מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1021 מתוך 1467
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1020  |  1021  |  1022  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3715
מספר הודעות: 36776

#15301  נשלח: ה' 16/01/2014 7:14

The Butler
קורותיו של סיסיל גיינס (פורסט ויטאקר), צעיר אשר החל את חייו כעבד בשדות הכותנה דרך התקדמותו כמשרת בבית הלבן, שירותו תחת מספר נשיאים ועד לבחירת אובמה לנשיא.

סרט מעולה אשר מתאר תקופה בת כמה עשרות שנים. הגזענות וחוסר הכבוד ששרר ב- US בשנות ה- 50' ומעלה, ההתקדמות המקצועית, בניית המסגרת המשפחתית ושמירה עליה, המאבק עם הבנים אשר בעלי דעות פוליטיות שונות מהאב, מלחמת וייטנאם, המאבק לזכויות שוות לכל בני האדם ועוד - זהו סיפור ארוך ומרתק שאומנם נמשך מעל לשעתיים, אבל העניין בו נשאר לכל אורכו.
בסרט גם מככבת מריה קארי בתפקיד אורח מיותר ולא מובן כאמא לגיינס.
8.5/10
(1) הבעות תודה: Puyol
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
AviBiton (אבי ביטון)
גורו HTmobile
גורו HTmobile

הצטרף בתאריך:
  Apr 10, 2005

הבעות תודה: 359
מספר הודעות: 17346

#15302  נשלח: ה' 16/01/2014 8:33

Machete Kills

המשך לסרט שנוצר מספין אוף של פרוייקט גריינדהאוס.
רוברט רודריגז מחזיר לנו את מצ'טה, הסוכן המקסיקני שנמצא עכשיו בארה"ב.
מלחמה בקרטלי סמים, אקשן מוגזם, סגנון של B Movie, עם כל המשתמע מכך (כולל אפקטים של סרט מיושן וטריילרים בתחילת הסרט).
הקאסט אמנם מרשים, אבל לצערי לא הצלחתי להמשיך ולראות את כל הסרט כדי לראות את כל הכוכבים.
ניסיון לא טוב לשחזר את ההצלחה היחסית של מצ'טה הראשון.

4/10 (בינתיים)
עדיין לא מחקתי אותו, אולי אני אכנס מתישהו ל-State of mind שיגרום לי לנסות לראות אותו שוב.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31679

#15303  נשלח: ה' 16/01/2014 11:14

הטריילר ל-Machete Kills Again - In Space זה בערך הדבר הכי טוב בסרט
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#15304  נשלח: ה' 16/01/2014 11:48
הזאב מוול סטריט

בן דוד שלי אמר לי שהוא שנים לא צחק ככה בסרט ואחרי אתמול אני מבין בדיוק על מה הוא דיבר.
סרט מזעזע, מצחיק ומרתק.
קאסט מעולה, קצב טוב. אמנם הייתי חותך את הסרט קצת לפני סקורסזה (נראה כאילו שתמיד יש לו עוד משהו שהוא צריך לגעת בו ולכן הכתוביות נדחות), אבל אלו 3 שעות שעברו בלי מצמוץ.

כמעט 9 מתוך 10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2159
מספר הודעות: 36411

#15305  נשלח: ה' 16/01/2014 19:03

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

חביב, אבל הרבה פחות טוב לטעמי מהראשון.

6/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#15306  נשלח: ה' 16/01/2014 23:29

Jackass Presents: Bad Grandpa

זהו בהחלט אחד מהסרטים הללו מהם יצאתי עם תחושה מאוד אמביוולנטית. מצד אחד היו כמה וכמה קטעים בהם צחקתי כ"כ חזק כפי שלא צחקתי מזה זמן רב. מצד שני חלק גדול ממנו מורכב מג'וני נוקסוויל במסכת זקן אשר עושה מעצמו צחוק בפני אנשים זרים. רב ההומור בסרט הינו הומור פלוצים טיפוסי, שלעיתים עובד ממש טוב ולעיתים פשוט דוחה. הסרט בגדול הינו אוסף של קטעי "עבודה בעיניים" בהם ג'וני נוקסוויל המחופש לזקן מבצע אוסף של דברים מזעזעים בפני זרים ומקליט את התגובה שלהם - אך משום מה החליטו להכניס איפשהו בין הקטעים איזושהי עלילה מצוצה מהאצבע, דבר לדעתי רק הוריד מרמת הסרט.

אז איך מסכמים סרט שכזה? מומלץ? לא מומלץ? לצפות? להתרחק? התשובה אינה חד משמעית בלשון המעטה. אם יש לכם מצב רוח מטופש, אם אתם מודעים לכך שזהו סרט הזוי עם הומור פלוצים, ואם זה מה שמתאים לכם, סביר להניח שפה ושם תצחקו צחוק בריא. אם כל המתואר לעיל לא "כוס התה" שלכם, רצוי לוותר.

ד"א - הילד לדעתי הוא הכוכב האמיתי בסרט, רק אינני מבין איך הורים של ילד בגיל הזה מאשרים לו להשתתף בסרט שכזה מלכתחילה.

molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 740
מספר הודעות: 5041

#15307  נשלח: ו' 17/01/2014 14:49

Captain Phillips

סיפור אמיתי על ספינה שנחטפת על ידי פיראטים סומליים ועל קפטן חכמולוג שמחליט להערים על החוטפים קשיים ולנסות להציל את מטען האנייה.

הוא מסתבך עם החוטפים שכל מה שהם רוצים זה כסף ובסופו של עניין מוצא את עצמו בן ערובה של החוטפים בתוך סירת הצלה קטנה ולוהטת.

בגלל שמדובר על מיקרה אמיתי אני יכול לתמוהה מה רצה הקפטן להשיג .... ממש לא מבין את ההתנהגות של הקפטן. כל פקיד בבנק יודע במקרה של ניסיון שוד הפקיד נותן לשודדים את הכסף ולא נלחם עם השודדים. אז מה החכמה של הקפטן פיליפס הזה ללכת ולהערים קשיים על החוטפים ולסכן את חייו וחייכל הצוות שלו. בשביל מה?

זה מצד אחד .... מצד שני

סרט טוב!

עשוי יפה עם צילומים מדהימים

מצאו שחקנים מדהימים שמשחקים את החוטפים מה שעושה את הסרט מאוד אוטנטי.

התחלנו לראות את הסרט בשעה אחת אחר חצות 8 אנשים ..... ואף אחד לא נרדם!

שווה מאוד

8.5/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#15308  נשלח: ו' 17/01/2014 14:58

Captain Phillips
טום הנקס כקפטן ספינת משא אשר מתמודד נגד פיראטים סומלים.

עוד סרט הוליוודי אשר נמשך מעל לשעתיים, אבל מצליח לשמור על עניין לכל אורכו. הרצון של צוות הספינה לחזור ולתפוס את ההגה לאחר השתלטות הסומלים, התושיה של קפטן הספינה להציל את הצוות שלו ולבסוף - הצוות הסומלי אשר כבר לא יכול לסגת מכיוון שהוא הגיע רחוק מידי.
מעולה.
8.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#15309  נשלח: ו' 17/01/2014 15:21

Open Grave

אדם המתעורר בבור מלא גופות ללא הזיכרון שלו צריך לגלות מי הוא, מה הוא עושה שם ומה קרה פה.

סרט מתח מהנה בכיכובו של שרלטו קופלי (מחוז 9, אליסיום, צוות לעיניין ועוד) שגם פה מוכיח שהוא שחקן די רבגוני ואיכותי. הסרט שמהווה שינוי מרענן בז'אנר הדי לעוס לעייפה הנ"ל, הצליח להחזיק אותי מסוקרן כמעט לכל אורכו והסוף למרות שהיה טיפ-טיפה צפוי לקראת סוף הסרט היה בהחלט מעניין.

מומלץ.

7.5/10

Hertz33
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2898

#15310  נשלח: ו' 17/01/2014 16:49

molvy כתב:
Captain Phillips

סיפור אמיתי על ספינה שנחטפת על ידי פיראטים סומליים ועל קפטן חכמולוג שמחליט להערים על החוטפים קשיים ולנסות להציל את מטען האנייה.

הוא מסתבך עם החוטפים שכל מה שהם רוצים זה כסף ובסופו של עניין מוצא את עצמו בן ערובה של החוטפים בתוך סירת הצלה קטנה ולוהטת.

בגלל שמדובר על מיקרה אמיתי אני יכול לתמוהה מה רצה הקפטן להשיג .... ממש לא מבין את ההתנהגות של הקפטן. כל פקיד בבנק יודע במקרה של ניסיון שוד הפקיד נותן לשודדים את הכסף ולא נלחם עם השודדים. אז מה החכמה של הקפטן פיליפס הזה ללכת ולהערים קשיים על החוטפים ולסכן את חייו וחייכל הצוות שלו. בשביל מה?

זה מצד אחד .... מצד שני

סרט טוב!

עשוי יפה עם צילומים מדהימים

מצאו שחקנים מדהימים שמשחקים את החוטפים מה שעושה את הסרט מאוד אוטנטי.

התחלנו לראות את הסרט בשעה אחת אחר חצות 8 אנשים ..... ואף אחד לא נרדם!

שווה מאוד

8.5/10

הוא רצה לתת להם את המזומן שיהי להם בכספת ושיעזבו אבל השודדים רצו לקחת אותם שבויים לחופי סומליה בשביל כופר ומשם העניין היה רק מסתבך. הוא רק רצה לקצר תהליכים.
ואגב ה"שחקנים המדהימים" שמשחקים את השודדים אינם שחקנים כלל. הם נהגי מוניות סומליים או משהו בסגנון ולכן האוטנטיות.
Shayosef (שי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Apr 07, 2007

הבעות תודה: 254
מספר הודעות: 5878

#15311  נשלח: ו' 17/01/2014 17:00

ציטוט:
ואגב ה"שחקנים המדהימים" שמשחקים את השודדים אינם שחקנים כלל. הם נהגי מוניות סומליים או משהו בסגנון ולכן האוטנטיות.

Somali actor from Minnesota nominated for Oscar

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 22, 2011

הבעות תודה: 141
מספר הודעות: 2898

#15312  נשלח: ו' 17/01/2014 17:11

אוקיי אז אני כנראה צריך להפסיק להקשיב לשמועות. בכל אופן מדובר בשחקנים שאין להם ברזומה משהו משמעותי מעבר אולי תפקידי ניצבים כלשהם.
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3418
מספר הודעות: 67829

#15313  נשלח: שבת 18/01/2014 0:36

Metallica through the never 3d

מסוג הדברים שקשה להאמין שהופקו ומומנו - כנראה האגו טריפ מהיקרים שראינו.

איך מתרצים הקלטה של שעה וחצי הופעה בתלת מימד? מוסיפים עלילה מופרכת על עובד במה שנשלח לעזור למשאית תקועה בשביל להחזיר משהו ״חשוב מאוד״ ללהקה לפני סוף ההופעה.

הרפתקאותיו של אותו עובד במה כאשר עיר שלמה נכנסת לאפוקליפסה במקביל להופעה שזורים בסרט.

ההופעה כמובן מופרכת לחלוטין ונראית כמו חלום רטוב של הלהקה להופעה שמשלבת אלמנטים מכל התקליטים הטובים שלה תוך התעלמות מופגנת מקשקושים ונסיונות כושלים. דגש גדול על תקליטים מוקדמים, ואפילו על קטע אינסטרומנטלי גאוני וייחודי שהיה להם ואפילו בשיר מ garage days שרק אוהדים שרופים מכירים. בקיצור זו הופעה לחובבי הלהקה האמיתיים (שכנראה אני בינהם כי הכרתי את כל הקטעים, גם האיזוטרים יותר).

צילום תלת המימד נותן קיק בפנים והעובדה ששילבו פאשלות הפקתיות (חלקים תקולים, מיקרופונים מתקלקלים, אנשי במה שנפגעים) גורמים לך להרגיש שעם כל ההייפ ההזוי שבאמת אתה שם בבמה איתם.

עכשיו שאני מבין שהסרט צולם עם דולבי אטמוס, טיפה מבאס לשמוע את זה בקולנוע ביתי אך מצד שני אין אף קולנוע בארץ שיכול להציג סאונד של אטמוס (שכולל ערוצים גם של למעלה ולמטה).

בקיצור, כנראה הקלטת ההופעה החיה הטובה ביותר שראיתי (אם כי ברור שזו לא הופעה חיה אלא סרט לכל דבר), שימוש חזק בתלת מימד כאלמנט בהופעה, והפקה מדהימה לחברה האלה שעדיין בועטים כאילו היו בני 25.

8.5/10 לחובבי הלהקה

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 15, 2005
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 1298

#15314  נשלח: שבת 18/01/2014 8:02

Gravity

למעט האפקטים הייתי נרדם.
סרט מייגע שמנסה לבנות מתח ללא הצלחה, לפחות אצלי.
חצי מהסרט גלשתי בטלפון.

סוף מאכזב ברמות!!!
ציפיתי ליותר לאור התגובות על הסרט.

4/10 רק בגלל האפקטים המרהיבים.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#15315  נשלח: שבת 18/01/2014 10:49

Runner Runner
ג'סטין טימברלייק משחק כיחצ"ן אתרי הימורים אשר הפסיד את כל כספו עקב מרמה באתר. הוא טס לקוסטה ריקה להתמודד מול בעל האתר (בו אפלק) אך נחישותו והידע הפנימי שהוא גילה, מעניקות לו עבודה חלומית באתר ההימורים. לאט לאט הוא מגלה שבעל האתר עושה הרבה יותר מלרמות את המשתתפים.

סרט מתח טוב. אפלק עם השטנץ של הגנגסטר שמאכיל תנינים להנאתו על מנת להרתיע את עובדים והמתחרים, טימברלייק עם הרקע של חכמולוג מפרינסטון ועם תובנות רעננות על ההימורים ובאמצע בחורה אשר תמיד מובילה לבעיות.
7/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1020  |  1021  |  1022  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה