מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1336 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1335  |  1336  |  1337  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#20026  נשלח: א' 16/04/2017 9:11

Live By Night
דרמת פשע בכיכובו של Ben Affleck, שמשחק גנגסטר בשנות ה- 20 שמנסה להקים קזינו גדול, אך נתקל בקשיים בדמות צעירה שמטיפה נגד הימורים ובוס לוחץ.

לסרטי פשע אשר מתרחשים בשנות ה- 20 יש קסם מסויים, אם זה האלגנטיות במשחק, הלבוש או התפאורה התקופתית. Affleck משחק כאן כמעט בכל סצנה, אך הבעיה שלי שהוא לא ממש נראה כמו הגנגסטר הקשוח שהוא אמור להיות. מעבר לזה, הסרט מונע על ידי רצון לנקמה, אך סצנת השיא סיתמית ולא כזאת שראויה לסרט רחב מימדים שכזה.
6.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#20027  נשלח: א' 16/04/2017 18:03

Loving

זוג (גבר לבן ואישה שחורה) שנישאו האחד לשניה, מוכנסים לכלא עקב נישואיהם באמריקה של 1959.

משחק נפלא של רות נגה וגואל אדגרטון בתור הזוג המעורב מחזיק את הסרט הזה על הכתפיים. למרות שהסרט (המבוסס על סיפור אמיתי) נוגע בנושא מאוד טעון רגשית, יש תחושה שאיכשהו פיספסו את הפוטנציאל בכך, והסרט אף פעם לא ממש מתרומם ולא הצליח אותי לפחות אף פעם ממש לרגש או לסחוף. סרט סביר שיכל להיות הרבה יותר נוגע וריגשי אם היה נעשה קצת אחרת. סרט שהוא משהו באמצע בין בין דרמת זכויות די בינונית לבין דרמה זוגית שיכלה להיות מעניינת אבל לא פותחה עד הסוף.

למרות הכל עדיין סרט סביר.

6.9/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67809

#20028  נשלח: א' 16/04/2017 22:49

Paterson
חייו של משורר שעובד כנהג אוטובוס. משעמם ורפפטטיבי. אומנותי מדי בשבילי.

4/10

Fantastic beasts and where to find them 3D
פריקוול להארי פוטר. כותב הספר בשם זה מגיע מאנגליה לניו יורק ומסתבך בגלל כל החיות הקסומות שהביא איתו. עלילה טפשית וילדותית שמזכירה את הארי פוטר הראשונים. מתאים למפיה כמשפחה. תלת מימד מעולה כמו כך הסרטים של השנה האחרונה.

7/10

Split

מ.נייט מצליח לצאת מהשבלונה של הפתעות עם סרט מרתק אבל לא מפחיד מספיק על חוטף בעל המון דמויות. משחק מעולה של מקאווי ובימוי מוצל של מ.נייט. בסוף מעט מתקלקל אבל סהכ סרט מצויין.

8.5/10

חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 17, 2017
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 4

#20029  נשלח: ב' 17/04/2017 4:12
Re: מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

ziv_r

(Shame (2011
סטיב מקווין מוכיח את עצמו עוד פעם כבמאי שיכול לעשות סרט שאתה חושב עליו בזמן הצפייה עם קצב מצויין והעברות ויזואליות מושלמות. הסרט, כמו כל סרט של סטיב מקווין (הבמאי) מוציא ממך הרגשה גבוהה של אי נעימות לנושא שמופיע מולך, המבנה של הסיפור מתחלף בין היום הרגיל שלו ובין הקטעים הסגורים הסודיים בחייו משנותן לך בתור הצופה פֶּרספֶּקטִיבָה שונה לגמרי לכל התנהגות וצורת פנים של הדמות הראשית בהמשך הסרט שהשחקן מייקל פאסבנדר משחק בצורה נפלאה, העדינות שבה הוא משנה את הבעת פנים שלו גורמת לצופה להבין בדיוק למה הוא מתכוון בפעולות שלו. הסיפור בסרט הוא טוב אך יש לו כמה בעיות בלתת זמן והסבר לדברים ספציפים שקורים בסרט, כמו לדוגמא למה הוא הלך לדייט אם מריאן או הסימני התאבדות של אחותו. אבל בסך הכל הסרט הוא מקורי, מטריד ומושך 8 מתוך 10.
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 735
מספר הודעות: 5032

#20030  נשלח: ב' 17/04/2017 12:33

The Fifth Element

ביום חמישי האחרון החברה החליטו לראות קלסיקה ישנה, ובגלל שחלק מהחברה לא ראות את האלמנט החמישי נפלה ההחלטה על האלמנט.

עבורי זה סרט שאני מצטט ממנו אמרות יחד עם הילדים שלי (למשל שאוכלים עוף אז אומרים Chicken.....Good) ועוד כהנה וכהנה.

אז אני נהנתי לאללה כמו כל אלו שראו את הסרט, לעומת זאת אלו שלא ראו את הסרט בעבר די התאכזבו. עבורי הסרט הוא יותר קומדיה מסרט אקשן מדע בדיוני וכקומדיה יש בו קטעים טובים מאוד, לעומת זאת החברה שלא ראו אותו די התאכזבו.

הטובים באים מהחלל להציל את כדור הארץ מהרעים שבאים מהחלל, אבל יש גם רעים על כדור הארץ שמאיימים לסכל את משימת הקודש של הטובים.

ואז

בא ברוס וויליס (איזו הקלה!)

וממש שנראה שהכול אבוד ואין ברירה וכמה שנתאמץ לא נוכל להציל את כדור הארץ

ברוס וויליס (כמו בכול הסרטים שלו) מציל את הטובה היפיופה שנשלחה על ידי הטובים, מקסח את הרעים של כדור הארץ ומאפשר לטובה (ממש טובה!) שבאה מהחלל להציל את כדור הארץ לבצע את השליחות שלה.

ובא לציון גואל ולציונה גאולה

אז ככה לפני זמן ראינו את בלייד ראנר ועבורי זאת היתה הפעם הראשונה שראיתי את הסרט ואני ממש לא הצלחתי להחזיק מעמד בסרט עבורי הוא היה איטי להחריד עד משעמם אבל עבור אלו שראו את הסרט הוא היה מהנה לחלוטין, אותו דבר קרה עם האלמנט החמישי.

הציון שלי 8.3/10
הציון של החברה שלא ראו 6/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 353
מספר הודעות: 3916

#20031  נשלח: ב' 17/04/2017 13:40
Re: מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

AyyGoblinMeme
כשכותבים חוות דעת על סרט, אין צורך לציין פרטים ספציפיים מתוכו, שעלולים להוות ספויילר לכאלה שעוד לא צפו בו.

Monster Trucks / 2016

תאונה באתר קידוח-נפט, מעלה ממעבה האדמה יצור קדום שלא נראה כמותו. מכונאי-רכב צעיר המתגורר בעיירה סמוכה, מפתח קשר עם היצור ורותם אותו (תרתי משמע...) למטרת הגשמת שאיפותיו המוטוריות.

אודה ואתוודה שהסיבה היחידה שהביאה אותי מלכתחילה לצפות בסרט, הייתה חיבה ביזארית מסויימת לסרטוני Redneck ביוטיוב (שילוב של מפגני מכוניות מפלצתיות, בחורות בביקיני, בירה שנשפכת כמים ובוץ אינסופי...). אבל, למרבה הצער, אפילו באספקט הזה, הסרט לא סיפק את הסחורה. אם לא היה די בשמו של הסרט ובפוסטר שלו להעיד על אוויליותו, הרי שבתום הצפייה, הסרט זוכה בפרס התסריט האידיוטי מאז ומעולם. אחרי שבהוליווד מיצו את כל השילובים המטופשים האפשריים דוגמת כריש-תמנון ושאר הזיות, מגיע השילוב ה"גאוני" של יצור רב-זרועות דמוי תמנון עם... גרוטאת טנדר, מה שיוצר, איך לא, את הרכב האולטימטיבי...

כן, זה אידיוטי בדיוק כמו שזה נשמע!
ציון: 4/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4693

#20032  נשלח: ב' 17/04/2017 17:12

לאוהבי סטנד אפ מחו"ל:

Jim.Norton.Mouthful.of.Shame 2017.

Nick.DiPaolo.Raw.Nerve.2011

Jeff.Foxworthy.and.Larry.the.Cable.Guy.Weve.Been.Thinking.2016
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 735
מספר הודעות: 5032

#20033  נשלח: ב' 17/04/2017 22:38

A Monster Calls

סיפור על סיפורים שמספר עץ לילד.

הילד משחק ניפלא והעץ מדבר מפיו של ליאם ניסן.

הילד נעזר בעץ להתגבר על כל מיני מכשולים בחייו ובדילמות שהוא ניצב בפניהם

תכלס אחלה סרט דרמה מרתקת המוגשת בצורה מאוד מיוחדת וייחודית המשחק של כולם מעולה והסיפור לא מותיר את הצופה עם זמן לקרוא הודאות בטלפון

אני מאוד נהנתי
7.7/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20034  נשלח: ב' 17/04/2017 22:42

Split / 2016

אדם הסובל מהפרעה נפשית הגורמת לו להיות בעל 23 זהויות שונות, חוטף וכולא 3 בחורות צעירות.

לבמאי מ. נייט שמאלאן, ישנה נטייה ליצור סרטים לכאורה מותחים ומסתוריים, אבל ברוב המקרים הסוף המתמסמס, במקרה הטוב, או האידיוטי במקרה הפחות טוב, פשוט מחרב כל הנאה מהם. למעט "החוש השישי" המוצלח, כך היה ב"סיינס", "הכפר", "הביקור" ועוד, וכך גם בסרט הזה. כל הסקרנות ומעט המתח שנבנו במהלך הצפייה, פשוט התפוגגו לקראת הסוף המטופש של הסרט.

הסרט לא מספיק "אימתי" כסרט אימה, וגם כמותחן פסיכולוגי הוא לא ממש מבריק. לכן, מפליא הדירוג היחסית גבוה של 7.4 ב-IMDB, שהסרט קיבל מלמעלה מ- 100,000 צופים. בסה"כ מדובר במותחן די שגרתי, ונראה שרק בגלל ששמאלאן הוא שחתום עליו, חסידיו מתלהבים מהסרט יתר על המידה. גם המשחק של ג'יימס מקאבוי, שהיו כאלה ש'עפו' עליו עם סופרלטיבים מפה עד להודעה חדשה, לא היה לדעתי יוצא דופן, ולפרקים אף לא אמין במיוחד.

לטעמי, מאולץ ואוברייטד.

ציון: 6/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67809

#20035  נשלח: ג' 18/04/2017 6:28

The girl with all the gifts

סיפורה של ילדה חכמה במיוחד שלכודה עם מדענים כאשר בחוץ העולם כולו בסערה של זומבים. מי היא ומה תפקידה נגלה רק בסוף הסרט. הסרט עשוי יפה, מותח ומפתיע.

8.5/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36755

#20036  נשלח: ג' 18/04/2017 8:11

Arsenal
קבלן שיפוצים מקבל הודעת כופר עבור שיחרור אחיו. הוא מגייס חבר ותיק (John Cusack) וביחד מנסים לעלות על עקבות האח.

מותחן פשע סוג ב' בכיכובו של Nicolas Cage בתור הגנגסטר הרשע עם האף המוזר. מהסרטים הרעים הללו שמקנים ל- Cage את השם הרע ומאלו שהשחקנים עושים בזמן המת שיש להם בין הסרטים האמיתיים.
Quote להראות את השיטחיות של הסרט, כאשר למטה מפגש בין 2 קבלני בניין:
קבלן א: "העבודה בבניין לא מתקדמת כי העובדים שולחים SMS, מה נעשה?"
קבלן ב: "תגיד להם להפסיק לשלוח SMS".
4/10
(1) הבעות תודה: חיים
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2482

#20037  נשלח: ג' 18/04/2017 13:29

La La land

סרט מוסיקלי (ג'אזי) בבימוי של דמיאן שאזל, שמוכר לחלקנו כבמאי של הסרט המצויין וויפלאש, אשר גם אותו מלווה מוסיקת ג'ז הקרובה לליבו.

הסרט מתמקד בשחקנית צעירה (אמה סטון) המנסה את מזלה בנסיון להכנס לתעשיית הסרטים בלוס אנג'לס (לה לה לנד הנו כינוי ל LA).
ובפסנתרן מתוסכל (ריין גוסלינג) השואף להקים מועדון ג'ז אשר ישמר את המסורת הג'זית.
דרכם מצטלבות מספר פעמים, ונותר רק לגלות האם יתאהבו והאם יממשו את שאיפתם בחיים.

הסרט נכתב כבר ב 2010, אך מכיוון שלשאזל היה זה סרטו הראשון, ועוד רחמנא ליצלן מחזמר, אף הפקה לא היתה מוכנה לסיכון כזה (עוד המליצו לו להפוך את הפסנתרן לנגן רוק ...).
לאחר הצלחת וויפלאש, הוא קיבל מייד אור ירוק ואף הגדלת תקציב על מנת לגייס כוכבים מהשורה הראשונה, ויכולת להפיק את סצנת הפתיחה שדרשה השבתת מחלף מרכזי ב LA וגיוס מאות ניצבים.

הסרט מלווה בצילומים מרהיבים, ומוסיקה מצויינת (גם אם אתם לא חסידי ג'ז, או מחזמרים), וכמובן משחק מצויין של אמה סטון, עבורו קבלה את פרס האוסקר לשחקנית הראשית.

את הסרט ראיתי עם אשתי, ויום למחרת צפינו עם הבנות (בנות 9), ונהננו מאוד, אפילו יותר בצפיה השניה.

* אני מניח שיש כאן לא מעט חברים שישברו אחרי חצי שעה, ולכן אני ממליץ לתת לסרט צ'אנס, ולגלות שהוא מתפתח וממשיך מצויין.

8.5/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20038  נשלח: ד' 19/04/2017 21:07

Tunnel (Teo-neol) / 2016

נסיעה תמימה דרך מנהרה, הופכת למלכודת-מוות לא צפויה, כשהמנהרה קורסת וקוברת תחתיה אדם העושה דרכו אל ביתו.

דרמת הישרדות דרום-קוריאנית, שמטעמים מובנים של הבדלי תרבות, די רחוקה מהסגנון ההוליוודי המוכר (מה שעשוי, בקטעים מסויימים, להיראות כמוזר בעיניים מערביות). ועדיין, מדובר בסרט אפקטיבי, שלצד הדרמה, ואפילו כמה קטעים נוגעים ללב, משלב רגעי הומור וביקורת על הרשויות והתקשורת.

לדעתי, שווה צפייה בהחלט.

ציון: 7/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20039  נשלח: ה' 20/04/2017 22:22

In a Valley of Violence / 2016

עובר אורח (אית'ן הוק) מגיע לעיירה שמרבית תושביה נטשו אותה, בדרכו לחיים חדשים במקסיקו. תקרית שולית בינו ובין חבורה בראשה עומד בנו של השריף, מתפתחת לעימות קטלני.

מערבון צפוי מתחילתו ועד סופו, פשטני ומאוד לא מתוחכם, שמה שמחזיק אותו הוא משחקו המצוין, כהרגלו, של אית'ן הוק, בתפקיד עובר האורח. גם ג'ון טרבולטה בתפקיד די מינורי של השריף, לא מאכזב. לעומתם, טאיסה פרמיגה, שמאוד אהבתי ב- American Horror Story, מפגינה משחק לא ממש משכנע, ואפילו מעצבן למדי. כנראה שהיא פשוט אינה מתאימה לתפקיד.

אגב, הפתיח עם המסך האדום, הזכיר לי מאוד את פתיח "הטוב, הרע והמכוער", ואקורדים מסויימים בנעימת הרקע, הזכירו לי לשברירי שנייה את נעימת "היו זמנים במערב". או שהבמאי הושפע עמוקות מהמערבונים הנ"ל, או שהוא עושה להם הומאז', או שאני סתם מדמיין, מי יודע...?

סתמי, אבל לא משעמם.

ציון: 6/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#20040  נשלח: ו' 21/04/2017 17:56

Dukhtar

אם שביתה בת העשר משודכת לגבר זקן, בורחת עם ביתה על מנת להצילה מהגורל הנ"ל.

צפוי וקיטשי לעיתים אך עדיין חביב. היה שווה צפייה ולא רק בשביל לראות את המשאית בה נוהג הדמות הראשית.

6.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1335  |  1336  |  1337  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה