מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1134 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1133  |  1134  |  1135  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4498

#16996  נשלח: שבת 28/02/2015 2:17

liorreem כתב:
אני חייב להגיב על Whiplash - לדעתי סרט מעולה שלא יצא לי מהראש שבועות אחרי הצפייה.
משחק מעולה של המורה הנוקשה ושל הצעיר המופנם.
מוזיקה מעולה ששינתה לי את החשיבה לגבי גא'ז בכלל ותיפוף בפרט.
10/10 לטעמי.

·סיימתי הרגע לצפות בסרט , פשוט חלום . מזמן לא יצא לי כך להנות מסרט

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
tomer953
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 05, 2010
הבעות תודה: 1357
מספר הודעות: 4662

#16997  נשלח: שבת 28/02/2015 6:24

Nunatak כתב:
Loft
הסרט הבלגי המצליח בכל הזמנים. חמישה חברים נשואים חולקים בדירה שבה הם יכולים להיפגש עם הפילגשים שלהם. יום אחד הם מוצאים בדירה גופה של אישה צעירה ומכיוון ורק להם יש מפתחות ואת סיסמאת הכניסה הם מתחילים לחשוד אחד בשני.

שווה צפיה.
8/10

ספויילר

זה רק אני או שברגע שנחשף התרגיל שהם עשו לוינסנט הטוויסט בסוף היה צפוי? הרי לכאורה לכולם מלבד לוק יש מניע אבל דווקא הוא זה שמציע להפיל את האשמה על וינסנט...
בנוסף הסצינה האחרונה ממש לא הגיונית ולטעמי מיותרת, ברור לי מדוע וינסנט חופשי, פיליפ ממתין למשפט ולוק כמובן התאבד, אבל למה כריס ומרניקס חופשיים? נאמר שכריס חשף את הסיפור ולכן זכה להקלות, אבל מה עם מרניקס? הוא לא אמור לעמוד למשפט על הפללה? זה סתם משהו לא הגיוני שהציק לי...
·

ראיתי בקולנוע עם המשפחה,
סרט מותח - אבל לא גאוני. חלק מאיתנו אהבו וחלק ממש לא, באופן אישי אני לא יודע מה לחשוב כל כך, לא הפיל אותי, אבל מצד שני לא יצאתי ב"וואו".
6\10 ולא יותר

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4385

#16998  נשלח: שבת 28/02/2015 10:57

ziv_r כתב:
Dying of the Light
ניקולס קייג' כסוכן CIA מזדקן אשר מגלה כי אדם אשר עינה אותו בשבי לפני 20 שנה, התגלה חי. הוא יוצא למומבי לחקור יחד עם שותף צעיר, כאשר ברקע נסיון הממשל להוציא אותו לגמלאות בשל מחלה אשר פוגעת ביכולות השכליות שלו.

מהסרטים הגרועים של קייג'. רוב הסרט הוא נתקל בבעיות הבריאותיות שלו (שלא מעניינות) אשר מונעות ממנו להתקדם במהירות עם המשימה ורק מעוררות גבה אצל הסובבים אותו. שאר הסרט כמו מותחן ריגול פשוט וגרוע.
דלגו הלאה.
3/10

להגנתו של ניקולס קייג' הוא והבמאי/תסריטאי פול שרודר (נהג מונית) יצאו נגד ההפקה וקוראים להחרים את הסרט בגלל שהוציאו אותם מתהליך העריכה הסופית, והם טוענים שהסרט לא דומה למה שהיה יכול להיות בסופו של דבר.

http://www.ew.com/article/2014/10/17/nicolas-cage-paul-schraders-protest
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1894
מספר הודעות: 33125

#16999  נשלח: שבת 28/02/2015 16:01

Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse

ההמשכון השלישי לסרט DragonHeart מ 1996 בכיכובם של שון קונרי כדרקון ודניס קוויד כאביר (בסרט המקורי). אחרי ההמשכון השני משנת 2000, Dragonheart: A New Beginning, שהיה זוועתי לחלוטין, מעט היססתי לצפות בחלק נוסף בסידרה, אך מכיוון שהסרט בוים ע"י במאי אחר לחלוטין, ומכיוון שאני חובב די גדול של סרטי פנטזיה בכלל וסרטי חרבות וכשפים בפרט, החלטתי לבדוק על מה מדובר.

ובכן, למרות שהסרט לא איכותי כמו הראשון בסידרה (שהיה בפני עצמו סביר ותו לא), הוא בהחלט לט גרוע כמו השני. הדרקון ושאר האפקטים די מפתיעים באיכותם ומצביעים על כך שניתן ליצור CGI איכותי ללא תקציבי ענק. מצד שני - השחקנים ברובם בינוניים לחלוטין, העלילה בנאלית לגמרי, האפקטים שלא בוססו על CGI לעיתים ממש גרועים (כגון ביצי הדרקון שנראים כמו צעצעוע זול לילדים) וכל הסרט מרגיש ברובו כ B-MOVIE.

אז לצפות? רק אם אתם חובבים מושבעים של סרטי פנטזיה.

5.9/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#17000  נשלח: שבת 28/02/2015 16:09

Night at the Museum: Secret of the Tomb

ההמשכון השלישי לסרט המקורי מ 2006, והפעם שומר המוזיאון מגלה כי הקסם שמחיה את המוצגים במוזיאון הולך ודועך.

ההמשך הנ"ל לא מפתיע משום בחינה, עם אותו במאי, ואותם שחקנים כמעט (בן סטילר, רובין וויליאמס באחד הסרטים האחרונים שלו לפני מותו, אוון וויליאמס, בן קינגסלי ועוד, ואפילו הופעת אורח קטנה של יו ג'קמן מלאת הומור עצמי), יש לנו פשוט עוד סרט שמרגיש אותו הדבר כמו המקורי. רע? אם אהבתם את הראשון - לא ממש. בהחלט טוב יותר מהחלק השני, ומשתווה באיכותו (עד כמה שהראשון היה "איכותי") לחלק הראשון.

חביב ומעביר את הזמן.

6.5/10

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4385

#17001  נשלח: שבת 28/02/2015 21:12

Fury

בראד פיט מפקד על צוות טנק במלחמת העולם ה 2.

לא נשאר איתך כמו "טוראי ראיין" אבל עשוי טוב.

7

the loft

5 חברים טובים חולקים דירת פנטהאוס סודית כדי להפגש עם המאהבות שלהם.
כשהם מוצאים גופת אישה בדירה הם מתחילים לחשוד אחד בשני.

כמו שאמרו לפני, עשוי טוב ומספיק מעניין אבל לא מעביר להילוך גבוה כשצריך.
אגב, מדובר באותו הבמאי של המקור הבלגי.

6.5
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#17002  נשלח: שבת 28/02/2015 23:09

Trash

3 נערי אשפתות מוצאים ארנק מלא בכסף באשפה. אט אט הם מתחילים להבין שהמציאה שנפלה בחיקם הביאה איתה לא מעט צרות.

עוד סרט על הפאבלות, על העוני ועל השחיתות בברזיל, שלמרות שלא מחדש כלום וברובו די צפוי, עשוי לא רע בכלל ומצליח להעביר את הזמן בנעימים. מרטין שין מככב בתור הכומר שעוזר לילדים ונלחם בשחיתות ככל יכולתו.

הפריע לי שהכל הולך טוב מידיי, ה"קשיים" שהילדים עוברים מרגישים די טריוויאליים, ושהסרט נע בין צבעוניות עליזה למתקתקות הוליוודית טיפוסית (בעיקר לקראת הסוף), בניגוד מוחלט לכל הקונספט שהסרט מנסה להעביר.

סה"כ, סרט לא רע, אבל לא סרט שיכנס לפנתיאון ובהחלט לא אחד מהסרטים היותר טובים שנעשו בז'אנר הנ"ל.

6.9/10

ofir_nim
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 09, 2005

הבעות תודה: 15
מספר הודעות: 303

#17003  נשלח: א' 01/03/2015 1:53
The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared (2013)

קומדיית הרפתקאות שבדית המתארת את סיפורו של אדם זקן שמחליט סתם כך ביום הולדתו ה 100 לצאת מחלון חדרו שבבית האבות, ולצאת לדרך ללא יעד מוגדר.
בדרכו הוא נקלע לאירועים שהם למעשה קומדיית טעויות ומתמודד איתם בדרכו המיוחדת, תוך כדי סיפור חייו הפרטיים שבצורה כזאת או אחרת השפיע על ההיסטוריה האנושית (הזכיר לי במקצת את הרעיון מאחורי פורסט גאמפ).
בדרך כלל איני צופה בסרטים "זרים" שאינם ישראלים או הוליוודים, ולולא הייתי צריך להעביר טיסה בת כ 4 שעות, סביר להניח שלא היה יוצא לי לצפות בו.
אני כל כך שמח ש"נאלצתי" לצפות בסרט זה, וזכיתי בקומדיה נפלאה שהצחיקה אותי מאד (שלא לדבר על המבוכה להתפקע מצחוק בקול רם עם אוזניות על הראש כשמסביבך כ 200 איש בחלל קטן יחסית).

מומלץ בחום - הקומדיה שהכי הצחיקה אותי בשנים האחרונות.
8.5/10
(1) הבעות תודה: molvy
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36438

#17004  נשלח: א' 01/03/2015 9:23

The Remaining
ברגע פתאומי אחד, המוני אנשים מכל קצוות העולם נופלים מתים. בתוך כל הבלאגן, הניצולים מגלים כי הם ניצודים ומחפשים את הסיבה לתופעות המוזרות.

הסרט נדמה מראש כסרט אסונות, עם אולי CGI מרשים, אולי כמה חייזרים וגם צבע שמנסה להילחם, אבל ממש לא. נדמה שהכנסייה הנוצרית גייסה את הוליווד לשורותיה וכל הסרט הוא בסך הכל תעמולה שאמורה להפחיד את הלא מאמינים. סיימתי את הסרט ולא האמנתי שזה הכיוון שלו. שלא תעיזו לראות.
1/10
epony (אור)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005
הבעות תודה: 1422
מספר הודעות: 10565

#17005  נשלח: א' 01/03/2015 12:47
Re: The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared (2013)

ofir_nim כתב:
בדרך כלל איני צופה בסרטים "זרים" שאינם ישראלים או הוליוודים, ולולא הייתי צריך להעביר טיסה בת כ 4 שעות, סביר להניח שלא היה יוצא לי לצפות בו.
אני כל כך שמח ש"נאלצתי" לצפות בסרט זה, וזכיתי בקומדיה נפלאה שהצחיקה אותי מאד (שלא לדבר על המבוכה להתפקע מצחוק בקול רם עם אוזניות על הראש כשמסביבך כ 200 איש בחלל קטן יחסית).

קרה לי כשצפיתי ב-I Love You Man בטיסה לפני כמה שנים...
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 85
מספר הודעות: 3646

#17006  נשלח: א' 01/03/2015 14:48

The world made straight

עיירה שכוחת אל בארה"ב עם היסטוריה של מלחמת האזרחים. צעיר מגלה שיש לו קשרי משפחה לאלו שנהרגו ובדרך מתחבר לסוחר סמים/מורה לשעבר/שיש לו חברה שווה אבל מכורה בעצמה/מדריך רוחני...
אוסף דמויות שחוקות שלא מתחברות עם סיפור שלא ברור מהו ולמה עשו מזה סרט.

1/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 683
מספר הודעות: 4827

#17007  נשלח: א' 01/03/2015 21:43

Whiplash

סרט טוב

קטעי תיפוף מדהימים

המון מוזיקה טובה (גם למי שלא אוהב ג'אז ..... כמוני!)

אבל לטעמי ממש לא מתקרב לסופרלטיבים שלהם הוא זוכה פה. לי הוא לא שידר אמינות והעביר לנו מנה אדירה של הגזמה.

אם זו הייתה קומדיה הייתי מבין את ההגזמות אבל זו דרמה שאנחנו אמורים לקחת ברצינות ...... אז סליחה לי זה לא נראה רציני. במיוחד קטעי הקרח האדום.

שלא תבינו שלא נהניתי מהסרט..... מאוד נהניתי אבל לא חושב שמגיע לו יותר מ.....

7.5/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 683
מספר הודעות: 4827

#17008  נשלח: א' 01/03/2015 21:51

Big Hero 6

אני מאוד אוהב את סרטי דיסני. את UP ראיתי המון פעמים ולא מזמן צפיתי בפעם המי יודע כמה ב MULAN. לכן הציפייה מהסרט הזה הייתה די גבוהה.

לא יודע למה אבל זה יותר נראה לי כסרט פרודיה על סרטי גיבורי העל מאשר סרט של דיסני.

לא ממש התחברתי לדמויות לתוכן ולעלילה

תכלס לטעמי אחד החלשים של דיסני.

6.8/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36438

#17009  נשלח: ב' 02/03/2015 8:50

Million Dollar Arm
דרמת ספורט על סוכן אשר יוצא להודו למצוא זוג שחקני קריקט על מנת שיתאמנו ויוחתמו על ידי הליגות הבכירות.

הצילומים יפים וחובקי עולם, הסיפור מקסים וכולל את הנוסחה המנצחת של צעירים אשר מגיעים מגטאות ומצליחים ב- US הגדולה, הספורט לא יותר מידי השתלט על הסרט, הליהוק מגוון וברקע יש לנו גם רומן עם השכנה. אמנם שעתיים באורכו, אבל העביר את הזמן בעניין.
7.5/10
שח_מט
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 107
מספר הודעות: 3799

#17010  נשלח: ב' 02/03/2015 10:25

איים אבודים (ישראל 2008)

איכשהוא השגתי את הסרט, ה 1 של רשף לוי
מבוסס בחופשיות על המשפחה שלו, בסרט מסופר על משפחה עם 5 אחים כשהתאומים בני 18 לקראת גיוס בתחילת שנות ה 80 בארץ
דרמה קומית חביבה, נשענת על הרבה סרטים שעשו פה בעבר ועושה את זה יפה (אסקימו, בלוז לחופש הגדול המופתי, סוף העולם שמאלה ועוד)
פסקול אייטיז מצויין
8/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1133  |  1134  |  1135  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה