מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1269 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1268  |  1269  |  1270  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#19021  נשלח: שבת 06/08/2016 15:06

Suburra

מאפיונר שמכונה הסמוראי מקדם פרויקט להקמת אזור בילוי על החוף ליד רומא. בדרך מעורבות כמה משפחות, פוליטיקאים והכנסיה.
צילום יפהפה. משחק משכנע. סיפור טוב. מה עוד צריך...

9

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4723

#19022  נשלח: שבת 06/08/2016 17:40

Batman v Superman: Dawn of Justice

האולפנים בהוליווד משועממים מאוד , וכנראה שגם אנחנו ..
הדחקתי את הצפייה בסרט הזה לאחר שקטלו אותו אין ספור פעמים , אך לבסוף נאלצתי לראות אותו .
אני לא אוסיף את הקטילה שלי אבל אני אתן לכם שתי סיבות למה אולי כן כדאי לכם לצפות :

1. אפקטים טובים ועבודת סאב מאומצת שיוציאו מהמערכת שלכם את המקסימום.
2. גל גדות שמייצגת אותנו בכבוד רב עם זמן מסך של כחצי שעה

אז שימו ווליום טוב במערכת עם כמה בירות - ויש מצב שתצליחו להעביר שעתיים וחצי (!)

10\6
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36764

#19023  נשלח: א' 07/08/2016 8:36

Angry Birds
אחרי שכולנו שיחקנו במשחק, הנה הגיע הסרט שלוקח אותנו אל החיים של רד, ציפור עצבנית אשר מעלה את השאלות הנכונות כאשר החזירים מגיעים לאי, שובים את לבבות כולם, אך רד היחיד שרואה מניעים נסתרים. יחד עם חברים הוא יציל את המצב.

אין אחד שקורא שורות אלו ולא יצא לו לשחק לפחות פעם אחת במשחק, אז סרט שמבוסס על המשחק? אני זורם. ישבתי עם הילדים, האנימציה משובחת, הסיפור קליל וסוף סוף תקבלו מענה על מה ולמה הציפורים כועסות. יש גם נאמנות למשחק וזה היה כיף לקבל הסבר מהילדים לגבי היכולות של כל אחת מהציפורים.
לראות רק עם הילדים כפעילות משפחתית לחופש הגדול, רק זה יגביר את ההנאה מהצפייה. צפייה לבד תוריד את הניקוד אוטומטי.
7.5/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#19024  נשלח: ב' 08/08/2016 6:31

Barbershop: The Next Cut
הסרט הרביעי בסדרת ה- Barbershop של Ice Cube, הפעם הוא מגייס את צוות המספרה על מנת לאחד בין 2 כנופיות יריבות ובכך להשליט שקט ברחובות.

בזמנו היו ל- Ice Cube הברקות קולנועיות, סדרת Friday עולה ראשונה לראש וגם 2 הפרקים הראשונים של Barbershop, אבל הפרק הנוכחי והאחרון - פשוט אכזבה. הטקסטים נראים תלושים מהמציאות ומאולצים והנסיון ליצור סרט אשר מציג מעין שיחות סלון אשר נערכות במספרה ודנות על החיים, פשוט לא מתאים לקהל הצופים ונראה כמו נסיון קלוש להעניק איזה שהוא עומק שאף אחד מהצופים לא מחפש.
מעבר לזה, הליהוק שופע כוכבים, אם זה Cedric the Entertainer, Regina Hall, Eve, Common ו- Nicki Minaj שכל הופעה שלה על המסך נראית כמו סצנה למבוגרים. כמובן על הכל מנצח בצורה כושלת Ice Cube שפשוט מאכזב.
ציפינו לקומדיה שתגרום לנו להחזיק את הבטן מרוב צחוק, קיבלתי בסופו של יום שריר תפוס בעין מרוב גלגולי העיניים.
2/10 ורק בגלל הנוסטלגיה.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7357

#19025  נשלח: ב' 08/08/2016 8:02

Colonia

באתי בלי ציפיות והיה מעניין ומותח. זה גם מבוסס על אירועים אמיתיים ככה שזה מוסיף פלפל

דיילת לופטנזה ותומך שלטון זר בצ׳ילה נקלעים בצ׳ילה בדיוק להפיכה של הרודן פינושה. הבחור נתפס ע"י חייליו של פינושה שמענים אותו קשות.
הדיילת, מוותרת על טיסתה חזרה ועושה הכל כדי לראות שוב את אהובה. האם זה ישתלם לה?
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4723

#19026  נשלח: ב' 08/08/2016 22:43

Angry Birds

העלילה מתרכזת בציפור האדומה המפורסמת והכעוסה "רד" שעוברת סדנה לשליטה בכעסים.
כאשר החזירים הירוקים מגיעים לביקור הם מעוררים את חשדה בזמן שעתיד הציפורים בסכנה .

מי שמכיר את המשחק אולי יותר יתחבר לסרט בגלל שיזהה את המוטיבים
אותי הוא פחות עניין , בנוסף ציפיתי שכסרט מצוייר הוא יהיה מצחיק אך גם כאן התאכזבתי .

10\5.5
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#19027  נשלח: ג' 09/08/2016 7:03

The Jungle Book
גרסה מחודשת לסרט המוכר, הפעם עם כל ה- CGI המודרני והעכשווי שיש להוליווד להציע. הסרט עוקב אחרי Mowgli, ילד שגדל בקרב להקת זאבים ונאלץ להימלט מהג'ונגל לאחר שטיגריס רוצה להרע לו. הוא מגיע לג'ונגל אחר מרוחק, מוצא חברים, אך לאחר שהוא שומע שלהקת הזאבים עימה גדל נשלטת על ידי הטיגריס המרושע, הוא חוזר עם חברים לעזרה.

הדמות האנושית היחידה בסרט הינה ילד בן 13 שלא מצליח להשאיר רושם, אבל הכל מתגמד על ידי החיות אשר מהוות את הצלע המרכזית בסרט. זה לא ממש משנה שהן CGI, מכיוון שה- CGI מעולה וכל הדיבוב נעשה במקצועיות על ידי שחקנים מהשורה הראשונה כמו Bill Murray, Ben Kingsley או Idris Elba אשר מתאפיינים בקול עם הרבה אופי ונוכחות. זהו סרט עם הרבה קסם והעובדה שהוא מיועד לילדים, רק גרמה לי לראות אותו עם הילדים שלי ולהנות עוד יותר.
סרט משפחתי שיושב בול על החופש הגדול.
8.5/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#19028  נשלח: ד' 10/08/2016 6:46

The Huntsman: Winter's War
המשכון לא מחייב לסרט Snow White and the Huntsman מלפני 4 שנים. הפעם אנחנו עוקבים אחרי שרה ואריק, אשר גדלו כלוחמים בצבא של מלכת הקרח המרושעת ולאחר שהם מגורשים מהממלכה, הם עושים הכל על מנת שהיא לא תשיג את המראה המרושעת אשר תעניק למלכת הקרח שליטה אימתנית בעולם.

פנטזית דיסני אפלה שהיתה יכולה להיות הרבה יותר טובה עם קצת פחות בדיחות קרש קומיות. הבעיה העיקרית שלי שהכל צפוי, ניתן ממש לצפות מראש כיצד כל סצנה תתחיל ותסתיים וכיצד סרט מבית אולפני דיסני הולך להגמר. מעבר לזה, יש לנו ליהוק מרשים בדמות Chris Hemsworth בתור הגיבור הכל יכול, Jessica Chastain בתור הצלע הנשית, Charlize Theron בתור תפקיד קטן אשר מגיעה לעשות את התפקיד החשוב ביותר בסצנת השיא של הסרט ו- Emily Blunt בתור מלכת הקרח הרשעית אשר יותר מתאימה לסיפורי ילדים חמודים ודרמות אהבהבים.
לא טוב כמו הסרט הראשון, אבל עדיין טוב מספיק שתראו. צפיתי בגרסה המורחבת אשר מגרדת את השעתיים מלמטה.
7/10
dons
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2016
הבעות תודה: 31
מספר הודעות: 166

#19029  נשלח: ה' 11/08/2016 13:06
Les Neiges du Kilimandjaro- שלגי הקילימנג'רו

סרט צרפתי מרגש מהחיים,אבטלה גורל וטוב לב,
אני מאד נהנתי

9/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3416
מספר הודעות: 67820

#19030  נשלח: ה' 11/08/2016 13:24

Captain America: civil war

ה-Avengers גורמים להמון בלאגן, ולאחר שקפטן אמריקה שוב מתגעגע לדיקי (אני לא אגיד כלום, אבל ברור שהם מאהבים, לא?) נוצרות אי הסכמות בין ה-Avengers לגבי היקף הפעילות שלהם ומה מותר ומה אסור. הדבר גורר לפיצול של ה-Avengers לשתי קבוצות, כאשר כל קבוצה מגייסת את כל גיבורי Marvel שהם מצליחות (ללא הסבר ברור מה המוטיבציה שלהם להצטרף לשטות הזו).

בליל ללא ברור של מאבקי כח מבלי להסביר, למרות שיש טונה של ברברת, ועם עלילה רדודה וקפריזית.

לדעתי זה הסרט הכי גרוע של מארוול מזה זמן רב - סוג של עינוי סיני שגרר אותי לצפות בדבר הזה לאורך כ-5 שעות (כל פעם נרדמתי ונאצלתי לחזור אחורה עד שסיימתי לצפות).

4/10

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 15, 2006
הבעות תודה: 28
מספר הודעות: 717

#19031  נשלח: ה' 11/08/2016 18:55

oferlaor כתב:
Captain America: civil war

...לדעתי זה הסרט הכי גרוע של מארוול מזה זמן רב - סוג של עינוי סיני שגרר אותי לצפות בדבר הזה לאורך כ-5 שעות (כל פעם נרדמתי ונאצלתי לחזור אחורה עד שסיימתי לצפות).

4/10

אני ראיתי את זה בקולנוע וחשבתי שהעלילה היא לא צפויה, בסוף הסיפור לא כולם נשארים חברים ואין ממש happy ending
גם, האיש הרע הוא לא אידיוט שקל לעלות עליו ועל מה הוא הולך לעשות.
דווקא נהנתי (ציפיתי לאכזבה , לסרט שבלונה והתבדתי)

8/10
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#19032  נשלח: ה' 11/08/2016 21:48

Sing Street

נער ממציא להקה כדי להרשים נערה. באירלנד 1985.
מוזיקה נהדרת. סיפור נחמד ומשחק לא רע.

7.5

The Huntsman Winters War

חבורה של אנשים וגמדים יוצאת להשמיד טבעת שהיא מקור הרשע. אה לא זה סרט אחר. כאן זו מראה.
אז מלכה בצפון שולחת את צבא הרוצחים הקסומים שלה לכבוש את הדרום. לא זו הסידרה ההיא.
אז תור עם הפטיש. לא זה גרזן.
ואז קופי שימפנזה תוקפים בני אדם.
הוא הציל אותנו במותו! אהבה מנצחת הכל! הצפון זוכר! מרתה? איך אתה מכיר את השם הזה?
אלו רק חלק מהקלישאות שתקבלו אם תתנו שעתיים מחייכם למראה. הדיאלוגים נערכו על ידי תוכנה ששלפה משפטים אקראיים מסרטים על בסיס כמות ההופעה שלהם. ביג דטה הגיע לקולנוע. אלגוריתם יצר סרט שמכיל כל מה שכבר ראיתם ואהבתם.
הצפון חופשי!

5

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7357

#19033  נשלח: ה' 11/08/2016 21:51

Criminal

בלי גל גדות 7. עם גל גדות 6

הבחורה נראית טוב. את זה לא אקח ממנה אבל דוגמנות זה יופי של תחום. משחק? לא ממש בשבילך. מצטער!

סוכן שמחזיק בסוד שעלול להשמיד את ארה"ב והעולם נרצח ע"י פושע גדול. מנתח בכיר מצליח להעביר את מחשבותיו וזכרונותיו של הסוכן לאדם שהמשטרה מחשיבה כסכוי אבוד. איך יתחברו שתי העולמות?
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#19034  נשלח: ו' 12/08/2016 12:38

The Nice Guys

צמד בלשים כושלים חוקרים את הירצחותה של כוכבת פורנו בלוס אנג'לס של שנות השבעים.

הבמאי שון בלאק שאחראי של IRON MAN 3, ול Kiss Kiss Bang Bang הנפלא, מביא לנו סרט בלשים מעניין ויוצא דופן. ראסל קרו וריאן גוסלינג (שמוכיח שיש לו חוש קומי משובח) מציגים כימיה מעולה כצמד הבלשים.

דמויות מרתקות ומהנות, דיאלוגים חכמים ומשעשעים ובימוי טוב מסתכמים לסרט שכיף לראות.

8/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך א' 14/08/2016 12:00, נערך בסך הכל 2 פעמים
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#19035  נשלח: ו' 12/08/2016 12:47

Suicide Squad

קבוצה של נבלים מקבלים סיכוי לקצר את עונש המאסר שלהם ע"י מלחמה באסונות מיוחדים.

לא סרט רע כמו שהביקורות מציגות אותו, אני אפילו די נהניתי. מרגו רובי עושה עבודה מבריקה בתור הארלי קווין ולדעתי גונבת את ההצגה כל פעם שהיא מופיע בסצנה, וויל סמית' עושה פחות או יותר את עצמו ולוקח את רב זמן המסך, וג'ארד לטו בתור הג'וקר שההרגשה שלי כלפיו מאוד אמביוולנטית. למעט אל דיבלו, כל שאר הנבלים בסרט מרגישים כמו מילוי זמן מסך, ולרב מרגישים מיותרים.

סה"כ מי שאוהב סרטי קומיקס כנראה יהנה. לא אחד מיצירות המופת, אבל בכלל לא סרט רע כפי שהוא מוצג פה ושם.

נצפה באולם ה IMAX (לשעבר) בקריון. מומלץ בחום לראות על מסך גדול ככל האפשר ועם מערכת סאונד טובה ככל האפשר

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1268  |  1269  |  1270  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה