מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1284 מתוך 1440
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1283  |  1284  |  1285  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 440
מספר הודעות: 4663

#19246  נשלח: ו' 30/09/2016 1:07

The Magnificent Seven 2016

דנזל וושינגטון עומד בראש חבורת אקדוחנים קשוחים שנחלצים לעזרתה של עיירה קטנה שנשלטת ע"י ביריון .
הסרט הוא חידוש למערבון הנוסטלגי המוצלח מ 1960 למרות שחציו הראשון מנומנם לחלוטין
ורק לקראת הסוף העלילה מעלה הילוך.

מי שבקטע של המערב הפרוע : שליפות מהירות , נופים מדבריים וטיפוסים חלקלקים כנראה שיאהב
בהתחשב בעובדה שאין כמעט מערבונים אז נחמד מידי פעם לשנות אוירה..

10\6.5
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3332
מספר הודעות: 67486

#19247  נשלח: ו' 30/09/2016 7:10

Amateur night

אדריכל צעיר עם אישה בהריון מחפש פיתרון למצוקה הכלכלית שנקלע אליה והופך לנהג לשלוש נערות ליווי. לא משעשע והמשחק מאולץ ולא ממש מוצלח

3/10

Les gout des merveilles
סרט צרפתי על אישה נאה עם שני ילדים שאיבדה את בעלה ומנסה להסתדר כלכלית בניהול משק פירות אורגנים כשהיא פוגעת באדם תמהוני ברכב שלה.

חביב ביותר.

8/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 86
מספר הודעות: 3658

#19248  נשלח: ו' 30/09/2016 10:39

ARQ
מד"ב מסע בזמן. אותו קונספט כמו Edge of tomorrow ואחרים. מבחינתי זה לא חיסרון. אני יכול לראות עוד הרבה סרטים סביב הרעיון הזה...
עלילה שמתפתחת בצורה מעניינת ומשחק טוב.
8

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 440
מספר הודעות: 4663

#19249  נשלח: ו' 30/09/2016 20:21

Warcraft

כבר כתבו הרבה על הסרט הזה . אני לא ממש מכיר את המשחק מחשב ולכן לא ציפיתי לכלום מבחינת הסיפור והעלילה.
אני ראיתי בעיקר בשביל האפקטים : גרפיקה טובה של האורקים ושל העולמות שלהם בתלת-מימד עם סאונד טוב רבוי בבאסים .
חשבתי שיהיו קצת יותר קטעי לחימה אבל בסה"כ העביר את השעתיים .

10\7
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1980
מספר הודעות: 34095

#19250  נשלח: שבת 01/10/2016 13:05

Central Intelligence

אחרי כמה המלצות חיוביות פה, ומכיוון שאני די מחבב את דווין ג'ונסון, ניגשנו לצפות בסרט. חצי שעה אל תוכו, ואחרי שהבנו שלא רק שלא צחקנו אפילו פעם אחת, אלא אפילו לא חייכנו, הסרט הועבר אחר כבוד לסל המיחזור.

מיותר.

4/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#19251  נשלח: שבת 01/10/2016 13:11

The Ridiculous 6

אחרי תקופה של כמה סרטים די דלוחים, אדם סנדלר מצליח להחזיר משהו מה"זוהר" של עברו ומציג פארודיה על סירטי מערבונים שגרמה לי לצחוק לא מעט. כמו בלא מעט מסרטיו, ישנו תפקיד לא קטן לחברו רוב שניידר, ובנוסף יש עוד כמה וכמה פנים מוכרות (HUGO מ LOST, לוק ווילסון, ניק נולטי ועוד).

משעשע להפליא.

7/10

Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 513
מספר הודעות: 14159

#19252  נשלח: שבת 01/10/2016 19:00

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

גיבור העלילה הוא ג'קוב בן ה 16, אותו משחק אסא באטרפילד שסבו נפטר לאחר שהותקף בידי מפלצת שרק ג'קוב הצליח לראות - מה שמזכה אותו בכמה חודשי טיפול פסיכולוגי. זה גם לא ממש עוזר לו שכל ילדותו הוא גדל על סיפורי הסבא סביב מעון מסתורי הנמצא על אי בויילס המנוהל בידי הגברת פרגרין (בז) ושבו מתגוררים ילדים בעלי כישורים מוזרים.

ג'קוב מצליח לשכנע את הוריו שמסע לאותו אי וביקור במעון יוכל לאפשר לו לסגור מעגל ולהמשיך בחייו ואביו מצטרף אליו בחוסר חשק. עם הגעתו מתברר לו שהמעון הופצץ במלחמת העולם השניה ועומד מאז הרוס ונטוש. אלא שבמקרה מתגלה לו שזו הטעיה ושבעצם גברת פרגרין לכדה את המעון בלולאת זמן וכל השוכנים בו חיים את אותו יום ב 1943 שוב ושוב ועד היום. הבעיה היחידה היא שקבוצת ציידי כישרונות מפלצתיים בהנהגת סמואל ג'קסון מבקשת לחדור לאותה לולאה כדי ללכוד את הנמצאים בו לצרכי ניסויים מפלצתיים האמורים להעניק להם חיי נצח ולהשיב להם מראה אנושי.

נראה שלג'קוב, שמוזרותו האישית בתור היחיד המצליח לראות את המפלצות, יש הרבה עבודה.

רעיון/תסריט/סיפור: מבוסס על ספרים שכתב רנסום ריגס והרעיון עצמו מרענן וכובש כשחושבים על שממון הסרטים השטנצים המציפים אותנו. כשמקלפים את מעטפת נותר לנו בבסיס סיפור התבגרות של גיבור המתכחש למורשתו. זה לכשעצמו לא רע, השאלה רק כיצד טים ברטון הבמאי מצליח להביא את הסיפור למסך. הציון שלי: 8/10

בימוי: טים ברטון הוא אחד הבמאים החביבים עלי, אם כי יש לי כמה טענות כלפיו כשהראשית היא שהוא היה יכול להיות הרבה יותר מוצלח בבימוי פנטזיות אפלות ומורכבות (ע"ע בטמן) ושזה אף פעם לא יוצא לו מושלם. מבחינה זו הסרט הזה לא שונה מקודמיו ואני יצאתי מאוכזב. מי שקרא את הספרים גם יגלה שברטון לקח הרבה חופש ושינה לא מעט ולא לטובה. הציון שלי: 6/10

ליהוק ושחקנים: את אווה גרין המשחקת את מס פרגרין אני מאוד אוהב. רק המבט של עיניה שווה את ההגעה לסרט. גם את סמואל ג'קסון אני אוהב. אבל הפעם הם לא הצליחו להרים את הסרט. אווה משחקת דמות שאי אפשר לחבב וסמואל ג'קסון משחק את עצמו כרגיל - כלומר מעלה באוב את דמותו של רס"ן ווארן מ"שמונת השנואים" ומה שהולך טוב אצל טרנטינו נופל הפעם על הפנים עם טים ברטון. אסא באטרפילד לא מצליח למקד את הסרט סביבו וההרגשה שלי הייתה שדות האבא המנותק והמתנכר מתקשרת היטב להרגשה שלי במהלך הסרט. דווקא דמות אמה (אלה פורנל) הצליחה להעביר את רגשות הילדים שמצד אחד חים לנצח ומצד שני אם אסירים בלולאת זמן החוזרת על עצמה לעד. הציון שלי: 7/10 כי בכל זאת יש לאווה גרין עיניים מדהימות.

צילום ואפקטים: לא ברמה שציפיתי מטים ברטון. קטעי ה CGI עם השלדים הזכירו לי יותר מידי את שודדי הקאריביים. ההפצצה הגרמנית נראתה כמו סרט מצוייר מתעמולת בנות הברית במלחמה. רק הקטעים התת מימיים התעלו ולמזלו של הסרט אפשר להגיד שהספינה הטרופה הצילה את כבודו. הציון שלי: 7/10

דברים קטנים: המעון מופצץ בסרט ב 1943, אבל בשנה זו הקרב על בריטניה הסתיים מזמן וחיל האוויר הגרמני היה עסוק בהתכתשויות בחזית הרוסית. חסרה גם אווירת המלחמה בקטעים המתרחשים ב 1943 (האפלה/הגנה אזרחית) שהיו מבהירים די מהר לג'קוב שהוא לא נמצא בפונדק הנכון. עד כמה שזכור לי בספר המעון הופצץ דווקא ב 1940 (מה שגם לא סביר אבל מסיבה אחרת).

סיכום שלי: הסרט היה צריך להכיל הרבה יותר מסתורין ואפלה במקום זאת יצא משהו על גבול סרט לילדים. 7/10

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#19253  נשלח: א' 02/10/2016 11:50

The Legend of Tarzan

למרות השם הדי מטעה, זהו לא סיפורו של טרזן (סיפור המקור המציג את חייו בג'ונגל - למרות שהחלק הזה מוזכר בקצרה בפלאשבקים), אלא סיפורו של טרזן החוזר מה"תרבות" להציל את האנשים והחיות, במדינה בה גדל, משיעבוד.

עם במאי מבטיח (דיוויד יטס שאחראי על כמה מהסרטים היותר מוצלחים בסאגת הארי פוטר), קאסט מרשים (כריסטופר וולץ המשובח, סמואל ג'קסון שפה מתגלה כטעות ליהוקית, מרגוט רובי שכבר הוכיחה פעמיים שהיא שחקנית מצויינת ועוד) ודמות שהייתה חלק אינטגרלי מהילדות שלי, בהחלט שבאתי עם ציפיות גבוהות. לצערי הסרט לא ענה על הציפיות הנ"ל, ולמרות שהוא סרטסביר ברובו, הוא הרבה פחות טוב ממה שיכל להיות.

בצד החיובי ה CGI מצויין רב הזמן (למעט גליצ'ים קטנים פה ושם), הצילום עשוי היטב והסרט בגדול די מהוקצע ולעיתים אפילו מהנה, אבל בגדול משהו פשוט הרגיש לי חסר.

אפשר לראות.

6/10

guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 411
מספר הודעות: 31488

#19254  נשלח: א' 02/10/2016 12:01

Elad8 כתב:
Sully

סיפורו של צ'סלי סולנברגר שהנחית בשלום מטוס נוסעים בנהר ההדסון.
תהיתי איך אפשר להפוך אירוע של 2 דקות לסרט והופתעתי לטובה.

8/10

אני ואשתי התשתעממנו למוות למעט אותן 2 דקות של האירוע
אני תוהה כמה אמת היה בתיאור של החקירה וכמה היה דרמטיזציה בשביל שהסרט לא ישעמם
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#19255  נשלח: א' 02/10/2016 12:06

The Magnificent Seven 2016
חידוש לסרט שלא ראיתי משנת 1960 עטור כוכבים ואשר נחשב לקלאסיקה בתחום המערבונים
פושע משתלט על עיירה במטרה לחצוב זהב, תושבי העיירה מגייסים 7 אקדוחנים לעזור להם להיפטר מהפושע

סרט מוצלח למדי, משחק טוב של דנזל וושינגטון
כריס פראט הוא סוג של אתנחתא קומית

אני ואשתי נהנינו
JamesStone (James Stone)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 24, 2015
הבעות תודה: 62
מספר הודעות: 722

#19256  נשלח: א' 02/10/2016 12:20

Huber כתב:
The Legend of Tarzan

חייב לציין שהסרט משדר לכל אורכו חוסר אמינות משווע כאשר סוג הצימחיה המוצג "בג'ונגל האפריקאי" כמו גם האנגלית האמריקנית המדוייקת, המבטא ושיניהם הלבנות הבוהקות מעידים כאלף עדים על מוצאם האמריקני של כל "הילידים האפריקאיים".

סרט בינוני וקלישאתי מהסוג הנמוך

4/10

ג'יימס
(1) הבעות תודה: Catskinner
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3672
מספר הודעות: 36499

#19257  נשלח: א' 02/10/2016 13:47

Risen
טריבון בצבא הרומי מקבל משימה למצוא גופת יהודי שנצלב כאשר השמועה אומרת שהוא קם לתחייה. הדבר מעורר חוסר יציבות בירושלים אשר נשלטת על ידי הרומים, אך ככל שטריבון מתקרב לאמת, הוא מתחיל לפקפק באמונתו באלים.

סרט שכמעט נראה כמו נסיון לקרב את הצופים לדת. מעבר לזה, יותר מידי ארוך, רוחני והקרב בהתחלה פשוט מגוחך. אין לכם מה לראות את זה, אלא אם כן אתם בתיכון ולפני מבחן בנושא.
5/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 513
מספר הודעות: 14159

#19258  נשלח: א' 02/10/2016 14:11

שבעת המופלאים - The Magnificient Seven

עיבוד מחודש לסרט משנת 1960 שבעצמו היה גירסה אמריקאית ל 7 הסמוראים, סרטו משנת 1954 של אקירו קוראסווה. ב 1960 שיחקו יול בריינר, סטיב מקווין ואלי וולאך אבל 2016 היא שנה הרבה יותר PC וכך אנחנו זוכים לשלל סטיריאוטיפים גזעניים מכובסים: אינדיאני קומנצ'י אציל (מרטין סנסמייר), אסיאתי מסתורי וגנרי ואמן סכינים וחרבות (ביון הונג לי), פושע מקסיקני (מנואל גרסיה רולפו) וכושי שלא שכח עדיין את מלחמת האזרחים (דנזל וושינגטון). לדעתי הם לא משכו עד הסוף כי כבר ציפיתי שיתגלה שבעל המכבסה בעיירה הוא סיני ושהבנקאי ו/או החייט הוא יהודי.

עלילה: מיתוס ארכיטיפי על האביר על הסוס הלבן. את תפקיד העלמה במצוקה משחקת עיירה שלמה בשם רוז קריק הנמצאת באמצע שום מקום ארה"ב, את תפקיד האביר משחקים שבעת אקדוחנים הנשכרים ע"י העיירה (ליתר דיוק על ידי השחקנית הלי בנט העלמה במצוקה) כדי לחסל את הדרקון הנורא, המוצג בסרט כאחד ברטולומיאו בוג, ברון שודד, חומס קרקעות, רוצח חסר לב ואחד שגם לא נותן לעובדים שלו להתאגד. בטוח שאם נפשפש עוד במעשיו נגלה שהמזוזות באחוזתו אינן כשרות ושהוא אוכל לחם משנת שמיטה. בקיצור, מנוול. כמו בכל מיתוס טוב הלחימה היא קיומית והטוב מנצח את הרע נצחון מוחץ, אך לא לפני שהוא סופג אבדות קשות. קשה להתמודד נגד מיתוסים ארכיטיפים ולכן הציון שלי הוא 8/10

ליהוק ומשחק: היות ומדובר במיתוס, לשחקנים יש תפקידים מאוד מוגדרים ואסור להם לסטות ממנו אחרת זה יקלקל את החלוקה האבסולוטית בין טוב לרע. זה מציב אתגר לא קטן ואני חייב לציין שהשחקנים והבמאי היטיבו להתמודד איתו. פיטר סארסגארד הוא מנוול מרושע גנרי מושלם, דנזל וושינגטון משכנע בתור האביר על הסוס הלבן ויתר השחקנים ממלאים הדמויות בדיוק כמו שמצפים. הציון שלי 8/10

צילום/אפקטים: כל הסרט מצולם בסט מאוד קטן, למשל קל להבחין שההרים הגובלים בעיירה הם בדיוק אותו מקום שבו מגייסים את האינדיאני. מי שמצפה לראות נופים וצילומים סוחפים כמו ב Once upon a time in the west עשוי להתאכזב. העיירה היא טיפוסית למה שמציגים בסרטים כעיירה במערב הפרוע. אפקטי היריות והפיצוצים עושים את העבודה אבל לא יותר מזה. הציון שלי: 6/10

סיכום: שבעת המופלאים ממלא תפקיד של סיפור אגדות שמספרים זקני השבט לילדים במערה מסביב למדורה בלילה. בפירוש יורדים כאן מהעץ הנקרא "הגיבור המתייסר שסוחב אחריו קופת שרצים משלו". הקרב בין הטוב לרע הוא אבסולוטי ונאמן לג'נאר המערבונים הישנים. בתור שכזה מגיע לו 9/10 כי כבר מזמן שאין מערבונים אמיתיים. אבל זה מטעה, כי מי שלא אוהב מערבונים וירצה לשפוט את הסרט הזה לפי קני המידה המקובלים יתקשה להעניק יותר מ 7/10.

נערך בפעם אחרונה על-ידי Catskinner בתאריך א' 02/10/2016 14:48, נערך סך הכל פעם אחת
(1) הבעות תודה: maya1
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#19259  נשלח: א' 02/10/2016 14:19

Catskinner כתב:
שעת המופלאים - The Magnificient Seven

בטוח שאם נפשפש עוד במעשיו נגלה שהמזוזות באחוזתו אינן כשרות ושהוא אוכל לחם משנת שמיטה. בקיצור, מנוול.

עכשיו אני יודע בדיוק מה הרגיש לי לא נכון אצלו!
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#19260  נשלח: א' 02/10/2016 18:36

Alice Through the Looking Glass
המשכון לא מחייב לא מתבקש לא נחוץ ולא מוצלח לסרט הלא משהו הקודם

לחובבי הגרפיקה בלבד
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1283  |  1284  |  1285  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה