מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1114 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1113  |  1114  |  1115  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2473

#16696  נשלח: ג' 16/12/2014 16:04

ziv_r כתב:
אגב, דן בילזריאן, אחת מהדמויות הכי סנסציוניות כיום ברשתות החברתיות, מגיחה להופעת אורח בת 3 שניות.

לא ידעתי במי מדובר ,אז מסקרנות גיגלתי קצת.
רק מהתמונות עושה רושם של הזאב מוולסטריט משודרג..

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 683
מספר הודעות: 4832

#16697  נשלח: ה' 18/12/2014 3:20

The Equalizer

רובין הוד מודרני בדמותו של דנזל וושינגטון עוזר לכולם לשנות את חייהם תוך שהוא עובד בחנות לכלי עבודה וחומרים.

הוא מעצבן את המאפיה הרוסית והם עושים את כל שביכולתם להרוג אותו ואני בטוח שזה שהם לא מצליחים לא יחשב כספוילר.

הסרט חוזר לימים בהם ארצות הברית הייתה הטובה ורוסייה הייתה הרעה..... בסרט הרוסים הם אכן הרעים אבל לא כל האמריקאים הם הטובים.

סרט טוב שווה צפייה מלא אדרנלין ושופע טסטוסטרון עם כישורי מקגייבר של דנזל מוציאים תפוקה לא רעה בכלל מהמערכת ומותירים את הצופים עם חיוך כאשר הרעים מקבלים את מה שמגיע להם בפירוט רב.

מומלץ
7.8/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
IGAL4d
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2013
הבעות תודה: 75
מספר הודעות: 415

#16698  נשלח: ה' 18/12/2014 15:00
"למה זה מגיע לי ?" (סרט)

"למה זה מגיע לי",
נסחבתי לסרט הזה בעל כורחי- בדרך כלל אני צופה בסרטים בקולנוע ביתי. זה התחיל בנסיעה עם פקקים לסינמה סיטי בירושלים, עמידה בתור, קניית כרטיסים, פרסומות מעצבנות לאורך כ 20 דקות וכו. האולם עצמו לא היה vip (בסינימה סיטי בירושלים יש אולם vip) או imax אבל באכויות גבוהות יחסית. אנשים עברו מימין לשמאל עם קופסאות פופקורן ובמהלך הסרט ניהלתי קרב שליטה על מסעד הכיסא עם הצופה שלימיני...אבל הסרט עצמו...קורע מצחוק. פתאום נזכרתי שלצפות בסרט עם קהל, יש לזה יתרונות מסויימים. אולי כמו לצפות במשחק כדורגל במגרש עצמו, עם הקהל ולא דרך מסך הטלוויזיה או המקרן? במקרה הזה, היתרון היה הצחוקים של הקהל, צופים פשוט התגלגלו מצחוק, לעיתים בדיליי- כלומר, פתאום מישהו צחק זמן מה לאחר הפאנץ' ליין, שזה היה דבר מצחיק בפני עצמו.
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2473

#16699  נשלח: ה' 18/12/2014 19:17

The Equalizer - שעתיים ועשר דקות.

סרט כלבבי מז'אנר ה"שושואיסט בפנסיה שמסוגל להרוג חבורת חמושים עם יד קשורה מאחור וקיסם לניקוי אוזניים".
מישהו אמר "חטופה" ?
אמנם אין קשר בין הסרטים אבל המוטיב דומה, ובהחלט כלבבי.
כאן שיטות ההרג קצת יותר מקוריות מכדור 9 מ"מ, מה שהופך אותו לקצת יותר מעניין.
בסה"כ אהבתי, אם כי הייתי מקצר 20 ד'.
7.5/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Apr 07, 2007

הבעות תודה: 254
מספר הודעות: 5872

#16700  נשלח: שבת 20/12/2014 0:12

Gone Girl

ארוך מדי, מתחיל כסרט מהודק ומותח אך לקראת 3/4 הסרט הוא מתפזר ונחלש עד לסופו.

פספוס

7/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1926
מספר הודעות: 33305

#16701  נשלח: שבת 20/12/2014 1:43

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

החלק השליש והאחרון ( ) בטרילוגיה (השניה) מבית היוצר של פיטר ג'קסון, והפעם החבורה מתמודדת עם איום חדש בדמותו של צבא אורקים בפיקודו של אזוג המחלל. אני די בטוח שאין צורך להכביר במילים, מכיוון שמי שכבר צפה ב 2 הפרקים הקודמים ( או בחמשת, אם לוקחים בחשבון את הטרילוגיה הראשונה) כבר יודע מראש למה לצפות. לטעמי האישי זהו הפרק הטוב ביותר בטרילוגיה הנוכחית וכמעט משתווה לפאר ולהדר של הטרילוגיה הראשונה - לפחות בכמות האקשן וכמות הקרבות העצומה על המסך.

ראיתם את הסרטים הראשונים ואהבתם? פה תקבלו עוד מאותו הדבר (לחיוב או לשלילה). לא אהבתם? אין לכם מה לחפש בחלק השלישי. לא צפיתם באף אחד מהם? צפו קודם כל בחלק הראשון (ורצוי בגירסת ה EXTENDED).

עצוב שנגמר - מחכה בקוצר רוח לשחרור של גירסת ה EXTENDED בבלוריי על מנת לעשות מרתון של שלושת הפרקים ברצף (יחסי).

8.9/10

ד"א - ב 2 הסרטים הראשונים בטרילוגיה הנ"ל צפיתי באולם ה VIP, הפעם לא יצא לפועל ונאלצתי לצפות בסרט הנוכחי באולם רגיל. בין העובדה שהקוף שמאחורי לא הפסיק לבעוט לי במושב, הקופה שלפניי לא הפסיקה להדליק את הפלאפון שלה כל כמה דקות ולסנוור אותי, שכל הילדודס לא הפסיקו להתלחשש ולדבר לכל אורכו של הסרט, העובדה שהכסא - נוח ככל שהיה, הפסיק להיות כזה אחרי כשעה וחצי של סרט ברצף ועוד וכו' וכדומה - הצטערתי קשות שהפעם חרגתי ממנהגי ולא המתנתי בסבלנות לכרטיס באולם ה VIP. מומלץ בחום לא לחזור על הטעות הנ"ל.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#16702  נשלח: שבת 20/12/2014 2:42

Huber
·
ברוכים השבים לשרשור.

אני התגעגעתי!
(1) הבעות תודה: mulder
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010

#16703  נשלח: שבת 20/12/2014 2:51

Gone Girl

רבות נכתב על הסרט ומעט על העלילה וטוב שכך כל פרט מהעלילה יוריד מהנאת הצפייה.

משחק נהדר ותסריט מבריק

למרות שיש בעלילה חור אחד שגילינו (חור מאוד גדול) אבל פרט לזה העלילה די סגורה מכל הצדדים.

יותר משעתיים וחצי עוברות די מהר,

ולגבי הסוף ..... כל מה שיש לי להגיד על הסוף, זה שאני לא הולך להגיד שום דבר על הסוף.

סרט מאוד טוב ומאוד מומלץ

8/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36444

#16704  נשלח: שבת 20/12/2014 9:44

Stonehearst Asylum
צעיר מגיע לבית משוגעים בתחילת המאה ה- 20 על מנת להשלים את ההתמחות המעשית שלו, במהרה הוא מתאהב באחת המטופלות (קייט בקינסייל) ומגלה כי צוות המקום לא מגלה לו הכל בנוגע למתרחש בין כותלי המוסד.

לסרט הזה יש את כל הפוטנציאל להיות מותחן פסיכולוגי מבריק ומעורר אימה, תחילת המאה ה- 20, בית משוגעים מבודד, הטיפולים הרפואיים אכזריים, ליהוק מבריק (בן קינגסלי, מייקל קיין), אבל הפוטנציאל נשאר על הנייר. הסרט די משעמם וחוץ מפעם אחת בה תפערו את הפה בתדהמה ותגידו לעצמכם איך לא ראיתם את זה קודם, השאר משמים. קייט בקינסייל מגיחה מידי פעם ומאירה את המסך, מעבר לזה, בינוני.
6.5/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 406
מספר הודעות: 31417

#16705  נשלח: שבת 20/12/2014 10:55

Huber כתב:
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

עצוב שנגמר - מחכה בקוצר רוח לשחרור של גירסת ה EXTENDED בבלוריי על מנת לעשות מרתון של שלושת הפרקים ברצף (יחסי).

שני הראשונים כבר זמינים ב-EXTENDED
מפליא שאף אחד לא רשם ביקורת...
nati-va
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 01, 2006
הבעות תודה: 122
מספר הודעות: 1977

#16706  נשלח: שבת 20/12/2014 18:43

״יונה״ - הסרט הביוגרפי החדש על המשוררת יונה וולך.

בגדול - סרט טוב, המשחק של השחקנית נעמי לבוב מעולה, אך המשחק של שחקני המשנה לא מי יודע מה טוב..חבל.

אישית, לא הכרתי את סיפור חייה לעומק- מדובר בסיפור מרתק! מומלץ.
בכלל אני אוהב מאוד סרטים ביוגרפים- קשה לי לחשוב על סרטים ישראלים כאלו שיצאו (חוץ מהסרט ״זוהר״).
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4388

#16707  נשלח: שבת 20/12/2014 21:02

the captive

מספר שנים לאחר שילדה נחטפה ונעלמה ללא סימן, ההורים שלה מקבלים סימנים ורמזים שהיא בחיים.
הסיפור פועל מכמה נקודות מבט וזמנים שונים.

סרט מוזר קצת, לפעמים מבלבל, אבל בכל מקרה עשוי טוב ומעניין עד הסוף.

7

Tusk

יוצר פודקאסט שמחפש אנשים עם סיפורים יוצאי דופן לתכנית שלו, נוסע לקנדה כדי לפגוש ולראיין מאזין.
צירוף מקרים מוביל אותו לאחוזה של עשיר תמהוני שמבטיח לו סיפור מעניין. הפגישה הנחמדה מקבלת תפנית כשהמארח מחליט לכלוא אותו, ויש לו תכניות מעוותות עבורו.

אחד מסרטי האימה המעניינים שראיתי השנה. מטריד מאוד, משעשע לפעמים, ועם הופעת אורח מעניינת במיוחד. ג'סטין לונג מצוין כרגיל, קווין סמית("סיילנט בוב", red state) ביים, בונוס נוסף למי שאוהב את הסגנון שלו.

8
tomer_h (תומר הוברמן)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Apr 24, 2010
הבעות תודה: 115
מספר הודעות: 1947

#16708  נשלח: א' 21/12/2014 9:34

Exodus: Gods and Kings

הוליווד מחדשת את סיפור יציאת מצריים, בכיכובו של כריסטיאן בייל שמוריד את חליפת בטמן ושם עליו את בגדי מוזס, הלא הוא משה שהחל בתור נסיך מצרים עד שהתגלה שהוא עברי, נודה מהארמון והתגלגל בנדודיו עד שמצא את אלוהים בסנה הבוער, שאמר לו לשלוח את עמו ממצריים לארץ כנען.

ראינו את הסרט בתלת מימד ביס פלאנט, התלת מימד מצוין ובקטעי קרבות ונוף הוא ממש תורם לאווירה. הסרט לא רע בכלל (וראיתי פה ביקורת ממש קוטלת), מספר היטב את יציאת מצרים, עשר המכות וחציית ים סוף, בניסיון קצת יותר "מדעי" להסביר את הניסים, אבל מעביר את הפלאות היטב, עם אפקטים טובים.
מצד שני, ישנם לא מעט קטעים מתים שאפשר היה להוריד ומספר קטעים שהיה ניתן להוסיף להם דרמה ועניין.
השחקנים טובים, בייל בתור משה ו-Joel Edgerton בתור הנבל של הסרט - רעמסס וגם בן קינגסלי מבליח בתפקיד אופי קטן.
מי שאוהב את ההסטוריה ואת סיפורי התנך יהנה פה, סה"כ הסרט לא ממציא שום דבר ואין פה הרבה הפתעות או חידושים. גם הסרט המקורי עשרת הדיברות חזק ואפי יותר, אבל בתור חידוש הוא נחמד ומרענן.

6.5/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#16709  נשלח: א' 21/12/2014 9:59

The Saratov approach

הפוטנציאל גדול אבל הביצוע חלש
סיפור אמיתי על שני מיסיונרים אמריקאים שנחטפו ב 1998 ע״י שני רוסים שביקשו כופר תמורתם.
שח_מט
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 107
מספר הודעות: 3802

#16710  נשלח: א' 21/12/2014 17:15

וויפלאש
בקולנוע - סינמה סיטי אולם 17 יום חמישי האחרון ב 22 (ריח נורא, מסך לא גדול וסאונד לא מרשים)

הסרט
דרמה, צעיר לומד תיפוף בשייפר (מבוסס על ג'וליארד) ונתקל במורה/מנצח מטיל האימה
הסרט מתמקד ביחסים בינהם והתקדמותו לקראת השתלבות באורקסטרה היוקרתית
סרט שני לדמיאן צ'זאל

דעתי
כל חבריי שאוהבים מוסיקה כמוני שלחו אותי עם המלצות, חוץ מאלו שמתופפים להנאתם או לפרנסתם
הסרט לא מבריק, די שטחי אבל מביא בצורה יפה את השאיפה להצטיין במשהו, מריחים את כלי הנגינה וכמובן משחק מעולה של שני השחקנים
הפסקול נחמד ומתמקד בשתי יצירות ג'אז - וויפלאש וקרוון
שווה לחפש במקום שהסאונד יהיה טוב יותר
מייד אחרי הסרט הזמנתי כרטיסים לראות אתת האורקסטרה של קותימן בבארבי בשלישי הקרוב...!

ציון
7.5/10

בונוס
הנה שלוש וחצי דקות בהן הבמאי מנתח את הסצנה הראשונה
כמו שהוא אומר שם - בסצינה יש מיקרוקוסמוס לסרט כולו

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1113  |  1114  |  1115  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה