מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1472 מתוך 1472
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1470  |  1471  |  1472 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3438
מספר הודעות: 67936

#22066  נשלח: א' 09/12/2018 0:48

The Meg

עוד סרט במימון סיני על כריש פריהיסטורי והצוות שמנסה לתפוס אותו.

מיותר.

4/10

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 105
מספר הודעות: 713

#22067  נשלח: א' 09/12/2018 7:52

The Predator

חבורת קומנדו נלחמת נגד יצור אימתני שנחת מהחלל ומתחיל לצוד אותם אחד אחד.

חידוש לאחת הקלאסיקות הטובות של שנות ה -80. ידעתי שהסרט בינוני, רק לא שיערתי עד כמה.
אין לי בעיה עם רימייקים ,נהפכו. השאלה איך זה מבוצע. אפשר לקחת את קודש הקודשים Papillon
ולעשות ממנו רימייק לא פחות טוב מהמקור - אפילו עולה עליו באספקטים מסיימים. (התקדמות טכנולוגית)
ואפשר לחרב לגמרי סרט קאלט ולעשות ממנו בליל בלתי ניתן לעיכול בכל המובנים. וזה מה שהם עשו.

לא מבין היכן העריכה/במאי/הפקה של הסרט לגזור את הבדיחות שלא קשורות לעלילה
ולא מצחיקות בעליל. (הרי סרט עובר בקרת איכות לפני הצגתו) אוסף שחקנים גרועים ברמת משחק עלובה.
מידת ההיגיון שואפת לאפס (כן, גם מד"ב צריך ממנו קמצוץ) ביצוע עלוב שהיה חייב לעבור גניזה,בזיון.
מרוב שהסרט היה גרוע שכחתי אותו לאחר דקה, וזו נקודת האור -כי גם אם יכריחו אותי בכוח להיזכר
אני פשוט לא אוכל לשייך אותו לקלאסיקה המקורית. זהו, שחררתי קיטור.

3.1/10
(1) הבעות תודה: dons
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3725
מספר הודעות: 36813

#22068  נשלח: א' 09/12/2018 8:14

The Predator
ה- Predator יוצא להחזיר לרשותו חלק מהשריון המתוחכם שלו לאחר שחייל גנב אותו כשהספינה של ה- Predator נחתה נחיתת אונס בכדור הארץ. ברקע מגיע Predator עוד יותר גדול לחסל את כולם.

זהו החלק הרביעי בסדרת Predator, לכן הציפיה בהתאם. אלימות יש כאן בשפע, הייתי אומר אפילו יותר מידי אלימות, במיוחד כאשר רואים אנשים נהרגים ללא צורך ממשי לכך על ידי חבריהם ליחידה, גם ה- Predator לא מתנהג כטבעוני וטובח בכל הסביבה שלו, אבל קטעי האקשן די חלולים ממשמעות אמיתית, יש כאן מעט חוסר הגיון בעלילה, מתובל בקצת קומדיה לא קשורה והכל מתכנס לכדי סרט מבולגן וכזה שמעט מביך את הסדרה המצויינת.
לפחות היו נותנים תפקיד אורח ל- Schwarzenegger, אולי זה היה מעלה קצת את הניקוד.
טריוויה לחובבים: סצנת השיא של הסרט צולמה בשנית לאחר תגובות שליליות מהקהל. אני מצטער לומר שזה לא עזר.
6.1/10
HaGingi (הג'ינג'י)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 30, 2006

הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 1650

#22069  נשלח: א' 09/12/2018 9:17

oferlaor כתב:
The Meg

עוד סרט במימון סיני על כריש פריהיסטורי והצוות שמנסה לתפוס אותו.

מיותר.

4/10

הרגיש כמו רימייק עלוב ל-"מצולות"

·

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 21, 2010
הבעות תודה: 128
מספר הודעות: 1414

#22070  נשלח: א' 09/12/2018 17:37

Operation Finale
תיאור השלבים עד ללכידתו של אדולף אייכמן.
הרבה הייפ היה על הסרט, בייחוד בעקבות משחקו של ליאור רז.
לדעתי העיב על העלילה המצוינת, משחקו החובבני לטעמי של ליאור. הרגשתי שהוא הקריא את הדיאלוגים באגרסיביות, כאילו הוא משחק בפאודה.
ממש לא הרגיש לי מתאים לאוירה בסרט הזה.
6.5/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2221
מספר הודעות: 37530

#22071  נשלח: א' 09/12/2018 17:56

Huber כתב:
The Jungle Book

לפני הכל אגע בנקודה עליה כולם מדברים - ה CGI. אז נכון, הסרט הוא בהחלט קפיצת מדרגה טכנולוגית בתחום ושיר הלל ליכולות האולפנים של דיסני, אך בניגוד לקודמיי פה אינני חושב שהגיעו לנקודה בה ה Uncanny valley נעלם והדמויות נראות מציאותיות לחלוטין. לדעתי מי שחושב כך או שלא ראה מספיק סירטי טבע או שפשוט שקע עמוק מידי בחוויה מכדי להבחין, מכיוון שלמרות שהאיכות אכן מדהימה ומציבה רף חדש בתחום, עדיין (פה ושם) ניתן בהחלט להבחין שזו אנימציה ממוחשבת ולא חיות אמיתיות.

למי שרוצה להבין מה זה בעצם Uncanny valley:

השחקן ה(כמעט) יחיד בסרט, הילד, עושה עבודה נפלאה, במיוחד בהתחשב בעובדה שהוא ניאלץ לשחק מול דמויות שלא ממש קיימות במציאות. מבחינת העלילה, אין פה יותר מידיי על מה לדבר. העלילה די שטוחה, אין ממש בניית דמויות, והיא סה"כ מצליחה להעביר את הסרט ותו לא. למרות שיש הומור בסרט וצחקתי פה ושם, הייתי מצפה בסרט של דיסני ליותר בדיחות.

הדמויות בסרט מדובבות ע"י שורה של שחקנים מוכרים כגון סקרלט ג'והנסון, בן קינגסלי, ביל מורי ועוד.

סה"כ סרט מהנה, בהחלט שיפור לעומת הגירסה המצוירת, אבל בהחלט לא יצירת המופת שחשבתי שתהיה בהתחשב בשירי ההלל שהסרט מקבל בכל מקום. מכיוון שהסרט הוא בעיקר יצירת מופת וויזואלית, רצוי לדעתי לראות את הסרט בקולנוע וכמובן על מסך גדול ואיכותי ככל האפשר. אני לצערי ראיתי אותו בגלובוס קריון, שם המסך די קטן והסאונד פשוט היה חלש להפליא (כל הזמן חיפשתי את השלט להגביה את הווליום).

7.5/10
·

Mowgli: Legend of the Jungle

בהפרש של פחות משנה, 2 סרטים המבוססים שניהם על אותו הספר פשוט משוועים להשוואה ראש בראש.

אז נתחיל גם פה ב CGI. בניגוד לסרט של דיסני שה CGI בו הגיע למדרגה חדשה באיכותם של החיות, פה מורגש בבירור שהושקעה קציב קטן יותר ושה CGI בהחלט טוב פחות. אם לא היינו משווים את שתי הסרטים כ"כ קרוב האחד לשני סביר להניח שזה היה פחות מורגש, אבל זמן כ"כ קצר אחרי הצפייה ב CGI המשובח של דיסני ההפקה של נטפליקס בהחלט מרגישה נחותה יותר.

נמשיך במשחק של השחקן הראשי. אם בסרט של דיסני הילד עשה עבודה נפלאה, פה לצערנו בחרו בשחקן הרבה פחות מוכשר שחוטא לא מעט ב Overacting וששעושה בכללי עבודה הרבה פחות טובה.

כם פה נמצא שורה ארוכה ומכובדת של שחקנים שדובבו את הדמויות ובנהם כריסטיאן בייל, קייט בלאנשט, בנדקיט קאמברבץ', אנדי סירקין ועוד...

אז האם זהו סרט לא מוצלח? לא. באפן אירוני נהניתי משני הסרטים באותה המידה כמעט. הסרט הנוכחי הרגיש לי הרבה יותר "אמיתי" והרבה פחות מאולץ מהסרט של דיסני שהרגיש כמו הפקה די אפית ועקב כך קצת פחות נגיש.

סה"כ בהחלט מומלץ, אפילו לצפייה עם הילדים.

7/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 370
מספר הודעות: 3990

#22072  נשלח: א' 09/12/2018 18:54

The Predator / 2018

חייזר-טורף מתרסק על כדור הארץ עם החללית שלו, כשחייזר-טורף קצת יותר "מרתיע" מגיע בעקבותיו במטרה לחסלו. מולם ניצבת בחירוף נפש אסופה אקראית של לוחמים, אליהם מתלווה מדענית-ביולוגית שרגע לפני לא ידעה איך לאחוז אקדח, אבל מפתחת כישורי לוחמת-קומנדו "On The Fly"...

לא מדובר ברימייק לסרט "הטורף" המקורי, אלא למן המשכון לא מחייב (מוזכרים בו ביקורי "טורפים" בשנים קודמות, כש-1987 המוזכרת, היא גם שנת יציאת הסרט המקורי).
העלילה חסרת מעוף והולכת על שטאנץ בטוח וצפוי, תוך שילוב בין אקשן, אפקטים ופירוטכניקה לרוב, לצד לא מעט ניסיונות קומיים, בעיקר בחסות השחקן הקומי Keegan-Michael Key. אבל כל אלו לא ישתוו לכריזמה של ארנולד שוורצנגר בסרט המקורי, שלא מעט בזכותה (ובזכות תסריט טוב יותר) הפך אותו סרט לכמעט פולחני, בעוד זכרו של ההמשכון הזה יתפוגג בענן אלפי סרטי האקשן הסתמיים האחרים.

ציון: 5.8/10
Kondo10
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 105
מספר הודעות: 713

#22073  נשלח: ב' 10/12/2018 10:42

Annabelle 2

המשך לסרט האימה משנת 2014. כמה שנים אחרי מותה הטרגי של בתם הקטנה על ידי הבובה אחוזת הדיבוק אנאבל
מיה וג'ון מארחים בביתם נזירה ומספר ילדות לאחר שבית היתומים בו חיו נסגר. במהרה הן הופכות למטרה על ידי
הבובה השטנית.

סרט אימה נוסף בסדרת הבובה אנאבל. הליהוק ברובו של ילדות קטנות, כך שזה משפיע על איכות הסרט.
משמע, במקום לבנות מתח ועלילה נבונה/בוגרת, צריך לסבול את הצרחות של הנערות לאורך כל הסרט
באופן שגרם (פעם ראשונה) להנמכת הווליום במערכת למינימום. (היה בלתי אפשרי לשמיעה)
איכות התמונה והלוקיישן בסרט מצוינים, משחק ברובו טוב, שמחתי שוב לראות את Anthony LaPaglia המרשים
שזו פעם נוספת השבוע שאני מחמיא לו. עלילה די רגילה לסרטי אימה שלא מחדשת כלום כוללת הרבה הפחדות זולות.
סביר ולא יוצא דופן.

בשנים האחרונות די מיציתי סרטי אימה, מחפש יותר עומק לדמויות וקווי עלילה מסוגננים עם רבדים בסיפור.
כלומר, יותר סרט מתח מורט עצבים כתוב היטב, עם נגיעות קטנות של אימה.

6.4/10
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 297
מספר הודעות: 4734

#22074  נשלח: ב' 10/12/2018 16:35

sicario: day of the soldado

שחקנים טובים, סרט המשך לא רע.

הסאונד היה מצוין.

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
pessik
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 07, 2007
הבעות תודה: 445
מספר הודעות: 4765

#22075  נשלח: ג' 11/12/2018 11:29

Bohemian Rhapsody \ רפסודיה בוהמית

גילוי נאות : אני לא ממעריצי קווין ואני מכיר את השירים שלהם רק מהרדיו ,
אבל אני כן אוהב סרטים ביוגרפיים איכותיים במיוחד כאלה שקשורים למוזיקה ויש בהם סיפור מעניין .
אז לאחר ששמעתי שזה סרט טוב מאנשים שאני סומך על דעתם וגם מאנשים שאני לא סומך על דעתם
וגם מאנשים שאני בכלל לא מכיר.. בשעה טובה הלכתי לראות על מה כולם מדברים .

וואו , כמה עוצמה והתרגשות יכולים להיות בסרט אחד ! , סאונד מעולה
משחק *מדהים* של רפי מאליק בתור פרדי מרקורי שמצליח לשאת את רוב הסרט על כתפיו.
העלילה משולבת בהמון דרמה , ביוגרפיה ומוזיקה והביצוע מצויין .

לסיכום - לא צריך להיות מעריץ של הלהקה , את הלהיטים בכל מקרה כולם מכירים
ועכשיו אנחנו יודעים גם את הסיפור האמיתי מאחורי המותג .
לא רואה סיבה למה אי אפשר להנות מהסרט , אני מחכה לצפייה נוספת אצלי בבית עם המערכת שלי .

10\9
(1) הבעות תודה: Lee
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1470  |  1471  |  1472 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה