מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 183 מתוך 1467
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  182  |  183  |  184  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
varon
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 26, 2006
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 2636

#2731  נשלח: ה' 09/04/2009 21:01

toxin כתב:
mulder אתה מחזק את הטענה שלי. אבל האם סרט שקיבל 3.2 בIMDB באמת צריך לתת לו צ'אנס של 20 דקות? למישהו באמת קרה שראה סרט שממש אהב אבל קיבל ביקורות קטלניות?guyezra באמת לא יעניין אותך סרט חדש של טרנטינו, כריסטופר נולאן או ג'י ג'י אברהמס?

בוודאי, אם השחקנית הראשית היא במקרה בו דרק

הסרט שלה מ-1984 בשם בולרו קיבל 2.4 ב-IMDB, בהחלט ס"מ ספורים מלהיכנס
לרשימה המפוקפקת של 100 הסרטים הגרועים מעולם.
ובכל זאת ...
הסרט נחרט בזיכרוני כסרט מאוד חביב וסקסי מנקודת מבט של בן 17 (אז)
http://www.imdb.com/title/tt0086987

http://www.facebook.com/ask.avi.varon
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2159
מספר הודעות: 36411

#2732  נשלח: ה' 09/04/2009 22:12

Oldboy

החטיפה של דייסו התרחשה מול ביתו, שם הוא חי עד אותו יום בשלווה עם אשתו ובתו האהובה. הוא מוצא את עצמו בבית לא מוכר, במין כלא, ולומד מן הטלוויזיה שאשתו נרצחה באכזריות ושהוא חשוד ברצח. הוא מבלה חמש-עשרה שנים בחדר סגור, מנסה לברוח ולהתאבד, אך לשווא. יום אחד, לפתע, הוא מוצא את עצמו חופשי. מאותו רגע ואילך דייסו נחוש בדעתו לנקום באדם שעשה לו את הדבר הנורא הזה. בעזרת מידו הצעירה הוא מוצא אותו, ומגלה אמיתות נוראיות. הדרמה האפלה שנפרשת לפנינו היא מקורית, מורכבת ומהפנטת. המתח והמסתורין מגיעים לשיא במערכת היחסים בין דייסו ומידו. סרט מסוגנן, חכם, ומאוד אלים.

לצערי גירסת הסרט שצפיתי בה הייתה גרועה מכל בחינה אפשרית-דיאלוגית, החל מדיבוב זוועתי שלא הותאם נכון לשיחות בשפת המקור וכלה בתרגום עיברי זוועתי שלא הותאם נכון לדיבוב הן מבחינת סינכרון שגוי וכלה בתירגום עצמו שלא היה מתורגם תמיד נכון עפ"י הדיבוב. למרות הכל הצלחתי להינות מהסרט היוצא דופן הזה ולכל מי שמחליט לצפות בו אמליץ לא להוריד את הגירסה המדובבת ולא להוריד את התירגום מהאתר סרטים אלא ללכת ולהשכיר או לרכוש את הסרט אם ברצונכם באמת להינות ממנו.

9/10
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3418
מספר הודעות: 67829

#2733  נשלח: ו' 10/04/2009 9:24

ראיתי אתמול את

How to lose friends and alienate people

סרט קומדיה של סיימון פג. למרות שאת הקודם שלו, hot fuzz פחות אהבתי כאן פג חזר ל 100% מבריקות שהופכת סרטים וסדרות שלו למצחיקים רצח. הפעם הוא עורך כתב עת סרקסטי ועוקצני שנשכר על ידי ג'ף בריג'ס בתסרוקת מזעזעת בהתקף נוסטלגיה על איך שהוא היה לפני שהתפשר בחיים על עבודה בניו יורק בתור מתפשר סופר עשיר. פג עולה לניו יורק ופוגש את קירסטן דנסט וצריך להחליט אם להמשיך במסלול הקודם שלו או להפוך לקונפורמיסט.

הסרט מצחיק נורא. קשה לי לראות סרטים הוליוודים שאמורים להצחיק אותי, במקרה הטוב אני מחייך בהם...

הסרט הזה, למרות שיש לו חסרונות, בעיקר בחירה בג'יליאן אנדרסון כיחצנית שמשכיחה את עברה כחתיכה מתקופת איקס פיילס, וקירסטן דנסט שלמרות שעושה כאן את תפקיד חייה, לא נראית משהו בכלל...

העלילה ובעיקר סיימון פג, גרמו לי פשוט ליפול מהכורסא בכל פעם מחדש מצחוק. הוא האדם המחיק ביותר כיום בסרטים ללא תחרות בכלל. הסרט אינטיליגנטי, שנון ולא מנסה לפנות להו ור נמוך או לכנה המשותף הנמוך.

השילוב של הקאסט של it crowd גם עשה לי טוב בלב.

9.5/10

Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#2734  נשלח: ו' 10/04/2009 13:34

Frost/Nixon
באתי לראות את הסרט ללא הרבה ציפיות חוץ ממשחק משובח של פרנק לנגליה שהיה מועמד לאוסקר על גילומו של ניקסון וסה"כ נהניתי מאוד.
הסרט עוסק אומנם בנושא מאוד חשוב ואפור אך הוא מתבל אותם בלא מעט הומור ציני.
מי שאוהב דרמות פוליטיות, זהו סרט חובה
8.5/10

oferlaor כתב:
ראיתי אתמול את

סרט קומדיה של סיימון פג. למרות שאת הקודם שלו, hot fuzz פחות אהבתי כאן פג חזר ל 100% מבריקות שהופכת סרטים וסדרות שלו למצחיקים רצח. הפעם הוא עורך כתב עת סרקסטי ועוקצני שנשכר על ידי ג'ף בריג'ס בתסרוקת מזעזעת בהתקף נוסטלגיה על איך שהוא היה לפני שהתפשר בחיים על עבודה בניו יורק בתור מתפשר סופר עשיר. פג עולה לניו יורק ופוגש את קירסטן דנסט וצריך להחליט אם להמשיך במסלול הקודם שלו או להפוך לקונפורמיסט.

הסרט מצחיק נורא. קשה לי לראות סרטים הוליוודים שאמורים להצחיק אותי, במקרה הטוב אני מחייך בהם...

הסרט הזה, למרות שיש לו חסרונות, בעיקר בחירה בג'יליאן אנדרסון כיחצנית שמשכיחה את עברה כחתיכה מתקופת איקס פיילס, וקירסטן דנסט שלמרות שעושה כאן את תפקיד חייה, לא נראית משהו בכלל...

העלילה ובעיקר סיימון פג, גרמו לי פשוט ליפול מהכורסא בכל פעם מחדש מצחוק. הוא האדם המחיק ביותר כיום בסרטים ללא תחרות בכלל. הסרט אינטיליגנטי, שנון ולא מנסה לפנות להו ור נמוך או לכנה המשותף הנמוך.

9.5/10

סרט מאוד מאוד מהנה. לפחות בחצי הראשון שלו לפני שהגיבור הראשי נהיה אמריקאי לכל דבר

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 109
מספר הודעות: 3825

#2735  נשלח: ו' 10/04/2009 18:03

oferlaor כתב:
ראיתי אתמול את

9.5/10

תודה על ההמלצה. נשמע טוב ואולי נספיק להשיג אותו להערב.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3715
מספר הודעות: 36774

#2736  נשלח: ו' 10/04/2009 22:04

Strange Wilderness
כאשר תוכנית טבע מאבדת רייטינג ועומדת לפני ביטול העונה, יוצאים צוות התוכנית במסע אחר תגלית אשר תחזיר אותם למפה, הם עושים זאת על ידי חיפוש אחר ביגפוט.

סיפור דבילי, אך הביצוע מוצלח למדי והסרט כל כך טיפשי שהוא מצליח להעלות חיוכים - ודי הרבה מהם.
8/10
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#2737  נשלח: ו' 10/04/2009 22:21

Bolt
אנימציה מבית דיסני.
סיפור דיסני סטנדרטי
ביצוע נחמד
כמה בדיחות לא רעות. הילדים אהבו יותר את underdog.
לילדים 8/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#2738  נשלח: ו' 10/04/2009 22:36

Martyrs
ישבתי בערב מול המקרן ואמרתי לעצמי נראה סרט פעולה ישן וטוב.
בלאק הוק דאון קפץ מול העיניים. רעיון נהדר אמרתי לעצמי. יריות פיצוצים סיפור חזק.
המשכתי לדפדף רק כדי להיות סגור על הבחירה. ואז ראיתי את מרטירז ונזכרתי שמאד סיקרן אותי לראות אותו.

באמצע הסרט. כשחזרתי לנשום. עצרתי ללכת לשרותים. וחשבתי למה לא ראיתי את בלק הוק דאון. מה היה לי רע. יריות ופיצוצים. למה עשיתי את זה לעצמי? המשכתי עד הסוף אבל היה לי מאד קשה. אני לא מורגל בסרטי אימה. למרות שזה לא סרט אימה. זה נראה לי מה שנקרא סרט GORE. התמונות הולכות מקיצוניות לקיצוניות. ומותחות את יכולת הצפיה. למעשה קורעות את יכולת הצפיה. בשלב מסויים כל העסק מוביל לקהות חושים. אולי זו מטרת התסריט לתת לצופה להתחבר דווקא עם הרעים בסיפור מתוך אדישות לגורל הקורבן. זה לא הצליח...
במחצית הראשונה אנחנו מלווים את לוסי. בחורה שעברה התעללות כילדה. והיא נוקמת באלו שעשו את המעשים הללו 15 שנה אחרי. למרות הזוועה שהיא משחררת עלינו עדיין יש אמפטיה כלפיה.בכל זאת עברה מה שעברה. המחצית השניה לוקחת את הזוועה למקום רחוק בהרבה ועם הסבר וסוף שנראו שטותיים לחלוטין. אנטי קליימקס מוחלט.

מעניין אם מישהו מחובבי ה GORE יכול להשוות את הסרט הזה למקובל בענף. זיו?

איו ציון. לא שווה צפיה בעייני. מהבודדים שראיתי ומחקתי.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3715
מספר הודעות: 36774

#2739  נשלח: ו' 10/04/2009 22:40

OferL,
כתבתי על Martyrs לפני מספר דפים. כשאני חושב על זה, כנראה הייתי נדיב מידי.
שח_מט
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 109
מספר הודעות: 3825

#2740  נשלח: ו' 10/04/2009 23:09
Re: Seven Pounds

shraga007 כתב:
וויל סמית' מגלם חוקר של מס הכנסה העוקב אחרי אנשים המעלימים מס, תוך כדי מתגלים כל פרטי העלילה ומדוע בחר סמית'(בן) באנשים האלה.
העלילה קצת רגישה ואני פוחד לעשות ספויילר ולכן לא ארחיב.

עד כאן העלילה, לדעתי הסרט ברובו משעמם מאוד ומונוטוני אבל החצי השעה האחרונה מפצה על כך בצורה חלקית.
לדעתי לסרט יש פוטנציאל גבוה מבחינת העלילה שלא מומש וחבל.

7 מ-10

אני מתחבר לביקורת הזו בקטע של פוטנציאל שלא מומש כנראה בגלל שמחביאים את הפואנטה יותר מדי ולא משתמשים בה כדי למנף את הסיום.
אצלי 6.5
שח
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#2741  נשלח: שבת 11/04/2009 1:47

Goodfellas

יותר מכל סרטי הגנגסטרים של שנות השמונים והתשעים, מסמן סרטו של סקורסזה את תחייתו של הז'אנר. אמנם הוא מגמד את המיתוסים הקשורים בעולם המאפיה, ומתבל את סרטו באירוניה והומור, אבל הסרט בכל זאת מכיל את מרבית מרכיבי הז'אנר הקלאסיים. הסרט מבוסס על סיפורו האמיתי של הנרי היל, גנגסטר שהפך לעד מדינה. הסיפור עובד לספר ולתסריט ע"י ניקולס פילג'י, שמכיר את העולם הזה מ"בפנים". סרטו האפי ביותר של סקורסזה, נעזר בקריינות כפולה (של הגיבור ושל אשתו) שמעניקה לסיפור כולו זווית ראיה אישית וחמה. מבצע צילומי מדהים של מיכאל בלהאוס ואוסקר משנה ראוי לג'ו פשי.

תענוג אמיתי, לאחרונה הרבה סרטים קלאסיים מקבלים שיחרורים ב HD מה שממלא לי את זמן הצפייה בנוסטלגיות איכותיות במלוא מובן המילה, ויזואלית וסינמטית. סרטים כאלו מוכיחים שוב שסקרוסזה בהחלט יודע מה הוא עושה (לכל מי שטען שלא בוחרים סרט לפי במאי - הנה הוכחה אחת מיני רבות לטעות שבטיעון הנ"ל) ושסרט טוב באמת לא "מזדקן". קצת היה לי מוזר לראות שוב את ג'ו פאשי ודה נירו אחד ליד השני בתפקידים שונים אחרי שלפני זמן קצר ראיתי אותם יחד בסרט השור הזועם.

מומלץ בחום

9/10

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך שבת 11/04/2009 1:52, נערך סך הכל פעם אחת
(1) הבעות תודה: OferL
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#2742  נשלח: שבת 11/04/2009 1:52

Moonraker

מעבורת חלל נגנבת בדרכה ללונדון ו M שולחת את ג'יימס בונד להתנצל בפני דראקס שהמעבורת היתה שייכת לו, בזמן נסיעתו היו מספר ניסויי התנקשות בחייו של ג'יימס והוא מתחיל להבין שדראקס הוא החשוד המיידי בפרשה, ג'יימס מגלה תוכנית מטורפת של דראקס על נשק אימתני בחלל שמטרתו להרוס את אוכלוסיית העולם כדי שדראקס יוכל לאכלס מחדש את העולם בדמותו, רדיפתו של בונד אחרי דראקס מביאים אותו עד תחנת החלל של דראקס על הירח.

ההוכחה הניצחת שלא כל סרט קלאסי חייבים לראות שוב ב HD ושלא כל סרט שיש עליו חותמת "007" הוא סרט איכותי. רב הסרט הייתי משועשע מכמה מטופש (אבל בצורה חביבה) וקלישאתי הסרט הזה. חלק מהסרט היה נראה שגלשו לפארודיה על הז'אנר בצורה מודעת (או שלא). רוג'ר מור בתור בונד סביר, הענק הרוסי בתור JAW, הרשע האולטימטיבי שמסרב למות, והרבה בחורות בתפקידים שהיום היו גורמים כיום לתנועה הפמינסטית לשרוף את האולמות בהם היה מוקרן הסרט. סה"כ סרט חביב מינוס שהעביר את הזמן.

6.5/10
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#2743  נשלח: שבת 11/04/2009 6:40

Huber כתב:
Moonraker

מעבורת חלל נגנבת בדרכה ללונדון ו M שולחת את ג'יימס בונד להתנצל בפני דראקס שהמעבורת היתה שייכת לו, בזמן נסיעתו היו מספר ניסויי התנקשות בחייו של ג'יימס והוא מתחיל להבין שדראקס הוא החשוד המיידי בפרשה, ג'יימס מגלה תוכנית מטורפת של דראקס על נשק אימתני בחלל שמטרתו להרוס את אוכלוסיית העולם כדי שדראקס יוכל לאכלס מחדש את העולם בדמותו, רדיפתו של בונד אחרי דראקס מביאים אותו עד תחנת החלל של דראקס על הירח.

ההוכחה הניצחת שלא כל סרט קלאסי חייבים לראות שוב ב HD ושלא כל סרט שיש עליו חותמת "007" הוא סרט איכותי. רב הסרט הייתי משועשע מכמה מטופש (אבל בצורה חביבה) וקלישאתי הסרט הזה. חלק מהסרט היה נראה שגלשו לפארודיה על הז'אנר בצורה מודעת (או שלא). רוג'ר מור בתור בונד סביר, הענק הרוסי בתור JAW, הרשע האולטימטיבי שמסרב למות, והרבה בחורות בתפקידים שהיום היו גורמים כיום לתנועה הפמינסטית לשרוף את האולמות בהם היה מוקרן הסרט. סה"כ סרט חביב מינוס שהעביר את הזמן.

6.5/10

לדעתי moonraker הוא הבונד הגרוע ביותר בכל הזמנים... הבדיחות שם פשוט מבאסות.
ובכלל, רוב סרטי רוג'ר מור לא כל כך מחזיקים היום, להבדיל מהבונדים האחרים
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#2744  נשלח: שבת 11/04/2009 6:48

Cadillac Records, 2008,

סרט המספר את סיפורו של לאונרד צ'ס, הבעלים והמייסד של צ'ס רקורדס ומי שעמד מאחורי מאדי ווטרס, ליטל וולטר, האולינ וולף, צ'ק בארי ועוד.
הסרט מלוהק עם שחקנים טובים: ג'פרי רייט, אדריאן ברודי, ביונסה נולס ואחרים וכן במוסיקה משובחה, אבל הוא לא מצליח להתרומם אל מעבר ל"נחמד".
הדרמה לא באמת דרמה, המתח לא מתח ועושה רושם שכל הסרט הזה נעשה כדי שסוני תוכל למכור קצת תקליטים.
אני אוהב את המוסיקה אז היה נחמד לשמוע אותה עם קצת תמונות רצות על המסך, אבל מעבר לזה הסרט לא שווה צפייה.
Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#2745  נשלח: שבת 11/04/2009 12:11

Into the Wild
ראיתי את הסרט בשני חלקים כי לא הצלחתי לראות אותו עד הסוף בפעמיים הקודמות שניסיתי.
ללא ספק אחד הסרטים החזקים והמרגשים שיצא לי לראות. פשוט שובר את הלב.
המוזיקה של אדי וודר נפלאה והנופים של אלסקה עוצרים את הנשימה.
אמיל הירש מגלם בצורה מושלמת את הדמות הראשית ואני תוהה למה הוא לא היה מועמד לאוסקר לפני שנתיים על תפקידו.
סרט לא קל לצפיה ועל כן: 9/10
Happiness only real when shared

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  182  |  183  |  184  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה