מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1427 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1426  |  1427  |  1428  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 335
מספר הודעות: 3755

#21391  נשלח: א' 24/06/2018 23:47

Seven Days In Entebbe / 2018

גרסה נוספת לסיפור החילוץ ההירואי של נוסעי טיסת אייר פראנס, שמטוסם נחטף לאוגנדה עת עשה דרכו מישראל לצרפת, ביוני 1976.

שני דברים מקוממים יש בסרט הזה: הראשון- חוסר האיזון שבו וההטייה הברורה לטובת הצד הפלסטיני. בעוד הטרוריסטים הפלסטיניים והגרמנים מתוארים כ"לוחמי חופש" הומניסטיים (שהרי כידוע חטיפת מטוס על כמאתיים נוסעיו היא פעולה הומניסטית מאין כמוה...), ישראל מאוזכרת שוב ושוב כמדינה גזענית, פאשיסטית, "יורשת הנאציזם" ושלל דימויים נוספים, שאמנם נאמרים מפיהם של החוטפים, אבל מייצגים ללא ספק את האג'נדה של יוצרי הסרט.

הדבר השני, הוא ההחלטה האידיוטית לשבץ במהלך הסרט קטעי מחול מודרני ארטיסטיים, בלי שום צידוק או קשר למה שקורה מבחינת עלילה. זה בעיקר נראה מגוחך ומזכיר את סגנונם המתנשא של סרטי עמוס גיתאי, למשל. כך לדוגמה, סצינת הנחיתה והפריצה לטרמינל, שאמורה לכל הדעות להיות סצינת השיא של הסרט, הופכת לשעטנז אווילי של קטעי חיילים רצים ורקדנים מקפצים.

אבל גם בלעדי הנ"ל, הסרט פשוט עלוב: המשחק של כלל השחקנים (למעט אולי של מהנדס הטיסה הצרפתי) בינוני עד גרוע, כשמעצבן במיוחד משחקו של השחקן בתפקיד שמעון פרס. הבימוי יבשושי, משעמם וחסר מעוף גם הוא. מצוקתם של החטופים כלל לא באה לידי ביטוי, והם בכלל נראים כמו קבוצת תיירים שירדו מהאוטובוסים לקפה ועוגה בטרמינל. בהשוואה לגרסה זו, נראה שהסרט משנת 1977 בבימויו של מנחם גולן, היה צריך לזכות באוסקר.

ציון: 4.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 683
מספר הודעות: 4827

#21392  נשלח: ב' 25/06/2018 8:59

Lee
·
הביקורת שלך מצטרפת לעוד כמה ביקורות שליליות....

אז.... שכנעתם אותי לא לראות את הסרט!

מחקתי אותו מה NAS
FastandFurious (ויקטור (חיים:))
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 06, 2015

הבעות תודה: 250
מספר הודעות: 3038

#21393  נשלח: ב' 25/06/2018 9:01

כנ"ל
אחורים: sonus faber chameleon
סב וופר: SVS sb16ultra
מסך samsung un 55ku7000
מחשב htpc gtx 1060
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3311
מספר הודעות: 67395

#21394  נשלח: ב' 25/06/2018 9:33

Love, Simon
נער פופולרי וכריזמטי בתיכון אמריקאי עמוק בתוך הארון ומתחיל להתכתב אנונימית עם נער בגילו שגם הוא בארון. מה יקרה כשהמשפחה והחברים יגלו?
לא רע אבל לא מבריק. צ׳יק פליק כזה.
7.5/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4386

#21395  נשלח: ב' 25/06/2018 9:57

Lee כתב:

בהשוואה לגרסה זו, נראה שהסרט משנת 1977 בבימויו של מנחם גולן, היה צריך לזכות באוסקר.

ציון: 4.5/10

אתה מזכיר את מנחם גולן + סרט חטיפת מטוס ולא מזכיר את מחץ הדלתא?

Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21396  נשלח: ב' 25/06/2018 11:39
Re: Seven Days In Entebbe / 2018

molvy כתב:
@Lee
·
הביקורת שלך מצטרפת לעוד כמה ביקורות שליליות....

אז.... שכנעתם אותי לא לראות את הסרט!

מחקתי אותו מה NAS

עכשיו רובץ על מצפוני שמנעתי ממך סרט איכות.

בעקרון, אני מעדיף לא לתת לביקורות להשפיע על ההחלטה שלי אם לצפות בסרט, או לא. אני מעדיף לצפות בכל סרט, מחורבן ככל שיהיה, ומקסימום לכלות בו את זעמי אחרי כן, בביקורת מרירה ועצבנית...
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21397  נשלח: ב' 25/06/2018 12:19

The Strangers: Prey at Night / 2018

זוג הורים ושני ילדיהם המתבגרים מגיעים בשעת לילה מאוחרת לחניון קראוונים בו היו אמורים לשהות. זמן קצר לאחר מכן הופך הלילה לסיוט מתמשך, כשחבורת פסיכופטים עוטי מסכות מתחילה לרדוף אותם ללא כל סיבה.

The Strangers משנת 2008 בכיכובה של ליב טיילר היה מוצלח בהרבה, דווקא בזכות המינימליזם והשקט המצמרר שבו. בעשור שחלף מאז הסרט ההוא לנוכחי, נעשו כל כך הרבה סרטים דומים, שכבר באמת קשה להתרגש או להיות מופתע מסרטים מסוג זה. יש כמה ניסיונות "הקפצה" מוצלחים יותר או פחות, אבל העלילה פשטנית, נדושה וצפויה מאוד.

ציון: 5.5/10

The Glass Castle / 2017

סיפורה האמיתי של משפחה מטורללת, בה האב אלכוהוליסט שמכלה את חסכונות המשפחה בצריכת אלכוהול, והאם אמנית "מרחפת". ארבעת ילדי המשפחה זוכים אמנם לאהבה ללא גבול מצד הוריהם, אך חייהם עוברים עליהם בנדודים מתמידים בין בית נטוש אחד לשני, בעוני מתמיד וללא מסגרות חברתיות או חינוכיות קבועות. הדבר היחיד בו הם יכולים להיאחז הוא הפנטזיה המתמשכת של האב, שביום מן הימים הוא יבנה להם את "טירת הזכוכית", בית חלומותיהם. כשהילדים מתבגרים, חלקם מחליטים לנטוש את התא המשפחתי ההרסני ולנסות את מזלם לבדם בעולם הגדול.

הסרט מבוסס על ספר שכתבה אחת מבנות המשפחה ולמרות שמדובר כאמור בסיפור אמיתי, משהו בעלילה הרגיש חסר. כנראה שלא כל סיפור חיים, גם אם הוא קשה או מוזר, מתאים לעיבוד למסך הגדול. וודי הארלסון מבצע את התפקיד נהדר, לנעמי ווטס כבר היו הופעות מרשימות יותר, אבל גם היא בסדר גמור. בסה"כ הסרט לא רע, אבל לצערי אותי הוא פחות הצליח לרגש.

ציון: 6.8/10

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#21398  נשלח: ב' 25/06/2018 12:49

Lee כתב:
The Strangers: Prey at Night / 2018

יש כמה ניסיונות "הקפצה" מוצלחים יותר או פחות, אבל העלילה פשטנית, נדושה וצפויה מאוד.

אני אהבתי מאוד את הסרט, לא אתווכח לגבי החויה שלך. אבל "עלילה צפויה מאוד" , לדעתי ההפך.
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21399  נשלח: ב' 25/06/2018 12:53

mulder כתב:

ציטוט:
...

אני אהבתי מאוד את הסרט, לא אתווכח לגבי החויה שלך. אבל "עלילה צפויה מאוד" , לדעתי ההפך.

שים לב שהמילה "מאוד" בסוף המשפט, מתייחסת גם ל"פשטנית" ו"נדושה"...
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#21400  נשלח: ב' 25/06/2018 12:54

Lee כתב:

ציטוט:
...

שים לב שהמילה "מאוד" בסוף המשפט, מתייחסת גם ל"פשטנית" ו"נדושה"...

עומד על טעותי,
אבל יש הבדל גדול בין צפוי למאוד צפוי ?
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21401  נשלח: ב' 25/06/2018 14:35

mulder כתב:

ציטוט:
...

עומד על טעותי,
אבל יש הבדל גדול בין צפוי למאוד צפוי ?

בטח שמאוד צפוי. אחרי מאות סרטים אחרים כמעט זהים, שמתחילים, מתנהלים לכל אורכם, ומסתיימים באותה דרך, מבינים שאין לעלילה כאן הרבה מה לחדש, גם אם פה ושם יש איזו סצינה מעט שונה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#21402  נשלח: ב' 25/06/2018 15:07

Lee כתב:

ציטוט:
...

בטח שמאוד צפוי. אחרי מאות סרטים אחרים כמעט זהים, שמתחילים, מתנהלים לכל אורכם, ומסתיימים באותה דרך, מבינים שאין לעלילה כאן הרבה מה לחדש, גם אם פה ושם יש איזו סצינה מעט שונה.

מה נגיד על סדרות הסרטים הכי רווחיות היום? ג'יימס בונד, מהיר ועצבני ? משהו השתנה שם שלא סיפרו לי? אנחנו רואים אותם שוב ושוב בשביל ההנאה, ודווקא כי אנחנו יודעים מה נקבל. סרטים אחרים אולי יפתיעו וירגשו יותר.
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21403  נשלח: ב' 25/06/2018 15:29

mulder כתב:

ציטוט:
...

מה נגיד על סדרות הסרטים הכי רווחיות היום? ג'יימס בונד, מהיר ועצבני ? משהו השתנה שם שלא סיפרו לי? אנחנו רואים אותם שוב ושוב בשביל ההנאה, ודווקא כי אנחנו יודעים מה נקבל. סרטים אחרים אולי יפתיעו וירגשו יותר.

כמו שאמרו חכמים: "על טעם וריח אין מה להתווכח"...
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21404  נשלח: ב' 25/06/2018 18:52

All the Money in the World / 2017

סרט המגולל את סיפורו של מקרה חטיפה אמיתי, שאירע בתחילת שנות השבעים.

ג'ון פול גטי הוא מיליארדר שעשה את הונו בעסקי הנפט ונחשב בזמנו לא רק לאדם העשיר ביותר בעולם, אלא גם לחמדן וקמצן מאין כמוהו.
כשנכדו בן ה-16 נחטף ברומא, הוא מסרב לשלם את הכופר בסך 17 מיליוני הדולרים שנדרש תמורת שחרורו, על אף שאלו "דמי-כיס" מבחינתו. זאת בטענה שאם ישלם עכשיו, עלולים לחטוף בעתיד כל אחד מ-14 נכדיו, והוא כמובן זה שיצטרך לשלם...

סרט של הבמאי רידלי סקוט ובהשתתפות לא מעט שחקנים איכותיים: מישל וויליאמס (שלטעמי לא תמיד מצליחה לשכנע בתור אמו של הנער החטוף), מארק וולברג, רומן דורי ובעיקר כריסטופר פלאמר הנהדר בתפקיד הסב הקמצן. את התפקיד הזה היה אמור לגלם במקור קווין ספייסי, אבל בשל שערוריות "Me Too" שבהן נכרך שמו, החליט הבמאי רידלי סקוט למחוק אותו לגמרי מהסרט, ולצלם מחדש עם שחקן אחר את כל הסצינות בהן הופיע, כחודש וחצי בלבד לפני שהסרט היה אמור להשתחרר לאקרנים. לא רק שהוא הצליח לעמוד באתגר בזמן שיא, אלא עושה רושם שההופעה של פלאמר תרמה לסרט הרבה יותר, מאשר אם ספייסי היה משתתף בו.

דרמה מהנה לצפייה, גם אם אינה מבריקה או סוחפת במיוחד.

ציון: 6.8/10
molvy (משה לוי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 683
מספר הודעות: 4827

#21405  נשלח: ג' 26/06/2018 11:37
Re: Seven Days In Entebbe / 2018

Lee כתב:
עכשיו רובץ על מצפוני שמנעתי ממך סרט איכות.

בעקרון, אני מעדיף לא לתת לביקורות להשפיע על ההחלטה שלי אם לצפות בסרט, או לא.

·
אני בפירוש משתמש בשרשור הזה כעזר להחלטות באיזה סרט לצפות..... המבחר גדול מידי וחבל לבזבז זמן על סרטים לא טובים

מצד שני יש הרבה סרטים טובים שראיתי בזכות השרשור הזה

אז..... מצפונך יכול להיות נקי וצח
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1426  |  1427  |  1428  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה