מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 133 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  132  |  133  |  134  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#1981  נשלח: שבת 31/01/2009 15:59

The.Day.The.Earth.Stood.Still 1951

סרט מדע בדיוני אשר פחות מתמקד באפקטים מיוחדים ויותר במסר ביקורתי על הלך הרוחות הפוליטי בשנות החמישים. שליח דמוי אדם מעולם אחר מגיע לוושינגטון הבירה ובפיו אזהרה למין האנושי - שיחדל ממעשי התוקפנות. אך כאשר השליח נורה למוות מידי חייל עצבני, שותפו הרובוט של השליח, גורט, מתחיל להרוס את הבירה.

The.Day.The.Earth.Stood 2008

כשהעולם עמד מלכת הוא גרסה מחודשת של הסרט הקלאסי "The Day the earth Stood Still" משנת 1951. קיאנו ריבס מגלם קלאטו, חייזר שנחיתתו על כדור הארץ גורמת לתוהו ובוהו עולמי. הממשלות השונות והמדענים מתחרים זה בזה על מנת לעמוד על התעלומה שמאחורי הביקור המיסתורי. אישה (ג'ניפר קונלי) ובנה החורג הצעיר נקלעים למשימתו של החייזר – ומבינים את ההשלכות מאחורי היותו "חבר של כדור הארץ".

צפיתי בשתי הסרטם ברצף וזה היה פשוט חוויה מסקרנת. ההתפתחות בסרטים מהגירסה הראשונה משנת 1951 לגירסה הנוכחית פשוט משקפת את השינוי שעוברת החברה האמריקאית לדעתי. היה אפשר לראות את זה בבירור בדמותו של הילד בסרטים ובכל מיני ניואנסים קטנים.

אני חייב לציין ששני הסרטים מצויינים כשהמקורי מהווה חוויה יחודית והשיחזור טוב בפני עצמו, רק שהסוף ההוליוודי הדביק והמתקתק קצת הרס לי את החוויה. קיאנו ריבס בסרט החדש מהווה לטעמי ליהוק מוצלח מאוד לדמות החייזר.

8.5/10 לשני הסרטים, לסרט החדש הייתי נותן 9 לולא הסיום הצפוי והמתקתק.

ד"א - אני אישית גם מאמין שלחברה האנושית כפי שהיא קיימת כיום אין זכות קיום ושאם יסתכלו עלינו מהצד באוביקטיביות לא יהיה קשה להקבייל אותנו למחלת הסרטן. אם תרחיש שכזה כפי שהתקיים בסרט היה קורה במציאות אני בספק אם הסוף היה זהה.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
MarioMan (יונתן פת-יה)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2005

הבעות תודה: 185
מספר הודעות: 3478

#1982  נשלח: שבת 31/01/2009 16:37

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

אני חושב שזה הסרט ההכי פחות מוצלח מבין ה-3. סה"כ סרט סביר להעביר איתו את הזמן ותו לא.

צפיתי ב-BD כמובן - הוידאו היה מצוין וגם האודיו, אבל זה עדיין לא מפצה על השיעמום של העלילה.

6/10
lito
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
מספר הודעות: 1129

#1983  נשלח: שבת 31/01/2009 17:23

אדם בן כלב

ראיתי את הסרט.

ג'ף גולדבלום משחק את אדם שטיין, קוסם ואילוזיוניסט בר הצלחה רבה מאוד בבימות של תיאטראות ומועדוני הלילה של ברלין מלפני עלייתם של הנצים לשלטון. בין המעריצים שלו היו גם חברים במפלגה הנצי.

כאשר יהודי גרמניה נשלחו למחנות הריכוז, נשלח גם שטיין ומשפחתו אליהם. רצה הגורל, והמפקד של המחנה אליו נשלח שטיין (''יליאם דיפו) היה אחד מהמעריצים הותיקים שלו. המפקד לוקח אותו לשרותו האישי ומצווה עליו להתנהג כמו כלב להנאתו, ולהתחרות עם כלבו על האוכל וכו', תוך התאכזרות והתעלמות מגורל משפחתו.

הסרט מתרחש כאשר שטיין מאושפז בבית חולים לבריאות הנפש באמצע מדבר הנגב, ובו נמצאים גם שורדים אחרים מאותה תקופה. שטיין, שלא מוצא מרגוע מזיכרונות הזוועה, מתנהל מתוך משבר נפשי מתמיד, תוך עזרה לפציאנטים האחרים והנעתם בקלות לפי רצונו אם זקוק לכך . שטיין מנהל רומן עם אחות שנמשכת ליצירתיות שהוא שופך תוך ביטויי הסבל שלו.

יום אחד הוא נזעק וכועס מפני שנתנו לכלב אחר להיות פציאנט בביה"ח . התברר כי הרגיש שצעיר שהתנהג כמו כלב אושפז במקום. המשך הסרט מראה ההשפעה ההדדית של שניהם ואת תהליך חזרתם לשפיות תחת ההשגחה הסובלנית של מנהל ביה"ח , שמבחין בהשפעות הטיורפייטיות הטמונות ביחסים שלהם .

הסרט מרגש מאוד והעלילה אמינה והגיונית. בסוף שטיין מגיע למצב בו הוא יכול לשלוט במטען של הזיכרונות שלו ולנהל חיים נורמאליים. אבל מה, האחות היפהפה כבר לא נמשכת אליו, היא נמשכת ליצירתיות של חולה אחר.

משחק מצוין של גולדבלום ודיפו ושאר השחקנים, רובם ישראלים. הסרט מבוסס על ספרו של יורם קניוק, כמבן,

9.5
lito
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
מספר הודעות: 1129

#1984  נשלח: שבת 31/01/2009 17:25

FROST/NIXON

דוד פרוסט היה כוכב של TALK SHOWS שנכשל עם התוכנית האחרונה שלו בטלוויזיה האמריקאית ונאלץ לחזור לאנגליה. שאיפתו הייתה לחזור לארה"ב, ובשנת 1977 רקח את הרעיון שסידרת רעיונות עם ריצ'רד ניקסון תוכל להקפיץ אותו בחזרה לפופולאריות. הסרט מתאר את כל התהליך של הפקת סידרת הרעיונות .

היה קשה לפרוסט, שניהל קודם תוכניות קלילות ובידוריות, להשיג המשאבים והתמיה הדרושים להפקה. וכאשר הצליח איכשהו להשיג את המשאבים כדי להתחיל את הסדרה, הוא נפל קורבן של ערמומיותו של ניקסון, שניצל את חוסר הנסיון של פרוסט ושיגע את כולם עם תשובות חמקמקות ודיבורים לא לעניין לכלית זמן. כמובן שהמטרה של הסדרה הייתה להגיע שלו לתשובות ברורות בקשר לאחריותו בפרשת WATERGATE.

לבסוף, פרוסט מצליח, הודות למידע שהושג ברגע האחרון, להוציא מניקסון תשובה בה הודה שהיו מעשים "שנהיו חוקיים מפני שנשיא ארה"ב החליט את ביצועם". זה היה בזמנו הודאה חשובה מאוד שהציל את פרוסט כלכלית ומקצועית .

המשחק של מייקל שין כדוד פרוסט ופרנק לנגלה כריצרד ניקסון מציג בצורה אמינה את שני הדמויות. הסרט נראה לי קצת ארוך, אבל בכ"ז מחזיק את העניין אף על פי המבנה של העלילה, שמרוכזת בשני הדמויות המרכזיות משוחחות ביניהן .

8.5
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#1985  נשלח: שבת 31/01/2009 18:13

Little.Miss.Sunshine

קומדיה שחורה על משפחה לא מתפקדת שמחליטה לעשות הכל כדי להביא את צעירת המשפחה לתחרות יופי בזמן. אב לא מתפקד שנותן הרצאות על לוזרים למחייתו, אם מעשנת בשרשרת, דוד הנוטה להתאבדות, סבא מכור לסמים ופורנו ובן מתבגר מרדן שנדר נדר שתיקה מתאחדים כולם להביא את הבת הקטנה במשפחה לתחרות היופי. המשפחה אורזת חפצים ויוצאת במיניבוס המשפחתי למסע שלא תשכח.

קצת קשה לי להמליץ על הסרט הזה לחיוב או לשלילה כי עדיין לא החלטתי בעצמי אם נהניתי או לא - אולי בגלל שהציון הגבוה ב IMDB (8 לקומדיה זה ממש גבוה שם) וההמלצות של אנשים יצרו אצלי ציפיות יתר. הדבר היחיד שאני יכול להגיד זה שזהו סרט די הזוי עם סיום די מטורף. בהחלט לא סרט הוליוודי טיפוסי, הזכיר לי טיפ טיפה את הסרטים של האחים כהן במופרעות שלו.

7.5/10
tnt424
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 03, 2007
מספר הודעות: 387

#1986  נשלח: שבת 31/01/2009 18:54

Huber כתב:
Little.Miss.Sunshine

קומדיה שחורה על משפחה לא מתפקדת שמחליטה לעשות הכל כדי להביא את צעירת המשפחה לתחרות יופי בזמן. אב לא מתפקד שנותן הרצאות על לוזרים למחייתו, אם מעשנת בשרשרת, דוד הנוטה להתאבדות, סבא מכור לסמים ופורנו ובן מתבגר מרדן שנדר נדר שתיקה מתאחדים כולם להביא את הבת הקטנה במשפחה לתחרות היופי. המשפחה אורזת חפצים ויוצאת במיניבוס המשפחתי למסע שלא תשכח.

קצת קשה לי להמליץ על הסרט הזה לחיוב או לשלילה כי עדיין לא החלטתי בעצמי אם נהניתי או לא - אולי בגלל שהציון הגבוה ב IMDB (8 לקומדיה זה ממש גבוה שם) וההמלצות של אנשים יצרו אצלי ציפיות יתר. הדבר היחיד שאני יכול להגיד זה שזהו סרט די הזוי עם סיום די מטורף. בהחלט לא סרט הוליוודי טיפוסי, הזכיר לי טיפ טיפה את הסרטים של האחים כהן במופרעות שלו.

7.5/10

אני מסכים עם ה"סרט די הזוי" אבל לדעתי הוא מוערך יתר על המידה, הוא לא מצחיק מספיק כדי להיקרא קומדיה טובה וגם לא מספיק מעניין כדי להיות משהו אחר, אז בהחלט רעיון מעניין וליהוק די טוב אני חושב אבל ביצוע סופי די לא מספק ציפיתי ליותר...
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#1987  נשלח: שבת 31/01/2009 20:59

מקס פיין
הסרט יושב אצלי כבר איזה שבוע וחצי. קראתי כאן ביקורות שליליות אז זה דחה את הצפייה. היום הגיע הרגע לצפייה...
בסך הכל סרט סבבה לגמרי. מגניב, מעניין, עשוי טוב... לא ציפיתי לחוויה של סרט איכות, אלה סתם משהו זניח לסופש...
כיף חיים של סרט...
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#1988  נשלח: שבת 31/01/2009 22:20
the oxford murders

סרט מתח בלשי עם ג'ון הרט ואלייז'ה ווד.
מוצלח מאוד. מדובר בבחור שבא ללמוד באוקספורד כדי ללמוד תחת החסות של פרופסור מבריק ובסוף מלווה אותו בניסיון לפתור תעלומת רצח.
כל התעלומה קשורה לנושאים שהפרופסור מלמד (פילוסופיה, מתמטיקה ובעיקר תורת הסימנים). זה מסוג הסרטים שזורק רמזים לכל עבר כדי שתחשוד בכולם ויחד עם זאת הוא מצליח למתוח היטב ובכל זאת להפתיע עם פתרון לא שגרתי.
ממליץ מאוד - 9/10 לחובבי סרטי מתח/תעלומות בלשיות.

pineapple express
בעקרון אני די אוהב סרטים של סת' רוגן (תסריטאי ושחקן במקרה זה), אז מאוד התאכזבתי במקרה זה. הסרט לא מצחיק ולא כ"כ מעניין.

משחק שם גם השחקן שמשחק את חבר של ספיידרמן בטרילוגיה שדווקא מראה עתיד קומי מבטיח.

6.5/10.

סיפורו של בנג'מין בטן
מוצלח מאוד. מבויים היטב. למי שלא שמע, מדובר על תינוק שנולד זקן וככל שהוא מתבגר בשנים הוא נהיה צעיר יותר. אזהרה: זהו סרט לא בהכרח קל לצפייה.
מכירים את הבדיחה על כמה היה כיף עם היינו נולדים זקנים, נהיים צעירים בשלב שיודעים להעריך את זה וגומרים את חיינו כאורגזמה?
אז זהו שאני חשבתי שהסרט יראה את היתרונות של מהלך חיים כזה, אבל השלב בו הוא הופך מגבר לילד - מצער ולא קל לצפייה.
8 + / 10

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67818

#1989  נשלח: א' 01/02/2009 11:24

וולקירי

טום קרוז מנסה לפוצץ את היטלר.

הסרט ברמת הפרומואים מרגיש יותר מלחיץ אך בפועל הוא די מונוטוני עם מדי פעם פוש קצר להגברת המתח.

בסופו של דבר הוא מעניין, גם ברמה ההיסטורית וגם ברמה הפרקטית ואתה מוצא את עצמך מנסה לפענח לאורך כל העסק איפה כל התוכנית תתפרק ומקווה שזה יצליח...

בסופו של דבר, נהננו מהסרט, אם כי הוא לא מהמותחים ביותר ואפשר היה בהחלט לגרום לאלמנט החשש, הפרנוייה והלחץ להתגבר וחבל שלא עשו כך.

8/10

FORGETTING SARAH MARSHEL

סרט חביב לאחה"צ עם האישה או החברה, בעיקר אם היא לא חסודה. יש לא מעט דיבורים על סקס, ובעיקר עירום גברי, אבל בגדול סרט די מהנה - אם כי ארוך מדי לטעמי.

מלחין מוכשר למחצה הוא חבר ותיק של שחקנית שהפכה לכוכבת סדרת טלויזיה בסגנון CSI. לאחר פרידה כואבת הוא מחפש דרך לשכוח אותה על ידי כך שהוא מגיע למלון יוקרתי בהוואי ללא הזמנה מראש. האירוניה היא שחברתו לשעבר מתארחת שם בדיוק עם החבר החדש שלה...

יש כמה הופעות של שחקנים מסדרות טלויזיה רבות (שנות השבעים, SNL, רוק 30, HEROES) וגם ההומור מתייחס רבות לטלויזיה. עושה רושם שהקהל האמריקאי שהסרט מיועד לו בעיקר יושב וצופה בטלויזיה וגם ההומור שלו מתייחס לסדרות שהוא רואה...

בקיצור חביב למדי, אך לא מאתגר במיוחד.

8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#1990  נשלח: א' 01/02/2009 11:26

oferlaor - שמות סרטים בעיברית?
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67818

#1991  נשלח: א' 01/02/2009 11:35

Huber,

אני משתדל להדחיק את השמות בעברית כי הם מזעזעים. שמת לב בוודאי שהסקירות סרטים שלי די מתעלמות מעברית.

FORGETTING SARAH MARSHELL - "שחק אותה גבר" או משהו מזעזע בסגנון הזה.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2006

הבעות תודה: 100
מספר הודעות: 1511

#1992  נשלח: א' 01/02/2009 11:49

oferlaor כתב:
Huber,

אני משתדל להדחיק את השמות בעברית כי הם מזעזעים. שמת לב בוודאי שהסקירות סרטים שלי די מתעלמות מעברית.

עופר, לדעתי Huber המום מהעובדה שרשמת "וולקירי" ולא Valkyrie...
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#1993  נשלח: א' 01/02/2009 12:12

oferlaor כתב:
Huber,

בדיוק להיפך, כפי שציין הבחור שמעליי אני מנסה לעכל את העובדה שבחרת לרשום את השם בעיברית. איך אמרת - "הסקירות סרטים שלי די מתעלמות מעברית" די תקף גם לגביי
alon_fleischer
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 06, 2005

מספר הודעות: 274

#1994  נשלח: א' 01/02/2009 12:25
Re: Cloverfield

godu כתב:
Cloverfield

סרט קצת מוזר. הדבר המיוחד הוא צילום בסגנון "The Office" שבו האירועים צולמו ע"י מצלמה שמוחזקת ע"י דמות. זה די גורם לצילום להיות תזזיתי ולטעמי מעצבן מידי. מה שמתאים לסדרה לא מתאים לסרט בייחוד שבסרט הצלם רץ מדי פעם או מניח את המצלמה.

הרעיון מקורי אבל לטעמי הם לא לקחו את זה רחוק מספיק, יותר מדי סצנות רומנטיות ופחות מדי אקשן, לא לפה ולא לשם.

6.5/10

אני דוקא סבור שהבימוי יחודי. הנסיון להמחיש את האסון באופן כה אותנטי הינו מוצלח.
יש כאן פלאשבקים קלאסיים לאסון התאומים 9/11. האפקטים עשויים בטעם. הצילום בסגנון הריאלטי מסייע להמחיש את האימה שבסיטואציה.
ההתחלה איטית מדי, לוקחת יותר מדי זמן לבנות את ההתחברות הרגשית לדמויות...

8/10
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 816
מספר הודעות: 20172

#1995  נשלח: א' 01/02/2009 12:43

עפר,
ולקירי ראית בקולנוע?
או שרק אני לא מוצא אותו במקורותינו

נערך בפעם אחרונה על-ידי sam22 בתאריך א' 01/02/2009 18:05, נערך סך הכל פעם אחת
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  132  |  133  |  134  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה