מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #21511 

Death wish

אחרי שאנגליה הפסידה לבלגיה במשחק משעמם החלטנו לראות משהו פחות משעמם

הסרט שמבוסס על רעיון של סרט באותו שם עם צ'רלס ברונסון זורם טוב מותח והאקשן מזוקק וגרפי.

ברוס וויליס נותן הצגה טובה של האבא והבעל שמחפש לעשות את מה שהמשטרה לא מצליחה ועל הדרך לטאטא החוצה כמה חלאות שלא ממש היו קשורות למה שעשו למשפחה שלו

הויכוחים בעד ונגד נטילת החוק לידים די אקטואליים לימינו והסכנה בצורת העבודה הזו מועברת גם כן בצורה די טובה

זה היה סיום מוצלח לערב שהתחיל משעמם

6 חברה רוויי בירה ופיצוחים, שנרדמו וישנו שנת ישרים בזמן המשחק, לא ניקרו ולו לרגע מתחילת הסרט ועד סופו

כולם נהנו מאוד...... אני ממליץ

7.5/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #21512 

Tomb Raider
צעירה יוצאת בעקבות מפה סודית שהחביא עבורה אביה שנחשב למת. במהרה היא תגלה כי אביה ניסה להציל את העולם מפני מכשפה והיא תצטרך להכנס לנעליו.

הסרט די תפל ולא מצליח או מנסה להחזיק במתח את הצופה. הסיפור צפוי לכל כולו וחוץ מהסצנה הסופית המרהיבה בה הגיבורה בורחת מארמון קורס, השאר שממון בראשות שחקנית חסרת מנוף או כתפים רחבות מספיק על מנת להחזיק את הסרט. מבוסס על סדרת המשחקים המוכרת.
5.5/10

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #21513 

Death Wish / 2018

פול קרסי (ברוס וויליס) הוא רופא טראומה בבית חולים, שבמשך שנים מציל את חייהם של נפגעי הפשיעה ההולכת וגואה. כשאותה פשיעה פוגעת גם בקרובים לו, הוא מחליט לקחת את החוק לידיים.

צ'רלס ברונסון כל כך מזוהה עם סרטי "משאלת מוות", שלעשות חידוש עם שחקן אחר זה כמעט חילול הקודש, כמו אם למשל היו עושים חידוש ל"הארי המזוהם" עם אחר מאשר קלינט איסטווד, או אפילו חידוש ל"מת לחיות" עם שחקן שאינו ברוס וויליס. עד כדי כך אותם סרטים מזוהים עם השחקנים שכיכבו בהם בתפקיד הראשי.

לעניין החידוש הנוכחי, מדובר בשעמומון הוליוודי טראשי ומיותר, שאפילו מרגיש בחלקים ממנו חסר אמינות לחלוטין. לדוגמה: ברוס וויליס מתלבט בחנות כלי נשק אם לרכוש אקדח, שנייה אחרי זה נופל ליידיו משמיים אקדח של חבר כנופייה, וחולפת שנייה נוספת עד שהוא מתחיל לירות בכל מה שזז. ממש מהפך כהרף עין מרופא ואיש משפחה למופת שלא ידע אפילו להחזיק אקדח, ל'קילר' שמסתובב ברחובות עם קפוצ'ון על הראש כאחרון הנרקומנים, ומחסל על ימין ושמאל כל מי שלא בא לו טוב בעין, במיומנות של יוצא יחידת קומנדו...

מאז הסרט הראשון בסדרת "Death Wish" (יצא ב-1974) שהיה טוב יחסית ומינף לברונסון את הקריירה, כל סרט נוסף בסדרה, כולל החידוש הנוכחי, היה מיותר ועלוב מקודמיו.

ציון: 6/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #21514 

Red Sparrow / 2018

ובכן לפחות לפי הסרט הזה המלחמה הקרה בין וושינגטון למוסקבה חזרה במלוא הכוח

סרט ריגול על רקדנית רוסיה שעקב תאונה לא יכולה לרקוד יותר נאלצת ללמוד לרקוד בין סוכנויות ביון רוסיות ואמריקאיות, להיות מאהבת משדלת ומפתה של גברים בזכות יופייה כדי להגיע למטרה שלא כן כך מובנת מה היא עד לסוף הכמעט בלתי נמנע

דובר פה על הצורך של השחקנים לדבר במבטא רוסי, אכן המבטא הלא אוטנטי ניכר ומהווה חיסרון בסרט אבל פרט לזה הסרט די מותח ודי זורם

לא עפתי על הסרט אבל גם לא סבלתי

6.8/10

TANDBERG
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 184 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #21515 

@pessik
·
התחלתי לצפות אתמול, הסרט מבוסס על ספר משנת 2011.
ממה שראיתי - אהבתי את האזכורים למליון ואחד משחקי ווידאו.
אתן ביקורת מלאה כשאסיים. אולי היום

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #21516 

Ready Player One
הרפתקאת קיץ בדיונית ומסע גילוי עצמי למתבגר הצעיר בעולם וירטואלי ובמציאות הקצת יותר מדכאת.

העלילה מוכרת והדמויות שגרתיות וצפויות אבל הליהוק עובד ברוב הזמן, הגרפיקה הממוחשבת טובה, יש טיפה של הומור והסך מספק צפיה מהנה למדי.

שווה לראות והציון שלי הוא 7/10
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 767 פעמים
קיבל תודות: 1512 פעמים

נושא שלא נקרא #21517 

A Quiet Place
משפחה חייה בשתיקה מוחלטת ביער מרוחק לאחר שכדור הארץ הותקף בידי יצורים קטלניים שמזהים את קורבונותיהם
בעזרת חוש שמיעה. על מנת לשרוד הם חייבים לחיות בדממה מוחלטת, לידה של תינוק חדש מפרה את האיזון.

סרט אימה מתח עשוי היטב. שחקנים נפלאים,פס קול מצוין,עריכה טובה,עלילה מקורית,סצנות המתח מלחיצות.
למרות שאין כמעט דיאלוגים הם עשוים באופן מרתק. מורט עצבים, ליהוק מושלם,איטי בהתחלה,כמה חורים בעלילה.
רעיון מצוין,ביצוע מעולה. הסוף? נו טוב -מקווה להמשך... מומלץ בחום.

7.5/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #21518 

A Quiet Place

בעולם בו חיות מפלצות הצדות עפ"י חוש השמיעה, רעש הוא האויב הכי גדול של בני האדם.

סרט "פשוט" שלא מתמקד בבעיה באופן גלובלי אלא בחיי היום יום של משפחת בעלת ארבע נפשות והדרכם שלהם לשרוד. עקב נקודת המוצא של הסרט, הרבה תרגום לא צריך והדיאלוג מוגבל למינימום הכרחי. הסרט מותח בצורה מעוררת הערצה ולא מסתמך על הקפצות זולות לשם כך. בסרט הזה הצלילים הם האספקט ה"מפחיד"/מותח.

כל השחקנים (כולל אמילי בלאנט הנפלאה, והשחקנית שמשחקת את הילדה שמסתבר שהינה חירשת גם במציאות) עושים עבודה מצויינת, זה בשיתוף עם תסריט משובח ובימוי נפלא מביאים לנו את אחד מסירטי המתח/אימה הטובים שיצא לי לראות בשנים האחרונות (אם מצליחים להתגבר על חור לא קטן בעלילה, לא דבר קשה במיוחד).

מומלץ בחום.

8.5/10

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #21519 

Tau / 2018

סרט מקורי של נטפליקס.

בחורה צעירה נחטפת ומוצאת עצמה כלואה יחד עם שני זרים נוספים בבית מפואר ורחב-ידיים. המקום נשלט כולו ע"י טכנולוגיות רובוטיות ובינה מלאכותית המתקדמות בעולם, שבין היתר נועדו לסכל כל אפשרות בריחה. כדי לנסות ולהבין כיצד בכל זאת ניתן להמלט מהבית, הצעירה מנהלת "שיחות-נפש" על בסיס יומיומי, עם המחשב המרכזי.

בתחילת הצפייה חשבתי שלא אצליח לשרוד את הסרט עד סופו, אבל באורח פלא הסקרנות משכה אותי עד כותרות הסיום. יש מי שהסרט אולי יזכיר לו את Ex Machina, ובכל מקרה הוא לא גרוע כפי שחשבתי שיהיה. האפקטים לא רעים והשחקנית הצעירה בתפקיד הראשי עושה עבודה יחסית טובה. קצת הלכו רחוק עם עניין הבינה המלאכותית: ברובו של הסרט זה נסבל, אבל בקטעים אחדים זה נראה מגוחך, כמו למשל כשהמחשב המרכזי צועק מכאב כאחד האדם, בשעה שהבוס שלו מוחק ממנו שורות קוד כצעד ענישה...

בקיצור, ל-Alexa ושאר עוזרות קוליות, יש עוד לאן לשאוף.

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #21520 

A Quiet Place / 2018

"הנוסע השמיני" מגיע לבית של העיוור מ-"Don't Breathe"...

בעולם אפוקליפטי נאלצים בני האדם להתנהל בצורה חרישית כמעט לחלוטין: כל רחש קל שבקלים עלול לגרור מתקפה מיידית מצד יצורים אכזריים וקטלניים שאמנם סובלים מעיוורון מוחלט, אך ניחנים בשמיעה פנומנלית. זוג הורים וילדיהם החיים באזור מיוער ומבודד, מנסים לשרוד יום אחר יום, כשלידת תינוקם צפויה בכל רגע.

מותחן-אימה עשוי היטב בכל אספקט: תסריט, בימוי, צילום ומשחק נהדר של כלל השחקנים (עד כמה שניתן לדרג איכות משחק כשרוב הדיאלוגים בשפת סימנים).
לזכותו יאמר שהעלילה לא מופרכת עד כדי גיחוך והיצורים לא מטופשים מדי, כמו שהורגלנו בלא מעט סרטי אימה מהשנים האחרונות. גם המתח נבנה בצורה מושכלת ואפקטיבית ולא סתם בדרך של "הקפצות" סאונד זולות. יחד עם זאת, עדיין מדובר בסרט אימה לא עמוק במיוחד, עם יצורים שכבר ראינו דומים להם בצורה מעוררת חשד, גם בסרטים אחרים. לדעתי ציון ה-IMDB העכשווי של 7.9 גבוה מדי לסרט מסוג זה ולפי לא מעט תגובות שליליות ואפילו קוטלות שהתווספו לאחרונה, אני מניח שהוא עוד יירד לא מעט.

ציון: 7/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #21521 

Game Night

קבוצת חברים שנפגשים באופן קבוע לערב עם משחק חברתי, נסחפים למשחק שלא ברור מה ממנו משחק ומה ממנו אמת

סרט שמזכיר ברעיון את The Game משנת 1997 עם מייקל דאגלס, אבל בשונה מהסרט ההוא שהיה מאוד יפה ומותח הסרט הזה הוא יותר קומי ומכיל הרבה בדיחות ומצבים קומיים מצחיקים

קשה מאוד למצוא היום קומדיה יפה, וזו אכן קומדיה חביבה יפה ומצחיקה

מבחינתי מאוד מומלץ

7.8/10

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #21522 

TANDBERG כתב:@pessik
·
התחלתי לצפות אתמול,
אתן ביקורת מלאה כשאסיים.
...
·

:?:

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #21523 

TAU

צעירה נכלאת בבית חכם - עכשיו היא צריכה למצוא דרך לברוח ממנו.

עוד סרט שמנסה לעמת אדם מול AI, ולצערנו לא עושה זאת היטב. התסריט מלא בחורים, השחקנית הראשית בינונית להפליא, ה AI לעיתים מגוחך להפליא, כשרק האפקטים עשויים לא רע.

עוד סרט בינוני ומטה מבית היוצר של נטפליקס, אפשר לוותר.

5.5/10

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #21524 

Lesbian Vampire Killers

האמת שכבר ראיתי את הסרט בעבר וזו הפעם השניה שאני צופה בו. קומדיה שמשלבת אינפנטיליות מצד אחד והומור בריטי מצד שני יחד עם כמה אלמנטים מאוד חשובים המהווים בסיס לכל סרט טוב.

חסרים רק נאצים וזומבים כדי להביא את היצירה לכדי שלמות קולנועית.

הציון שלי: 8/10 בסולם סרטי הקיץ.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #21525 

The Crucifixion / 2017

כומר נחשד ברצח, בשל ביצוע טקס "גירוש שדים" שהסתיים במותה של הנזירה אחוזת הדיבוק. עיתונאית צעירה וקטנת אמונה, מחליטה לחקור בעצמה מה בדיוק אירע, והאם באמת הכומר הוא זה שנושא באשמה.

בסיס העלילה של הסרט נראה לגמרי כמו Copy/Paste של עלילת "The Exorcism of Emily Rose " ("גירוש השדים של אמילי רוז", ובקצרה: "השדים של אמילי").
בשניהם, כומר מבצע טקס שנאסר על ידי הכנסייה וגורם למותה של אחוזת הדיבוק, מה שמוביל לכליאתו באשמת רצח. ב"השדים של אמילי", זו עורכת-דין צעירה ואתאיסטית שפותחת בחקירה עצמאית של נסיבות המקרה ומרגע שהפכה מעורבת, רודפות אותה תופעות מבעיתות ויוצאות דופן. ב"הצליבה", זו עיתונאית צעירה ו... אתאיסטית, שחוקרת את השתלשלות האירועים וגם היא נרדפת ע"י תופעות משונות. ידוע ומוכח ש"השדים של אמילי" מבוסס על מקרה שאירע במציאות, וגם "הצליבה", לפחות על פי כותרות הפתיח והסיום, מתיימר להיות מושתת על מקרה אמיתי.

עושה רושם שאין כבר מה לחדש בז'אנר "מגרש השדים" ולכן ציפיתי ש"הצליבה" יהיה סרט אימה דל תקציב מהזן הנחות ביותר. אז נכון שהסיפור שחוק ומדובר יותר בדרמה מאשר אימה, אבל הסרט מתעלה קצת מעבר לזה ונותן תחושה שבכל זאת השקיעו בו, אם זה בלוקיישנים גותיים (רומניה?) או בעבודת צילום טובה, שמשרתים היטב את העלילה. השחקנים, לעומת זאת, בינוניים ברובם והדבר צורם בעיקר כשמדובר במשחקה השטחי וחסר הניואנסים של השחקנית הצעירה בתפקיד הראשי.

"השדים של אמילי" היה לטעמי סרט מצויין ומצמרר, שמשום מה לא זכה להערכה לה היה ראוי. "הצליבה" פחות טוב בהרבה, אבל לא לחלוטין גרוע.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”