מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1050 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1049  |  1050  |  1051  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ronen61
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 4536

#15736  נשלח: א' 20/04/2014 19:17

מסכים, ראיתי אותו עכשיו. ביסנג'ר עדיין מושלמת.
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36603

#15737  נשלח: ב' 21/04/2014 9:31

Joe
ניקולס קייג' (ג'ו) מסתכסך עם הורה של צעיר אותו הוא מעסיק. במהרה הסכסוך מגיע לפסים אלימים וג'ו צריך לבחור בין להיות ראש קטן או להתערב בסכסוך ולסכן את החופש שלו בתור אסיר משוחרר.

סרט דרמה אשר מתאר את חייו של ג'ו, אשר מעביר את היום בהעסקת אנשים בתפקיד פשוט של הרעלת עצים לטובת קונצרן גדול ואת הזמן הפנוי עם הזונה החביבה עליו, הימורים או שתייה לעייפה. אל תוך סדר היום העמוס הזה מגיע הצעיר אשר מגיע מבית שבור ורק רוצה לעבוד על מנת שלאימו ולאחותו יהיה מה לאכול. האם יש לנו סבלנות לעוד סרט מסיונרי כזה? הייתי יכול לומר כן אם לא היו לנו כל כך הרבה סיפורי משנה בעלילה הראשית. הציגו לנו סצנות על בית זונות, מלחמות כלבים, בחורות שמגיעות לגור אצל ג'ו ועוד מספר סצנות מיותרות שלא קידמו את העלילה מעבר לניפוח זמן ה- Playback. אם נדלג על הסצנות הללו, נותרנו עם דרמה טובה, כאשר קייג' משחק סופסוף תפקיד בעל עומק.
6/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#15738  נשלח: ב' 21/04/2014 12:26

Rush

סרט טוב מאוד.

הסרט מדבר על מקרה אמיתי של יריבות עזה בין נהג מרוצי פורמולה 1 שהוא גם פלייבוי נהנתן לבין נהג מרוצים ממשפחה אוסטרית רבת מסורת ומקצוען אמיתי.
taoyossi (יוסי ביטון)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2006
הבעות תודה: 100
מספר הודעות: 5206

#15739  נשלח: ב' 21/04/2014 13:24

Killing Kennedy

הסיפור האמיתי על לי האווסולד, 4 שנים טרום הרצח, האופי והחיים האישיים שלו מנקודת המבט של הרוצח, במקביל נקודות ציון משמעותיות בחייו של קנדי ואישתו,

סוג של סרט היסטורי, שמתאים לערוץ ההיסטוריה, בכל זאת מבחינתי מומלץ בחום.

8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2053
מספר הודעות: 35221

#15740  נשלח: ב' 21/04/2014 14:05

pessik כתב:
August Osage County

משפחה מאוקלהומה מתאספת בעקבות מוות האב,
תוך כדי ההתמודדות עם האבל צצים זיכרונות מטרידים מהעבר ...

ממש איני מבין כיצד הסרט קיבל 7.4 ב IMDB , כנראה רק המעריצים של ג'וליה רוברטס הצביעו
אין סוף דיאלוגים ושיחות מתישות בין בני המשפחה שלא מובילים לשום מקום
למרות המון שחקנים מפורסמים הסרט משעמם ולא מתקדם.

10\5

מחזק. למרות משחק טוב של רב הנוגעים בדבר, השתעמממתי והפסקתי לצפות אחרי כחצי שעה.

5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 494
מספר הודעות: 6724

#15741  נשלח: ב' 21/04/2014 14:43

Need for Speed

סרט שבהחלט הפתיע אותי לטובה בהתחשב בזה שבאתי אליו בלי צפיות מרוב ההיפ , אבל האמת - שבהחלט שווה צפיה ,כל הסרט בעצם מלא באקשן ללא הפסקה של מרוצים ורעש מדהים של מנועים נוסעים בשיא המהירות שלהם , למעט החצי שעה הראשונה , כמעט כל הסרט שלאחר מכן מכיל סאונדטראק של מנועים ללא הפסקה, עוד דבר הוא שהיוצרים בהחלט הצליחו להעביר את חווית המחשק של סדרת NFS דרך הסרט ,מהנופים ,הרעש גם העלילה מספיק שטחית כדי להיות חלק ממשק בסדרה (ממשהו שמי יודע ואולי יקרה בעתיד) , באיזה שהוא מקום הסרט הזה גם נמצא כמה רמות מעל fast and furious ,שבשנים האחרונות התמקדה בעיקר באקשן והשאירה רבע שעה מקס' של מכוניות באמת עושות משהו, כשכאן המכוניות הם הפוקוס העיקרי .
חבל רק שהמקרן בגלובוס מקס בבאר שבע לא היה כל כך בפוקוס , אבל חוץ מזה ,באמת שהסרט מומלץ.

8/10 לדעתי.

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2053
מספר הודעות: 35221

#15742  נשלח: ב' 21/04/2014 22:55

The Amazing Spider-Man 2

החלק השני (או החמישי אם לוקחים בחשבון את הטרילוגיה הראשונה) בסאגה הבלתי נגמרת של העכביש הכחול-אדום, והפעם הוא מתמודד מול אלקטרו, הגובלין הירוק והקרנף המכני. למרות שבעיניי הטרילוגיה הראשונה הייתה בינונית בלבד, ואפילו הסרט הראשון בטרילוגיה הנוכחית לא היה מאוד מוצלח, הסרט הנוכחי מצליח להתעלות ברמה אחת לפחות על כל קודמיו. בחלק הנוכחי השחקן שנבחר לגלם את ספיידרמן סוף סוף מצליח לעשות זאת בצורה סבירה, זאת בשילוב עם הרבה קטעי אקשן מוצלחים והרבה הומור שהצליח להצחיק אותי כמה וכמה פעמים - מצטברים לסרט שהיה פשוט כיף לראות.

אם מתעלמים מכמה דברים די הזויים (כמו העובדה שחברתו חותכת את הקורים עם סכין, או העובדה שמשיהו שמתרסק לרצפה מגובה רב מאוד ונשאר שלם לחלוטין ועד כמה דברים כאלו שדי צרמו לי), ומכבים את התאים האפרוים, אפשר בהחלט להינות.

סרט קייצי עשוי היטב ומומלץ.

8/10

נ.ב. - כמו בכל סרט של מארוול, גם פה יש בסוף הקרדיטים סצנה נוספת, שהפעם קשורה לסרט XMEN שעומד לצאת. בנוסף, גם פה כמו בכל סרט שלו מבליח סטן לי לכמה רגעים על המסך.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4683

#15743  נשלח: ג' 22/04/2014 0:22

Grudge Match

רוברט דה-נירו וסילבסטר סטלון הם שני מתאגרפים זקנים שחוזרים לזירה לקרב אחד אחרון.

אני באופן אישי הרגשתי שזה ניסיון לבצע עוד רימייק של סרט אגרוף ולרכב על ההצלחה של רוקי פעם נוספת.

למעט כמה בדיחות רטרו על הדמויות שהעלו חיוך קל פה ושם מדובר בסרט צפוי עם רעיון לעוס!

נ.ב : קים בסינג'ר (61) מדהימה !

10\5.5
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4683

#15744  נשלח: ג' 22/04/2014 0:31

IamEzio כתב:
Need for Speed
חבל שהמקרן בגלובוס מקס בבאר שבע לא היה כל כך בפוקוס

תופעה שכיחה שנתקלתי בה בעיקר בסינמה-סיטי רשל"צ
כמו כן החלון זכוכית שדרכו המקרן מקרין את הסרט מלוכלך !!!
וזה נראה כאילו מישו הקיא על המסך פשוט ביזיון
אין שום בקרת איכות

כנראה שרק לי ולך זה מפריע ואנחנו עדיין משלמים ...
כמו שאומרים פראיירים לא מתים
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 446

#15745  נשלח: ג' 22/04/2014 1:07

Captain America: The Winter Soldier

- משחק נוראי.
- עלילה מופרכת.
- שיעמומון אחד גדול.

+ 8.3 ב-imdb.

1/10.
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#15746  נשלח: ג' 22/04/2014 8:38

Grudge Match
זוג מתאגרפים מזדקנים (סילבסטר סטאלון, רוברט דה נירו) מתאחדים לקרב 30 שנה לאחר הקרב השנוי במחלוקת שלהם. בדרך הם לומדים על משפחה, אהבה ומשחק הוגן.

נשמע כמו קלישאה שחוקה ועם אורך של כמעט שעתיים, התכוננתי לרע מכל, אבל להפתעתי הסרט זרם ולא הרגיש גריאטרי יתר על המידה, עם המון בדיחות עצמיות של זוג כוכבי העל סטאלון ודה-נירו ואתנחתות קומיות של הקומיקאי Kevin Hart.
תמונה 16:9 שמילאה את כל המסך ופסקול DTS-HD Master Audio שהצליח להדליק את הסאב רק כאשר הכוכבים הפכו צמיגים באימון.
6/10
קרמריקה
אחראי תחום קפה
אחראי תחום קפה

הצטרף בתאריך:
  Apr 17, 2005
הבעות תודה: 249
מספר הודעות: 3980

#15747  נשלח: ג' 22/04/2014 9:05

The Amazing Spiderman 2

צפיתי ב-4D ביס פלנט ראשון.

חצי שעה ראשונה מהנה מאוד, הסרט מתחיל מהר עם כמה קטעי אקשן לא רעים, כאשר סצנת המטוס מהנה במיוחד ב-4D, ומרגיש כאילו היא נוצרה בשביל הפורמט.
האמצע רגוע, ארוך, מרוח וקצת מעייף, היה אפשר לקצץ בחצי לפחות מבלי לאבד כלום (כולל נקודה בציון שהוא מאבד בגלל זה).
הסוף מחזיר אותנו לאקשן, קצת עייפים, אבל סיום ראוי ומהנה בהחלט לסרט.

סה"כ נהניתי למרות האורך המוגזם. תלת מימד בעיניי חובה בסרט הזה. 4D היה בונוס מהנה בסרט.

ציונים:
- אפקטים ותלת מימד: 9.5/10.
- חצי שעה ראשונה ואחרונה: 9/10.
- שעה ועשרים באמצע: 6/10.

סה"כ: 8/10. למרות הכל - מומלץ.
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 703
מספר הודעות: 7675

#15748  נשלח: ג' 22/04/2014 10:11
Dallas Buyers Club

לא מבין על מה המהומה... סרט טוב ללא ספק אבל לא מתקרב לליגה של הגדולים. במיוחד לא ברור לי למה מקונהי ושחקן המשנה קיבלו אוסקר... הם שיחקו טוב אבל היו הופעות טובות משלהם בסרטים אחרים. יש לי הרגשה שלפעמים מקבלים את הפרס רק בגלל הנושא שבו עוסק הסרט + הקרבה פיזית של השחקן (הורדה / עלייה קיצונית במשקל)

7
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#15749  נשלח: ד' 23/04/2014 11:17

In The Blood
במהלך ירח הדבש באי אקזוטי, הבעל מפונה באמבולנס לאחר נפילה מאומגה. הרעייה האהובה לא מוצאת את הבעל בבתי החולים וחושדת כי הוא נחטף. היא עושה שימוש בכישורי הלחימה וההשרדות מהעבר אותם למדה מאביה על מנת להגן על עצמה.

ז'אנר סרטי החטיפות תמיד היה פופולארי כסרט פעולה מותח, הפעם מה ששונה זה שהצלע הנשית היא זאת שמגיעה להציל את המצב. לוחמה בסכינים, יריות, זינוקים באויר, אומנויות לחימה, שליפה עצמית של כדורי אקדח מהגוף - בהכל הבחורה שולטת ללא עוררין. זהו סרט דל תקציב, אבל זה לא הפריע לו לגייס שלל פנים מוכרות לכמעט כל תפקיד בסרט, דבר אשר מעניק נופח מעט יותר "הוליוודי" לסרט.
בתפקיד הראשי מככבת ג'ינה קראנו, לוחמת American Gladiators - זה כבר אומר הרבה על כמות האקשן שלפניכם. העובדה שהסרט גם מצולם על אי אקזוטי, עם נופים מתאימים והמון סצנות ברחובות צפופים ובתוך כפר פחונים, מוסיפה עוד יותר לאותנטיות. אני אהבתי.
7.5/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#15750  נשלח: ה' 24/04/2014 23:47

Carrie

אני אתחיל בכך שהסרט קיבל 6 ב IMDB. לא ברור לי מי היו המצביעים. כנראה כאלה שראות את סרט המקור והוא השפיע עליהם מאוד.
הסרט פשוט תת רמה. לא ברור לי מה המחדש ניסה לעשות. מכוניות משנות ה 70 עם פלאפונים סלולארים?
לא ראיתי את המקור אבל זה נראה כאילו הבמאי נצמד למאורעות הסרט משנות ה 70 וזו לא מחמאה. הסרט לפעמים נראה טיפשי להפליא. מלא חורים בעלילה. הסרט אמור להיות סרט אימה אבל הוא לא כזה מפחיד.

אני מוותר על תקציר. על ציונים ויתרתי כבר ממזמן. בגדול, שווה מאוד לוותר.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1049  |  1050  |  1051  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה