מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1393 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1392  |  1393  |  1394  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 341
מספר הודעות: 3823

#20881  נשלח: ב' 22/01/2018 15:59

oferlaor כתב:
@mulder
·אז עוד יותר גרוע כי זה מזכיר לי סרט של spy kids רק הרבה פחות מוצלח. בקיצור, שנאתי.

!Hater
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2054
מספר הודעות: 35226

#20882  נשלח: ב' 22/01/2018 16:58

oferlaor כתב:
@molvy
הראשון היה פרודיה, השני התלהב מעצמו כל כך שהוא כבר לא פרודיה, אלא נסיון לדבר האמיתי...
·

מסכים. הראשון היה מצויין ומהנה, השני פלצני ומיותר.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20883  נשלח: ב' 22/01/2018 18:15

Girls Trip / 2017

ארבע חברות ותיקות מחליטות לנסוע יחד לפסטיבל שנתי בניו אורלינס, על מנת להחיות את הקשר ביניהן, שהתמסמס מעט עם השנים. את זמנן שם הן מעבירות בעיקר בדיבורים גסים על סקס, ציד גברברים וצריכת אלכוהול מופרזת, כשמעל הכל מעיבה מערכת היחסים הסבוכה של אחת מהן, עם בעלה.

רג'ינה הול, קווין לטיפה וג'יידה פינקט סמית', שלושתן שחקניות ותיקות, מככבות בדרמה הקומית הזו, כשאת ההצגה גונבת לדעתי דווקא הצלע הרביעית שלהן, השחקנית הצעירה מהן טיפאני האדיש, עם פה ג'ורה ללא מעצורים.

סרט בנות צווחני, וולגארי במיוחד ומצחיק בקושי, אבל הפעם בגרסה אפרו-אמריקאית.

ציון: 5.8/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20884  נשלח: ב' 22/01/2018 20:09

The Cave Of The Yellow Dog / 2005

ילדה קטנה, בת למשפחת נוודים מונגולית, מוצאת כלבלב במערה ומחליטה לאמץ אותו, על אף התנגדותו הנחרצת של אביה.

אחרי ההמולה והרעש בסרט מהביקורת הקודמת שלי, חיפשתי משהו רגוע יותר. אין בסרט הזה תסריט או דיאלוגים מורכבים, אפקטים מדהימים וכוכבים הוליוודים שמרוויחים מיליונים. מה שכן יש, הוא סיפור פשוט על ילדה וכלב, דיאלוגים מינימליים, הצצה לחייה הפשוטים והסגפניים של משפחת נוודים מונגולית ובעיקר, אווירה שקטה ומרחבים ירוקים אינסופיים.

השחקנים כולם אינם מקצועיים, אבל זה לא גורע כהוא זה מההנאה. מומלץ בחום למי שרוצה סרט באווירה שונה, בה לרוב מצטיינים סרטים זרים שכאלה.

ציון: 7.5/10
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4683

#20885  נשלח: ב' 22/01/2018 21:12

mulder כתב:
מוזר לי לראות איך סרטים עם משחק ותסריט ירודים דוגמת סדרת fast and furious מקבלים פה ציונים טובים אפילו גבוהים, וסרט חביב ביותר כמו קינגסמן שהוא גם נוסחתי אבל לפחות מודע לעצמו ועם שחקנים מצוינים, נקטל.
·

החבר מולדר - אני כופר באשמה !

מעולם לא נתתי ציונים גבוהים לסדרת מהיר ועצבני

למרות שאני חושב שהם בכל זאת מצליחים לספק את הסחורה בהתחשב בכמות הסרטים שנעשו

וכמו שראית בעצמך יש פה עוד כמה צדיקים שלא אהבו את הסרט .

בוא נתמקד במשפט : " על טעם ועל ריח "

ocsi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 18, 2005
הבעות תודה: 112
מספר הודעות: 1609

#20886  נשלח: ג' 23/01/2018 0:22

oferlaor כתב:
Inception 4K

סאונד מעולה, איכות תמונה "בסדר" אבל הטיפול ב-HDR ובצבעים היה רק סביר, וגם התמונה לא חדה כפי שהייתי מצפה מטייטל כזה. לא בדקתי, אבל סביר להניח שזה לא עבר מסטרינג ב-4K ורואים זאת.

8/10
·

Inception – Real 4K, HDR

Video
Codec: HEVC / H.265
Resolution: Native 4K (2160p)
HDR: HDR10
Aspect ratio: 2.35:1
Original aspect ratio: 2.39:1

לפי מקור הזה וזה
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20887  נשלח: ג' 23/01/2018 1:37

Sisters / 2015

שתי אחיות ששומעות על כוונת הוריהן למכור את בית ילדותן, מחליטות לחגוג בו פעם אחת אחרונה, לזכר ימים עברו. בהשפעת כמויות מסחריות של אלכוהול וסמים הופכת המסיבה, אליה הוזמנו החברים החנונים מהעבר, להתפרעות שיוצאת מכלל שליטה.

הקומיקאיות טינה פיי ואיימי פולר בתפקידים הראשיים, משתטות באופן מביך לא מעט, בקומדיה הפסיכית על כל הראש הזאת. אבל למרות שמדובר בסרט רדוד ומטופש, ישנם כמה רגעים מצחיקים.

5.5/10
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4683

#20888  נשלח: ג' 23/01/2018 9:32

Breath \ לנשום

סרט שמבוסס על סיפור אמיתי תמיד מקבל אצלי עדיפות גבוהה לצפייה.
והפעם סיפור ההתמודדות של חולה פוליו בשנות ה -60 שמשותק בכל גופו למעט הראש .

במקום לנסות לסחוט דמעות מהצופים על ידי הצגת החלקים הקשים והעצובים של המחלה (עיין ערך "התאוריה של הכל")
הסרט בוחר להתמקד דווקה ברגעים השמחים והמרגשים שלו ושל בני משפחתו ואפילו מעלה חיוך מידי פעם.
רוב תשומת הלב מופנית אל אנדרו גרפילד שנותן פה משחק מעולה רק ע"י הבעות הפנים !
סה"כ שעתיים של סיפור יפה על תקווה שמנצחת את היאוש

10\7.5
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 3675

#20889  נשלח: ג' 23/01/2018 10:53

mulder כתב:
מוזר לי לראות איך סרטים עם משחק ותסריט ירודים דוגמת סדרת fast and furious מקבלים פה ציונים טובים אפילו גבוהים, וסרט חביב ביותר כמו קינגסמן שהוא גם נוסחתי אבל לפחות מודע לעצמו ועם שחקנים מצוינים, נקטל.
על טעם ועל ריח, אבל בכל זאת..
·

בדיוק אבל בדיוק להפך.
F&F נצפים תוך כיבוי חלקים נרחבים מהמוח. והם פועלים על אזורי השטות, הפעלולים המופרכים והמאצ'ו המוגזם.
סרטים הפכו לפרודיה על עצמם. ככאלו הם מהנים ובצדק יקבלו ציון גבוה. מה גם שרובנו עם מערכות ומסכים/מקרנים שסרטים כאלו מותחים להם את קצה גבול היכולת. וזה בהחלט משתקלל לציון.

קינגסמן מנסה להיות פרודיה. אבל הוא פשוט לא מצחיק. מנסה להיות פעולה אבל לא משכנע. מנסה להיות בריטי אבל לא אינטלינגטי בעליל.

וחוצמזה הכל סובייקטיבי לא?

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20890  נשלח: ג' 23/01/2018 11:27

OferL כתב:
מה גם שרובנו עם מערכות ומסכים/מקרנים שסרטים כאלו מותחים להם את קצה גבול היכולת. וזה בהחלט משתקלל לציון.

זאת הצרה.
עושה רושם שכיום לא מעט אנשים נותנים ציון לסרט על סמך ביצועי המערכת, כשההתיחסות לתוכן עצמו זוכה למקום משני.
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 717
מספר הודעות: 4976

#20891  נשלח: ג' 23/01/2018 11:41

Lee
·נותנים ציון (לפחות אני) לחוויית הצפייה, זו קומבינציה של התוכן, המשחק, האפקטים, פס הקול, הצילום האמינות וצורת ההגשה.

התחושה בסוף הסרט היא שקובעת את התמהיל של כל הפרמטרים שהזכרתי

אני יצאתי מקינגסמן בתחושה טובה

אני מאוד מכבד את אלו שלא יצאו בתחושה טובה

אמרתי כבר

על טעם ועל ריח....
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4565

#20892  נשלח: ג' 23/01/2018 11:53

OferL כתב:

ציטוט:
...

·

בדיוק אבל בדיוק להפך.
F&F נצפים תוך כיבוי חלקים נרחבים מהמוח. והם פועלים על אזורי השטות, הפעלולים המופרכים והמאצ'ו המוגזם.
סרטים הפכו לפרודיה על עצמם. ככאלו הם מהנים ובצדק יקבלו ציון גבוה. מה גם שרובנו עם מערכות ומסכים/מקרנים שסרטים כאלו מותחים להם את קצה גבול היכולת. וזה בהחלט משתקלל לציון.

קינגסמן מנסה להיות פרודיה. אבל הוא פשוט לא מצחיק. מנסה להיות פעולה אבל לא משכנע. מנסה להיות בריטי אבל לא אינטלינגטי בעליל.

וחוצמזה הכל סובייקטיבי לא?

בסוף הכל סובייקטיבי , זה ברור.
אני גם רואה את סרטי FF אבל כבר לא מצפה לשום דבר מהם. כמו רובכם זה סתם כדי להנות מהאקשן ולשכוח יום אחרי 99% מהסרט.

אתה מדבר על אקשן משכנע? באמת? בסרט הקודם וין דיזל קופץ מרכב מתפוצץ תוך כדי נסיעה, עף באויר ונוחת על טנק דוהר. להמשיך?

ואני מסביר שוב שקינגסמן הוא לא פרודיה. AIRPLANE , TOP SECRET , HOTSHOTS , אלה הם פארודיות.
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 715
מספר הודעות: 4641

#20893  נשלח: ג' 23/01/2018 11:55

DEATH NOTE
מבית NETFLIX
נער מכללה מקבל אל ידיו ספר, ובמפגש עם אל מוות מובהר לו שכבעלים של הספר, כל שם של אדם שהוא ירשום בספר, דינו אחד - מוות, גם השליטה על אופן המוות היא אפשרית ואף רצויה.
לעלילה נכנס טוויסט שלספר יש הרבה חוקים, כולם כתובים ע"י אל המוות, לתמונה נכנסת גם בחורה נאה שמתקרבת אל גיבור הסרט, ואביו השוטר, שגם חוקר את מקור מקרי המוות, יחד עם חוקרים נוספים, חלקם מתחום העל-טבעי, ואט אט מתהדקת הטבעת סביב גיבור הסרט.

מדובר בסרט אימה סטנדרטי, עשוי לא רע, ובים סרטי האימה של כל הזמנים, הוא די נכנס לקטגוריה של הבינוני ולא יותר, עם ציון אישי שלי 7/10.
נחמד להעביר ערב עם מערכת/אוזניות ובחושך.
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#20894  נשלח: ג' 23/01/2018 15:01

molvy כתב:
@Lee
·נותנים ציון (לפחות אני) לחוויית הצפייה, זו קומבינציה של התוכן, המשחק, האפקטים, פס הקול, הצילום האמינות וצורת ההגשה.

התחושה בסוף הסרט היא שקובעת את התמהיל של כל הפרמטרים שהזכרתי

אני יצאתי מקינגסמן בתחושה טובה

אני מאוד מכבד את אלו שלא יצאו בתחושה טובה

אמרתי כבר

על טעם ועל ריח....

לגבי קינגסמן יש בינינו תמימות דעים (כתבתי בזמנו שנהניתי משניהם, על אף שאינם הסגנון המועדף עלי בהכרח), ושנינו גם מסכימים שצריך להיות בביקורת תמהיל נכון בין התוכן עצמו ובין שאר הפרמטרים הטכניים. אצלי משקל התוכן עולה במעט על השאר. הבעיה, כמו שכתבתי קודם, היא עם כאלה שנותנים משקל יתר למעטפת החיצונית, על פני המהות (התוכן עצמו).
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 89
מספר הודעות: 3675

#20895  נשלח: ג' 23/01/2018 16:29

mulder כתב:
ציטוט:
...

בסוף הכל סובייקטיבי , זה ברור.
אני גם רואה את סרטי FF אבל כבר לא מצפה לשום דבר מהם. כמו רובכם זה סתם כדי להנות מהאקשן ולשכוח יום אחרי 99% מהסרט.

אתה מדבר על אקשן משכנע? באמת? בסרט הקודם וין דיזל קופץ מרכב מתפוצץ תוך כדי נסיעה, עף באויר ונוחת על טנק דוהר. להמשיך?

כן תמשיך... וזה בדיוק האקשן שגובל במד"ב שאני מצפה לראות בFF. מוגזם, לא סביר, מגוחך. וזה מקור ההנאה מהסרטים האלו. שטות מוחלטת עטופה בהורמונים. סרט מצויר עם אנשים בשר ודם.

ואני מסביר שוב שקינגסמן הוא לא פרודיה. AIRPLANE , TOP SECRET , HOTSHOTS , אלה הם פארודיות.

אז מהו קינגסמן? שני הקינגסמנים בוודאי שומרים על קלילות מסויימת ומנסים להיות מצחיקים. הכשלון לדעתי הוא כי לא הולכים עד הסוף. לא עם הפעולה ולא עם הקומדיה. קח לדוגמה את סצינת הקרב בתאילנד (?) בבסיס הרשע של גב. ג'יליאן מור. עומד אחד עם מטריה והשני עם מה זה היה שם ומרססים בתאום מושלם את כל הרעים. בסדר שזה מוגזם ומגוחך בדיוק כמו שזה בסדר בFF. אבל זה פשוט לא מספיק טוב כאקשן ולא מספיק מצחיק. לא אינטיליגנטי ולא מטופש. סתם פושר. וזו כמובן רק הדעה שלי. אבל זה לא משליך על FF.

·

Lee כתב:
ציטוט:
...

זאת הצרה.
עושה רושם שכיום לא מעט אנשים נותנים ציון לסרט על סמך ביצועי המערכת, כשההתיחסות לתוכן עצמו זוכה למקום משני.

ומה שגוי בזה? יש סרטים שזו כל המטרה שלהם. וככאלה הם עושים את העבודה.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1392  |  1393  |  1394  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה