מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #21631 

Lara Croft: Tomb Raider (2001)

הסרט המקורי...... שכפי שאני מבין מבוסס על משחק מחשב שאני לא מכיר

סרט גדוש אפקטים

פס קול שיכול להשתפר למרות שהוא DTS

אנג'לה ג'ולי עם החזה העצום

עושר ללא גבולות

וללא תסריט או עלילה מסויימת

העביר לי את מוצא"ש בעצלתיים

לא משהו ששווה לרוץ לראות

6/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #21632 

Father of the Year
שני חברים מתערבים למי יש את האבא הכי חזק וברקע מחזקים את הקשר שלהם לעיירת הבית שלהם.

סרט עם בדיחות גרועות בסגנון White/Trailer Trash ובאמצע הסרט די איבדתי עניין בשל חוסר פוקוס בעלילה. אין כאן באמת התכוננות מליצית לקרב בין 2 אבות, אלא אהבת נעורים מגושמת\2 אבות ללא חיים\שכנה עם אהבת יתר לצעירים בני 20 והמון שטויות בדרך שלא הופכים את הסרט למצחיק.
4.5/10

bossgt6
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 138 פעמים
קיבל תודות: 131 פעמים

נושא שלא נקרא #21633 

@molvy
Jungle
זכור לי שהוא בא להרצות לנו בכיתה (כיתה ז' או ט' אם אני לא טועה) ולספר את סיפורו , זה היה עם מקרן ותמונות סטילס , היינו מהופנטים ממנו ומהסיפור .
לא משנה מה יש לך בחיים אלא את מי יש לך בחיים .........

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away

שח_מט
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 601 פעמים
קיבל תודות: 114 פעמים

נושא שלא נקרא #21634 

BIG, 1988
במסגרת פינה שבועית בה אנחנו רואים סרטי נעורים עם חבורת הילדים שלנו הגעתי לעותק חדש 4K באיטיונז.
סרט מקסים על ילד שרוצה להיות גדול ומקבל טעימה של כמה שבועות בעולם המבוגרים.
טום הנקס בתפקיד שהזניק את הקריירה שלו.
7/10.

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 283 פעמים
קיבל תודות: 476 פעמים

נושא שלא נקרא #21635 

Ghost Stories / 2017

לפרופסור גודמן יש תכנית טלויזיה, בה הוא חושף כמתחזים אנשים המציגים עצמם כמדיומים שביכולתם לתקשר עם רוחות. מבחינתו, כל עניין הרוחות בכלל הוא קשקוש שניתן להפריכו בהסברים הגיוניים. אבל אז הוא מתבקש ע"י עמית שלו לחקור שלושה מקרים לא פתורים מבעיתים במיוחד, של אנשים שחזו ברוחות במו עיניהם.

סרט מתח/אימה בריטי עם טוויסט. פה ושם נעשה שימוש בהפחדות והקפצות לא ממש מתוחכמות, ובכל זאת, אם צופים באווירה המתאימה, כמו למשל לבד בשעת לילה מאוחרת, ישנם כמה רגעי אימה אפקטיבייים למדי. נראה שנעשה ניסיון ליצור סרט אינטליגנטי מהממוצע, עם מאפיינים פסיכולוגיים, אבל כשהסרט מסתיים יש הרגשה שהסיפור כולו קצת קלוש.

הדבר שהכי לא היה ברור, הוא למה היה חשוב כל כך ליוצרי הסרט להציג את הפרופסור כיהודי, כולל סרטון בר המצווה שלו בתחילת הסרט, כשלא היה לזה שום אזכור לאורך כל שאר הסרט, למעט קטע כמעט חסר חשיבות של כמה שניות לקראת סופו.

ציון: 6.3/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 767 פעמים
קיבל תודות: 1512 פעמים

נושא שלא נקרא #21636 

The Warning

סרט ספרדי על בחור שמגלה דפוס מתמטי שמאפיין מקרי רצח לאחר שחברו הטוב נורה בסיטואציה דומה.

ניסיון נוסף של נטפליקס לעשות סרטים טובים, גם הפעם זה יוצא בינוני.
דווקא משחק טוב של רוב המשתתפים - הבעיה זו עלילה שמנסה להיות מתוחכמת מדי לכן היא לא ברורה במיוחד.
מעניינת אבל משאירה טעם של החמצה. סבירה.

6.2/10

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #21637 

The Week Of / 2018

אדם סנדלר הוא אב חסכן ודי תפרן העומד להשיא את בתו בעוד כשבוע ימים, לבנו של מנתח-לב מוצלח ועשיר (כריס רוק). ניסיונותיו לחסוך בהוצאות על חשבון המוזמנים, מביאות לכך שבימים הספורים שנותרו עד לחתונה, שתי החמולות מתנקזות לאותו בית שהופך לסיר לחץ גועש ורועש, כשמקום האירוע עצמו עדיין כלל לא מובטח.

סרט מקורי של נטפליקס.

אדם סנדלר, כריס רוק וסטיב בושמי נשמעים כמו מתכון לקומדיה שהצלחתה מובטחת. בפועל התקבלה קומדיה מאולצת, מתאמצת ומבויימת בצורה משעממת, כשנראה שאפילו חלק מהשחקנים והניצבים על הסט משועמם.

ציון: 5/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #21638 

Extinction
בעל משפחה חולם חלומות חוזרים על פלישת חייזרים. במהרה הוא והסביבה מבינים כי יש אמת בחלומות שלו.

Michael Peña המצויין בתפקיד הראשי, אבל הסרט נראה מעט כמו B-Movie וכל נושא הרגשות אצל רובוטים חסר אמינות בדיוק כמו ב- Westworld. השאירו פתח לחלק נוסף שאני מקווה שלא יצא לאור.
6.4/10

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #21639 

The Titan / 2018

כדור הארץ על סף קריסה טוטאלית עקב מלחמות, אסונות, דלדול משאבים ופיצוץ אוכלוסין. הפתרון היחידי להצלת האנושות הוא חיים על 'טיטאן', הגדול בירחיו של כוכב שבתאי. קבוצה של טייסים ואסטרונאוטים וביניהם טייס מהולל (סם וורת'ינגטון) מתנדבים לשמש כשפני-ניסיון בניסוי מדעי, בו תיבחן האפשרות ליצור שינויים פיסיולוגיים בגוף האנושי, כך שיוכל להתאים לתנאים השוררים על טיטאן. בשלב מסויים, נראה כי הניסוי הרחיק לכת עד כדי אובדן שליטה.

סרט מדע-בדיוני שמתחיל טוב ונמשך כך עד בערך מחציתו, ומבחינה הפקתית עושה רושם של סרט מושקע עם שחקנים טובים. אבל אז מתחילה התדרדרות שהופכת אותו ללא הגיוני, לא אמין ואפילו מגוחך, עם חורי עלילה בקוטר החור באוזון. בסיום מבינים שכל מה שהיה עד אז בסרט חסר משמעות לגמרי.

ציון: 5.5/10

Lee
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #21640 

The Warning (El aviso) / 2018

לאחר שאדם נורה באורח קריטי, חברו הטוב שהיה עמו בזמן הירי מנסה לחקור את נסיבות הארוע. הוא מגלה שבאותו מקום בדיוק כבר אירעו מספר מקרים דומים שחוזרים על עצמם לאורך השנים בחוקיות מתמטית ממש, ועתה עליו לנסות להציל את זה שעלול להיות הקורבן הבא.

סרט דובר ספרדית של נטפליקס.

האמת שהופתעתי לטובה, בהתחשב בציון הנמוך שיש לסרט ב-IMDB. יתכן שלאנשים מסויימים הרעיון שבבסיס העלילה יראה מופרך, מוגזם, או מוקצן מדי, אבל אותי עלילת הסרט הצליחה לרתק מתחילתו ועד סופו, למרות שנדרש לא מעט ריכוז. השחקנים מעולים וגם הבימוי מצוין, בהתחשב בכך שהעלילה מלהטטת בין שני צירי זמן ועושה את זה באופן טוב מאוד.

ציון: 7/10

rocco
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 27 פעמים

נושא שלא נקרא #21641 

pessik כתב:
...
...
·

אין תירגום , וזה עלה לי בביקור יקר בקולנוע כי הגברת לא אוהבת תירגום באנגלית.

הרחבה מיד....
...
·
יש תרגום והוא זמין ברשת.

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #21642 

אז לא היה , ותאמין לי שחיפשתי בנרות .

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #21643 

Gangster Squad (2013)

סרט גנגסטרים

המון יריות והרבה מאוד הרוגים

מבוסס על סיפור אמיתי

מיקי כהן שולט ללא מצרים בעולם התחתון של לוס אנג'לס, כמו גם בשוטרים של כל האיזור

הוא גנגסטר ללא רחמים והורג לעיתים סתם בשביל ההנאה

מתארגנת יחידה משטרתית להלחם בו בדרכים "לא משטרתיות"

שורה גדולה מאוד של שחקנים מאוד טובים מגישים לנו סרט משובח עם מתח לכל אורכו והמון יריות מתתי מקלע ומאקדחים

סרט טוב, לטעמי מאוד מומלץ

7.5/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #21644 

Gringo
קומדיה שחורה על מנהל קו יצור שיוצא עם המנהלים שלו למקסיקו לנסיעת עבודה ומגלה שלא ממש איכפת להם ממנו. הוא מזייף את החטיפה של עצמו ומשם העיניינים מסתבכים.

הליהוק כאן מעולה, אבל הביצוע מסתבך עם עלילה מתוסבכת ושחקנים שלא משדרים אמינות בתפקיד. כל הזמן חיכיתי שיגיע הקטע בו אגיד שהסרט מבריק, אבל זה היה די רחוק מזה.
6.6/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #21645 

molvy כתב:The Equalizer

רובין הוד מודרני בדמותו של דנזל וושינגטון עוזר לכולם לשנות את חייהם תוך שהוא עובד בחנות לכלי עבודה וחומרים.

הוא מעצבן את המאפיה הרוסית והם עושים את כל שביכולתם להרוג אותו ואני בטוח שזה שהם לא מצליחים לא יחשב כספוילר.

הסרט חוזר לימים בהם ארצות הברית הייתה הטובה ורוסייה הייתה הרעה..... בסרט הרוסים הם אכן הרעים אבל לא כל האמריקאים הם הטובים.

סרט טוב שווה צפייה מלא אדרנלין ושופע טסטוסטרון עם כישורי מקגייבר של דנזל מוציאים תפוקה לא רעה בכלל מהמערכת ומותירים את הצופים עם חיוך כאשר הרעים מקבלים את מה שמגיע להם בפירוט רב.

מומלץ
7.8/10
...
·Equalizer

לקראת צאתו של סרט המשך בכיכובו של דנזל וושינגטון החלטתי לראות שוב את הראשון וממש לא התאכזבתי......

ראיתי אותו לפני כ 4 שנים ולא ממש זכרתי את העלילה לכן חשתי שאני רואה אותו פעם ראשונה

הציון משקף את החוויה ...... גם בפעם השנייה

7.8/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”