מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1430 מתוך 1433
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1429  |  1430  |  1431  |  1432  |  1433  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1928
מספר הודעות: 33309

#21436  נשלח: ב' 02/07/2018 13:02

LEE, ראיתי דיון דומה במקום אחר והנה תשובה שניתנה שם שנשמעת יותר מהגיונית:

הוא שלא באמת צריך להביס את צבאות העולם כדי להפיל אותם. כל צבא נתמך על מערכים לוגיסטיים אזרחיים – תחנות דלק, תחנות כוח ועל אזרחים שמתפעלים אותם. לא צריך להשמיד את הטנקים (שבכל מקרה לא ערוכים לפעול בתוך הערים של מדינותיהן-שלהן). מספיק לשתק את מקורות האנרגיה. רק שבשביל כזה אירוע צריך כנראה הרבה מאוד יצורים שתוקפים בבת אחת ובהפתעה. כמובן שיש מערכים צבאיים שעמידים לזה (נניח, צוללות גרעניות), אבל לא ברור מה אלה אמורים לעשות. אפשרות ב ואולי סבירה יותר – מתקפת היצורים היא השלב האחרון של אסון אפוקליפטי יותר נרחב. לפי מה שאני מבין – היצורים האלו (בין אם הגיעו מהחלל, או התפתחו פה בכדור הארץ, או לא משנה כרגע מאיפה הם הגיעו) הם פשוט הגיעו במאסות של מאות מיליונים. אולי אפילו מיליארד יצורים כאלו הגיעו… שימו לב שאפילו באזור הספר המרוחק, בחווה הקטנה והמרוחקת הזו שהגיבורים נמצאים בה – עדיין יש באזור כמה וכמה כאלו יצורים. בקיצור, לא מדובר פה על פלישה קטנה של 500 יצורים. או אלף יצורים. אלא כנראה מדובר על מאות מיליונים. עם שלם. מין פולש. שום צבא לא יכול לעשות כלום נגד דבר כזה. קל וחומר כשמדובר ביצורים שבנוסף הם לכשעצמם "ממוגנים" עם שריון מובנה, ובעלי עליונות פיזית: גם חזקים, ומהירים מבחינה פיזית וכו'.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 335
מספר הודעות: 3758

#21437  נשלח: ב' 02/07/2018 14:33

Huber

התיאוריה הנ"ל לא ממש משכנעת.

כאחד שצפה בסרט בוודאי שמת לב שבכל רגע נתון בו, רואים יצור אחד, או שניים לכל היותר. אין בסרט לכל אורכו אזכור לאותן מסות של מיליונים, מאות מיליונים, או מיליארד יצורים (למעט סצינת הסיום, אז מתקבצים כמה עשרות).
ובכל מקרה, גם אם נסכים לתיאוריה שמדובר במיליונים רבים של יצורים פולשים, כנראה שלא היה נותר אדם חי אחד על פני כדוה"א, בטח לא משפחה שלמה שמטיילת במרחבי הטבע כאוות נפשה.

ואם יורשה לי להביע את דעתי האישית: זה לא כזה סרט מופת שבכלל מצדיק את כל הדיון הזה שלנו . עם חורי עלילה או בלעדיהם, צריך פשוט לצפות בו וליהנות (או לא ליהנות, כל אחד וטעמו). צפיתי, נהניתי במידה, מחקתי והלאה לקשקוש ההוליוודי הבא.
gal-cohen (גל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 04, 2006

הבעות תודה: 684
מספר הודעות: 4454

#21438  נשלח: ב' 02/07/2018 14:50

Lee כתב:
@Huber

צפיתי, נהניתי במידה, מחקתי והלאה לקשקוש ההוליוודי הבא.
·

בדיוק.
ובנימה זו - אני עם הפנים ל Hereditary
https://www.imdb.com/title/tt7784604/?ref_=nv_sr_1
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21439  נשלח: ב' 02/07/2018 17:20

Rampage / 2018

ניסוי גנטי שכשל משחרר פתוגן שגרם לגורילה מלומדת ובעלי חיים אחרים שנחשפו אליו, לצמוח למימדים מפלצתיים ולהפוך אגרסיביים בצורה יוצאת דופן. הם עושים דרכם לשיקגו וזורעים הרס בכל אשר בדרכם, כשבעקבותיהם מדענית שהיתה קשורה בעברה לניסוי ומומחה הקופים (דוויין ג'ונסון) שגידל ולימד את ג'ורג' הגורילה מקטנות. עליהם למצוא נוגדן לפתוגן, תוך ניסיון למנוע מהרשויות לחסל את ג'ורג', כמו גם מגורמים זדוניים להניח עליו ידם בשל הפוטנציאל הקטלני הגלום בו.

אזהרה: כדי לצפות בסרט הזה צריך לעבור כריתה יזומה של ארבע אונות המוח, לא מספיק רק לכבות אותו...

עומס השטויות בתסריט מתחיל בשילוש הביזארי של גורילה דוברת שפת סימנים, זאב מעופף ומפלצת תת-מימית שנראית כמו "קאיג'ו" שברח מסט הצילומים של "פסיפיק רים". הנ"ל עושים יד אחת לזרוע הרס בכל, ולשם כך מפתחים עמידות של טנק מרכבה סימן 4 מצוייד במערכת 'מעיל רוח': שום חימוש כבד שנורה לעברם ממקלעים, טנקים, מסוקים ומטוסים, לא מצליח כמובן אפילו לדגדג אותם.

על הדרך, במודע או שלא, יש פה לעניות דעתי גם אזכורים לכמה סרטים:
סצינה של הגורילה על גג גורד שחקים, שמזכירה את הסצינה המפורסמת מ"קינג קונג" המקורי מ-1933 (רק שעכשיו יש גם זאב מהונדס גנטית על הגג), "גודזילה", איך לא, "סאן אנדרס" (שוב דוויין ג'ונסון כטייס מסוק), "פסיפיק רים" (מפלצת תת-ימית דמוית קאיג'ו), ולקינוח קרב אפי בין מפלצות, שאני כבר לא יודע איזה סרט הוא מזכיר לי.

ציון: 5.5/10
Kondo10
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 69

#21440  נשלח: ב' 02/07/2018 19:47

Calibre

שני חברים נוסעים לכפר סקוטי מבודד לסוף שבוע למטרת ציד, מה שהופך במהרה לסיוט בעקבות מעשה נורא שעשו.

מותחן על חברות שעד מהרה מעמידה בסימן שאלה את מחיר הנאמנות. יש אווירה טובה ומתח שעומד לקרות
הגרוע מכל. הדמויות הראשיות פחות דומיננטיות מכפי שצפוי, דווקא הדמויות משנה מוסיפות רבדים מרתקים לעלילה.
לא משהו שלא ראינו בעבר עדיין מותחן מסקרן אבל לא מספיק מלוטש.
צילומים יפים לא מחפים על תסריט ומשחק לא משכנע במיוחד. לא סרט רע אבל לא מבריק . אפשרי בהחלט.

6.2/10
rocco
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 19, 2005
הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 148

#21441  נשלח: ב' 02/07/2018 20:13

gal-cohen
אחר לחלוטין...אם אתה אוהב סוג סרטים שתמשיך לחשוב עליו אחרי שתסיים לצפות.
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 140
מספר הודעות: 4159

#21442  נשלח: ב' 02/07/2018 22:58

Lee כתב:
Rampage / 2018

ניסוי גנטי שכשל משחרר פתוגן שגרם לגורילה מלומדת ובעלי חיים אחרים שנחשפו אליו, לצמוח למימדים מפלצתיים ולהפוך אגרסיביים בצורה יוצאת דופן. הם עושים דרכם לשיקגו וזורעים הרס בכל אשר בדרכם, כשבעקבותיהם מדענית שהיתה קשורה בעברה לניסוי ומומחה הקופים (דוויין ג'ונסון) שגידל ולימד את ג'ורג' הגורילה מקטנות. עליהם למצוא נוגדן לפתוגן, תוך ניסיון למנוע מהרשויות לחסל את ג'ורג', כמו גם מגורמים זדוניים להניח עליו ידם בשל הפוטנציאל הקטלני הגלום בו.

אזהרה: כדי לצפות בסרט הזה צריך לעבור כריתה יזומה של ארבע אונות המוח, לא מספיק רק לכבות אותו...

עומס השטויות בתסריט מתחיל בשילוש הביזארי של גורילה דוברת שפת סימנים, זאב מעופף ומפלצת תת-מימית שנראית כמו "קאיג'ו" שברח מסט הצילומים של "פסיפיק רים". הנ"ל עושים יד אחת לזרוע הרס בכל, ולשם כך מפתחים עמידות של טנק מרכבה סימן 4 מצוייד במערכת 'מעיל רוח': שום חימוש כבד שנורה לעברם ממקלעים, טנקים, מסוקים ומטוסים, לא מצליח כמובן אפילו לדגדג אותם.

על הדרך, במודע או שלא, יש פה לעניות דעתי גם אזכורים לכמה סרטים:
סצינה של הגורילה על גג גורד שחקים, שמזכירה את הסצינה המפורסמת מ"קינג קונג" המקורי מ-1933 (רק שעכשיו יש גם זאב מהונדס גנטית על הגג), "גודזילה", איך לא, "סאן אנדרס" (שוב דוויין ג'ונסון כטייס מסוק), "פסיפיק רים" (מפלצת תת-ימית דמוית קאיג'ו), ולקינוח קרב אפי בין מפלצות, שאני כבר לא יודע איזה סרט הוא מזכיר לי.

·זה סרט שמבוסס על משחק מחשב משנות התשעים, אם אני זוכר נכון.
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21443  נשלח: ב' 02/07/2018 23:16

TANDBERG כתב:

ציטוט:
...

·זה סרט שמבוסס על משחק מחשב משנות התשעים, אם אני זוכר נכון.

נו, וזה נותן לו לגיטימציה להיות סרט מגוחך? בכל זאת חלפו שני עשורים מאז, התקדמנו...
urik79 (אורי)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 17, 2007

הבעות תודה: 129
מספר הודעות: 4129

#21444  נשלח: ג' 03/07/2018 8:41

TANDBERG
·אכן היה משחק כזה... דווקא היה משחק חמוד.
ובמשחק, שהיית מת, הדמות היתה הופכת חזרה לבן אדם
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 140
מספר הודעות: 4159

#21445  נשלח: ג' 03/07/2018 8:58

urik79
·אכן. גבר ואישה. היה אחלה משחק לדעתי. למה לנסות להפוך משחקים בכוח לסרטים ? לא יודע. זה מרגיש מאולץ נורא.
Kondo10
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 69

#21446  נשלח: ג' 03/07/2018 18:37

Death Wish

מנתח נחשף לאלימות בשיקגו. לאחר שאשתו ובתו מותקפים באכזריות בביתם והמשטרה לא נותנת מענה הולם
הוא מחליט לקחת את החוק לידיו כדי להביא צדק.

רימייק למותחן הנקמה משנת 1974 בכיכובו של צ'ארלס ברונסון הנהדר. ברוס וויליס נכנס לנעליו של ברונסון בצורה יפה
הבעיה שתסריט הזוי גורם לחוסר נוחות בזמן הצפייה. אלו סרטים שחובה לכבות מוח כדי ליהנות מהסרט (איך שהוא)
עדיין קשה עד בלתי אפשרי לראות מנתח שמחליט בין רגע להיות השולף הכי מהיר במערב...ולמרבה הפלא הוא עושה את זה באופן מושלם - למרות שהוא מחזיק נשק רק כמה ימים. כל כך קשה לשנות תסריט ולציין שבעברו היה לוחם מארינס? נניח. (היה מתקבל בהבנה)

ניכר עליו שהוא עושה כל מאמץ להיכנס לתפקיד (לאחר שנים של סרטים בינוניים) ודווקא לפרקים ברוס וויליס משחק טוב ומשכנע. הבעיה זה שאר הקאסט (כולל אשתו ובתו) שמציגים משחק מגוחך.
עלילה צפויה, משחק בינוני, (מלבד וויליס) לא משעמם,תסריט רדוד. לא חייבים.

5.7/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36450

#21447  נשלח: ג' 03/07/2018 21:09

A Quiet Place
בעולם פוסט אפוקליפטי בו מפלצות חייזריות השמידו את רוב האוכלוסיה, אנחנו עוקבים אחר משפחה שמנסה לשרוד את חיי היומיום בשקט מוחלט, מכיוון שהמפלצות מאתרות את הקורבן שלהן בעזרת הרעש שהן עושות. שגרת היומיום מתערערת כאשר האם עומדת ללדת.

מסוג הסרטים הללו בהם היוצרים לא ממש נותנים לנו מבט ארוך על המפלצת, אלא מעניקים מבט חטוף והשאר משלים הדימיון שלנו, אבל עדיין הסרט לוקה בחסר עם סיפור פשוט שמתבסס יותר מידי על הניסיון האומנותי לקיים סרט בו הדמויות מדברות רוב הסרט בשפת הסימנים ושומרים על שקט מופתי על מנת לשמור על החיים. מדליה ליוצרים על האומץ לשבור חוק הוליוודי בו אסור להרוג ילדים בסרט.
6.8/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36450

#21448  נשלח: ד' 04/07/2018 7:19

Rampage
חומר שמעניק יכולות גדילה וריפוי מגיע בטעות לטבע ויוצר 3 מפלצות ענק שמאיימות על העולם, Dwayne Johnson הוא חוקר טבע שיוצא להציל את המצב.

סרט מפלצות קיצי להפליא, עם כל ה- CGI המשכנע שיש להוליווד להציע כיום. Johnson מצליח לקחת את כל הסרט בקלילות מעל כתפיו הרחבות עם דיאלוג שאומנם דבילי, אבל עדיין מהנה. מפלצות ענק, גורדי שחקים שנופלים, כאוס בכל העיר, 1 רשע דבילי שכאילו לקוח מסרט מצוייר. מהסרטים האינפנטילים שעדיין מהנים. מבוסס על משחק המחשב בשם דומה שכולנו שיחקנו בו בשנות ה- 80 אם אתם מהשנתון הנכון.
7.2/10
Anton
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2008

הבעות תודה: 47
מספר הודעות: 459

#21449  נשלח: ד' 04/07/2018 10:35
סיקאריו

לכבוד סרט ההמשך של סיקאריו שיצא עכשיו לקולנוע ולאחר ששמעתי מספר ביקורות חיוביות על הסרט הראשון, החלטתי לצפות בו (בסלקום).

מדובר על סרט מתח משטרתי, העלילה עוקבת אחר שוטרת ממחלקת הסמים שמנסה להלחם בקרטלים על גבול מכסיקו. לאחר תגלית טראומטית היא מקבלת הצעה להתנדב ולהצטרף לקבוצה של כוחות מיוחדים. מתוך רצון באמת להשפיע ולגרום לשינוי, היא מחליטה להענות להצעה. בהמשך היא מגלה שהקבוצה הזו פועלת במה שנקרא השטח האפור (אפור כהה) והיא מתקשה להתמודד עם זה.

הקאסט בסרט הזה כולל את אמילי בלאנט, ג'וש ברולין ובניסיו דל-טורו.

הקצב של הסרט מאוד איטי כמו מותחני הפשע של פעם, אני אישית דיי אוהב קצב כזה. ברוב הסרט אין בכלל שום מוזיקה ברקע וזה תורם להרגשה הרצינית והעמוקה שלו. רמת המשחק בהחלט מעולה. הדבר היחיד שמעט הפריע לי הוא שהסרט עובר מסצינה לסצינה בצורה שהרגישה לי מעט קופצנית, סצינת הפתיחה בה השוטרים פושטים על איזה בית של מבריחי סמים, ואז פתאום מגייסים את השוטרת לקבוצת המיוחדת, ואז הם במכסיקו עושים איזה שהיא פעולה וכך הלאה עוד מספר קפיצות. משהו במעברים שם הרגיש לי מעט קופצני ולא רציף.

מבחינת הצילומים יש שני דברים מיוחדים בסרט: צילומים מרהיבים של המדבריות בין מכסיקו לטקסס ולא מעט סצינות בחשיכה מוחלטת. שני הדברים האלה ניראו פשוט נפלא בפלזמה שלי.

בכלל איכות התמונה של הסרט הייתה מעולה, אחד הסרטים היפים שראיתי באפליקציה של סלקום.

לסיכום מותחן דיי מצויין, לא באמת מחדש הרבה בז'אנר, אבל רמת המשחק והצילומים הם ברמה גבוהה מאוד.

הציון שלי: 7.5/10

Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#21450  נשלח: ד' 04/07/2018 19:11

Renegades / 2017

אוצר זהב אדיר שהנאצים בזזו וניסו להבריח במהלך מלחמת העולם השנייה, שוקע במצולות. 50 שנים מאוחר יותר, צוות יחידת "אריות הים" המוצב בסרייבו, מאתר את האוצר בקרקעית אגם ומנסה לחלצו, במטרה להשיבו לידי אזרחי המדינה ממנה נבזז (בקיזוז דמי מאמץ, כמובן). אויב מקומי חמדן מנסה לטרפד את הצלחת המשימה.

סרט אקשן-מלחמתי חלול, עם תסריט במשקל נוצה. אם לא כמה סצינות נחמדות של צילום תת-מימי שמעידות בכל זאת על השקעה מסויימת, הציון שנתתי היה נמוך בהרבה.

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1429  |  1430  |  1431  |  1432  |  1433  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה