מצליח להוציא שום מידע מהחשוד, שגם לוקה בשכלו, ולאחר שלא נותרת ברירה ומחוסר ראיות נאלץ לשחרר אותו.
אביה של אחת הילדות (יו ג'קמן) מחליט לקחת את החוק לידיים ולנסות ולחקור את החשוד בעצמו. במקביל, הבלש מקבל עדויות נוספות וחשודים נוספים מתגלים והפרשה המטרידה הולכת ומסתבכת.

עלילת הסרט מזכירה מאוד את זאת של הסרט הישראלי "מי מפחד מהזאב הרע", אבל הולכת לכיוונים שונים. באסירים האווירה בנויה כמתח ומטרידה מאוד לאורך כל הסרט, ככל שעובר הזמן ומתגלים פרטים, התחושה הזאת מתגברת, ואפילו מרגישה מאולצת מדי. גם אורכו של הסרט (שעתיים וחצי) לא מוסיפה לו ובקלות ניתן היה להוריד משמעותית מהזמן ועל הדרך גם קצת מסיבוכי עלילות המשנה.
ג'ייק ג'ילנהול ויו ג'קמן נותנים משחק מעולה, אמין וחזק, כל אחד בדרכו וסה"כ הסרט עשוי היטב, אבל האורך שלו וכמה חלקים מתישים מעט מורידים מהניקוד הסופי.

7/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #14944 

Grown Ups 2
מספר חברים אשר עייפו מהאישה, ילדים ובצורה כללית מהשגרה היומיומית השוחקת, מארגנים מסיבה לזכר הימים בהם הם הסתובבו יחד כחבורה בתיכון. עד המסיבה, הם יקלעו למספר סצנות משעשעות כמו ביקור בסופר, הצגה של אחד הילדים, פגישה עם צעירי מכללה אשר מאתגרים אותם ועוד.

זהו המשכון של סרט בשם דומה מלפני 3 שנים. הליהוק כאן דומה עם הרבה כוכבים. כמו הסרט הראשון בסדרה מלפני 3 שנים, אין כאן סיפור תבנית רגיל כמו בסרטים אחרים, אלא צירוף של סצנות משעשעות למדי שכל אחת עומדת בפני עצמה ויחדיו מתחברות לסרט קליל ומהנה לצפייה.
פסקול DTS-HD Master Audio שמדגיש את כל בדיחות נוזלי הגוף של אדם סנדלר אשר מככב כאן.
7.5/10

epony
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K
נתן תודות: 647 פעמים
קיבל תודות: 1368 פעמים

נושא שלא נקרא #14945 

The Amazing Spiderman

הריבוט לאיש העכביש בכיכובו של אנדרו גארפילד.

סרט קיץ די בסיסי עם כמה אפקטים חביבים והפקה שניתן בבירור לראות שנעשתה עם 3D בראש מעייניה (ראיתי ב-2D, אבל קשה להתחמק מההרגשה שהרבה מאוד שוטים מכוונים לפרספקטיבה עם המון עומק, או לפחות לפערי עומק ניכרים בין אנשים/חפצים שנמצאים או עוברים בחזית לרקע שמאחור).

הסיפור סולידי והשחקנים טובים, אבל הביצוע מ-א-ו-ד אמריקאי וחלק מהסצינות ממש מרגישות תלושות מהמציאות. עכשיו, אני משתדל מאוד כשאני רואה סרט לא להיתפס לכל מיני דברים לא הגיוניים וחורים בעלילה (באנגלית קוראים לזה: "suspension of disbelief", בעברית קוראים לזה: "תזרום אח שלו"...), אבל הסרט הזה גרם לי במספר מקרים לטיקים עצבניים בעיניים מרוב שניסיתי להאמין למה שאני רואה על המסך.

בסה"כ הפקת קיץ הוליוודית טובה, אבל מי שקשה לו לזרום עם סצינות מאוד מאולצות לא הולך להינות יותר מדי.

לדעתי זה לא מגיע לרמה של ספיידרמן 1 ו-2 מהטרילוגיה הקודמת בכיכובו של טובי מגוואייר, אבל היות והסרט השלישי בטרילוגיה ההיא היה אחד הסרטים הגרועים בהיסטוריה, הסרט הזה נראה מרענן לטובה ביחס אליו, וזה כנראה הדבר הכי יפה שאני יכול להגיד עליו.

6/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #14946 

Sarah's Key

סיפורה של עיתנאית צרפתיה החוקרת את מקרה הסגרת היהודים לנאצים בצרפת בימי מלחמת העולם השניה דרך הקשר של דירתה החדשה לנושא.

כפי שציינו פה, סרט דרמה עשוי כהלכה, ולמרות שהסרט נוגע בנושא השואה, רובו ככולו סובב סביב סיפור אנושי אחד בעבר והקשר שלו לאנשים בהווה. סיפור מרגש, משחק מצויין של השחקניות הראשיות (הגדולה והקטנה) ובימוי טוב יוצרים סרט שכיף לראות.

8.5/10

shuali
סמל אישי של משתמש
טרול
טרול
נתן תודות: 228 פעמים
קיבל תודות: 753 פעמים

נושא שלא נקרא #14947 

two guns - שני אקדחים

סוכן DEA סמוי (דנזל וושינגטון) מצטרף אל עבריין אשר ערק מהצבא (מארק וולברג) לשוד בנק על מנת לתפוס אותו על חם. בדרך מתברר שהם שודדים את האנשים הלא נכונים ומכאן העלילה מסתבכת במה שנראה כמו סרטיו של גיא ריצ'י (סנאץ', לוק סטוק, וכו..). סרט עם הרבה אקשן והומור.
מהנה מאוד, 8\10
חוק ראשון של ציידי דילים:
Buy first, Ask questions later.

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #14948 

The perks of being a wallflower

הפוגה מכל סרטי האפקטים , פי3ו3ים ומרדפי המכוניות שניטחנו כאן לאחרונה.

סרט דרמה עדין ומרגש העוקב אחר ההתפתחות של נער מתבגר.
הסתגלות בבית ספר, מציאת חברים חדשים, אהבה, והתמודדות עם זיכרונות כואבים מהעבר.

10\8

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #14949 

Haunter

נערה מתבגרת מרגישה שהיא חיה כל יום את אותו היום בדיוק. היא מנסה לחקור תופעות מוזרות בבית ומגלה דברים מפתיעים.

סרט רוחות עם רעיון די מקורי שלא פותח מספיק, עם התחלה מבריקה ומעניינת שהופך לדי משעמם.
הבמאי המעניין של "קיוב" וסרטים יוצאי דופן אחרים לא הצליח הפעם לדעתי. קחו בחשבון שהפסקתי אחרי חצי סרט, כך שאולי יש מצב שאני טועה וזה כן השתפר.

HaGingi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 200 פעמים
קיבל תודות: 72 פעמים

נושא שלא נקרא #14950 

molvy כתב:
Huber כתב:Monsters University

פריקוול לסרט Monsters, Inc ובו נלמד איך הפכו מייק וסאליבן לצוות מנצח.

המילה הראשונה שעוברת לי בראש שאני חושב על הסרט הנ"ל היא "אכזבה". חיכיתי כ"כ הרבה לסרט נוסף בסידרה, במיוחד כשכ"כ נהניתי מהסרט הקודם, שפשוט כאב לי לצפות בסרט הכ"כ בינוני הנ"ל. מה שיש לנו פה הוא בעצם גירסת ה CGI לסרט Revenge of the Nerds. הסרט חסר ממעוף, חסר השראה וחסר את התיחכום והשעשוע הבלתי פוסק שהיה בסרט הראשון. זהו אינו סרט רע, רק שבניגוד לסרט הקודם שהצליח לשעשע אותי שוב ושוב ואפילו להצחיק אותי כמה וכמה פעמים, בסרט הנוכחי את מספר הפעמים בהם צחקתי ניתן לספור על אצבעות כף יד אחת - וישאר עודף. אני מבין למה האמריקאים אהבו את הסרט הנ"ל עם הזיקה שלהם ל"תרבות הקולג' והאחוות", אבל לי כישראלי הוא לא עשה כלום.

לבוא עם ציפיות מאוד נמוכות, להבין ולקבל שהסרט לא מגיע אפילו קרוב לרמתו של הסרט הראשון, ואולי לא תתאכזבו כמוני.

6/10
...
באתי עם ציפיות נמוכות לפי ההצעה ואכן לא התאכזבתי..... כן גם אני חושב שהסרט הזה הרבה פחות טוב מהראשון.

לא התלהבתי

לא לא התאכזבתי

6.5/10
...
רצינו לראות סרט קליל ומצחיק
ולא רק שהוא לא מצחיק. הוא אפילו מאוד מאכזב
חובה לוותר
הג'ינג'י
:silly:

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #14951 

The Dirty Dozen

במלחמת העולם השניה, קצין בצבא האמריקאי מקבל לפיקודו 12 פושעים המיועדים להוצאה להורג, על מנת לאמן אותם למשימה מעבר לקווי האויב - משימה שנחשבת כמעט כהתאבדות.

סרט משנת 1967 עמוס בכוכבים מאותה התקופה כגון לי מרווין, צ'ארלס ברונסון, ג'ורג קנדי, טלי סאוואלס (AKS קוג'אק) ועוד המביאים למסך שלל דמויות איכותיות ומרתקות. למרות שהסרט לעיתים מרגיש מיושן, בעיקר בתחום ה"אפקטים" (כגון הסצנה בה צלף יורה לחייל כדור במצח, והחייל לוקח את זמנו לכסות את המצח על מנת שהאיפור יופיע ואז מוריד את הידיים ומת ועוד), הסרט ברובו עשוי היטב ומהנה.

מומלץ.

7.5/10
נערך לאחרונה על ידי Huber ב 31/10/2013 8:42, נערך פעם 1 בסך הכל.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #14952 

The Croods
העולם מגיע לקיצו ומשפחה של אנשים קדמונים אשר תמיד התחבאו במערה, נאלצים לשים את מבוטחם בצעיר אשר מבטיח להביא אותם למקום מבטחים. בדרך המשפחה לומדת לשנות את ההרגלים המיושנים שלהם ולהנות מהחיים.

אנימציה לילדים. חוץ מאולי 5 דקות מצטברות שבהן באמת נהנתי, השאר ילדותי מידי.
פסקול DTS-HD Master Audio ותמונה 3D טובה.
7/10

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #14953 

After Earth

כתבו פה לפני שהשוס השלילי של הסרט זה המשחק של הבן של וויל סמית ואכן המשחק שלו חלש. אני מעולם לא חשבתי שוויל סמית שחקן טוב והבן שלו עוד פחות טוב ממנו אבל לא מדובר במופע איימים. הסאונד בסרט לא הותיר רושם גדול חוץ מהסצינה בתחילת הסרט בה החללית נכנסת לסופת מטאורים.

בנו של מפקד גדול בשורות בני האדם בכוכבבו הם גרים לא מתקבל להיות ריינג'ר אבל בעל כורחו הוא נהפך לכזה כשאבא שלו לוקח אותו למסע שנקטע באמצע כאשר החללית שלהם מתרסקת בכדוה"א.

אני חושב שוויל סמית בנה את כל הסרט הזה בשביל לקדם את בנו ולא ממש הצליח (או שאני טועה?).

5\10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #14954 

A History of Violence

זוג פושעים מנסים לעשות בעיות בדיינר של עיר שלווה ורגועה וכשהם שולפים אקדח לירות באחת המלצריות בעל הדיינר לא חושב שזה רעיון כל כך טוב ומכסח להם את הצורה ומשני פושעים הם הופכים בהרף עין לריות שתי גוויות.

הסיפור מתפרסם ובעל הדיינר נהפך למפורסם מה שמביא אליו רוחות רעות מהעבר שאפילו אישתו וילדיו אינם מודעים להם.

על בעל הדיינר להתמודד עם משפחתו ועברו וללכת בין הטיפות.

הוא לא מצליח ללכת בין טיפות הדם הניתז כי כל הזמן הוא ניצבע בפרצים של צבע אדום.

סרט מתח טוב מתחיל חלש אבל מתפתח ממש טוב לסוף מפוצץ.

אף אחד לא נרדם
7.5/10

taoyossi
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: יוסי ביטון
נתן תודות: 203 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #14955 

הטיהור -

סרט שהטריילר שלו מפחיד ומאתגר מהסרט עצמו, רעיון מדהים ביצוע קצת פחות.
שנת 2022 בארה״ב יש ״אבות מייסדים חדשים״, שהוגים יום אחד בשנה שבו כל הפשעים מותרים, העובדים רוצחים את הבוסים השנואים, השכנים את השכנים, בעיקר העשירים את העניים והומלסים, כך נשארים 364 ימים בשנה עם שיעורי פשיעה ששואפים לאפס.
משפחה אמידה בישוב אמיד מאוד, אב המשפחה הוא איש מכירות מצטיין של מערכות מיגון לבית במיוחד ליום הספציפי הזה, האם מערכת המיגון שלו תעמוד בניסיונות הטיהור??

אז הסיפור מדהים והביצוע לא כל כך, ציפיתי להיות בחרדות בכל סצינה בפועל זה לא המצב.
שעה וחצי חביבות ותו לא.

6.5/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”