מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור ראם
נתן תודות: 536 פעמים
קיבל תודות: 134 פעמים

נושא שלא נקרא #22411 

Mary Queen of Scots

האמת - לא יודע מה להגיד על הסרט. ראיתי אותו עם כתוביות באנגלית, ולמרות שהאנגלית שלי לא רעה (כך חשבתי) לא הבנתי הרבה ממה שנאמר, גם כשנעזרתי בחבר ממוצא דרום אפריקאי (גם הוא לא מבין גדול באנגלית ספרותית של ימי הביניים).
לא התרגשתי מהעלילה שנראתה לי די מבולבלת, או מהמשחק הסביר והלא ממש מרגש.
מין משחקי הכס בשקל.
אפשר לוותר.
במיוחד שעושים עוול לשחקנית הכי יפה בהוליווד (מרגו רובי - אם לא ידעתם) ומכערים אותה בכוונה תחילה בצורה בלתי נסבלת.

4/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #22412 

Robin Hood
לאחר שרובין חוזר פצוע הביתה ממסע צלב, הוא מגלה כי הוא נבגד על ידי השריף של נוטינגהם. הוא מתחבר לחייל ערבי (ג'ימי פוקס) וביחד הם ימוטטו את המשטר האפל.

גרסת הרפתקאות מחודשת לסיפור המוכר והיוצרים הצליחו להכניס אקשן טוב למרות העובדה כי הנשק העיקרי כאן הוא חוץ וקשת, אך הסיפור חסר נשמה וצפוי לכל אורכו.
5.7/10

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #22413 

The Ballad of Buster Scruggs

שישה סיפורי מערב פרועי משעשעים של האחים כהן. כל סיפור בסיגנון אחר. לא תמיד מובנים, אבל לא משעממים לרגע.
העביר לי שעתיים בכיף.
הפקת נטפליקס.

7.5/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 767 פעמים
קיבל תודות: 1512 פעמים

נושא שלא נקרא #22414 

The House with a Clock in Its Walls

ילד יתום עובר לגור אצל הדוד המוזר שלו ועוזרתו הנאה בטירה ענקית שמתגלה כמכושפת. סקרנות הילד לגעת בדברים
עוזרת להם לגלות שעון קסום שנבנה על ידי מכשף מרושע שיכול להביא לאפוקליפסה ולסוף העולם

סרט הרפתקאות לכל המשפחה מעט בעייתי. צד אחד הסרט קליל ודי משעשע משוחק נחמד,קייט בלאנשט מהממת
צד שני למרות שעולם הקסמים מתאים לכולם הוא לעתים יכול להפחיד ילדים קטנים. ככה שהוא נופל מעט בהגדרה
סרט לכל המשפחה. פנטזיה דביקה, מעט מצחיקה,צילומים יפים, נמרחת ולא הדוקה מספיק.
רעיון נחמד,אבל זה לא הארי פוטר.

6.3/10

liorreem
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #22415 

ROMA

שנה בחייה של משרתת במקסיקו סיטי בשנות השבעים.
החזקתי מעמד חצי סרט בערך.
אחד הסרטים המשעממים שראיתי בחיי.
אין לי שמץ של מושג ממה התלהבו בסרט.
בקושי יש עלילה.
צילומים לא מרהיבים.
אין פסקול מרשים.
שחור לבן מעצבן.
אם אתם רוצים לבחון את כח הרצון שלכם, כח הסבל ויכולת הריכוז - לכו על זה.
לכל השאר, המלצה חמה שלי - לוותר.

1/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22416 

White Boy Rick

נער לבן בשנות השמונים מתעסק בסמים בשכונה עם חבר'ה שחורים, נהפך למודיע של ה FBI כדי להגן על אביו
בוא בזמן הוא נהפך להיות מבריח סמים בינלאומי. מבוסס על סיפור אמיתי.

דרמת פשע בכיכובו של Matthew McConaughey. סרט פשע מבוסס על סיפור אמיתי היה אמור להיות סרט מרתק, חבל שנכתב בצורה חובבנית. הסרט לא מתמקד בחיי הפשע בדטרויט ודי מפספס את הנקודה המעניינת של דרך עלייתו של הנער לסוחר סמים -אלא נותן לדמיון להוסיף פרטים כי הם חסרים בתסריט. מערכת היחסים של הנער עם אביו זוכה ליתר תשומת לב דבר שאינו תורם לזרימת העלילה. סיפור טוב שוב נופל על תסריט לקוי ובימוי לא מהוקצע שגורם לסרט להיות חסר עומק ושטחי.
מת'יו מקונוהיי אחד משחקני האופי הגדולים שיש כיום, מרגיש לאחרונה שהוא איבד מהקסם שלו. ( מקווה זמנית)
הרגשת פספוס גדולה מלווה אותי לאחר הסרט.

6.4/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #22417 

Tell No One

לאחרונה אני קורא את הספרים של סופר מתח מאוד טוב לטעמי בשם "הרלן קובן" ודי הופתעתי שאף אחד מארבעת הספרים שקראתי לא עובד לסרט

הספר האחרון שסיימתי לפני כשבוע היה Tell No One (בעברית "אל תגלה") והעטיפה האחורית של הספר גילתה לי שיצא סרט צרפתי על פי הספר

אז סיימתי את קריאת הספר וצפיתי בסרט

הספר יותר טוב!

הסרט לעומת זאת כלל לא רע

רופא ילדים שאישתו נרצחה לפני 8 שנים מתחיל לקבל מיילים מסתוריים שגורמים לו לנסות להבין שוב איך ומדוע אישתו נרצחה וגורמים לו להיות פתאום חשוד בין השאר ברצח אישתו

העלילה מלאה הפתעות ותהפוכות ואינה נאמנה לספר ב 100%, אבל עדיין מכסה את רעיון הספר ומכילה כמעט את כל האלמנטים שיש בספר

המשחק טוב העלילה כאמור קולחת וזורמת מותחת ומסקרנת

הסוף ממש מפתיע...... גם למי שקרא את הספר

מאוד נהנתי ממליץ בחום לכל אלה שרוצים לראות סרט מתח ללא חורים בעלילה (אני לא מצאתי אבל אני בטוח שמישהו ימצא)
8/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22418 

Leatherface

סיפור מקדים על משפחת סוייר הידועים בתור "המנסרים מטקסס" שמתמקדת בילד הצעיר שמצליח לברוח מבית משוגעים
בו היה מאושפז בכפיה, ובעקבותיו דולקים רשויות החוק והשריף תאב הנקמה שבתו נשחטה באכזריות על ידי המשפחה.

סרט אימה נוסף במעללי משפחת סוייר שכמעט דילגתי עליו, כי הוא היה נראה לי מיותר. במיוחד שלא עושים היום
סרטי אימה טובים, אז סתם לראות עוד סרט אימה בינוני. להפתעתי הסרט מספק את מנת האדרנלין השבועית לה זקוקים חובבי האימה. עשוי מצוין, מותח, קטעי אלימות מטורפים, עלילה טובה מצולמת היטב, דמויות מעניינות. חבל שדווקא הדמות הראשית שעליה מבוסס הסרט "פני עור", לא מספיק בולטת. סרט רווי דם ואלימות ואיברים כרותים או נאכלים בכיף על ידי חזירים גדולים נוטפי ריר. סרט סלאשר חולני, מיועד לחובבי הז'אנר בלבד.

6.7/10
נערך לאחרונה על ידי Kondo10 ב 04/05/2019 0:09, נערך פעם 1 בסך הכל.

Kondo10
סמל אישי של משתמש

נושא שלא נקרא #22419 

Under the Silver Lake

בחור מובטל ללא מטרה בחיים אוהב להציץ על בנות מעורטלות מחלון ביתו, הופך לבלש חובב
לאחר ששכנתו היפה נעלמת בלי להותיר שום רמז היכן היא. בדרך הוא חושף קנוניה שבה מעורבים אנשים
בעלי הון מסתוריים.

מותחן קומי בכיכובו של Andrew Garfield. סרט הזוי ברמות בלתי ניתנות להבנה. מעט קומי,חלקו מפחיד, הרוב מיותר.
עלילת נואר מורכבת ולא ברורה לאורך כל הסרט. בכל סצנה שבה מתגלים עוד פרטים, הם מתגלים כחסרי חשיבות בהמשך. בחור מובטל שמציץ מחלון ביתו אולי מזכיר משהו (החלון האחורי) אבל זה לא קרוב לסרט של הגאון ההוא.
ככל שהעלילה מתקדמת, עצם הצפייה בסרט מוטלת בספק. הלוקיישן של הסרט מצולם היטב בליווי שירים מצוינים
לאורך כל הסרט. אך לכל זה אין ערך אם כתיבת התסריט מנסה להיות חדשנית יתר על המידה בלי לקחת בחשבון שיש צופים שאמורים לעכל/להבין את כל הפרטים האלה. גם שימוש מוגזם בגופן של בחורות חטובות, לא משרת את הסרט.

הסרט היה חייב לעבור עריכה מחדש על שולחן הניתוחים - כדי לגנוז את כל מה שמיותר,ויש הרבה.
ולתת לבמאי אחר לביים את הסרט במקום דייוויד רוברט מיטשל חסר הניסיון. סרט עם כוונות טובות וביצוע רחוק ממושלם.
ה "תעלומה בסילבר לייק" היא מי אישר את הסרט הנ"ל להקרנה. אכזבת גדולה.

5.7/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #22420 

The sisters brothers

השם של הסרט מגניב ביותר.... אבל זה הדבר היחידי המדליק בסרט הזה

הוא מתחיל טוב עם קרב אקדחים באמצע הלילה

ואז אנו מקבלים תערובת של (לא לפי סדר ההופעה):
פורמולה
חיפוש זהב
קומודור
צעיף אדום ומסתורי
עכביש גדול ומפחיד
סוס מתאבד
דוב מתאבד
ניסור קשה
וכל זה מרופד בדיבורים על גבי דיבורים משעממים ולא מעניינים

סופו של הסרט הציב בפני דילמה מאוד קשה

צפינו בסרט 5 אנשים ובסופו 4 אנשים ישנו שנת ישרים..... הדילמה היתה האם להעיר אותם או לכסות אותם

תכלס סרט משעמם שלא ראוי להקרא מערבון ואולי אף לא ראוי להקרא סרט

3/10

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #22421 

serenity

חברה לשעבר של בעל ספינת דייג שגם משיט תיירים, מבקרת אותו שנים אחרי שנפרדו, ויש לה בקשה אחת: שיקח את בעלה המיליונר הסאדיסט לשיט ויפטר ממנו בלב ים תמורת כסף רב.

לפי הטריילר הסרט נראה כמו מה שהולך להיות מותחן אפל ומפותל עם שחקנים טובים, מה יכול להיות לא טוב? אבל מה שחשבתי שהסרט יהיה זה לא בדיוק מה שהיה, ופה הבעיה, אני לא יכול לחשוף יותר מדי, רצו לעשות משהו קצת שונה אבל לדעתי הדרך לא היתה מוצלחת. מנקודה מסוימת באמצע הסרט זה רק נהיה חסר היגיון יותר ומבולגן ואז על גבול המגוחך.

אם שואלים אותי, פספוס גדול. לדעתי אין מה לבזבז את זמן, אבל מי שסקרן מוזמן, אולי טעמכם שונה.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #22422 

Green Book
שומר במועדון נשכר להסיע פסנתרן שחור להופעות ברחבי דרום אמריקה בשנות ה- 60'.

הסרט תופס בצורה יפה את החברות בין 2 הדמויות השונות כל כך, כאשר ברקע הגזענות כלפי השחורים בשיאה. סרט שנעשה בצורה אמינה, ללא סצנות רגשיות מיותרות ולמרות זאת הוא מצליח לגעת.
8.9/10

שח_מט
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 601 פעמים
קיבל תודות: 114 פעמים

נושא שלא נקרא #22423 

Isn't it romantic
נטפליקס.
"הכריחו אותי" לראות. צ'יק פליק טיפשי מאוד.
בחורה לא ממש אטרקטיבית מקבלת מכה בראש ומתעוררת למציאות של קומדיות רומנטיות אותן היא מתעבת.
5/10.

שח_מט
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 601 פעמים
קיבל תודות: 114 פעמים

נושא שלא נקרא #22424 

ziv_r כתב:Searching
אב מנסה לגלות להיכן נעלמה ביתו בת ה- 16 ועושה זאת דרך מעקב אחר הרשתות החברתיות של ביתו.

כל הסרט מתרחש מעל מדיה דיגיטלית, כלומר מסכי מחשב שונים בהם אנחנו רואים כיצד האב מתחקה אחר ביתו, שיחות FaceTime, מצלמות אבטחה וכדומה. חשבתי שזה יהיה די משעמם ומתיש לאחר כמה דקות, אבל יוצרי הסרט עשו את זה טוב והסרט סוחף ומתפתח בצורה טובה עם הזמן.
7.5/10
...
·ראיתי אתמול בעקבות ההמלצה הנ"ל של זיו ואהבתי.
טיפה צפוי בסוף אבל מרשים וקצת עוכר שלווה מבחינת מה אנחנו יודעים על הילדים שלנו ופעילותם בסושיאל מדיה.
8/10.
נערך לאחרונה על ידי שח_מט ב 04/03/2019 9:24, נערך פעם 1 בסך הכל.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #22425 

King of thieves
שוד יהלומים מבוצע על ידי זקנים אבל השוד מסתיים והתככים בינהם רק מתחילים.
7/10

The girl in the spiders web
ההאקרית עם קעקוע הדרקון ממשיכה להשתמש בכישורים שלה להגן על הצדק ולנקום בקבוצת רשעים בשם העכבישים.
8.5/10

A Star is born
כוכב רוק שתיין מזהה זמרת והופך אותה לכוכבת בעוד שהוא מתפרק. מוצלח מאוד.
9/10

The green book
נגן מוכשר לוקח איטלקי גס כנהג במסע הופעות שלו בדרום הגזעני בארהב. מרגש ומעולה.
9.5/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”