מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 191 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  190  |  191  |  192  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#2851  נשלח: שבת 25/04/2009 10:10

The.Thirteenth.Floor.1999

מותחן מדע בדיוני עשוי היטב. בקומה ה 13 של בניין משרדים, מנסים דאגלס הול והאנון פולר להביא את טכנולוגיית המציאות המדומה לשיא, וליצור בתוך שבב מחשב את לוס אנג`לס של שנת 1937, אך אז מתחילים דברים מוזרים להתרחש. עם הרצחו של פולר, נקלע הול למערבולת של רצח ומירמה כשפרשיה מסובכת ומסוכנת של חיים כפולים המתנהלים בין עולמות מקבילים נחשפת. סקרנותו של הבלש מקביין והעניין שמגלה וויטני (חברו של הול), במותו של פולר, מובילות לתוצאות הרות גורל.

ראיתי את הסרט בתקופה כשהוא יצא בקולנוע וזכרתי שנהניתי ממנו מאוד, רק מה שהספקתי לשכוח הוא שבסרט יש טוויסט מפתיע שעושה את רב הסרט למעניין - לצערי נזכר בטוויסט במהלך הצפייה השנייה בסרט. אז מי שכבר צפה בסרט לדעתי יהנה הרבה פחות ממי שיצפה פה בפעם הראשונה, אך מי שעדיין לא צפה בו רצוי שינצל את השיחרור שלו ב HD על מנת להינות מסרט פסיכולוגי/מדע בדיוני חביב ומעניין.

8.5/10

הועתק מאתר סרטים:
http://www.sratim.co.il/movies/view.aspx?id=2964
(1) הבעות תודה: Pavelz
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#2852  נשלח: שבת 25/04/2009 10:14

Last.Chance.Harvey

הארווי שיין (דאסטין הופמן), כותב ג'ינגלים ניו יורקי, נקלע למשבר יצירתי. המעסיק שלו נותן לו
הזדמנות אחרונה לקחת את עצמו בידיים. הארווי יוצא לחופשה בלונדון כדי להשתתף בחתונה
של בתו – ומגלה הפתעה לא נעימה: בתו בחרה באביה החורג לצעוד איתה לחופה. בכעס רב
הוא עוזב את המקום חזרה לשדה התעופה אבל מפספס את הטיסה. מיואש ובודד, הוא נאלץ
להמתין בטרמינל שם הוא פוגש בקייט (אמה תומפסון) היפהפייה שמביאה לשינוי בחייו.

את הסרט הזה אני יכול לסכם בשלוש מילים - שיעמומון ארוך ומתמשך. בזבוז של זמני וכרנאה גם זמנכם, לטעמטי - וותרו. הסרט הזה הוא הוכחה חד משמעית שאפילו 2 שחקנים מעולים לא יכולים להחזיק סרט משעמם על גבם בלבד. אולי לבחורות או לגברים הרגישים במיוחד שבננו הסרט יתאים יותר, אותי הוא שיעמם למוות ברובו המכריע.

5/10

הועתק מאתר סרטים:
http://www.sratim.co.il/movies/view.aspx?id=44935
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#2853  נשלח: שבת 25/04/2009 10:21

Boiler.Room

סרטו של הבמאי היהודי (בוגר ישיבה!) הצעיר בן יאנגר מתאר עולם גברי, היסטרי ותחרותי בו אין (כמעט) דריסת רגל לנשים. ג'ובאני ריביסי, ("להציל את טוראי ריאן") הוא סת', צעיר שנושר מלימודים בקולג' ומפעיל קזינו לא חוקי בדירת הסטודנטים שלו. אביו השופט (רון ריפקין, "לשמור אמונים") מזדעזע כמובן, וכדי לרצותו הוא מוצא עבודה מהוגנת כברוקר בחברה קטנה. אלא שבחברה הזאת הוא מגלה כי ההצלחה מגיעה על חשבון תרמיות פיננסיות והרס חייהם של אנשים תמימים. הוא מסתבך ברומן עם אבי (ניה לונג), אהובתו לשעבר של החונך שלו (וין דיזל, "רידיק: המסע מתחיל"). בן אפלק מפציע לתפקיד אורח מרשים כאחד המנהלים הבוטים והארוגנטיים של החברה.

סרט עמוס בפרצופים מוכרים ושחקנים טובים. את ההשפעה של הבמאי ניתן לראות לכל אורך הסרט החל בליהוק שחקנים המשחקים דמויות יהודיות וכלה בשיגור ביטויים באידיש/בעיברית מפי הדמויות. משחק מצויין של הקאסט הנפלא הזה ועלילה מסקרנת יוצרים סרט שמומלץ מאוד לראות.

8.5/10

הועתק מאתר סרטים:
http://www.sratim.co.il/movies/view.aspx?id=3076
XEON
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 11, 2005
הבעות תודה: 27
מספר הודעות: 528

#2854  נשלח: שבת 25/04/2009 14:36
MICROCOSMOS

אני מרגיש חובה להמליץ לכם על סרט דוקומנטרי על חרקים,
MICROCOSMOS / BLURAY
צילומים מדהימים...

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 28, 2008

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 947

#2855  נשלח: שבת 25/04/2009 15:29

שם הסרט: Seventeen (17) Again

ז'אנר: קומדיה קלילה (סרט בנות טיפוסי)
תקציר: מת'יו פרי משחק גבר בין כ-40 שכלום לא הולך לו בחיים. מכוכב כדורסל מבטיח בתיכון שרצה להגיע לליגות הגבוהות, הוא הפך למבוגר ממורמר, שנישואיו מתפרקים, הילדים שלו לא רוצים להיראות בחברתו, בעבודה המשעממת שלו הוא לא מוערך מספיק ובאופן כללי - די לוזר.
אבל, כמו בסרטים, באופן "קסום" הוא מקבל צ'אנס נוסף וחוזר להיות שוב בן 17. הוא מחליט לנצל את ההזמנות ולהצליח בכל הדברים שלא הצליח בהם בעבר. הוא חוזר לתיכון שלו, בו לומדים עכשיו שני ילדיו, ובעזרת חבר ילדות, חנון רציני שהפך לעשיר, הוא מנסה להשפיע ולשנות את מה שהביא אותו לעמדה הנוכחית בחייו.

סיכום: הסרט חביב, מצחיק וקליל. משהו נחמד להעביר איתו 90 דקות מהחיים עם החברה/אישה, לא עמוק או מתוחכם במיוחד.

ציון: 6.5/10.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67818

#2856  נשלח: שבת 25/04/2009 15:47

Mad detective

חוקר משטרתי מהולל לשעבר על סף דליריום מוחלט עוזר לשוטר שמנסה לפענח העלמותו של שוטר אחר בהונג קונג. השילוב בין ההזיות של השוטר ואי הבהירות לגבי האמת והדמיון הופכים את הסרט למשעשע.

הסוף כואב ומעניין כאחד. נהנתי.

8.5/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2004

הבעות תודה: 170
מספר הודעות: 3646

#2857  נשלח: שבת 25/04/2009 17:14

IP MAN, סרט סיני המספר על מאסטר סיני תחת הכיבוש היפני, לדעתי הטוב ביותר בסגנון יחד עם
מחול הפגיונות,הרבה יותר ריאליסטי מהאחרים.
סאונד מעולה,התמונה הרבה פחות.
8.5 בכללי
9.5 לחובבי הז'אנר.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#2858  נשלח: שבת 25/04/2009 23:02

The Uninvited

העלילה סובבת סביב אנה אשר חוזרת הביתה אחרי שבילתה זמן רב בבית החולים עקב מותה הטראגי של אמה ומגלה שאביה מאורס לרופאה לשעבר של אמה, רייצ'ל. באותו לילה רוחה של אמא של אנה מבקרת את אנה ומזהירה אותה לגבי הארוסה החדשה של אביה. יחד, אנה ואחותה מנסות לשכנע את אבא שלהן שהארוסה החדשה שלו היא לא מה שהוא חושב שהיא. מה שצריך היה להיות איחוד של משפחה שמחה הופך לקרב קטלני.

סרט מתח עשוי היטב עם טוויסט מעניין בסופו שמשנה את כל מה שחשבתם שהבנתם לכל אורך הסרט. מומלץ.

8/10

הועתק מאתר סרטים:
http://www.sratim.co.il/movies/view.aspx?id=46624
(1) הבעות תודה: nadavck
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#2859  נשלח: א' 26/04/2009 6:15

oferlaor כתב:
Mad detective

חוקר משטרתי מהולל לשעבר על סף דליריום מוחלט עוזר לשוטר שמנסה לפענח העלמותו של שוטר אחר בהונג קונג. השילוב בין ההזיות של השוטר ואי הבהירות לגבי האמת והדמיון הופכים את הסרט למשעשע.

הסוף כואב ומעניין כאחד. נהנתי.

8.5/10

אכן סרט מעולה. ממליץ על memories of murder, סרט קוראני משובח.
moco (משה)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Dec 01, 2004
הבעות תודה: 301
מספר הודעות: 20248

#2860  נשלח: א' 26/04/2009 6:53

Un Conte De Noel ("סיפור חג")
3 דורות של בני משפחה (כולל בן דוד) מתכנסים אצל הסבא והסבתא לאחר שנים בחג המולד כי הסבתא לקתה בלוקמיה וצריכה תורם מח עצם. אחרת הכינוס לא היה מתקיים כי חלק מהיחסים במשפחה הזו מאוד חריגים. ברקע ההיסטורי הבן הבכור של הסבאים שמת ממחלה דומה בגיל 6 כמה עשורים קודם לכן.
כל אחד שם עם התסבוכות שלו.
דרמה של דמויות.

שעתיים וחצי, בצרפתית.

9/10 (סרט כבד, לא לכל אחד)

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 590
מספר הודעות: 14570

#2861  נשלח: א' 26/04/2009 7:17

Bedtime Stories

אני לא חסיד גדול של Adam Sandler ולכן חייב להודות שהסיבה העיקרית לרצון שלי לצפות בסרט הייתה הנוכחות של Courteney Cox

התפקיד של האהבל החביב מתאים מאוד לסנדלר המציג כאן דמות של איש תחזוקה בבית מלון המתמודד על משרת מנהל המלון החדש שייבנה במקום המלון הנוכחי, שבעצמו נבנה על הריסות המלונית שהייתה פעם בבעלות אביו של סנדלר.

מבולבלים? אין דבר, זה לא יגרע כהוא זה מחווית הצפייה בסרט המתמקדת כולה סביב הסיפורים שלפני השינה אותם מספר סנדלר לילדי אחותו. להפתעתו הרבה הסיפורים מתגשמים במציאות - אם כי לא בדיוק באופן מילולי ובסופו של דבר הגיבור מנצח וזוכה בבחורה.

סרט דיאטטי: לא כבד, לא ממלא, לא מעיק, אבל גם לא מספק ולא נותן חשק לעוד.

6.5/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#2862  נשלח: א' 26/04/2009 7:57

The Red Baron

הסרט מספר על 'הברון האדום' טייס גרמני במלחמת העולם הראשונה שעדיין מחזיק בשיא ההפלות - 80 מטוסים. שמו נובע מתוארו (ברון) וצבע המטוס שלו (אדום).
הסרט מתחיל בתקופה שבא הברון היה טייס צעיר ומלווה אותו לאורך הקריירה שלו והקידומים שהוא קיבל. כמו כן הברון רב עם מפקדיו על כמה המלחמה מיותרת וכמו שהוא בורח מקרב שהוא לא יכול לנצח בו, כך גם גרמניה צריכה לברוח מהמלחמה.
כמובן שיש גם סיפור אהבה עם אחות (Lena Heady)).

הסרט נחמד, עם אפקטים חביבים אבל מה שהכי הפריע לי זה שפשוט יש חורים מוגזמים בעלילה. הבמאי השאיר לנו לנחש חלקים גדולים מדי מהעלילה. בשלב מסוים הרגשתי כאילו מישהו מחק חלקים מהסרט - רואים אותו ממריא לקרב ואז רואים מה קורה שבועיים אחרי זה.

בסה"כ סרט נחמד להעביר איתו את הזמן, לא יותר.
ציון - 6/10

דבר אחרון - בדקה 49 יש פיצוץ שבוחן את יכולות הסאבוופר להרעיד את הבניין בצורה מרשימה.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3414
מספר הודעות: 67818

#2863  נשלח: א' 26/04/2009 11:21

IP MAN

מתוך מגמה לצפות בכל הסרטים המזרח אסייתיים שהומלצו כאן, הספקתי אתמול גם את סרט זה.

מעניין היה שהסרט הובא בגירסאת בלוריי שכללה את כל הפורמטים החדשים האפשריים - DTS HD MASTER , TRUE HD, ו-PCM גם בקנטונזית וגם במנדרינית!

בחרתי בקנטונזית ושחקתי מעט בין TRUE HD לבין DTS HD MASTER. להפתעתי, ולא ברור לי מדוע (סביר להניח שמדובר במסטרינג) היה הבדל בין הגירסאות!

דבר ראשון, ה-DTS HD MASTER היה טיפונת LIPSYNC. ה-DYNAMIC RANGE של TRUE HD היה פשוט טיפה יותר טוב!

לעניין הסרט. הסרט מספר את סיפורו של אומן קונג פו בשיטה איזוטרית בעיירה שרבים מתושביה עוסקים באומניות הלחימה. תחילה מראים את סין בתחילת שנות השלושים של המאה הקודמת. מאוד מעניין לראות את סין בשילוב המוזר הזה של מעבר מקהילה מאוד פשוטה בתהליך מודרניזציה איטי. האומן אינו מעוניין ללמד ואשתו גם לוחצת עליו שיבלה יותר עם הילד ופחות עם חברים בהאבקויות מיותרות...

בהמשך רואים את השתלטות יפן על סין כחלק ממלחת העולם השניה, העוני וההרעבה המכוונת והשתלטות הפשע והחנפנות של מי שהיו בעבר שומרי החוק, לשליטים החדשים.

הסרט ראלי להפליא, והעלילה משחקת תפקיד לא פחות חשוב מאומנויות המלחמה. סה"כ זה מוסיף לא רק נפח לסרט אלא הופך אותו מסתם משעשע למרתק באמת. ההומור העדין, התחכום העלילתי ובכלל כל הראליות של הסרט הם שונים מכל סרט ז'אנר אחר שראיתי עד כה ממזרח אסיה.

מומלץ בחום לא רק למי שאוהב אומנויות לחימה (בקיצור, גברים) אלא שבכלל לכל מי שאוהב קולנוע טוב. אני ממש ממש נהנתי.

9/10

Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#2864  נשלח: א' 26/04/2009 22:07

Star Trek
לג'יי ג'יי אברמס יש אשכים ענקיים. מצופים בפלדה אפילו.
אחרת אי אפשר להסביר את העובדה שהוא לקח את אחת המיתולוגיות האמריקאיות הגדולות, Star Trek, עושה בה כבשלו ואפילו עושה זאת היטב. כמה שאני אוהב את רוב הדברים שהוא עשה (MI3 היה נוראי לדעתי) היו לי ספקות גדולים שהוא יצליח להרים כאן משהו איכותי.
אבל הוא מצליח, תוך כדי שהוא מלטף את הטראקרים הכבדים ונותן כמויות נכבדות של קריצות לסדרה המקורית ולסרטים עם הצוות המקורי הוא מצליח ליצור עולם טראקי חדש לחלוטין (בלי לגלות ספויילרים) וגם עושה את זה בצורה קלילה ומהנה.
כמובן שיש קורבנות בדרך, העלילה מופרכת לחלוטין, רוב הדמויות שטחיות ויש יותר מדי החלטות בימוי מוזרות בתחום הצילום והעריכה.
אבל אם כל החסרונות, וכאלה יש לא מעט, זהו סרט מהנה ואין ספק שהוא מתעלה על כמעט כל סרטי ה Star Trek שנעשו. ברמה שלWrath of Khan ו First Contact.
8.5\10

mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#2865  נשלח: ב' 27/04/2009 0:11

Pavelz כתב:
Star Trek
לג'יי ג'יי אברמס יש אשכים ענקיים. מצופים בפלדה אפילו.
אחרת אי אפשר להסביר את העובדה שהוא לקח את אחת המיתולוגיות האמריקאיות הגדולות, Star Trek, עושה בה כבשלו ואפילו עושה זאת היטב. כמה שאני אוהב את רוב הדברים שהוא עשה (MI3 היה נוראי לדעתי) היו לי ספקות גדולים שהוא יצליח להרים כאן משהו איכותי.
אבל הוא מצליח, תוך כדי שהוא מלטף את הטראקרים הכבדים ונותן כמויות נכבדות של קריצות לסדרה המקורית ולסרטים עם הצוות המקורי הוא מצליח ליצור עולם טראקי חדש לחלוטין (בלי לגלות ספויילרים) וגם עושה את זה בצורה קלילה ומהנה.
כמובן שיש קורבנות בדרך, העלילה מופרכת לחלוטין, רוב הדמויות שטחיות ויש יותר מדי החלטות בימוי מוזרות בתחום הצילום והעריכה.
אבל אם כל החסרונות, וכאלה יש לא מעט, זהו סרט מהנה ואין ספק שהוא מתעלה על כמעט כל סרטי ה Star Trek שנעשו. ברמה שלWrath of Khan ו First Contact.
8.5\10

איפה ראית את זה?
זה יוצא בארץ רק בעוד שבועים.
אני גם רוצה
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  190  |  191  |  192  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה