האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1245 מתוך 1424
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1244  |  1245  |  1246  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 493
מספר הודעות: 14025

#18661  נשלח: ב' 25/04/2016 11:00

The Hunstman: Winter's War
בחיי שיש לי כשרון לצבוע את עצמי בפינות או להיתקע בסרטים נוראיים. בת זוגתי הציעה, ואני בהיותי חשדן, פתחתי בתחקיר מקדים במטרה לוודא שאני לא הולך להיסגר באולם חשוך עם זוועתון שישאיר אותי סחוט. אז התחלתי לשאול בנוגע לכל הנקודות שהפילו אותי בפעמים הקודמות.

ש- זה מחזמר? (ע"ע Into The Woods הביזארי והנוראי).
ת- לא, מה פתאום
ש- משחקת שמה זו שיש לה פרצוף בלטה שיודעת רק לפתוח או לסגור את הפה ?
ת- קריסטן סטיווארט? לא בחיי שלא.
ש- לא מדברים שם על כסף ו/או בורסה, נכון?
ת- אני יודעת שנרדמת במכונת הכסף. אז זה לא על כסף, ממילא לא הבנתי שם כלום.

אחרי שווידאתי שלא אפול במלכודות הברורות יותר נאותתי להיגרר לאולם, למרות חששות כבדים מצידי שאני הולך לאכול אותה בגדול ואכן ציפיותי התגשמו במלואן.

מדובר בסרט שלא החליט אם הוא קדימון או המשכון לסרט Snow White & The Huntsman, בתחילה הקריין (מתברר שזה ליאם ניסון) טוען שמדובר בסיפור עתיק הרבה יותר, אבל העלילה מתרחשת ברובה לאחר ששלגיה ניצחה את רבנה המלכה המרשעת. הבלבול וחוסר הסדר ממשיכים עמוק לתוך העלילה והדיאלוגים, כאשר לא מצליחים להבין אם מדובר בפנטזיה קומית (האינטרקציות עם הגמדים), פנטזיה אפית נוסח שר הטבעות לעניים, או אגדה רומנטית.

אמילי בלנט בתפקיד מלכת הקרח מציגה משחק דו מימדי ואנמי. כריס המפורט בתפקיד הצייד משחק לצידה של ג'סיקה שסטיין ובכל מהלך הסרט לא ראיתי דבר המצביע על כך שהם באמת אוהבים אחד את השני עד שהמוות יפריד ביניהם, או לפחות כך הם טוענים. שרליז טרון, טוב נו...נראית נפלא אבל גם היא כנראה לא הבינה מה היא אמורה לעשות שם (חוץ מלגרוף המון כסף כמובן) ונראה שגם היא מרגישה שהסרט די דפוק:

מה טוב: שרליז ט'רון נראית נפלא (כל הזמן שהיא לא מקיאה דיו שחורה).
מה רע: כל השאר

ציון בסולם האירוע המוחי: עדיף מלחטוף מזלג בעין או לדרוך על מוקש, אבל מתקשה להתעלות מעבר לסרט ששמים ברקע בזמן שיעור שזירת פרחים.

המלצה: 3/10 - הישארו בבית.

lasik
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2010
הבעות תודה: 118
מספר הודעות: 1320

#18662  נשלח: ב' 25/04/2016 18:08

Love me
סרט על תעשיית השידוכים של נשים מזרח אירופאיות עם גברים מארה"ב.
מה קורה כאשר התום האמריקאי נוגע בחיספוס הרוסי.
נהנתי מאד

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#18663  נשלח: ב' 25/04/2016 23:41

The Jungle Book

סינמה סיטי כ"ס, הגרסה האנגלית כמובן.

היו לי קצת חששות, כמי שעוד ראה את גרסת הסרט המצוייר משנות השישים, שזה יהרוס לי עוד זכרון ילדות. אחרי צפייה בגרסה של 2016 אני חייב להודות שזה יותר מסובך מסתם כן או לא. כולנו מכירים את העלילה הבסיסית, אז הבה נדלג היישר להתרשמות שלי:

• איכות התמונה: מדהים. למרות שרוב התפאורה היא CGI אחד גדול התמונה בכל זאת מדהימה בעושר הצבעים ומשחקי הצל ביער. רק חבל שה CGI בולט מידי בסצנות שבהם יש מפלי מים, הכפר והאש.
  • אפקטי CGI. הזהירו אותי שדמויות החיות יובילו אותי היישר ל Uncanny Valley , אבל זה לא היה נכון. הדמות היחידה שעוררה אצלי אי נוחות הייתה דווקא זו של בגירה הפנתר. התקדמנו הרבה ולטובה מאז ימי Beowulf מ 2007
  • הצמדות למקור: גם הסרט מ 1967 היה נאמן למקור פחות או יותר כמו שכל ספרי הילדים והסרטים של גוליבר דומים למקור של ג'ונתן סוויפט. אבל כאן יש משהו שמאוד הפריע לי וזה היפוך המינים של הפנתר והנחש. לא יעזור בית דין, ולמרות שאני מאוד מחבב את בן קינגסלי, מה שצריך לבקוע מגרונה הממוחשב של הפנתר זו קולה של אישה ולא של גבר. אותה תחושה לא נוחה שבה בסצנות בין מוגלי לקא הנחש, יופי שהם הצליחו לגייס את סקרלט ג'והנסון, אבל היה עדיף למצוא שחקן גבר עם קול ערמומי ושמנוני לתפקיד.
  • אודיו: יכול להיות שהבעיה הייתה באולם, אבל הוא לא ממש הפיל אותי מהכסא. בסדר כזה...
  • משחק: השחקן האנושי היחיד דווקא לא רע בכלל בגילום התפקיד של מוגלי. באלו הדוב שקולו הוא של ביל מוריי הוא אדיר ומוצלח מאוד. בגירה הפנתר לא מרשימה הן בגלל הדמות הממוחשבת שגורמת לאי נוחות והן בגלל שינוי המין. הפיתון קא לא רע חזותית אבל שוב, היפוך המין מפריע. שירחן הטיגריס לעומת זאת מבריק והאמת שגם עורר סימפטיה. סה"כ ליהוק לא רע.

סיכום התרשמות 8/10 מתאים למבוגרים וכנראה שגם לילדים אם הגרסה המדובבת באותה רמה.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Catskinner בתאריך ג' 26/04/2016 8:22, נערך בסך הכל 3 פעמים
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
urik79 (אורי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 17, 2007

הבעות תודה: 127
מספר הודעות: 4118

#18664  נשלח: ג' 26/04/2016 7:28

Catskinner
·
למיטב זכרוני גם בגירה הפנתר וגם קא הנחש מגולמים ע"י גברים בגירסה המצויירת אז לא ברור לי היפוך המינים שאתה מדבר עליו בעניין בגירה.
לגבי קא הנחש, עוד לא ראיתי את הסרט אז אני לא יכול להביע דעה אם הפיכתו של קא לדמות נשית היא מעשה חכם או לא.
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#18665  נשלח: ג' 26/04/2016 8:19

בגירה הפנתר בוודאות נקבה, אלא אם כן חייתי בשקר משנת 1969
אחראי תחום מקרנים
אחראי תחום מקרנים

הצטרף בתאריך:
  Nov 26, 2004

הבעות תודה: 346
מספר הודעות: 5875

#18666  נשלח: ג' 26/04/2016 8:42

Catskinner
·

כנראה חיית בשקר

https://en.wikipedia.org/wiki/Bagheera

בגירה הוא זכר
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 667
מספר הודעות: 4721

#18667  נשלח: ג' 26/04/2016 8:43

Catskinner
·
לפי IMDB כל הדמויות מגולמות על ידי גברים

http://www.imdb.com/title/tt0061852/?ref_=nv_sr_2
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1016
מספר הודעות: 6787

#18668  נשלח: ג' 26/04/2016 12:17

The Revenant

דובר רבות על הסרט, אבל אני לא מבין על מה כל הבאז. כן, זו הפקה איכותית, צילום מרהיב, נופים יפים ומשחק אמין, אבל הסרט ארוך מדי, איטי מדי, הנופים וסגנון הצילום חוזרים על עצמם והדמות של דקפריו משעממת ושטוחה. על מה הוא בכלל קיבל פה אוסקר אני לא מבין, הוא מוציא שני משפטים כל הסרט ובכל השאר דופק רק שאגות שונות של סבל. מי שגנב את ההצגה היה בכלל טום הארדי שלדעתי הוא היה צריך לקבל את האוסקר. לא מדובר בסרט גרוע, ודאי שלא, אבל נא לשים דברים בפרופורציות.

6/10

The Hateful Eight

טרנטינו קלאסי, מה שאומר שזה ממש לא יהיה לטעמו של כל אחד. משחק מעולה של כל הצוות, הרבה אלימות ו- Gore עם הרגשה כללית של צפיה במופע תיאטרון, לטוב ולרע. הסרט גם ארוך למדי ואינו אחד הטובים של טרנטינו, אבל שווה צפיה למי שאין בעיה עם החסרונות שלו.

7/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#18669  נשלח: ג' 26/04/2016 12:32

ride
·צודק. זה כל כך הטריד אותי שחזרתי למקורות ופתחתי את הספר.

אז בגירה הפנתר באמת זכר גם בספר וגם בסרט משנת 1967. טעיתי, מודה ומתוודה. עכשיו אני צריך להבין מדוע נכנס לי לראש עוד כשהייתי ילד שמדובר בנקבה.קא הנחש באמת זכר, בדיוק כפי שזכרתי. דרך אגב, הוא לא דמות שלילית בספרים.

לפחות יצא לי לקרוא שוב את עלילותיהם של ריקי טיקי טאווי הנמיה האמיצה, החתול שהלך בדד וכמובן את שיר הסנטוריון (חובה).
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

#18670  נשלח: ג' 26/04/2016 12:39

HazooM
·לדעתי אתה צודק בשתי האבחנות שלך. ה Revenant באמת ארוך ומרוח ודי קפריו לא מתעלה - הוא פשוט זוכה ליותר זמן מסך.

ה Hateful Eight הוא סרט טרנטינו קלאסי, אבל לא מהטובים שלו. יש יותר מידי פרטים קטנים צורמים, כמו למשל המרכבה הדוהרת בדרך מפולסת ונקיה יחסית משלג כשברקע אפשר לראות בתים נוספים. כך שבסצנה שבה קורט ראסל וסמואל ג'קסון עוצרים את המרכבה כשהם רואים את גוגינס (השריף) ומעירים שבתור שממה מסתובבים שם המון אנשים, פשוט גיחכתי וחשבתי שחבל שלא הוסיפו גם, מפלסות שלג.
tomer953
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 05, 2010
הבעות תודה: 1347
מספר הודעות: 4599

#18671  נשלח: ג' 26/04/2016 13:28

Four Rooms (1995)

מסופר על בלבוי (טים רות') המשרת 4 חדרים שבכל אחד מהם יש דבר מוזר אחר.
הסרט בנוי כארבעה מיני-סרטים שאותו בלבוי הוא המכנה המשותף ביניהם, כשכל חדר מבויים ע"י במאי אחר. קוונטין טרנטינו ביים אחד מהם.

חבר אמר לי חובה, אני טוען אחרת. בזבוז זמן, הזוי, לא יודע למה המשכתי לראות איך 10 דקות של סרט ברמה כזו ירודה.
ציון 4 ו- SHIFT+DELETE מהמוח

molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 667
מספר הודעות: 4721

#18672  נשלח: ד' 27/04/2016 10:06

Top Gun

הפעם המי יודע כמה שאני רואה את הסרט.

קרבות אויר יפייפיים, שאגות מנועי סילון בווליום מטורף, טום קרוז במיטבו, מג רייאן יפייפיה כרגיל, טייסים גברים גברים אחד אחד עם עודף מאצ'ואיזם וסיפור לא ממש חשוב הופך את הסרט לסרט כייפי, וזורם, מהנה ולא משעמם אפילו בפעם העשירית שבו רואים את הסרט.

לא חושב שמישהו באמת צריך המלצה לראות את הסרט, אבל אם לא ראיתם. ....... לאאאא אין סיכוי שלא ראיתם

8.5/10
JamesStone (James Stone)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 24, 2015
הבעות תודה: 59
מספר הודעות: 682

#18673  נשלח: ד' 27/04/2016 10:54
אני לא חושב שראיתי..

ציטוט:
...אבל אם לא ראיתם. ....... לאאאא אין סיכוי שלא ראיתם

אני זוכר במעומעם את טום קרוז בתור טייס, אבל אני לא יכול לומר שהתרשמתי במיוחד מקרבות אויר.

מצד שני, אם כבר אנחנו בהמלצות, אזי סרט ישן ישן מתקופת ילדותי - "המקס הכחול" משנת 1965
בזמנו מאוד הרשים אותי. אבל כמובן שהגרפיקה והרזולוציה נחותים לאין שיעור מכפי שהם היום.

אז אם להסתמך על זיכרוני וחווית ילדותי, ציון 8/10

ג'ורג' פאפארד, אורסולה אנדרס.
אחחח, נוסטלגיה

Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 331
מספר הודעות: 3698

#18674  נשלח: ד' 27/04/2016 14:56
Re: אני לא חושב שראיתי..

JamesStone כתב:

ציטוט:
...

אני זוכר במעומעם את טום קרוז בתור טייס, אבל אני לא יכול לומר ש תרשמתי במיוחד מקרבות אויר.

מצד שני, אם כבר אנחנו בהמלצות, אזי סרט ישן ישן מתקופת ילדותי - "המקס הכחול" משנת 1965
בזמנו מאוד הרשים אותי. אבל כמובן שהגרפיקה והרזולוציה נחותים לאין שיעור מכפי שהם היום.

אז אם להסתמך על זיכרוני וחווית ילדותי, ציון 8/10

ג'ורג' פאפארד, אורסולה אנדרס.
אחחח, נוסטלגיה

במקרה יצא לי ממש אתמול לצפות ב"מלחמת האסים" משנת 1971 (נקרא באנגלית: Von Richthofen and Brown), שיש גם בו קרבות מטוסים, אבל כאלה ממלחמת העולם הראשונה...
קטעי הקרבות אותנטיים למדי, אבל הסרט כולו לדעתי לוקה בחסר. מצחיק, אבל גם אני נזכרתי בעקבות הצפייה ב- "המקס הכחול", שטוב ומומלץ ממנו בהרבה.
ronen61
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 03, 2008
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 4503

#18675  נשלח: ה' 28/04/2016 1:57

Captain America: Civil War

ראיתי עכשיו ופשוט מדהים, ספיידרמן החדש ממש מדליק אבל זמן המסך שלו לא כזה גדול.
בכל מקרה- מי שלא מכיר את הסרטים הקודמים זה קצת יפריע. יש אזכורים לפפר ולמה שקרה בסרטים הקודמים של הנוקמים וקפטן אמריקה.

9

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1244  |  1245  |  1246  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה