מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1429 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1428  |  1429  |  1430  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 735
מספר הודעות: 5032

#21421  נשלח: שבת 30/06/2018 22:30

Game Night

קבוצת חברים שנפגשים באופן קבוע לערב עם משחק חברתי, נסחפים למשחק שלא ברור מה ממנו משחק ומה ממנו אמת

סרט שמזכיר ברעיון את The Game משנת 1997 עם מייקל דאגלס, אבל בשונה מהסרט ההוא שהיה מאוד יפה ומותח הסרט הזה הוא יותר קומי ומכיל הרבה בדיחות ומצבים קומיים מצחיקים

קשה מאוד למצוא היום קומדיה יפה, וזו אכן קומדיה חביבה יפה ומצחיקה

מבחינתי מאוד מומלץ

7.8/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4720

#21422  נשלח: א' 01/07/2018 0:06

TANDBERG כתב:
@pessik
·
התחלתי לצפות אתמול,
אתן ביקורת מלאה כשאסיים.
·

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#21423  נשלח: א' 01/07/2018 10:24

TAU

צעירה נכלאת בבית חכם - עכשיו היא צריכה למצוא דרך לברוח ממנו.

עוד סרט שמנסה לעמת אדם מול AI, ולצערנו לא עושה זאת היטב. התסריט מלא בחורים, השחקנית הראשית בינונית להפליא, ה AI לעיתים מגוחך להפליא, כשרק האפקטים עשויים לא רע.

עוד סרט בינוני ומטה מבית היוצר של נטפליקס, אפשר לוותר.

5.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 589
מספר הודעות: 14563

#21424  נשלח: א' 01/07/2018 11:54

Lesbian Vampire Killers

האמת שכבר ראיתי את הסרט בעבר וזו הפעם השניה שאני צופה בו. קומדיה שמשלבת אינפנטיליות מצד אחד והומור בריטי מצד שני יחד עם כמה אלמנטים מאוד חשובים המהווים בסיס לכל סרט טוב.

חסרים רק נאצים וזומבים כדי להביא את היצירה לכדי שלמות קולנועית.

הציון שלי: 8/10 בסולם סרטי הקיץ.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 353
מספר הודעות: 3916

#21425  נשלח: א' 01/07/2018 17:02

The Crucifixion / 2017

כומר נחשד ברצח, בשל ביצוע טקס "גירוש שדים" שהסתיים במותה של הנזירה אחוזת הדיבוק. עיתונאית צעירה וקטנת אמונה, מחליטה לחקור בעצמה מה בדיוק אירע, והאם באמת הכומר הוא זה שנושא באשמה.

בסיס העלילה של הסרט נראה לגמרי כמו Copy/Paste של עלילת "The Exorcism of Emily Rose " ("גירוש השדים של אמילי רוז", ובקצרה: "השדים של אמילי").
בשניהם, כומר מבצע טקס שנאסר על ידי הכנסייה וגורם למותה של אחוזת הדיבוק, מה שמוביל לכליאתו באשמת רצח. ב"השדים של אמילי", זו עורכת-דין צעירה ואתאיסטית שפותחת בחקירה עצמאית של נסיבות המקרה ומרגע שהפכה מעורבת, רודפות אותה תופעות מבעיתות ויוצאות דופן. ב"הצליבה", זו עיתונאית צעירה ו... אתאיסטית, שחוקרת את השתלשלות האירועים וגם היא נרדפת ע"י תופעות משונות. ידוע ומוכח ש"השדים של אמילי" מבוסס על מקרה שאירע במציאות, וגם "הצליבה", לפחות על פי כותרות הפתיח והסיום, מתיימר להיות מושתת על מקרה אמיתי.

עושה רושם שאין כבר מה לחדש בז'אנר "מגרש השדים" ולכן ציפיתי ש"הצליבה" יהיה סרט אימה דל תקציב מהזן הנחות ביותר. אז נכון שהסיפור שחוק ומדובר יותר בדרמה מאשר אימה, אבל הסרט מתעלה קצת מעבר לזה ונותן תחושה שבכל זאת השקיעו בו, אם זה בלוקיישנים גותיים (רומניה?) או בעבודת צילום טובה, שמשרתים היטב את העלילה. השחקנים, לעומת זאת, בינוניים ברובם והדבר צורם בעיקר כשמדובר במשחקה השטחי וחסר הניואנסים של השחקנית הצעירה בתפקיד הראשי.

"השדים של אמילי" היה לטעמי סרט מצויין ומצמרר, שמשום מה לא זכה להערכה לה היה ראוי. "הצליבה" פחות טוב בהרבה, אבל לא לחלוטין גרוע.

ציון: 6/10
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4202

#21426  נשלח: א' 01/07/2018 22:09

pessik
·צפיתי בRampage - סרט חמוד יחסית למשהו שמבוסס על משחק מחשב אז יש חו 6/10 - סרט פופקורן כיפי.
Ready player one יקבל בערך אותו ציון, נחמד מאוד אם מבינים את ההקשרים למשחקים, סרט קווסט קלאסי לגמרי ומרגיש צפוי אבל שוב - עדיין מהנה.
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 749
מספר הודעות: 4880

#21427  נשלח: א' 01/07/2018 22:36

A quiet place
בעולם אפוקליפטי (בו חשמל מסתבר מצוי בשפע) נאלצים בני האדם להתנהל בצורה חרישית (כולל הקמה/חריש שדה תירס למשל) זוג הורים וילדיהם מנסים לשרוד (ועל הדרך מביאים תינוק צווחן לעולם) מאימת יצורים בעלי שמיעת על (סלקטיבית) ואינם פגיעים (לכאורה) ותהליך הפקת הלקחים שלהם לוקה כל כך בחסר, שהציניות חוגגת מהדקות הראשונות של הסרט ועד סופו.
מתחיל מיד מהציון - 3 מתוך 10 (בכל זאת מגיע לשחקנים על המשחק הטוב שלהם, מינוס התסריט שנמסר להם.
הסרט הזה הוא עלבון לצופים בו.
סרט אימה עם פוטנציאל אדיר, משחק טוב של השחקנים, אבל כל כך הרבה חורים בעלילה וכל כך הרבה נקודות בעייתיות, שזה לא מספיק לכבות את המוח בצפייה בסרט זה.
לא רוצה להרוס עם ספויילרים למי שעתיד לצפות בו, אך ראו הוזהרתם, לא תאמינו שההפקה יכולה לזלזל באינטליגנציה שלכם באופן כה בוטה.
istarmini (יואב)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jul 13, 2008
הבעות תודה: 1644
מספר הודעות: 14826

#21428  נשלח: א' 01/07/2018 22:38

gal-cohen כתב:
A quiet place
בעולם אפוקליפטי (בו חשמל מסתבר מצוי בשפע) נאלצים בני האדם להתנהל בצורה חרישית (כולל הקמה/חריש שדה תירס למשל) זוג הורים וילדיהם מנסים לשרוד (ועל הדרך מביאים תינוק צווחן לעולם) מאימת יצורים בעלי שמיעת על (סלקטיבית) ואינם פגיעים (לכאורה) ותהליך הפקת הלקחים שלהם לוקה כל כך בחסר, שהציניות חוגגת מהדקות הראשונות של הסרט ועד סופו.
מתחיל מיד מהציון - 3 מתוך 10 (בכל זאת מגיע לשחקנים על המשחק הטוב שלהם, מינוס התסריט שנמסר להם.
סרט אימה עם פוטנציאל אדיר, משחק טוב של השחקנים, אבל כל כך הרבה חורים בעלילה וכל כך הרבה נקודות בעייתיות, שזה לא מספיק לכבות את המוח בצפייה בסרט זה.
לא רוצה להרוס עם ספויילרים למי שעתיד לצפות בו, אך ראו הוזהרתם, לא תאמינו שההפקה יכולה לזלזל באינטליגנציה שלכם באופן כה בוטה.

מענין
אומנם לא ראיתי אבל אתה הראשון שאני קורא שקוטל אותו.

אני, בכל מקרה, הורדתי רק בשביל הסאונד
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 441
מספר הודעות: 4720

#21429  נשלח: א' 01/07/2018 23:42

Keep the Change \ עודף בשבילך

מערכת יחסים מיוחדת במינה נרקמת בין בני-זוג צעירים אוטיסטים למחצה שניפגשים בקבוצת תמיכה למבוגרים .
העלילה רוויה בקטעים של חוסר טאקט מביכים על גבול המשעשעים בינו לבינה , ובין שניהם מול החברה .
והכל עטוף בצמר גפן רך מתוק כי האהבה מנצחת את הכל !

מדובר פה בדרמה רומנטית קלילה שלא ממש מרגשת
וכמובן שאין שום סיבה בעולם לראות אותה בקולנוע והסרט כבר זמין לצפייה בבית
אך הגברת רצתה "חוויה קולנועית" אז הולכים ..

10\6.5
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

#21430  נשלח: ב' 02/07/2018 6:59

istarmini" fgid="100987 כתב:

100993 כתב:
...

מענין
אומנם לא ראיתי אבל אתה הראשון שאני קורא שקוטל אותו.

אני, בכל מקרה, הורדתי רק בשביל הסאונד

·בגלל הביקורות - הייתי בטוח שאני הולך לצפות באחלה סרט, ואני הרי מת על סרטים כאלו. (אימה, הקפצות ומתח, לא גועל)
ואכן, אין ממש גועל ולכן זה נופל בול על הז'אנר שאני אוהב.
אבל עם כל הרצון שלי לאהוב אותו, הוא פשוט בעייתי מאוד, וכל מי שיש לו רק הכנה לשכל, יבין שיש המון בעיות לאורך הסרט.
יאללה, תצפה, תהנה מהסאונד הטוב, ותחזור לעדכן.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#21431  נשלח: ב' 02/07/2018 8:10

gal-cohen כתב:
A quiet place
·

זהירות ספויילרים:

מסכים שיש חורים בעלילה, אבל אם מתעלמים מהם (או מוצאים להם הסבר הגיוני - למשל חשמל, יתכן שיש להם פאנלים סולריים, התינוק/שדה תירס - יתכן שהיא נכנסה להריון/שתלו את השדה לפני שהמפלצות הגיעו ולא רצתה לעשות הפלה וכו) בהחלט סרט מהנה לטעמי האישי. הדבר היחיד שלא הסתדר לי היא העובדה שאם אפשר להרוג אותם עם רובה ציד, למה חיכו עד סוף הסרט בשביל לתת להם כדור בחור האוזן?!

gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

#21432  נשלח: ב' 02/07/2018 8:42

עריכה, לא מצליח להפוך לצהוב - מוחק את התוכן.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#21433  נשלח: ב' 02/07/2018 8:55

אולי כדאי שאחד המנהלים יפצל את זה לדיון נפרד באמת...

gal-cohen

Huber
זהירות - ספויילרים

זה קצת (הרבה) יותר ממה שאתה מתאר, אפשר להתעלם מבעיה אחת, שתיים, שלוש, אבל לא רצף שלם.
אמנה עוד כמה וכמה, ויש עוד רבים כמוהם, וממש קשה להתעלם מכולם:
1. מהיכן הגיע המסמר ההפוך במדרגות?? סתם ככה פתאום נדפק לו הפוך? וכבר קרעת את השמלה עליו, לא תעצרי לעקם אותו?
2. ממתי מסובבים את הגב לילד בן 4, שנייה אחרי שמנעתם ממנו להרעיש עם הצעצוע בחנות, וגרוע מזה, ממתי הילד סוגר את הטור ולא אב המשפחה שצריך להגן על כולם במצב סכנת מוות שכזה?
3. המפלצת קרעה את המתכת של מתקן התירס מבפנים, אבל דקותיים לאחר מכן מתקשה להגיע אל הילדים בתוך הרכב?
4. כולם מתרוצצים יחפים, מה הבעיה ללכת עם גרביים או נעלי בית רכים?
5. האב, ברגע הכי קריטי, במקום להגן על ילדיו - מפר את השקט ואז חוטף מהמפלצת... נו באמת..
6. מה הקטע של האיש הזקן והבית הנטוש? למה בכלל טרחו להראות את כל זה אם לא היה לזה שום המשכיות ושום קדימון? סתם לתקוע את זה כי...?
7. טנדר מתדרדר לא עושה רעש?
8. לאישה לא היו בכלל צירים מקדימים, חוץ משניים לפני הלידה... ובכלל לא ברור למה דחפו את כל נושא ההריון, שהוא הכי מקומם, חוסר האחריות להביא תינוק צווחן לעולם במצב כזה.
9. האם מזרון אחד מעל פתח המרתף עושה את כל ההבדל מבחינת הסאונד?? אז למה לעזאזל לא חיו שם במרתף?
או יותר טוב - למה לא גרו בבניין בטון, עם חדר/ים אטומים היטב וזהו?
10. וגולת הכותרת - ליד הנהר והמפל אפשר לצעוק כמה שבא להם, אז למה לא לגור בסביבה הזו?

·1. נתפס שם שק הכביסה, ובגלל שהיא חשבה שזה סתם נתקע במדרגה היא משכה אותו ועיקמה את המסר כלפי מעלה בלי לשים לב.

2. האבא לקח לילד את הצעצוע ואת הבטריות - הילדה נתנה לא את זה שוב מאחורי הגב של האבא. כן, מסכים שזה שהוא אחרון בטור דבילי, אבל שוב, גם בחיים האמיתיים אנשים עושים טעויות.

3. במתקן התירס היא שמעה שהם שם בזמן אמת ולכן מניח שהתנהגה ביתר אגרסיביות, ברכב היא חשדה ולכן רק בדקה את הנושא.

4. הרבה יותר קל לשלוט על מידת הרעש ללא שום דבר שחוצץ בין הרגל לרצפה.

5. מה הכוונה "במקום להגן על ילדיו"? זה בדיוק מה שהוא עשה, הוא הבין שעוד שניה המפלצת קורעת את הרכב לגזרים ואת הילדים מיד אח"כ ולכן צעק בשביל להרחיק משם אותה ולתת לילדים סיכוי לברוח.

6. סצנה מותחת ותו לא. הראו לנו איך האדם מאבד את הרצון לחיות בעולם שכזה כשהוא מאבד את היקר לו מכ, ומאבד את שפיותו (ובדרך מסכן אחרים שלא לצורך עקב היגון).

7. ברור שעושה רעש, אבל המפלצת הייתה עסוקה בלקרוע את האב לגזרים.

8. על ההיריון דיברנו, בהחלט יתכן שהמפלצות הגיעו אחרי שהיא כבר הייתה בהיריון והיה מאוחר מידי להפלה, בנוסף ראו שהם התכוננו לכך היטב (יחסית לאמצעים שברשותם), כגון העריסה חסינת הקול עם החמצן, הקירות המופדים לבידוד הרעשים וכו.

בקיצור - אפשר מכל דבר לעשות דיון, לי אישית זה לא הפריע להינות מהסרט (למעט שוב הצורה בה הם הרגו את המפלצת, משהו שלדעתי כן היה חור מספיק גדול בשביל להפריע לי).

Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21434  נשלח: ב' 02/07/2018 11:33

Game Night / 2018

מספר זוגות נפגשים פעם בשבוע לערב של משחקי חברה. כשאחיו המוצלח יותר של אחד המשתתפים לוקח על עצמו לארגן את המפגש הבא, הערב נקלע לתפנית חסרת רסן, שלא ברור אם היא חלק מהמשחק או מציאות מסוכנת.

היו כמה ביקורות שהגדירו את הסרט כקומדיה שנונה. אבל מסתבר שאין בה שום דבר שנון באמת ומי שמחפש הומור משובח בסגנון בריטי, ימצא אותו במקומות אחרים. מה שכן יש זו קומדיה חביבה ומשעשעת מאוד, עם כימיה טובה בין השחקנים ובעיקר כזו שלא נזקקת להומור נמוך בשביל להצחיק.

ציון: 7/10
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21435  נשלח: ב' 02/07/2018 11:56

Huber

כל מה שמנית הם אכן חורי עלילה, אבל מבחינתי הם היו מינוריים ואפשר היה להחליק אותם (אין כמעט סרט שאין בו חורים כאלה ואחרים).
מה שלי הכי הפריע זה שבמשך כל הסרט לא היה שום אזכור לפעילות צבאית נגד אותם יצורים. כל יחידות הצבא הושמדו? המדינה זנחה את אזרחיה? האנושות השלימה עם מר גורלה? לי זה נראה מופרך מדי.

אגב חורי עלילה, נזכרתי במשהו:
בסרט "Game Night" ג'ייסון בייטמן ורייצ'ל מק'אדאמס יוצאים מביתם למפגש שנערך בבית אחיו של ג'ייסון, בשכונה לא מרוחקת, מרחק נסיעה קצר. הם נכנסים לרכב באור יום מלא ומגיעים לבית האח בחשיכה מוחלטת, במה שנראה כמו חוסר תשומת-לב או אפילו רשלנות של האחראי ל-continuity על הסט. לי דברים כאלה הרבה יותר מפריעים בסרטים.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1428  |  1429  |  1430  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה