מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 916 פעמים

נושא שלא נקרא #18646 

The Revenant

מאד נהניתי מהסרט, הצליח להחזיק אותי בפוקוס למרות אורכו. המשחק מצוין והנופים פשוט מדהימים. גם מאבק ההישרדות מרתק.

8

נ.ב. מרוב שליאו גונח ומתנשף הרגשתי קצת כמו בר רפאלי בלילה סוער.. :)

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #18647 

Standoff
חייל לשעבר אשר חי בבקתה מבודדת, נאלץ להגן על חייה של צעירה אשר צילמה רוצח שכיר (Laurence Fishburne) אשר יוצא בעקבותיה.

זה סרט שמתרחש כולו בבית, כאשר החייל לשעבר והצעירה נמצאים בקומה העליונה ובידיהם רק כדור אחד לרובה, משהו שלא יודע הרוצח שממוקם בקומה התחתונה. הרבה משחקים בין הצדדים ודיאלוגים שמצליחים להשאיר את הצופה עם עניין למרות שלא קורה הרבה בסרט.
7.5/10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #18648 

Secret In their eyes

שני חוקרים מחיים מחדש חקירה ישנה שלהם מלפני 13 שנה בעקבות מידע חדש כאשר הרוצח פגע בבת של החוקרת הנשית.

ליהוק מפתיע שכולל את ניקול קידמן וג׳וליה רוברטס עדיין לא מצליח להחיות את הסרט. דווקא הכוכב הגברי הפחות מוכר סוחב את הסרט על הגב שלו כששתי הבנות די אפטיות ולמעט פה ושם הברקות די משעמם.

7/10

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #18649 

The Survivalist / 2015

בעולם השרוי במצוקת רעב קשה בו כל אחד נאלץ להלחם על מעט המזון שנותר, מופתע שורד החי בבדידות לגלות יום אחד על מפתן ביתו אם ובתה חסרות כל. בתמורה למקלט וקצת אוכל, הן מציעות לו את הדבר היחידי שעוד יש באפשרותן להציע... הדינמיקה הכפויה והלא צפויה בין השלושה, תתפתח למלחמת הישרדות בה כל אחד מהם יעשה הכל על מנת לשמור על האינטרס שלו.

לא מדובר בסרט אפוקליפטי מאלה ההוליוודיים המלוקקים, אלא בסרט בריטי מחוספס, ישיר ובוטה ובעיקר עוכר שלווה (למשל סצינה בה "השורד" מאונן על מנת לדשן את גידוליו החקלאיים, בבחינת "חבל על כל טיפה"...).
הדיאלוגים בסרט מועטים וכשכבר יש כאלה, הם ענייניים וקצרים, אך אין בכך לגרוע מן הסרט אלא להיפך, השתיקה והשקט חותכים באוויר כמו סכין ומוסיפים לאווירה המורבידית.

אותי, משום מה, השחקן הראשי די עצבן ויכול להיות שהייתי נהנה מהסרט יותר, עם שחקן ראשי אחר, אבל בכל מקרה הסרט כנראה לא יתאים לכל אחד. עדיין, מדובר בסרט ראוי.

ציון: 7
נערך לאחרונה על ידי Lee ב 16/04/2016 10:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

tomer953
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: tomer953
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 1452 פעמים

נושא שלא נקרא #18650 

12 Angry Man

12 המושבעים, יצירת מופת מ- 1957.
הסרט מציג דילמה העומדת בפניי חבר מושבעים במשפט של נער שרצח את אביו, האם לזכות מחמת הספק או לשלוח לכיסא החשמלי.
_

ראיתי את הסרט מדורג ב-10 הראשונים של IMDB, ומאוד הסתקרנתי, ובכן - לא לחינם.
הסרט פשוט חובה, קצת גם התקשר לי לכל נושא רומן זדורוב וכל המחשבות של העם "זה ברור שהוא עשה\לא עשה" וכו'...
זה עוד סרט שיכנס מבחינתי לקטגוריה של "סרטים בלי תקציב, בלי תפאורה, בלי צוות שחקנים מטורף - שפשוט עושה את העבודה".
9\10.

itamarl
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #18651 

The Invitation

מותחן פסיכולוגי - קבוצת חברים נפגשת ל"איחוד" לאחר שלא התראו כשנתיים לאחר טרגדיה שפקדה את אחד הזוגות.
הסרט שומר על רמת מתח ואי שקט אחידה החל מהפתיחה ועד לסיום המפתיע. אני נהניתי.

7.5/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #18652 

Calvary

סרט טוב מאוד לטעמי

סיפור על שבוע סוער משהו בחייו של כומר בעיר קטנה באירלנז שמתמודד עם המון תסבורות בחייו ובקהילה שלו.

יש לו שבוע בלבד כי מישהו מאיים לרצוח אותו בעוד שבוע.

בשבוע הזה הוא צריך גם להחליט מה לעשות עם האיום על חייו, האם לברוח? האם להתלונן במשטרה? או האם להתמודד?

הסרט רובו ככולו נשען על יכולת משחק יוצאת דופן של Brendan Gleeson הנהדר. הוא יוצא דמות איכפתית, רב גונית, אנושית, ורגישה.

הסרט מרתק ומאוד צבעוני נופים נהדרים של אירלנד אבל הנופים הם ממש לא חלק מרכזי בסרט הסיפור מאוד מעניין מותח ומושך.

אני מאוד נהנתי

ממליץ בחום

8.2/10

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 655 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #18653 

oris74 כתב:The Revenant

מאד נהניתי מהסרט, הצליח להחזיק אותי בפוקוס למרות אורכו. המשחק מצוין והנופים פשוט מדהימים. גם מאבק ההישרדות מרתק.

8

נ.ב. מרוב שליאו גונח ומתנשף הרגשתי קצת כמו בר רפאלי בלילה סוער.. :)
...
The Revenant

מצטרף לביקורת, רק אוסיף 9.5 לצילום, איכות התמונה והנופים מקפיצים ל 8.5.
אין ספק שלראות ב 106 אינץ רק העצים את החוויה, הרבה אמרו שהסרט משעמם..... לדעתי ממש לא.

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 916 פעמים

נושא שלא נקרא #18654 

גם אני ראיתי על 106 אינץ ואין לי ספק שזה מאד הוסיף להנאה מהסרט

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #18655 

We Are Your Friends / 2015

דרכו רצופת המהמורות של D.J צעיר בחיפושו אחר הטראק המושלם, אשר יביא לו את ההכרה לה הוא מייחל.

זאק אפרון בתפקיד ה-D.J הצעיר מפגין משחק מעולה כמו גם שאר השחקנים, כשסיפורו מלווה בקורטוב של חברים, מסיבות, סקס, מוזיקה וסמים שכמובן הינם חלק בלתי נפרד מעולם זה. פה ושם ובעיקר בסוף הסרט נופל לקלישאות, אבל ממש בקטנה.

דווקא בעניין המוזיקה נרשמה אכזבה רבה: הסרט מלווה בטראקים קצביים ומדליקים, אבל לפחות בגרסה בה צפיתי (ריפ בלוריי 1080p בשחרור של VETO) הפסקול היה שטוח וחסר נפח ובאסים כמעט לחלוטין. קשה להאמין שכך הוקלט המיקס באולפן, אבל אם כן, זו חתיכת פאשלה.

סרט חביב, אך לא מעבר

ציון: 6

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #18656 

Lee כתב:We Are Your Friends / 2015

דרכו רצופת המהמורות של D.J צעיר בחיפושו אחר הטראק המושלם, אשר יביא לו את ההכרה לה הוא מייחל.

זאק אפרון בתפקיד ה-D.J הצעיר מפגין משחק מעולה כמו גם שאר השחקנים, כשסיפורו מלווה בקורטוב של חברים, מסיבות, סקס, מוזיקה וסמים שכמובן הינם חלק בלתי נפרד מעולם זה. פה ושם ובעיקר בסוף הסרט נופל לקלישאות, אבל ממש בקטנה.

דווקא בעניין המוזיקה נרשמה אכזבה רבה: הסרט מלווה בטראקים קצביים ומדליקים, אבל לפחות בגרסה בה צפיתי (ריפ בלוריי 1080p בשחרור של VETO) הפסקול היה שטוח וחסר נפח ובאסים כמעט לחלוטין. קשה להאמין שכך הוקלט המיקס באולפן, אבל אם כן, זו חתיכת פאשלה.

סרט חביב, אך לא מעבר

ציון: 6
...
אני בדיוק עכשיו צופה בו (בהמשכים לצערי) ודווקא דיי נהנה. עוד לא סיימתי לכן לא רשמתי ביקורת עדיין.

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #18657 

Criminal

קווין קוסטנר , טומי לי ג'ונס ועוד כמה פרצופים מוכרים בדרמת פעולה
על סוכן CIA שמת תוך כדי מילוי תפקידו וזיכרונותיו וסודותיו מועברים לאסיר קשוח כדי להמשיך במשימה.
העלילה מסתבכת כאשר האסיר מחליט לא לשתף פעולה .

בסה"כ יש לנו כאן סרט אקשן נחמד עם כמה טוויסטים קטנים
שתוך כמה ימים כבר תשכחו שראיתם אותו.

10\6.5

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #18658 

The invitation

אדם שנפרד מאשתו לאחר שבנם מת לפתע, מוזמן לאחר שנתיים למפגש חברתי וארוחה בבית שלה ושל בעלה החדש ועם עוד חברים משותפים שלהם. למרות שהוא עדיין מוכה מהטראומה הוא מגיע עם בת הזוג שלו, אבל במהלך הערב הוא מתחיל לחשוד שלאשתו ובעלה יש מניעים אחרים, וככל שהערב עובר רמת הפראנויה שלו עולה.

מותחן מצוין ומורט עצבים.

8.5

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #18659 

kingikra כתב:
...
...
אני בדיוק עכשיו צופה בו (בהמשכים לצערי) ודווקא דיי נהנה. עוד לא סיימתי לכן לא רשמתי ביקורת עדיין.
...
אשמח אם כשתרשום ביקורת, תציין אם גם אתה נתקלת בבעיית חוסר הבאסים בפסקול, בין אם צפית בגרסה שציינתי, או אחרת.

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #18660 

Lee כתב:
...
...
אשמח אם כשתרשום ביקורת, תציין אם גם אתה נתקלת בבעיית חוסר הבאסים בפסקול, בין אם צפית בגרסה שציינתי, או אחרת.
...
·יש גרסת PROPER של AMIABLE לסרט הזה

טרם ראיתי אותו אך אם שוחררה גרסת פרופר אז ניתן להניח שנושא הפס-קול תוקן .

בכל אופן תודה שהערתם את צומת ליבי לנושא הזה (Y)

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”