מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #22501 

Instant Family
זוג הופכים להורים אומנים ולוקחים תחת חסותם 3 אחים שנדדו בין הרבה משפחות.

קומדיה משפחתית בכיכובו של Mark Wahlberg. זהו למעשה סרט פרופגנדה לאימוץ וקידום משפחות אומנות (לא שיש משהו רע בזה), אבל מטבעו של סרט כזה, הוא ורוד מידי ומתקתק עד כדי בחילה.
5/10

Kondo10
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
אחראי תחום סרטים וטלויזיה
נתן תודות: 767 פעמים
קיבל תודות: 1511 פעמים

נושא שלא נקרא #22502 

Silence

צמד מיסיונרים נוצריים יוצאים למסע ליפן בחיפוש אחר המנטור שלהם שנעלם. במסע זה הם חווים השפלות ואלימות קשה
בתקופה בה הדת הוצאה מחוץ לחוק.

דרמה היסטורית ארוכה ואיטית של מרטין סקורסזה, אך עשויה מעולה. משחק מצוין של הצמד
Andrew Garfield ו Adam Driver. עיצוב התלבושות והצילומים נפלאים, בימוי כמובן נעשה בידי גאון קולנועי.
סרט מטלטל וארוך, אך יחד עם זה העלילה מרתקת אותך לסיפור. כמה סצנות נוגעות ומרגשות לצד קטעים אלימים קשים.

מי שמצפה לליאם ניסן, יתאכזב, כי הופעתו מסתכמת בדקות בודדות.

שוטים מצולמים היטב, משחק מצוין, תסריט כתוב היטב, ארוך ואיטי מידי לפעם אחת (סיימתי אותו לאחרונה) בימוי למופת.
סרט יוצא דופן באיכותו על אמונה ואהבת אדם באשר הוא, אך לא יתאים לכל אחד.

7.0/10
נערך לאחרונה על ידי Kondo10 ב 30/03/2019 13:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

Joss
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: יוסי
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

Theranos - THE INVENTOR Out For Blood In Silicon Valley 2019

נושא שלא נקרא #22503 

ניתן לצפות כאן -

סיפורה של חברת ת'ראנוס, חברת מד-טק בהיקף של מיליארדי דולרים, המייסדת אליזבת הולמס, המיליארדרית הצעירה ביותר וההונאה הענקית שהביאה לקריסת החברה.

משמעות חדשה ל - FAKE IT TILL YOU MAKE IT

עשוי נהדר וכולל הרבה תובנות במיוחד למי מאיתנו שמעורב בעולם הסטארטפים

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #22504 

The Mule
על פי מצבו הגופני, השינוי בקולו וגילו המתקדם, 88, נראה כמו סרטו האחרון של קלינט איסטווד.

אדם קשיש אמריקאי לבן, שמעולם לא השקיע זמן איכות במשפחתו, מתפתה לעשיית כסף קל כמוביל סמים.
ברקע הסיפור נמצאת משפחתו: הנכדה שמתחתנת וממש מתחננת לדמות סבא, הבת שמזמן הבינה שכדאי לנתק עימו מגע והגרושה שמזמן איבדה צורה ומוציאה לו את הנשמה בפרצופים ומשפטים ארסיים.

עד לפשיטת הרגל בעקבות המעבר למסחר מקוון באינטרנט, העביר הכוכב את הזמן בהשבחת זני פרחים ומכירתם בירידים מקומיים.
הסרט מתמקד בפערי התפיסות של הדור הזקן, האידיאולוגי עם עקרונות וקבלת אחריות על מעשיו, מול דור ה- Y שכל שמעניין אותו הוא כסף וסמים (זהות?), שלשם השגתם יהיה מוכן להרוג גם את הבוס.

הסרט בוחר להעביר בין השאר את המסרים הנוקבים הבאים:
- הגזענות מובילה את המשטרה לבחור בחשודים בשל מוצאם וצבע עורם, מה שנגמר לעיתים בירי בחפים מפשע.
- כיום כבר לא ניתן להתבטא בחופשיות מול קבוצות מיעוט: מילים כמו NEGRO ו- LESBIAN שינו שמם לאפרו-אמריקאי ו- DYKE.
- תם עידן הושטת היד לעזרה הדדית. אם נתקעת בצד הכביש עם פנצ'ר, הסיכוי שיעזרו לך מינימלי.
- עידן הסלולרי הביא עימו דור חסר יכולות טכניות כמו החלפת גלגל רזרבי, שמצפה לקבל הכל מיוטיוב.
- הגיע הזמן שאנשים יקחו אחריות על מעשיהם, ולא יתחבאו מאחורי טיעונים משפטיים פתלתלים.

בראותו את הקלות שבה נופלים עליו עשרות אלפי דולרים ביום, מחליט קלינט להשקיע בתיקון עולם: לממן לימודי הנכדה, שיפוץ המועדון המיתולוגי בכפר, ומימון בלתי מרוסן בנערות ליווי יפייפיות ומנומסות למראה הקשיש החביב שרק מחפש מקום רך לשים את הראש.

עריכה לבקשת הקהל:

עם פתיחת המשפט הפלילי, יוצא הקשיש במסע טלויזיוני חוצה יבשת, בו הוא מטיל את האחריות על כולם חוץ ממנו: השמאל, המשטרה, הפרקליטות, היועץ המשפטי, הרמטכ"ל, היועץ לביטחון לאומי, you name it.

אז זהו - שלא.

סוף מופרך? ללא ספק!
מוצרים חדשים בהזדמנות!
https://cutt.ly/xl459TY

superbizho
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 45 פעמים

נושא שלא נקרא #22505 

overlord
מומלץ מאוד - עלילה דיי מעניינת ופס קול מעולה לסראונד
NAS: Custom made 15TB WD RED
TV: Samsung mu9000 65
Sound 5.1.2: Denon x1400H + SVS ULTRA

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #22506 

US

הסרט השני של היוצר ג'ורדן פיל, אחרי get out המוצלח.

בני משפחה מגיעים לחופשה בבית קיץ, וזמן קצר לאחר מכן כפילים שלהם תוקפים אותם.
זה כל מה שאפשר לספר כדי לא לעשות ספוילרים.

"רכבת הרים" של סרט אימה עשוי היטב וקריפי ביותר, כל הזמן גורם לך לנחש מה באמת קורה. השחקנית הראשית לופיטה ניונגו מעולה.

אני יכול לומר שהתחברתי קצת יותר לפתרון של get out מאשר בסרט הזה, אבל זה לא גורע בכלל מההערכה שלי אליו.

מומלץ.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #22507 

Loving Leah

זהירות Chick Flick מהסוג הסכריני והדביק ביותר. סרט של "הולמרק" (Hallmark) שלדעתי אומר הכול על הצ'יקפליקיות של הסרט

ההנהלה דרשה ומה לא עושים למען שלום בית!

להפתעתי גיליתו שיש בסרט צד יהודי חזק ואיזשהו נסיון התעמתות עם היחסים בין הזרם האורטודוקסי לזרם הרפורמי בארצות הברית

רב אורטודוקסי, האח של רופא חילוני לחלוטין בוושינגטון, מת לפתע. הרופא נדרש לבצע מצוות "חליצה" כדי לשחרר את אשתו של האח המת מחובתה להנשא לאח החי.

שקללו את העלילה עם צ'יקפליקותו של הסרט ואתם יודעים בדיוק מה מתרחש בו

להפתעתי הסרט עבר לי בנעימים בין קינוחי האף וניגובי הדמעות של ההנהלה יצא לי לחייך מידי פעם ולהנות מהזרימה של הסרט

סה"כ לא סבלתי כלל
6.5/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #22508 

American Animals
דרמת פשע על 4 סטודנטים שרוקמים תוכנית לגנוב ספרים נדירים מספרית האוניברסיטה. ה- 4 שחסרים כל נסיון בתחום, עושים את כל הטעויות האפשרויות.

סרט חצי דוקומנטרי שקופץ מידי פעם להווה עם ראיונות קצרים על הדמויות האמיתיות אותן השחקנים מגוללים בסרט. הסרט חסר את גורם המתח שכל כך נחוץ בסרט כזה, מעבר לזה, הוא די שגרתי וכזה שתשכחו במהירות לאחר הצפייה. Ocean's Eleven לעניים.
6.2/10

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #22509 

Triple Frontier

סרט של נטפליקס שוב בכותרות . לאחר כמה אכזבות קשות החלטתי לתת להם עוד הזדמנות.
והפעם יש פה המון כוכבים : בינהם בן אפלק , אוסקר אייזיק וצ'רלי הונם (שהתאהבתי בו עוד בסדרה ילדי האנרכיה)

חמישה לוחמים לשעבר מחליטים לשדוד ברון סמים וכמובן שהעסק מסתבך
והקבוצה מוצאת את עצמה במסע הישרדות , פשוטו כמשמעו : בג'ונגל , בהרים , באויר , ובים
תוך כדי הם יצטרכו להפיל החלטות שיעמידו את החברות שלהם במבחן .

יש כאן קצת מהכל : אקשן בקטנה , דרמה , מתח , אחווה בין חברים טובים
ורדיפה מוגזמת אחרי הכסף שבגללה נקלעו לכל המצב הזה .

אני ועוד חבר אהבנו , סוף סוף אפשר לפרגן לסרט של נטפליקס .

10\7.5

eyosha
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 105 פעמים
קיבל תודות: 102 פעמים

נושא שלא נקרא #22510 

netflix the highwaymen

שני Texas Rangers מזדקנים נקראים לשוב לתפקיד כדי לעצור את כנופיית barrow של בוני וקלייד שרוצחים כל מה שבדרכם
הסרט עשוי מצוין, אווירת מתח מתחילתו ועד סופו. משחק טוב של kevin costner ו woody harrelson שאני מאד אוהב
מסוג הסרטים שמזכירים לי את הסדרה הישנה Lonesome Dove 1989 , שני ריינג'רים מזדקנים שמראים שעדיין נשארה בהם רוח לחימה
הציון שלי 7.8
זה גבוה אצלי אני בד"כ לא מדרג הרבה סרטים מעל 8

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #22511 

Bumblebee

הסרט היחיד בריבוט שנעשה בשנים האחרונות לפרנצ'ייז הזה שהיה שווה צפייה.

באופן לא מפתיע הבמאי שיצר אורגיה של צבעים/תנועה ופיצוצים בסרטים הקודמים, מר מייקל ביי (מי יתן ואלי הקולנוע ימנעו ממנו להרוס לי עוד סרטים) לא חוזר לביים בסרט הזה, מה שנראה מסביר למה בניגוד לשאר הסרטים בפרנצ'ייז הזה הפעם אפילו נהנו הסרט (הסרט האחרון בפרנצ'ייז עצרנו באמצע).

פסקול מעולה שהחזיר אותי לילדות, תסריט סביר מינוס (בכ"ז מה כבר אפשר לעשות עם סידרת ילדים) ומספיק אקשן עשוי היטב (והפעם כששני רובוטים נלחמים על המסך ממש מבינים מה קורה!) בשביל לשמור על עיניין.

6.9/10

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #22512 

Triple Threat
זוג שכירי חרב שנבגדו, יוצאים לנקום.

יש 4 סיבות שבגללן אתם צריכים לראות את הסרט:
Tony Jaa - שמוכר מסדרת Ong Bak.
Iko Uwais - שמוכר מסדרת The Raid.
Scott Adkins - בנה את עצמו עם הדמות Boyka שהפכה לקאלט.
Michael Jai White - פרץ לחיינו עם Blood and Bone ומאז המשיך עם ליהוק לסרטים בהם צריך דמות אגרסיבית שגם יודעת לעשות קרבות.
כל השתתפות של דמות כזאת בנפרד כבר מצדיקה לראות את הסרט, אבל 4 כאלו בסרט אחד? זוהי התפוצצות של טסטוסטרון, אבל כמה עצוב לראות שגודל האכזבה כגודל הציפייה, יש אומנם כמה סצנות שיגרמו לכם לחזור אחורה ב- Playback כ- 10 שניות על מנת לראות שוב את ההתעופפות באויר, הסלטה עם הבעיטה או המרפק לראש, אבל לא היו יותר מידי סצנות כאלו. עכשיו אל תבינו אותי לא נכון, אתם תשבעו מכמות ה- Silat vs Muay Thai vs vs Kung Fu ולכל דמות יש די והותר זמן מסך להראות את היכולות שלו, כולל קרבות של 2 מול אחד, אבל ציפיתי ליותר, אולי זה רק אני. יש מעט הרגשה של פוטנציאל שלא מומש, במיוחד לאור ה- Record של הדמויות המובילות.
7.6/10

dons
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1034 פעמים
קיבל תודות: 241 פעמים

גראן טורינו-Gran Torino

נושא שלא נקרא #22513 

סרט אמריקאי משנת 2008 תודה לממליצים כאן על ההמלצה.

קלינט איסטווד בסרטו הלפני אחרון שהפיק וביים את הסרט.

וולט קובלסקי הוא אלמן רגזן וגם גזען שחי לבד ומסוכסך עם בני משפחתו
וגם עם שכניו הויאטנמיים, מפתח קשר מופלא עם אחד מבני המשפחה אחרי
שתפס את הצעיר מנסה לגנוב את רכבו.

עלילה שמתפתחת ומתגלים דברים לאט לאט,בדיוק כמו שאני אוהב, קלינט
איסטווד משחק מצויין גם בגיל מבוגר, מרגש,מפתיע, שווה צפיה בהחלט.

https://www.imdb.com/title/tt1205489/

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #22514 

Upgrade
בעולם עתידני, אדם שעובר תאונת דרכים בה הוא מאבד את אישתו ונשאר משותק בגפיים, בוחר לקבל השתלה של רכיב נסיוני אשר מחזיר לו את יכולת השליטה ביחד עם עוד כל מיני יכולות מיוחדות. הוא יוצא למשימה לחפש את הגורמים למצבו ולמוות אשתו.

נשמע ונראה כמו B Movie, אבל הסיפור מסופר טוב, לא צפוי ויש גם מנות קצובות של הומור עם אלימות טובה.
7.5/10

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #22515 

The Brand New Testament

סרט שאמור להיות קומדיה

לפי הסרט אלוהים הוא איש קשה יום, רע ואפילו מעט סדיסטי. לפעמים הוא נהנה לגרום סבל לאנשים

הבת שלו מכריזה סוג של מרד ובורחת מהבית לא לפני שהיא משנה את הסיסמא במחשב של אבא ועושה עוד מעשה קונדס בקנה מידה אלוהי

ישבנו 7 חברה לראות קומדיה, לאחר חצי שעה 4 התיאשו והלכו הביתה. אני לא יכולתי לעזוב וללכת הביתה כי ההקרנה היתה אצלי בבית.... אז מצאתי לי ספה ונרדמתי עליה עד לסוף הסרט

השניים שנשארו לסוף ההקרנה הודו שזו היתה טעות

סה"כ מאוד נהנתי ...... ישנתי אזה שעה תמימה

אלה שנותרו אמרו שב IMDB הוא קיבל 7.1 והם מזדהים מאוד עם ה 1 שאחרי הנקודה

1/10

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”