מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #22336 

שני סרטים שעוסקים במלונות מפוקפקים:

bad times at the el royale

כמה זרים מגיעים להתארח במלון דרכים, והעניינים מסתבכים.

פסקול ומשחק מצוינים, טויסטים טובים. שעתיים ועשרים אולי היו קצת יותר מדי אבל לא היה משעמם.

Hotel artemis

בלוס אנג'לס יש מלון ישן שהוסב לבית חולים סודי שנותן עזרה רק לפושעים שרשומים בו כלקוחות, ומנוהל על ידי רופאה מבוגרת וקשוחה (ג'ודי פוסטר עם איפור מיוחד שהזקין אותה) ואיש אחזקה/אבטחה נאמן (דייב באטיסטה).
בלילה של מהומות בעיר מגיעים פושעים לקבל עזרה, והמתחים מתחילים לעלות.

הופתעתי מאוד לטובה. ג'ודי פוסטר? חשבתי לעצמי לפני כן, מה היא קשורה בכלל לבאטיסטה ולסרט כזה?
אבל פוסטר עוזרת להחזיק את הסרט על כתפיה המיקצועיות, היא מתייחסת לתפקיד שלה ברצינות ולא בחצי כוח רק כי לא מדובר בסרט לאוסקר.

עשוי טוב ומהנה

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #22337 

Bad times at el royal

סרט ארוך אבל מאוד מותח ומעניין

כמה אנשים מגיעים לבית מלון שכוח אל שירד מגדולתו באקראי.

כל אחד מהאורחים יחסוף את פרצופו האמיתי לפני שהבלתי נמנע קורה

לא הרגשתי איך עברו שעתיים וחצי כמעט

הסרט מוגש כסיפור נפרד של כל אחד מהאורחים...... ובגלל אי מילוי הוראה העסק מסתבך ו...... כפי שכתבו ב IMDB ואני מצטט "everything goes to hell."

סרט שווה את זמן הצפייה

אני ממליץ
7.5/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #22338 

ARQ

בעולם פוסט אפוקליפטי בחור ובחורה מתעוררים ליום אותו הם יאלצו לחיות שוב ושוב ושוב...

סרטים על הקונספט הזה כבר נעשו בעבר (Groundhog Day הוא הדוגמא הראשונה שקופצת לי לראש), אבל השילוב פה של עולם פוסט אפוקליפטי והעובדה שהגיבור לומד כל יום משהו חדש, מה שגורם לכל יום אליו הוא מתעורר להפוך למשהו חדש ולא צפוי הופכת את הסרט לדי מותח ומעניין.

לדעתי הרבה יותר טוב ממה שהציון ב IMDB משקף ובהחלט מהנה.

נצפה בנטפליקס.

7.5/10

נ.ב. - למי שאוהב את הזאנר הנה רשימת סרטים דומים פחות או יותר:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_f ... time_loops

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #22339 

The Old Man & the Gun

סרט המבוסס על סיפורו האמיתי של פורסט טאקר, שבגיל 70 ברח מהכלא והחל במסע שודי בנק שהקסים את הציבור ובלבל את המשטרה.

רוברט רדפורד בגיל המרשים של 82 שנה מראה לנו שכוחו עדיין במותניו ושהוא עדיין מסוגל לגלם דמויות מלאות ומעניינות. הסרט טיפ טיפה לא אחיד, לעיתים מעניין וחביב להפליא, פה ושם לא ממש, אבל בגדול הצליח להחזיק אותנו מול המסך והצליח לספק לנו כשעה וחצי די מהנות.

מומלץ.

7.5/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #22340 

The Sisters Brothers

האחים צ'ארלי ואיליי סיסטרז, ציידי ראשים נודעים העובדים יחד, מתחילים לפקפק בחיים שבחרו לעצמם לאחר שהם מגלים שמטרת החיסול הנוכחית שלהם היא לא בדיוק מה שהם חשבו שהיא.

סרטים בזאנר המערב הפרוע אין הרבה, וכאלו מוצלחים יש הרבה הרבה פחות, אז שהבנתי שיש אחד כזה בשטח, הייתי חייב לנסות - ולא התאכזבתי.

ג'ון סי ריילי בתפקיד הראשי עושה עבודה נפלאה בהבאת דמות מעניינת וצבעונית למסך, כשלצידו חואקין פיניקס בדמות צבעונית לא פחות, כששניהם מגלים זוג אחים עם דינמיקה מרתקת. הסרט מכיל בתוכו לא מעט הומור שחור, הרבה דרמה איכותית ולמרות שהוא נבנה מעט באיטיות, הוא מגיע בסופו של התהליך לסוף משביע רצון.

בימוי מוצלח, משחק משובח וצילום עשוי היטב מביאים למסך את אחד המערבונים היותר מעניינים שיצא לי לראות בשנים האחרונות אם לא בכלל.

8/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 765 פעמים
קיבל תודות: 1510 פעמים

נושא שלא נקרא #22341 

Lizzie

בשנת 1892 ליזי בורדן מנהלת מערכת יחסים לסביים עם עוזרת הבית שלה. רומן אסור שהופך לקטלני.
מבוסס על מקרה אמיתי. רצוי לא לקרוא שום אינפורמציה על הסיפור לפני הצפייה.

דרמה פסיכולוגית תקופתית איטית אבל הסיפור מרתק. עלילה על אישה בשנות ה- 30 לחייה שסובלת מדחייה
על היותה רווקה "זקנה" והתעללות מצד אביה האכזרי. הנחמה שהיא מוצאת זה בזרועותיה של אומנת הבית שלה
ברומן לסבי אסור ולא מקובל על אביה. שחזור התקופה עשוי היטב, המשחק של Kristen Stewart
ביחד עם Chloe Sevigny מרשים ואמין. סרט על אהבה לסבית שמנסה להסביר מה המניעים שהובילו לרצח אכזרי
שתוצאות המשפט שלו מהדהדות גם כיום אחרי 126 שנה. מנוכר, אבל סביר לאוהבי סרטים כבדים.

6.1/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22342 

Hunter Killer

צוללת אמריקאית יוצאת למשימת חילוץ אחר צוללת אחרת שנפגעה על ידי צוללת רוסית.
בינתיים מורדים משתלטים על נשיא רוסיה ורוצים לפתוח במלחמת עולם שלישית.

סרט אקשן פעולה בכיכובו של Gerard Butler בתפקיד מעט אנמי לכשרונו. עלילה שחוקה שאינה מחדשת מאומה
כרגיל פטריוטיות אמריקאית בגדולתה לטוב או לרע. כמה קטעי אקשן עשויים טוב גרמו לסאב שלי לעבוד בחדווה.
צילומים טובים מלווים בפסקול מצוין אבל הסרט הרגיש צפוי ולא מרגש. הקטע שרוסים מדברים אנגלית ספרותית
מעיב מעט וגורם לחוסר אמינות. חשבתי שכבר התגברנו על עניין השפה. סרט חביב להעביר זמן אם מתעלמים
מעלילה מופרכת. אגב, רק לי Gary Oldman הזכיר כל הזמן את דיוויד בואי.

6.7/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #22343 

Halloween
המשכון ישיר לסרט באותו שם משנת 2018, הפעם Michael Myers מצליח להמלט מהמוסד הפסיכיאטרי בו היה כלוא בעשרות השנים האחרונות והוא יוצא לסיים את העבודה על הקורבנות שהצליחו לחמוק.

סרט Slasher בסגנון שנות ה- 90' וכזה שכבר שלא עושים כיום, עם מוזיקת סינטיסייזר, שפריצים של דם ונשקים ממתכת שנכנסים לגוף מכל מיני פינות. הדמות של Myers בדיוק כפי שאנחנו זוכרים אותה, לא מוציאה מילה מהפה וחסינה בפני כל דבר. Jamie Lee Curtis ששיחקה בסרט המקורי, משחקת גם כאן כמובן בתור הקורבן שניצל מהטבח בעבר וכזאת שמתכוננת כל חייה לחסל את Myers במידה והיא תצליח לשים עליו את הידיים שלה.
25 הדקות האחרונות מותחות בצורה מורטת עצבים. רק לחובבי הז'אנר שכבר לא קיים כיום.
8/10

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #22344 

Blackkklansman \ שחור על לבן

סיפור אמיתי תמיד מוסיף לאווירה ,
אך הפעם מדובר בסיפור מעט ארוך שמתפרס על פני שעתיים ורבע.
במרכזו משחק תפקידים בין שוטר שחור לבין שוטר לבן שביחד מצליחים להסתנן לאירגון גזעני קיצוני.
אקשן אין כאן , הכל סוג של דרמה משטרתית מתובלת במעט הומור שמתחילה להתעורר רק לקראת החצי השני.
איך הוא קיבל 7.5 ב IMDB אני לא כ"כ מבין , במקרה לי שהיו לא מעט פיהוקים וחבר אחר נרדם לגמרי .
מדהים כמה סרטים אפשר לעשות על הסיכסוך המתמשך בין השחורים ללבנים בשנות ה 60 של ארה"ב.

10\6
נערך לאחרונה על ידי pessik ב 29/01/2019 15:47, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #22345 

pessik כתב:Blackkklansman \ שחור על לבן

איך הסרט קיבל 7.5 ב IMDB אני לא כ"כ מבין , במקרה לי שהיו לא מעט פיהוקים וחבר אחר נרדם לגמרי .
מדהים כמה סרטים אפשר לעשות על הסיכסוך המתמשך בין השחורים ללבנים בשנות ה 60 של ארה"ב.

10\6
...
·

מסכים עם זה, אנחנו התייאשנו באמצע. אני מניח שהוא קיבל את הציון הזה כי האמריקאים מתים על סירטי פוליטיקלי קורקט שכאלו.

5/10 מבחינתנו.

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22346 

Mean Dreams

נערה סובלת מהתעללות מצד אביה השוטר, היא מכירה נער בן גילה ואהבת נעורים פורחת ביניהם.
הם מחליטים לגנוב את הכסף של אביה ויוצאים למסע כאשר בעקבותיהם אביה האלים שלא מוכן לוותר על ערמות הכסף.

מותחן נעורים לא מרשים במיוחד. התסריט לא מבריק, הדמויות לא מספיק משכנעות, למרות שהן נראות מציאותיות.
סרט אינדי דל תקציב שלא מתאפיין בדברים מיוחדים, ויחד עם זה מצליח איך שהוא לרתק אותך לסיפור הפשוט
שבנוסף,מצולם על פני נופים יפים.

6.0/10

קרוקס44
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 152 פעמים
קיבל תודות: 99 פעמים

נושא שלא נקרא #22347 

Green Book
אמריקאי לבן המועסק כנהג אצל פסנתרן שחור. הם יוצאים למסע ארוך של הופעות בדרום ארצות הברית הגזענית
ונאלצים להסתגל אחד לשני ולהתמודד עם הרבה דעות קדומות ואלימות המופנית אליהם
אני וגם שתחייה נהנתה
7.5-8/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #22348 

First Man

סיפורו של ניל ארמסטרונג האדם הראשון שדרך על הירח

שעתיים וחצי כמעט של סרט שמתקדם לאיטו הותירו אותי מנקר בהתמדה ומתעורר רק בקטעי הטיסות וההמראות

הסאב עשה עבודה נהדרת והקטעים עם החלליות נשמעו מאוד ריאליסטיות

אבל עבורי הקטעים המתים של דיאלוגים ארוכים ומשמימים לא הצליחו לגרום לי להתחבר לסרט.

ביליתי יותר בנימנום מאשר בצפייה

6/10 רק בגלל פס הקול והעבודה שהסאב נתן

idan309
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 298 פעמים
קיבל תודות: 321 פעמים

נושא שלא נקרא #22349 

The Hate U give

הפתעה לטובה.
משחק טוב מאוד.
תמונה וסאונד באיכות טובה מאוד.
קצת ארוך מידי.
7.5/10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #22350 

Maudie

סיפורה של מודי, אישה מוגבלת אך כשרונית ומערכת היחסים שלה עם סוחר דגים קשה וזועף.

סאלי הוקינס במשחק מדהים שלדעתי ראוי לאוסקר, כשלצידה איתן האק בתצוגת משחק מרשימה גם הוא - בסרט קטן גדול ומרגש.

מבוסס על סיפור אמיתי.

מומלץ בחום 8/10
נערך לאחרונה על ידי Huber ב 02/02/2019 12:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”