מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1481 מתוך 1532
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1480  |  1481  |  1482  | ... |  1530  |  1531  |  1532  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3908
מספר הודעות: 37861

#22201  נשלח: ה' 17/01/2019 8:18

Mowgli: Legend of the Jungle
חידוש מודרני וקצת שונה לסיפור המוכר של טרזן. הפעם הוא גודל על ידי משפחת זאבים.

הסרט מתחיל טוב, אבל נראה שמאבד כיוון לאורך העלילה. הוא קודר מידי לילדים קטנים ולא מספיק מעניין עבור מבוגרים. אפקטים מצויינים.
6.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 470
מספר הודעות: 4229

#22202  נשלח: ה' 17/01/2019 17:50

The Angel / 2018

סרט המגולל את מערכת היחסים בין המוסד הישראלי ואשרף מרואן, בכיר מצרי וחתנו של נשיא מצרים נאצר, שהתריע על כוונתה של מצרים לפתוח במלחמה כנגד ישראל.

הפקה של נטפליקס בבימוי הישראלי אריאל ורומן וקאסט שכולל גם שחקנים ישראלים. העלילה מנסה להצמד לאירועים ולא להפוך לאיזה סרט אקשן סוג ז', מה שמוביל לתוצאה סופית לא גרועה, אבל כזו שחסר בה עומק או משהו אחר שקשה לשים עליו את האצבע.
ישנן כמה החלטות תמוהות, כמו שיחה בין ישראלים בלבד במטה המוסד שמתנהלת באנגלית ופתאום עוברת לעברית- לאמינות זה בטח לא תורם. משחק טוב של השחקן ההולנדי ממוצא תוניסאי בתפקיד מרואן, ושל ששון גבאי בתפקיד סאדאת נשיא מצרים. גם שאר השחקנים, הישראלים והאחרים, עושים עבודה סבירה, למעט אורי פפר שמגלם באופן זוועתי את תפקיד צבי זמיר ראש המוסד.

ציון: 6.7/10
dons
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2016
הבעות תודה: 117
מספר הודעות: 347

#22203  נשלח: ה' 17/01/2019 19:23
אישה פנטסטית-Una mujer fantástica

תודה לידידי חיים מנהל ספרית הDVD שהמליץ על הסרט.

צילה 2017 סרט דובר ספרדית.

ניגשתי לסרט ללא שום הכנה מוקדמת או רקע מוקדם פשוט צפיתי
ע'פ המלצת חבר שטעמו שלא איכזב אותי מעולם.

מרינה ואורלנדו הם זוג מקסים למרות הבדלי הגיל המשמעותיים ביניהם,
הרומן מסתיים עקב מותו הפתאומי של אורלנדו,
ואז מתחילה מסכת חשדות של המשפחה,הרופאים,
והחוק, במרינה שהיא אחראית למותו וגם........... מאימת הספויילר.

קצת הזכיר לי את הסרט הדני המצויין ''הניצוד'' ברעיון,
קולנוע מצויין ומפתיע מאד,
לא פשוט לצפיה (ולא הוליווד!!) מומלץ בחום
ואני שם לינק אבל עדיף כפי שאני עשיתי פשוט לצפות ללא הכנה מוקדמת.
https://www.imdb.com/title/tt5639354/
(2) הבעות תודה: Lee , Kondo10
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 366
מספר הודעות: 1825

#22204  נשלח: ו' 18/01/2019 0:51

The Vanishing

שלושה שומרי מגדלור באי פלאנן מוצאים אדם שנסחף לים ויש לו תיבת של מטילי זהב
בהחלטה של רגע הם מחליטים לקחת את הזהב לעצמם, דבר שמוביל לרצף אלימות קשה.
מבוסס על סיפור אמיתי

דרמת מתח מסתורין איטית אבל עשויה היטב. ליהוק שחקנים נפלא עושים עלילה סוחפת ומרתקת.
Gerard Butler ביחד עם Peter Mullan בהופעה טובה ואמינה מציגים דמויות חזקות במשחק במשכנע.
הסיפור אומנם אמיתי אבל משאיר הרבה סימני שאלה על השתלשלות העלילה. בימוי טוב של Kristoffer Nyholm.
סרט כמעט מושלם - מלבד תסריט לא הדוק עד סופו, עדיין סרט מהנה בהחלט. מותחן מצוין רווי באלימות.

7.0/10
(1) הבעות תודה: dons
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 755
מספר הודעות: 8020

#22205  נשלח: ו' 18/01/2019 12:11

First Man

אני ממש אוהב סרטים בנושא המירוץ לחלל (כולל סרטים רוסים בנושא). הסרט הזה הוא יותר דרמה מאשר אקשן אבל עדיין השאיר אותי מרותק למסך.

מה שמיוחד פה הוא הצילום של קטעי האקשן מנקודת המבט של האסטרונאוטים (מתוך תא הטייס) - בהחלט חוויה מרעננת שממחישה היטב את הסיכון והצדדים הפחות זוהרים של טיסה בקופסאות פח לחלל...

משהו שהיה נראה לי קצת מוזר - נדמה לי שהסרט מוציא את באז אולדרין קצת מרושע - לא יודע אם זו היתה הכוונה (ואם זה בכלל נכון) אבל זו היתה ההתרשמות שלי.

8
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#22206  נשלח: ו' 18/01/2019 18:24

Operation Finale / 2018

סיפור לכידתו של אייכמן ע"י צוות אנשי מוסד בשנת 1960 בארגנטינה, בין היתר כפי שתואר בספר אוטוביוגרפי שכתב אחד מחברי הצוות.

לקחו סיפור היסטורי חשוב ומרתק מאין כמוהו, ובאופן מדהים הצליחו להפיק ממנו סרט בינוני, דל ומשעמם. הדמויות כולן מרגישות מרוחקות ולא ממש מצליחות ליצור אמפטיה בקרב הצופה, אבל יותר מכל מגוחך הליהוק ההזוי של ליאור רז לתפקיד ראש המוסד איסר הראל, אותו הוא מבצע בלי טיפת כשרון או תחכום ונראה כאילו הוא בכלל עדיין תקוע בתפקיד המסתערב חמום-המוח ב"פאודה".

ציון: 6.3/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2625
מספר הודעות: 44258

#22207  נשלח: ו' 18/01/2019 19:29

First Man

סיפורו של האדם הראשון שהלך על הירח.

הסרט מספר את המירוץ שהתרחש בין ארה"ב לברה"מ של אז בתחרות החלל ובמקרה הזה מי יהיה הראשון שיגיע לירח, ובאיזה מחיר.

בצד החיובי, הישג אדיר לדעתי של הבמאי היא היכולת שלו ליצור מתח בסצנות בסרט המבוסס על סיפור אמיתי בו התוצאה כבר ידועה מראש.

ריאן גוסלינג משחק את ניל ארמסטרונג בצורה שבהתחלה הרגישה לי מאוד אנמית, ורק אחרי כשקראתי שהבחור המקורי היה אדם שנחשב מופנם הבנתי למה, אך עצם העובדה שהייתי צריך לקרוא על זה בשביל להבין מה הוא מנסה לעשות שם לא ממש עוזרת לי להחזיק ממנו כשחקן אופי איכותי. החיסרון הזה בא לידי ביטוי גם בשאר הסרט שמשופע בשחקנים איכותיים שכנראה עקב בימוי/תסריט לוקח בחסר לא מצליחים ליצור דמויות עמוקות מספיק או כאלו שאזכור יום אחרי הצפיה בסרט.

לטעמי היו יכולים בקלות לקצר את הסרט הנ"ל ב 20-30 דקות, או לחלופין להכניס יותר עיניין בצד הדרמטי האנמי שבו. במצב הנוכחי בו נמצא הסרט הארוך שלו רק פוגם בהנאה.

בגדול סה"כ סרט מהנה למרות החיסרונות שלו.

7.5/10

נ.ב. - צפיתי ביגרסת ה REMUX של הבלוריי, ובסצנות החשוכות הסרט גרעיני ומטושטש. חשבתי שאולי מישהו בסצנה פישל וזה לא כך במקור (למרות ש REMUX לא אמור לעבור קומפרסיה כלשהי), אך הסצנה הסופית על הירח שנראית פשוט מרהיבה ו"נקיה" מרעשים שכאלו הוכיחה לי שכנראה באופן די הזוי זו החלטה יזומה של יוצרי הסרט להכניס את הרעש/גרעיניות הזו בכוונה לסרט בשאר הסצנות. מה לעזאזל עבר להם בראש, לא מצליח להבין...

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
oris74 (אורי)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Nov 22, 2010

הבעות תודה: 755
מספר הודעות: 8020

#22208  נשלח: ו' 18/01/2019 20:26

Bad Times at the El Royale

טרנטינו לעניים... אבל עדיין סרט לא רע.
כל מני דמויות נפגשות במלון נידח - כל אחת עם סיפור חיים שונה ובסוף, איך לא, הכל מתחבר

7
mulder (ערן)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 402
מספר הודעות: 5461

#22209  נשלח: ו' 18/01/2019 21:07

La habitación de Fermat
(ספרד)

4 מתמטיקאים מוכשרים שלא מכירים אחד את השני נבחרו להגיע למפגש חברתי במטרה לנסות לפתור חידה מורכבת.
אחרי שהם מגיעים הם מגלים שהם נמצאים בחדר שנבנה כמלכודת ועליהם לפתור חידות כדי להציל את חייהם לפני שייגמר להם הזמן.

הסרט משנת 2007 וזה מעט ניכר עליו, הז'אנר של המותחנים הספרדיים עבר ליטוש מאז, אבל בסך הכל הופתעתי לטובה.

7

Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008

#22210  נשלח: שבת 19/01/2019 2:32

Kings / 2017

הסרט מתרחש על רקע פרשת רודני קינג, בה צעיר אפרו-אמריקאי הוכה קשות בלוס-אנג'לס ע"י ארבעה שוטרים לבנים, כשהאירוע כולו מתועד מרחוק ע"י אזרח. כשכל השוטרים מזוכים במשפט בתחילת שנת 1992, פורצות מהומות ענק שגובות מחיר כבד בנפש וברכוש. אם אפרו-אמריקאית יחידנית (האלי ברי) שמטופלת בילדים רבים שאת חלקם אספה מהרחוב ואימצה, נאלצת לצאת לחפשם כשהם נפוצים ברחבי העיר בשעה שהמהומות בה מגיעות לשיאן.

סיפור העלילה המרכזי על האם וילדיה לא ממש מצליח להיות מגובש ומעניין, ודווקא סיפור הרקע האמיתי של פרשת רודני קינג, שמגובה בלא מעט קטעים דוקומנטריים מהמהומות בלוס אנג'לס, גונב את הפוקוס. מעבר לזה, בחלקו הראשון הסרט אינטנסיבי מאוד ולא בצורה חיובית, אלא בדרך כמעט היסטרית כשברובו הוא מתנהל בצעקנות וקולניות של כולם. משחקה של האלי ברי חד-מימדי, ולדניאל קרייג שמגלם את הדייר הלבן היחיד בשכונה שכולה שחורים (ולא ברור מה בכלל הוא עושה שם), זהו כנראה התפקיד הזניח ביותר שגילם בחייו. לסיכום, סרט מבולבל ומפוזר, שניסה לרקוד על יותר מדי חתונות ובסוף יצא קירח מכאן ומכאן.

ציון: 5.5/10
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 963
מספר הודעות: 5713

#22211  נשלח: שבת 19/01/2019 2:55

office space

קומדיה משנת 1999 על אנשים שהולכים לעבודה שהם לא אוהבים.

אנשים העובדים בחברת תכנה והגישה של כל אחד ואחד מהם לעבודה לחיים לחברים ולבוס שלהם

סרט שקיבל 7.8 ב IMDB וקיבל גם את ההמלצה החמה של הבן שלי,

היה לי מוזר שאין ביקורת לסרט פה למרות שכן הזכירות אותו בכמה שרשורים כרפרנס לסרטים אחרים

הסתקרנתי וצפיתי

קומדיה שגורמת לכל מי שעבד בהיי טק בשנים הללו מבין להזדהות והשתתפות בחוויות של גיבורי הסרט

הסרט לא מצחיק מידי אבל גרף אותי לתוכו וזרמתי איתו בכיף

היו חיוכים והיו אף פרצי צחוק אבל לא זה מה שעשה את הסרט טוב

יכולתו של הסרט לגרום לי ממש לחוות את העבודה בתחום ולהבין את הגישה של אחד מהשחקנים שאומר בערך

"שאני בעבודה, אני מבין שכל יום גרוע מקודמו. כך שכל יום שאתה רואה אותי הוא היום הגרוע ביותר בחיים שלי"

הקטע עם המדפסת, הזכיר לי את התנהגות המדפסות באותם ימים..... וגרם לי ממש לרצות להשתתף איתם בחגיגה

סה"כ סרט טוב שנותן לך לחשוב על ימים עברו ועל ימיינו אלה...... וכמובן על העבודה

7.2/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3908
מספר הודעות: 37861

#22212  נשלח: שבת 19/01/2019 9:14

First Man
סיפורו של ניל ארמסטרונג, האסטרונאוט האמריקאי, על רקע המירוץ בין US לרוסיה לחלל.

הסרט עושה הרבה דברים נכון, החל מהסיפור הקשה של אובדן הבת של ארמסטרונג (מגולם על ידי Ryan Gosling), גיוסו לתוכנית החלל התובענית, החדרת העלות הכספית והנפשית הגבוהה של תוכנית החלל אשר מפלגת בין הציבור הביקורתי, התחרות מול רוסיה ועד לדריכת הרגל הראשונה על הירח, הכל דרך סצנות ריאליסטיות כפי שמעולם לא ראינו בסרט הוליוודי. סוף הסרט והקישור שלו להתחלת הסרט למות ביתו, מעלה את ההנאה עוד יותר מהסרט ומעניק נופח אנושי שמעט היה חסר לדמות (ובכוונה, כי ככה ארמסטרונג היה במציאות).
140 דקות, אבל מהנות.
8.3/10
integral
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 329
מספר הודעות: 6480

#22213  נשלח: שבת 19/01/2019 9:57

HUNTER KILLER

משחק טוב, אקשן טוב, לכבות את האינטלקטואליות וליהנות

7.5/10
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 366
מספר הודעות: 1825

#22214  נשלח: שבת 19/01/2019 10:11

Un sac de billes

בשנת 1941 בזמן כיבוש פריז על ידי הנאצים, שני ילדים מוריס וג'וזף נאלצים על ידי הוריהם להיפרד מהמשפחה
בשל היותם יהודים. הילדים יוצאים למסע ברחבי צרפת לבד בידיעה שכנראה הם כבר לא יראו את בני משפחתם האהובה.
מבוסס על סיפור אמיתי

סרט צרפתי, עיבוד נוסף לספר "שקית של גולות". סיפור הישרדותם של שני ילדים עומד במוקד הדרמה המרגשת עד דמעות שלא תשאיר אף אחד אדיש. הילדים מצליחים להעביר את התחושות שלהם מהבדידות ורגעי האושר המעטים באופן חודר ומרתק. ליהוק הדמויות עשוי היטב במיוחד אב המשפחה Patrick Bruel שחקן מרשים עם עומק משחק מרגש שמזמן לא חוויתי לראות. יש הרבה סצנות מרשימות בסרט, אבל אחת הייתה חזקה במיוחד, סטירות מצלצלות לפניו של הילד - שהרגשתי אותן בגופי.

סרט מרתק ומרגש משוחק היטב, שחזור התקופה מצולם באמנות, שובה לב ואנושי. מומלץ.

7.6/10
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 963
מספר הודעות: 5713

#22215  נשלח: שבת 19/01/2019 15:09

The Old Man & the Gun

הסרט מבוסס מבוסס על סיפור אמיתי + מקבץ מרשים של שחקנים כמו רוברט רדפורד סיסי ספייסיק צייסי אפלק ועוד היא סיבה מספיקה לצפות בסרט,

רדפורד משחק את פורסט טאקר אדם בן יותר מ 70 ששודד הרבה בנקים בצורה מאוד עדינה, מנומסת ומתחשבת,

וקייסי אפלק משחק את חוקר המשטרה שמנסה לתפוס אותו

קומדית פשע ורומנטיקה מהנה ומבדרת

המשחק של המשתתפים ללא דופי ורדפורד מראה שיש לו מה לתת למרות גילו המתקדם

כמו כן משתתף בחגיגה גם Danny Gloverהזכור מסדרת הסרטים Lethal Weopn

סה"כ הסרט המתאים ביותר לצפייה ביום שבת אחר הצהריים לפני השינה.

אני מאוד נהנתי. מבחינתי, ממש מומלץ

7.3/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1480  |  1481  |  1482  | ... |  1530  |  1531  |  1532  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה