מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 193 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  192  |  193  |  194  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Gili_Regev (גילי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 09, 2006

הבעות תודה: 135
מספר הודעות: 5091

#2881  נשלח: ג' 28/04/2009 19:49

OferL כתב:
זיו

לטובת כולנו כדאי שנדע האם איזכור המקור פותר את בעיית הציטוט?

אולי זה פותר את בעיית הציטוט, אבל לא פותר את הבעיה שאני נכנס לשרשור כדי לקבל את דעתכם, ואז מעמיסים עלי ביקורת של Sratim.co.il או SeretHD.com .
מכאן זה עניינו הפרטי כל אחד מהחברים הרלוונטיים, אם הוא רוצה להמשיך בזה..
סליחה שקטעתי את השרשור..
(2) הבעות תודה: oferlaor , moco
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
tobenary (תומר בן אריה)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 19, 2007

הבעות תודה: 30
מספר הודעות: 2462

#2882  נשלח: ד' 29/04/2009 1:56

Rules.Of.Attraction.2002.720p.BluRay

הסרט הזה יושב אצלי כבר מ 08.04.09
היום ראיתי אותו עם חבר, האשה נרדמה ( אח... למה אני לא יכלתי גם להרדם )
הייתי יכול לחסוך לי שעה ארבעים ושש דקות של כלום!

למי שיש בכונן מציע למחוק מראש!!!!! עשו לעצמכם טובה
אל תגידו לא הזהרתי!!!
נ.ב - חג שמח!

Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#2883  נשלח: ד' 29/04/2009 9:29

Valkyrie
סוללת שחקנים נכבדת בראשות טום קרוז, קנת בראנה, ביל ניי וטום ווילקינסון מנסים להרים סרט עם סוף ידוע מראש על חבורת קצינים גרמנים שמנסים להתנקש בהיטלר בשנת 1944 אבל די נכשלים.
אפילו למישהו כמוני שאוהב סרטים על מלחמת העולם הראשונה הסרט גרם ליותר מדי פיהוקים.
להימנע
6/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 405
מספר הודעות: 31407

#2884  נשלח: ד' 29/04/2009 10:06

tobenary כתב:
הסרט הזה יושב אצלי כבר מ 08.04.09

אצלי יש סרטים שיושבים בדיסק יותר משנה...
tobenary (תומר בן אריה)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 19, 2007

הבעות תודה: 30
מספר הודעות: 2462

#2885  נשלח: ד' 29/04/2009 10:31

כן גם אצלי.
פשוט היו רק שתי תגובות על הכתוביות שלי ושל מישהו אחר.
אז גם ראיתי מתי הורדתי אותו!
מה גרם לי לרצות אותו? פרסומת שעשויה טוב!

Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 510
מספר הודעות: 14144

#2886  נשלח: ד' 29/04/2009 10:57

Click
בכיכובם של אדם סנדלר, כריסטופר ווקן וקייט בקינסל. שילוב של קומדיה עם משל לפונטיין המנסה להעביר מסר חינוכי. אדם סנדלר הוא גיבור הסרט המשחק כרגיל את האהבל החביב, תפקיד היחיד שמתאים לו אם כי הפעם הוא בדמות ארכיטקט מצליח המושפט כמו טירון בידי הבוס שלו. קייט היא אישתו ויש גם שני ילדים קטנים + כלב עם פטיש רציני לצעצועי ברווזים. סנדלר נאלץ להתמודד עם לחצים אדירים בעבודה המשפיעים על חיי המשפחה שלו ולאחר תקרית שבה הוא מתעצבן בגלל ריבוי השלטים בביתו הוא מחליט לרכוש שלט אוניברסלי שיוכל לפשט את חייו בבית ואולי סוף סוף גם ידליק את הטלוויזיה במקום להפעיל את מאוורר התיקרה או לפתוח את דלת המוסך.

במהלך חיפושיו הוא פוגש את כריסטופר הנותן לו ביד שלט סופר חכם המסוגל לשלוט גם על חייו. רוצה לראות שוב את הפגישה הראשונה עם אישתך? אין בעיה לחץ rewind או דלג לפרק המתאים בחייך. האישה מנג'זת, ההורים משעממים או אתה רוצה לדלג על העבודה הקשה ולהגיע ישר לרגע שבו אתה מקבל קידום בעבודה? לחץ Fast Forward וזהו.

בהתחלה סנדלר מלג רק על כמה דקות, אחר כך כמה שעות, כמה ימים, חודשים ובסוף הוא כבר מתקדם בקפיצות של שנים ומגלה שהשלט השתלט עליו ושבעצם הוא הפסיד את כל חייו ונשאר עם משרה מכובדת, המון כסף וכלום חוץ מזה.

היות וזו קומדיה אז ההתמודדות של סנדלר עם הדילוגים די משעשעת ובסוף מתברר שזה לא היה כל כך נורא. אבל מה, הסרט לא שווה יותר מ 6/10 ורק הריר שהזלתי על קייט בקינסל מעלה את הסרט מעל לרף ה 7/10.

אפשר לצפות ואולי גם ליהנות.

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3311
מספר הודעות: 67393

#2887  נשלח: ד' 29/04/2009 10:59

guyezra,

יש לי סרטים שממתינים לי מ-2006 במקס...

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 85
מספר הודעות: 3646

#2888  נשלח: ד' 29/04/2009 19:01

Giliboy כתב:
OferL כתב:
זיו

לטובת כולנו כדאי שנדע האם איזכור המקור פותר את בעיית הציטוט?

אולי זה פותר את בעיית הציטוט, אבל לא פותר את הבעיה שאני נכנס לשרשור כדי לקבל את דעתכם, ואז מעמיסים עלי ביקורת של Sratim.co.il או SeretHD.com .
מכאן זה עניינו הפרטי כל אחד מהחברים הרלוונטיים, אם הוא רוצה להמשיך בזה..
סליחה שקטעתי את השרשור..

Giliboy ו-oferlaor

לא העתקתי ואין לי כל כוונה להעתיק בעתיד ביקורת ממקום אחר ולתת אותה כאן. זו לא מטרת השרשור. מטרת השרשור הברורה לכולם היא לתת חוות דעת אישית על סרט שראינו. הדבר היחיד בו אני משתמש וגם זה לא תמיד הוא בתקציר העלילה. בדרך כלל רק בסרטים מהם לא נהניתי ואני ממש לא רוצה להשקיע בהם ולתקצר אותם בעצמי. סרטים שכן אהבתי אני בהחלט כותב להם גם תקציר. לפחות משתדל...
בכל מקרה גם לאלו שהעתקי לגביהם תקציר של העלילה אני תמיד מוסיף חוות דעת מנומקת וציון. מתייחס לתסריט לבימוי לצילום למשחק וכו'. אני לא רואה פסול בלקחת תקציר עלילה ממקור אחר תוך איזכור המקור הזה.
דרך אגב אני רואה יותר סרטים ממה שאני רושם כאן. כאלו שהשאירו אותי אדיש לכאן או לכאן או שאין לי משהו אינטיליגנטי לומר עליהם אני חוסך מכם. אני חוסך מכם גם את התקציר...

guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 405
מספר הודעות: 31407

#2889  נשלח: ד' 29/04/2009 20:26

oferlaor כתב:
guyezra,

יש לי סרטים שממתינים לי מ-2006 במקס...

חשבתי שאתה מוחק כל מה שלא ראית ויותר ישן מחצי שנה...
saarb
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 14, 2007
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 151

#2890  נשלח: ד' 29/04/2009 21:13

7 נשמות - 7pounds - גרסאת 720p

דובר על זה וכאן בפורום המלצתם. 60% מהסרט איטי ודי מעיק אבל לקראת הסוף - הסרט מקבל ציון 9.5!
דרמה מעולה ומומלצת. אכן כן - וויל סמית מצליח בתפקיד דרמטי רציני.

ציון כללי: 8.5
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6798

#2891  נשלח: ד' 29/04/2009 21:39

Star Trek - The Motion Picture

בתור מי שגדל על TNG ו DS9 ו Voyager, החלטתי לתת צ'אנס לסרטים הראשונים בסדרה.
לצערי לא נפלתי על הרצפה. המשחק גרוע (חוץ מספוק הסופר קול), העלילה נסחבת לאט מדי,
וכל שוט שני בסרט מורכב מהפרצופים של השחקנים בהבעת תדהמה כזו או אחרת...
מה שכן, את ההתפתחות לקראת הסוף כן אהבתי, לא צפוי בכלל.

7/10 - בכל זאת מדובר על הסרט הראשון, אז מגיע להם קצת קרדיט.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 06, 2004

הבעות תודה: 9
מספר הודעות: 904

#2892  נשלח: ד' 29/04/2009 22:18

HazooM כתב:

וכל שוט שני בסרט מורכב מהפרצופים של השחקנים בהבעת תדהמה כזו או אחרת...

אתה מתאר בול את אבודים

אגב, הסרטים הזוגיים של מסע בין כוכבים הם המוצלחים יותר.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1894
מספר הודעות: 33125

#2893  נשלח: ה' 30/04/2009 9:51

אני אישית מתייחס להמלצות מושקעות בלבד - קרי גם תקציר של הסרט וגם חוו"ד אישית. בלי הראשון אין לי לרב מושג על מה הסרט ועל מה מדובר ולכן אין לי איך לקשר את חוו"ד לגוף הסרט, ובלי חוו"ד אישית מושקעת (מעבר לחצי מילה וציון) אין לי דרך לדעת למה הסרט הומלץ והאם זה קשור אליי, ולכן אני אישית נותן תקציר (ולא, אני לא מתכוון להתחיל לחבר תקציר אישי לכל סרט לבד - אין שום סיבה לעשות עבודה שכבר נעשתה) וחוו"ד אישית מפורטת ככל האפשר אבל במקביל מתומצתת ולא מעיקה. אם למישהו מפריע התקציר - שפשוט ידלג עליו (אני מהיום אציין מה התקציר ומאפא הוא נלקח שלא יהיו טענות) אבל אני לא מתכוון לוותר על תקצירים ואני בטח לא מתכוון להתחיל ליצור תקצירים משלי, אין לי את הזמן או החשק לעשות עבודה כפולה ובננו, תקצי זה תקציר ולא משנה מי כתב אותו כל עוד הוא סביר (ברמת כתיבה סבירה, תמציתי וללא ספוילרים). אני עד עכשיו בהלם - כל ההמלצות שלי ושל שאר חברי הפורום באות על מנת לתרום לקהילה, קשה לי לעכל שעוד יש טענות עליהן ולי אישית קצת מציק שצריך לקיים דיון "נו, נו, נו" על משהו שנעשה ממטרות אלטרואיסטיות ללא כל מטרות רווח. הזמן שאני משקיע בלכתוב המלצה על סרט שראיתי לא נועד להנאתי האישית או לרווח אישי כלשהו ולכן אני לא חושב שצריכה להיות איזושהי תלונה או טענה מצד אף אחד.
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 85
מספר הודעות: 3646

#2894  נשלח: ה' 30/04/2009 9:59

The Wrestler

סיפורו של רנדי, מתאבק מזדקן בתעשיית ה wrestling, תעשיית בידור אמריקאית, עם קהל צמא דם תרתי משמע, שדורש ומקבל ריגושים קיצוניים יותר ויותר. רנדי חי בזירה וכל מה שמסביב מתפורר עבורו. אין לו משפחה אמיתית והקשר עם ביתו לא ממש קיים. אחרי התקף לב הוא מנסה לעשות שינוי בחייו. יוצר קשר עם הבת. מנסה ליצור מערכת יחסים עם חשפנית מזדקנת. מוצא עבודה. אבל רנדי לא מסוגל להחזיק באף אחד מאלו. הוא חוזר לזירה למרות שברור שזה יהרוג אותו.

סרט ראליסטי ללא ייפוי של העובדות אבל גם בלי לנסות לזעזע. המתאבקים, הסטרואידים, הטריקים של המקצוע, הקרבות המבויימים עד כדי גיחוך, הכל שם מבלי להפוך לסנסציוני. זה פשוט שם.
רורק משחק מצויין. כמו שתמיד שיחק את עלובי החיים במרבית סרטיו. דמות חזקה ומשכנעת.
מריסה טומיי כחשפנית עושה כבוד לגיל 40+. זה הסרט השני ברציפות שאני רואה אותה בעירום. והיא נראית נפלא. גם המשחק...
הסרט מבויים ומצולם במינוריות כמעט דוקומנטרית. וזה עושה רק טוב לסיפור שהוא מרגש בפני עצמו ואין צורך להפוך אותו לסוחט דמעות.

9/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1894
מספר הודעות: 33125

#2895  נשלח: ה' 30/04/2009 10:06

Killshot

תקציר מסרטים:

כרמן קולסון היפה וווין ובעלה חרש הברזל מוצבים בתוכנית הפדרלית להגנת עדים לאחר שהיו עדי ראייה ל"תקרית". הם משוכנעים שבטיחותם סוף סוף מובטחת, עד שרוצח שכיר מנוסה ופסיכופת צעיר מצליחים לאתר אותם, וקצה גבול היכולת של כרמן במאבק עומד למבחן.

הסרט הוא בהפקתו של קוונטין טרנטינו, שהוציא את שמו מרשימת היוצרים במחאה על חתיכת הקטעים של ג'וני נו'סוויל (ג'קאס) מהסרט. הסרט לווה בהרבה שמועות ואי בהירויות, וישב המון זמן על המדף של חברת ההפקות. לא ברור למה נחתכו הקטעים של ג'וני, ולמה הסרט מופץ באיזורים מסויימים מאוד בקולנוע. כמו כן, בסרט משחק מיקי רורק (המתאגרף) וחלק מהשמועות גורסות שחיכו לסרט המתאגרף על מנת להוציא מיד אחריו את הסרט הזה.

חוו"ד אישית:

אחרי שראיתי את המתאגרף ונהניתי מאוד ובגלל שאני די מעריך את העבודות של מיקי רורק (לרב) די ציפיתי לצפייה בסרט הזה (עד כדי כך שחרגתי ממנהגי, לא חיכיתי ל HD ואפילו הורדתי כתוביות מטורק ולא מסרטים) - ואני חייב להודות שלא התאכזבתי. מיקי רורק נותן משחק משובח כהרגלו, השחקן שלצידו שמשחק את השותף הפסיכופט עושה את התפקיד היטב ואפילו 2 דמויות המשנה בסרט מגולמות ע"י שחקנים לא רעים. למרות שהסרט מרגיש לא מלוטש מספיק ויש תחושה שהבמאי לא החליט אם זה סרט אקשן או סרט "חיפוש עצמי" של הדמויות, בסופו של דבר קיבלנו שילוב סביר של שניהם. אם לא תנתחו את הסרט למוות ותבואו בראש פתוח אני מאמין שתהנו מהסרט.

7/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  192  |  193  |  194  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה