מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 165 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  164  |  165  |  166  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 280
מספר הודעות: 4649

#2461  נשלח: א' 15/03/2009 22:39

Surveillance
mkv 720p
DTS

2 סוכני FBI מגיעים לעיירה נידחת כדי לחקור סדרת רציחות זוועתית. העלילה מתפתחת דרך החקירה והסיפורים של מספר עדים שמשתלבים זה בזה.
מכאן זה עניין של טעם. לסרט הזה יש את הקטע שלו לטוב ולרע, ובהחלט נהניתי ממנו.

ביל פולמן עושה עבודה טובה. פרנץ סטיוארט (החייזר מצומצם העיניים ב'מפגשים מהסוג האישי') מפתיע גם בתפקיד לא שגרתי עבורו.

7.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 421
מספר הודעות: 31625

#2462  נשלח: ב' 16/03/2009 12:56

Jason X
הסרט העשירי בסידרת יום שישי ה-13.
גייסון מוקפא ואחרי 450 שנה חללית מגיע לכדור הארץ השומם ומגלה את תא ההקפאה ומעלה את ג'ייסון לספינה.
בסרט מופיעות הבחורות מהקאסט של הסידרה אנדרומדה, הפעם הבלונדה היא האנדרואיד ולקסה דואינג היא מדענית.
יש שם כמה דיאלוגים ממש משעשעים: כמה נפגעים ב-Microsoft Conflict... ומישהו נדקר ע"י ג'ייסון אומר: דקירה אחת לא תהרוג אותי ואז נדקר שוב ואומר ok, That should do it

זה כמובן B-Movie וכך צריך להתייחס אליו.
7.5/10 לזאנר
מי שלא אוהב את הז'אנר שלא יראה בכלל...

TS של 1080i באיכות טובה למדי.
shraga007
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 06, 2005

הבעות תודה: 246
מספר הודעות: 6342

#2463  נשלח: ב' 16/03/2009 13:08
Hostel 2

אחרי שבשבת ראיתי את החלק הראשון נשארתי מתוח לקראת החלק השני, החלק השני ממשיך מהיכן שמסתיים החלק הראשון שמים את החותמת ועוברים לחלק השני.
הרעיון הוא כמעט זהה לחלק הראשון)(קצת מאכזב) הפעם אלה 3 בחורות שלומדות באיטליה וקובעות לנסוע לפארג לטיול. תוך כדי הן משנות את המסלול לכפר קטן בסלובקיה(חלק 1) שם הן התאכסנות בהוסטל מיסתורי ומשם אתן לכם לדמיין לבד את ההמשך.
מבחינת העלילה היא קצת מאכזבת כי אין ממש דברים בגו, מה גם שאלמנט ההפתעה אינו קיים לאחר שאנו כבר יודעים לאן זה הולך.
יחד עם זאת, הסרט הוא קליל, מעניין, עם בחורות יפות ומשעשע למדי. הוא יותר נועז בפן האימתי לעומת החלק הראשון(הסצנה בא אחד מה"לקוחות" אוכל חלקים מהקורבן ע"י שולחן ממש מצא חן בעיני)
אלוהים אני מקוה שאני לא הופך לחובב סרטי אימה.

7.8 מ-10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#2464  נשלח: ב' 16/03/2009 14:23

mulder כתב:
Surveillance
mkv 720p
DTS

2 סוכני FBI מגיעים לעיירה נידחת כדי לחקור סדרת רציחות זוועתית. העלילה מתפתחת דרך החקירה והסיפורים של מספר עדים שמשתלבים זה בזה.

ביל פולמן עושה עבודה טובה. פרנץ סטיוארט (החייזר מצומצם העיניים ב'מפגשים מהסוג האישי') מפתיע גם בתפקיד לא שגרתי עבורו.

7.5/10

גם אני אהבתי את הסרט הזה. דרך אגב, הבימאית היא קלי לינץ', הבת של דויד לינץ'.
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3697
מספר הודעות: 36689

#2465  נשלח: ב' 16/03/2009 23:56

Quantum of Solace
ג'מס בונד חוזר בהרפתקאה חדשה. הפעם עליו למנוע מכנופיית פשע לקחת שליטה על המים ממדינת עולם שלישי. על הדרך הוא גם נוקם במי שהרג את אהובתו בפרק הקודם בסדרה.

כמו תמיד בסרטי 007, מרדפים, מכוניות, נשים כחושות מידי והרבה Fun. אני אהבתי.
לא לוותר על גרסת ה Blu-ray עם פסקול ה DTS-HD Master Audio רווי האפקטים והתמונה הפנטסטית.
8.5/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 562
מספר הודעות: 14385

#2466  נשלח: ג' 17/03/2009 7:28

Quantum of Solace

זיו כבר העביר לכם את התורה בהודעה הקודמת. לי לא נותר אלא לחשוף שסוף סוף הבנתי את הקטע של סרטי גיימס בונד. הז'נר נולד בשנות ה 60, בדיוק כאשר העולם השתחרר סוף סוף מהצנע של אחרי מלחמת העולם השניה. סרטי ג'מס בונד נתנו לצופים בדיוק את מה שהם רצו: ביקור במקומות אקזוטיים, טיסות במטוסים בכל העולם (תתפלאו כמה מעט טסו בכלל ובין היבשות בפרט עד שנות השמונים), מכוניות יוקרה, נשים יפות וגם אנשים רעים שאפשר לשנוא בקלות (מתאים למי שנלחם ברעים אבסולוטיים כמו הנאצים).

בקיצור, שילוב של נשיונל ג'אוגרפיק, ערוץ החיים הטובים ואופרת סבון עם מרדפים ויריות. איך אפשר היה לפספס עם נוסחה כזו כשזו הוצגה לפני קהל שבדיוק עכשיו הגיע לשפע כלכלי המאפשר את תרבות הפנאי ושפריצות הדרך הטכנולוגיות של המלחמה סוף סוף איפשרו לחלום על כל הטריקים המשוגעים שהיא תאפשר.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3688

#2467  נשלח: ג' 17/03/2009 10:06

Catskinner כתב:
Quantum of Solace

זיו כבר העביר לכם את התורה בהודעה הקודמת. לי לא נותר אלא לחשוף שסוף סוף הבנתי את הקטע של סרטי גיימס בונד. הז'נר נולד בשנות ה 60, בדיוק כאשר העולם השתחרר סוף סוף מהצנע של אחרי מלחמת העולם השניה. סרטי ג'מס בונד נתנו לצופים בדיוק את מה שהם רצו: ביקור במקומות אקזוטיים, טיסות במטוסים בכל העולם (תתפלאו כמה מעט טסו בכלל ובין היבשות בפרט עד שנות השמונים), מכוניות יוקרה, נשים יפות וגם אנשים רעים שאפשר לשנוא בקלות (מתאים למי שנלחם ברעים אבסולוטיים כמו הנאצים).

בקיצור, שילוב של נשיונל ג'אוגרפיק, ערוץ החיים הטובים ואופרת סבון עם מרדפים ויריות. איך אפשר היה לפספס עם נוסחה כזו כשזו הוצגה לפני קהל שבדיוק עכשיו הגיע לשפע כלכלי המאפשר את תרבות הפנאי ושפריצות הדרך הטכנולוגיות של המלחמה סוף סוף איפשרו לחלום על כל הטריקים המשוגעים שהיא תאפשר.

... ממש תפור על ימי המשבר הנוכחי...

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2110
מספר הודעות: 35887

#2468  נשלח: ג' 17/03/2009 10:58

הבעייה שכיום 99 אחוז מהגדג'טים שפעם נראו עתידניים וכחלום רחוק - היום זמינים לרכישה לכל דורש שהפרוטה מצוייה בכיסו, ובנוסף העולם הפך קטן מאוד - רב האנשים כבר טסים למדינות רחוקות על בסיס די קבוע, ככה שכיום הנוסחה הזו לא לגמרי תופסת...

הקסם היחיד שנשאר בסידרה הוא השרמנטיות של הדמות (שאותה ד"א השחקן הנוכחי לטעמי לא מצליח להעביר כמו חלק מקודמיו, ע"ע שון קונרי האגדי), הבחורות היפות וההרפתקאה שעוברת על הגיבור.
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2476

#2469  נשלח: ג' 17/03/2009 11:12
דניאל קרייג

עם כל הכבוד לשון קונרי לפחות כשדניאל קרייג הולך מכות, אז זה מכות.
צפו בדניאל בסצנות המכות של קרייג בקזינו רויאל, ולאחר מכן צפו בשון קונרי מתקוטט עם הסיני בעל הכובע בסצנת הבנק בגולדפינגר.
במקרה ראיתי לאחרונה את הסצנה הזאת וחשבתי לעצמי שאני מעדיף לראות שני צבים עושים אהבה.
אז עם כל הכבוד לשחקני ג'יימס בונד הוותיקים (שון קונרי,רוג'ר מור,טימוטי דלטון ופירס ברוסנן, וסליחה מהשחקן האנונימי ששיחק ב"שירות עוד מלכותה" שאיני זוכר את שמו).
כמי שמכיר וראה את כל הסדרה, דניאל קרייג עושה את התפקיד בצורה מצויינת ומותאמת לעידן בו הקולנוע קצת יותר ריאליסטי.
מה לעשות שמכת קרטה קטנה בצוואר אשר היתה אופיינית בזמנו לשון קונרי כבר לא מאלפת אנשים.
דרך אגב, קוונטום של נחמה די אכזב אותי אחרי קזינו רויאל המצוין.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7346

#2470  נשלח: ג' 17/03/2009 16:53

guyezra כתב:
Event Horizon
בשנת 2040 החללית Event Horizon נעלמת וצצה פתאום אחרי 7 שנים.
צוות בראשות לורנס פישבורן עם סאם ניל בתור המדען שבנה את הספינה יוצא לחקור מה קרה.
הם מגיעים לשם והגהינום מתפרץ
סרט מד"ב אימה, מצויין לטעמי.

8.5/10

יש לך תרגום לעברית לגרסת ה HD? לא מצאתי
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#2471  נשלח: ג' 17/03/2009 16:57
Re: Hostel 2

shraga007 כתב:
אלוהים אני מקוה שאני לא הופך לחובב סרטי אימה.

7.8 מ-10

אתה עכשיו אחד מאיתנו. you are doomed!!!!

לא חושב שהתאכזבתי מהוסטל 2, אבל אהבתי יותר את הראשון. משום מה היה לי הרבה יותר קל להתחבר לדמויות, שהיו לשמחתי לא חד ממדיות כמו בהרבה סרטי אימה. בשני גורם ההפתעה קצת פוחת באופן טבעי, אבל עדיין היה משחק טוב והסרט מעניין. אגב, שימו לב שסטיוארט (החבר ההססן של הפסיכי השני) היה ב"המפיקים" עם נייתן ליין, בתפקיד של השותף לחיים של במאי המחזה. הוא גנב את ההצגה יותר מוויל פארל לדעתי.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7346

#2472  נשלח: ג' 17/03/2009 16:59

nadavck כתב:
mulder כתב:
Surveillance
mkv 720p
DTS

7.5/10

גם אני אהבתי את הסרט הזה. דרך אגב, הבימאית היא קלי לינץ', הבת של דויד לינץ'.

עם איזה תרגום צפיתם בסרט?

תודה
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 421
מספר הודעות: 31625

#2473  נשלח: ג' 17/03/2009 17:02

kingikra כתב:
guyezra כתב:
Event Horizon
בשנת 2040 החללית Event Horizon נעלמת וצצה פתאום אחרי 7 שנים.
צוות בראשות לורנס פישבורן עם סאם ניל בתור המדען שבנה את הספינה יוצא לחקור מה קרה.
הם מגיעים לשם והגהינום מתפרץ
סרט מד"ב אימה, מצויין לטעמי.

8.5/10

יש לך תרגום לעברית לגרסת ה HD? לא מצאתי

יש תרגום באתר סרטים, רק צריך להזיז 2 שניות קדימה...
(אם אני זוכר נכון...)
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#2474  נשלח: ג' 17/03/2009 17:05

לגבי "קוואנטום" , לדעתי הוא מחוויר בהשוואה ל'רויאל'. אגב לרויאל יש את שיר הפתיחה בין הטובים שנעשו בסדרה שממש עוזר להכניס אותך לקצב של הסרט ( במקום הראשון יחד עם dance into the fire של דוראן דוראן לעומת השיר המבאס והלא קשור באחרון).

ואגב שחקני בונד, אני בטוח במיעוט, אבל הבונד היותר badass בסדרה חוץ מקרייג היה של טימותי דאלטון. "רשיון להרוג" נחשב עוד לא מזמן לסרט הכי אלים בסדרה.
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2476

#2475  נשלח: ג' 17/03/2009 17:23

mulder כתב:
לגבי "קוואנטום" , לדעתי הוא מחוויר בהשוואה ל'רויאל'. אגב לרויאל יש את שיר הפתיחה בין הטובים שנעשו בסדרה שממש עוזר להכניס אותך לקצב של הסרט ( במקום הראשון יחד עם dance into the fire של דוראן דוראן לעומת השיר המבאס והלא קשור באחרון).

ואגב שחקני בונד, אני בטוח במיעוט, אבל הבונד היותר badass בסדרה חוץ מקרייג היה של טימותי דאלטון. "רשיון להרוג" נחשב עוד לא מזמן לסרט הכי אלים בסדרה.

לגבי הטיעון המתייחס לאלימות אני לא בטוח שאתה טועה בעיקר כשאני נזכר בסצנה של טימותי דלטון מול בניסיו דל טורו הצעיר במפעל לייצור סמים.

לגבי התאמתו של דלטון לשחק את בונד, זה כבר סיפור אחר.

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  164  |  165  |  166  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה