מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 1500 מתוך 1512
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1499  |  1500  |  1501  | ... |  1510  |  1511  |  1512  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 166
מספר הודעות: 4310

#22486  נשלח: ה' 25/04/2019 8:22

Triple Frontier 2018
הטריילר מספר את סיפור המסגרת בצורה מעולה: חמישה חברים יוצאים למשימת סיור מסוכנת מחוץ לגבולות המדינה, כזו שעלולה לשנות את חייהם לטובה או לרעה - תלוי איך תסתיים.
בן אפלק משחק כאן טוב מאוד והסרט עצמו נוגע מספר פעמים באנשי צבא אמריקאים שסיימו את שירותם ומה הם עוברים, לטוב ולרע.
דילמות מוסריות שעוברות טוב מאוד על המסך ושעתיים שעוברות מהר מאוד על המסך.
מומלץ
7/10

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 02, 2018

הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 106

#22487  נשלח: ה' 25/04/2019 10:46
סוס מלחמה-

יפה ונוגע אם כי לא קל
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3849
מספר הודעות: 37435

#22488  נשלח: ו' 26/04/2019 9:26

Escape Room
6 זרים מגיעים לחדר בריחה ובמהרה מבינים כי חייהם עומדים על הפרק.

עשו כבר אינספור סרטים על אנשים לכודים בחדר, כמו Exam, Fermat's Room, Saw ועוד יותר מידי: https://www.imdb.com/list/ls022702128/
מה הסרט הזה מחדש? כלום. אין פה Gore מיותר, רק קצת מתח וסוף צפוי בדמות אדם בכיר שבוחן את האנשים להנאתו.
סרט שאפשר להבין כיצד הוא יסתיים מבלי לראות אותו.
6.3/10
Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 260
מספר הודעות: 1368

#22489  נשלח: ו' 26/04/2019 10:07

The Eagle Huntress

בת לשושלת של ציידים בעזרת עיטים לא משלימה עם העובדה שנשים אינן יכולות להיות ציידות
אלא רק עקרות בית. בעידודו של אביה היא מתאמנת אימונים קשים להיות ציידת העיטים הראשונה בהיסטוריה.

סרט דוקומנטרי על חיי ציידים במונגוליה. צילומי הסרט מדהימים אשר צולמו באזורי הרי האלטאי במונגוליה.
סיפורה של ילדה בת 13 נחושה להיות ציידת למורת רוחם של הגברים שלא רואים בעין יפה אישה ציידת.
הסרט מצליח להעביר בחן מסורת העוברת במשפחה מדור לדור באופן משכנע אך איטי.
סיפור מקסים על ילדה אמיצה והקשר החם שלה עם אביה התומך מעורר השראה, אנושי, ומחמם לב.

6.9/10
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 5499

#22490  נשלח: ו' 26/04/2019 18:00

Dogville

סרט הזוי!

באתרי הסרטים מתארים את העלילה כך
גרייס, היא עריקה יפיפיה אשר מגיעה לעיירה המבודדת של דוגביל, בעת מנוסה מחבורת גנגסטרים אכזריים. בעידודו של טום (פול באטני), אשר מינה את עצמו כנציגה של העיר, מסכימה הקהילה הקטנה להחביא את גרייס בקרבם בתמורה לכך שגרייס תעבוד עבורם לאט לאט דורשים תושבי דוגביל מגרייס עסקה טובה יותר מהקודמת עבור הסיכון שהם לוקחים בהחביאם אותה. מה שהם אינם יודעים זה שלגרייס יש סוד אפל, סוד אשר יגרום לתושבי דוגביל להצטער שבכלל הם התעסקו איתה...

אולי זו העלילה בפשטות ללא כל ניסיון להבין את מהות והרעיון שהסרט מנסה להעביר

לדעתי זה סרט פילוסופי נוקב וכואב על טבע האדם.

האם אנשים טובים לכאורה ימשיכו להיות טובים גם כאשר הם פוגשים אדם חלש שנתון לחסדיהם.

האם טבע האדם הוא טוב מיסודו או שהיכולת של האדם לשלוט על האחר יביא אותו למצבי קיצון?

האם אדם שחרט על דגלו להיות רחום וחנון ארך אפיים ורב חסד ימשיך להיות כזה גם כאשר מתעללים בו?

עד איזה קיצונויות אנשים יכולים להגיע כשהם ללא גבולות

לטעמי עלילה הסרט היא על אישה יפייפיה בשם גרייס (ניקול קידמן) שנמלטה מסיטואציה של בריחה מגנגסטרים אכזריים, נקלעת לסיטואציה שבה היא חסרת אונים מול עיירה קטנטנה, נורמטיבית ומבודדת הנענת לבקשותיה של גרייס ולוקחת אותה תחת חסותה
ככול שהזמן עובר אנשי העיירה מבינים שפרט לעובדה שגרייס חסרת אונים לחלוטין, היא גם טובה וסלחנית ותמיד מושיטה את הלחי השנייה, הדבר גורם לאנשים להתחיל להתעלל באותה אישה יפייפיה ושברירית מאוד בכל הצורות האפשריות,
האם האהבה תדע להתגבר על התאווה? האם יוותר לגרייס העוצמות למחול לעיירה על ההתעללות שהיא עברה? האם יכולת הסליחה הינה אין סופית? האם גרייס תצליח למחול ?

מבחינה פילוסופית הסרט באמת מביא את הסיטואציות לקיצונויות לעיתים בלתי נסבלות ומורח את הסיטואציה עד לסרט של שלוש שעות,

הסרט מתקדם לאט לאט ומעביר את המסרים השונים באריכות בלי טיפת רחמים על הצופה..... היו שלבים שאמרתי יופי הבנתי את הרעיון וכפתור ה FF עבד שעות נוספות
הסרט מצולם בלוקיישן אחד כאשר הקירות של הבתים שקופות לצופה (אין קירות אלא רק סימנים על הרצפה) אבל לשחקנים הקירות קיימים ועושים את עבודת ההסתרה, תכלס זה יותר הצגת תיאטרון מאשר סרט עלילתי

ממש לא נהנתי מהסרט והציון שלי ל80% מהזמן שהסרט אורך כסרט הוא 4/10

לעומת זאת החלק האחרון בסרט שאורך כ 20% מאורכו, מציג את הההתמודדות הפילוסופית עם השאלות שעלו, חלק זה הוא מאוד חזק, מעניין ומותח, ומותיר את הצופה בהחלט עם מקום רב למחשבה

לקטע האחרון של הסרט הייתי נותן 8/10

בדעבד אני לא ממש שמח שצפיתי בסרט ולא ממליץ עליו

ויותר מזה מבקש סליחה על החפירה בפוסט הזה
(1) הבעות תודה: dons
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3574
מספר הודעות: 68600

#22491  נשלח: ו' 26/04/2019 21:45

Guava island
סרט של צ׳יילדיש גמבינו מעט הזוי בשירות של אמזון. מדליק מבחינת ההומור והמסר אבל ממש מוזר.
7/10

Vice
סיפורו המרתק של דיק צ׳ייני. מרתק.
9/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#22492  נשלח: שבת 27/04/2019 9:52

Glass
מותח פסיכולוגי שמהווה המשכון ל- Unbreakable משנת 2000 ו- Split משנת 2016. הפעם 3 הדמויות מגיעות לבית חולים פסיכיאטרי לאבחון.

צריך להיות אדם מיוחד בשביל לעשות טרילוגיה שנמתחת על פני 19 שנה ולא פלא ש- M. Night Shyamalan הוא הבמאי. הסרט עצמו? הרבה ברברת לא מעניינת ללא תובנות מיוחדות. מעין X-Men בצורה ריאלית יותר ועם פחות CGI. בשביל טרילוגיה שמתחו אותה כל כך הרבה זמן, הייתי מצפה להרבה יותר תחכום.
5.8/10
molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 5499

#22493  נשלח: שבת 27/04/2019 19:09

A River Runs Through It

סרט בבימויו שם רוברט רדפורד, המספר סיפור חיים של משפחה במונטנה

האב, כומר בקהילה ודייג חובב (הרבה יותר מחובב) של דייג נהרות (באנגלית זה fly fishing) זהו דייג המבוסס על פתיון הדומה לזבוב והאמנות בסוג דיג זה הוא בסגנון ומיומנות ההטלה של חוט הדיג

לכומר שני בנים שונים לחלוטין באופי אחד מהשני, הבן הבוגר אחראי, רציני ומיושב בדעת, לעומת זאת והבן הצעיר שמשוחק על ידי בראד פיט הצעיר מאוד הוא שובב, לא אחראי, חובב הרפתקאות והימורים

הסרט מספר את סיפור המשפחה מילדות עד לבגרות של הילדים

לסרט אין עלילה דרמתית אבל הסיפור הותיר אותי מרותק למסך, ללא רגע של שעמום. המשחק טוב מאוד והדמויות מאוד אמינות ומשדרות את האופי שלהם לאורך ולרוחב הסרט

הצילומים מגישים לנו את נופי מונטנה והנהרות הזורמים בצורה מאוד מוחשית ויפה, במהלכם הצופים נפגשים עם fly fishing

סה"כ סרט טוב שמעביר את זמן בנעימים ומותיר טעם טוב בסוף

7.5/10
(1) הבעות תודה: dons
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#22494  נשלח: א' 28/04/2019 7:56

The Ruthless
מסע בין 30 שנה שעוקב אחר עלייתו של Santo Russo מצעיר בעל שאיפות לגנגסטר במילאנו, מחיי המשפחה השלווים מידי לטעמו ועד חיי הפשע.

סרט פשע שהיה יכול להיות מצויין והוא בונה סיפור טוב לאורכו, עם ההתדרדות בחיי המשפחה והשאיפה להיות גדול יותר ועשיר יותר בשנות ה- 70-80 במילאנו, אבל לקראת שיא הסרט, הסרט פשוט נחתך בצורה בלתי הגיונית כאילו היוצרים גילו שהאורך כבר מתקרב לשעתיים וחייבים לסיים אותו.
6.3/10
TANDBERG (אביעד כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 06, 2009

הבעות תודה: 166
מספר הודעות: 4310

#22495  נשלח: א' 28/04/2019 10:46

Avenger: Endgame 2019
ללא ספויילרים:
לראות בקולנוע, מומלץ מאוד לראות את הסרטים בסדרה - זה פשוט מוסיף לחוויה ברמות שקשה לי לתאר.
שלוש שעות טסו בלי ששמתי לב.
9/10

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 359
מספר הודעות: 5125

#22496  נשלח: א' 28/04/2019 10:58

ziv_r כתב:
Escape Room
6 זרים מגיעים לחדר בריחה ובמהרה מבינים כי חייהם עומדים על הפרק.

עשו כבר אינספור סרטים על אנשים לכודים בחדר, כמו Exam, Fermat's Room, Saw ועוד יותר מידי: https://www.imdb.com/list/ls022702128/
מה הסרט הזה מחדש? כלום. אין פה Gore מיותר
סרט שאפשר להבין כיצד הוא יסתיים מבלי לראות אותו.
6.3/10

לדעתי רשמת ספוילר בהודעה המקורית, והורדתי את זה בציטוט. הייתי מציע שתערוך את זה.

לגבי הסרט, אני יכול לומר שנהנתי רוב הזמן. לפחות הדמויות לא היו מטומטמות לשמחתי. ניכר שהוא שאב השראה מהסרטים שרשמת, וגם מ Cube שלדעתי מתעלה על כולם.

ממה שהבנתי מתוכנן סרט המשך.

חובבי "חדרי בריחה" בטח יקנאו ברמה של חלק מהחדרים שתוכננו שם

סך הכל מבדר.

Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2486
מספר הודעות: 41972

#22497  נשלח: א' 28/04/2019 22:33

Avengers: Endgame

הנוקמים ששרדו את מחיקת חצי מהחיים ביקום מחפשים דרך להפוך את היוצרות ולהחזיר את כולם בחזרה.

מהרגע שהחלטתי לכתוב את דעתי על הסרט, עלתה בראשי השאלה "איך כותבים ביקורת לסרט כזה בלי לעשות ספוילרים?". אז הנה הניסיון שלי להעביר מה שראיתי בלי להרוס כלום לאף אחד.

בתור התחלה, לדעתי האישי זהו הסרט הטוב ביותר בטרילוגיית סירטי הנוקמים, ואף הסרט הטוב ביותר מכל הסרטים שיצאו מבית אולפני מארוול, ואולי אפילו סרט גיבורי העל הטוב ביותר שנעשה עד היום. אם חששתי שעומס הדמויות יגרום להרבה מריחה, חוסר התמקדות בעיקר ובעיקר הרבה בלבול, בפועל קיבלנו סרט עשוי בצורה מעוררת הערצה, עם קטעי דרמה חזקים, קטעי אקשן מרהיבים, שילוב מופלא של מדע, מד"ב ופנטזיה, וכמיטב המסורת של סירטי מארוול - פאנץ ליינים מצחיקים בשפע.

הסרט עמוס בסצנות אפיות ומלא בטוויסטים כאלו שאפילו לי כגיק חובב היקום הזה ואחד שיושב וקורא תיאוריות של מה יקרה ומי יעשה מה - לא ציפיתי להם (כן, היו כמה דברים די צפויים שנבעו מהיגיון בריא, אבל לא מעט הפתעות). הסרט גם עמוס בכמות בלתי נתפסת של שחקנים מוכשרים להפליא שעושים עבודה מופלאה בהבאת דמויות מרתקות למסך (לא הפתעה למי שצפה בסרטים הקומדים של מארוול, רק שהפעם כולם פה על מסך אחד).

המחמאה הכי גדולה שאני יכול לתת לסרט היא שלמרות שהסרט אורך כ 3 שעות - לא הרגשנו איך הזמן טס. בנוסף למרות שבנו לקראת הסרט הזה 11 שנה ו 22 סרטים, ולמרות שהיה לסרט הרבה מה להוכיח ואיך אומרים - כגודל הציפייה.. פה פשוט לא הייתה אכזה כלל ועיקר, אלא להיפך, התמוגגות והנאה צרופה.

אז כן, הסרט בטח לא מושלם, וכן - אפילו לי היו 1-2 דברים שהציקו לי, אבל באפוס הענקי הזה שנקרא Avengers: Endgame הדברים הללו הן פשוט התקטננויות.

לגיקים שבננו שעוקבים אחרי העולם הקולנועי הזה כבר 11 שנה וכ 22 סרטים - תזכו לראות את הקמאו האחרון בהחלט של סטן לי, יהי זיכרו ברוך. בנוסף הבמאי של הסרט מגיח לקמאו קצר (ג'ו רוסו).

תעשו לעצמכם טובה - לכו לראות את הסרט בקולנוע ואל תמתינו ליציאת הסרט בבלוריי, ובחרו קולנוע איכותי ומפנק (אנחנו צפינו ב VIP ביס פלאנט חיפה).

9/10

ד"א - למי שרגיל לשבת עד סוף הכתוביות לסצנה שאחריהם/באמצעתם כנראה יתאכזב, פשוט אין סצנה כזו (למעט הלוגו של מארוול בסוף עם סאונד מסויים שלא אומר מהו על מנת לא להרוס למי שבכ"ז ירצה לחכות עד לסוף).

ד"א 2 - מאוד מומלץ לצפות שוב בנוקמים 2 אם לא ראיתם אותו לאחרונה והוא לא טרי בראשכם, יש לא מעט רגעים בסרט שעושים קליק לסרט הקודם ושקל לפספס אם לא זוכרים אותו.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#22498  נשלח: ב' 29/04/2019 8:14

Arctic
סרט השרדות על אדם שמנסה לשרוד בקוטב הצפוני לאחר שהמטוס שלו התרסק. הוא כבר פיתח שיגרה של תפיסת דגים למאכל וסריקת האיזור עד להגעת המחלצים, אבל הכל משתמש כאשר למקום מגיעה עוד אישה במצב גופני גרוע, דבר שמחייב אותו לצאת לחפש עזרה.

סרט טוב על אדם נגד הטבע והרצון החזק מכל לשרוד בכל התנאים. הסרט כמעט ללא מלל וגם האינטרקציה הקטנה שיש בין 2 הדמויות, מסתכמת במבטים קצרים עם הרבה משמעות. סרט שגם יודע טוב מאוד באיזה שנייה בדיוק להסתיים - והלוואי שהיו יותר כאלו.
מומלץ.
7.9/10
dons
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 26, 2016
הבעות תודה: 87
מספר הודעות: 295

#22499  נשלח: ד' 01/05/2019 12:31
The Shape of Water

סרט משנת 2017 זוכה פרסים

אלייזה היא מנקה שקופה ואילמת במרכז מחקר בארצות הברית שנות ה 60,
לשם מגיע יצור מוזר שהיא מצליחה לפתח איתו מערכת יחסים מיוחדת במינה.
זה בגדול עלילת הסרט, לא הרחבתי מאימת הספויילר, סרט פנטסיה רומנטית,
שאמור לגעת בלב, השאלה של מי. אחי ורעיתו צפו בסרט ומאד התרגשו, אני
קצת פחות. מה שכן סרט עשוי טוב ודיי מהנה. לי הוא הזכיר טיפה את שושנת
קהיר הסגולה של וודי אלן רק שהאחרון היה הרבה יותר מרגש בעיני.
פס הקול בסרט הנ''ל מקסים אגב.
7.3/10
https://www.imdb.com/title/tt5580390/

Kondo10
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 15, 2018
הבעות תודה: 260
מספר הודעות: 1368

#22500  נשלח: ד' 01/05/2019 20:13

The House That Jack Built

הסרט עוקב אחר קורותיו של ג'ק (Matt Dillon) רוצח סדרתי נבון ומלומד לאורך 12 שנים.

דרמת מתח של הבמאי חובב השערוריות לארס פון טרייר גרם לי לחלחלה. סרט קשה לצפייה שגרר אחריו
ביקורות קטלניות ונטישה המונית באמצע הסרט של מבקרי קולנוע בקאן, ובצדק. הרוצח אולי אינטליגנט, אך מסע הרציחות שלו חסרות כל היגיון ומוגזמות. הוא עושה את כל הטעויות האפשריות ומשום מה חומק כל פעם. סרט רווי אלימות ואכזריות
בלתי נתפסת. עלילה לא קוהרנטית נמרחת על פני שעתיים וחצי של חוסר אונים. הייתה נקודה שגם אני כמעט נשברתי, אך נתתי לסרט לזרום, למרות שכבר ידעתי שהסרט לא יצליח להתרומם מהאפלה בה הוא שרוי. פסקול חוזר על עצמו לאורך כל הסרט בשילוב סרטונים שמנסים להיות "אמנותיים" לא הוסיפו כלום לקווי העלילה. סרט יומרני ואלים באופן מוגזם
אחת מחוויות הקולנוע הכי לא נעימות שראיתי לאחרונה. מזעזע.

4.4/10
(1) הבעות תודה: molvy
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  1499  |  1500  |  1501  | ... |  1510  |  1511  |  1512  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה