האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 202 מתוך 1426
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  201  |  202  |  203  | ... |  1424  |  1425  |  1426  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
עופר_צפריר
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#3016  נשלח: ו' 15/05/2009 10:22
The Bucket List -מתים על החיים

ז'אנר: דרמה, הרפתקאות, קומדיה.
{.BluRay.x264-REFiNED}

שחקנים: מורגן פרימן,ג'ק ניקולסון.

חברות בין שני חולים סופניים שמאושפזים בהוספיס באותו חדר -אחד עשיר ושני ממעמד ביניים
הסרט מתמקד בהתמודדות שלהם עם המחלה,הקשיים היום יומיים,רגעי שפל/אושר שהם חווים ביחד
אבל דבר אחד מאחד אותם להרפתקה סוחפת...הרצון להספיק עוד כמה דברים שלא מומשו במהלך החיים
וכך הם מיישמים/מוציאים לפועל {לפחות מנסים} את חלק מהדברים/חלומות שלהם שנזנחו במרוץ החיים הקצר וליהנות מרגעיו האחרונים.

* מרגש,,מעניין,לא משעמם לרגע, משחק משובח של שחקנים גדולים {אישית אני חובב פרימן} דילוגים
שנונים,
8.5/10 {דרמה במיטבה}

חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#3017  נשלח: ו' 15/05/2009 12:06

ראיתי את הסרט ובהחלט סרט טוב אני נותן לו 8/10
נער החידות ממובי
לדעתי הסרט עשה רעש גדול מידי בסך הכל סרט נחמד להעביר איתו את הזמן
8/10

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3649
מספר הודעות: 36412

#3018  נשלח: ו' 15/05/2009 22:30

Underworld: Rise of the Lycans
ויקטור הינו מלך הערפדים. בצעירותו, הוא חס על חייו של לוסיאן, איש זאב מסוג לייקאן, אשר הינו הרבה יותר אלים מאיש זאב רגיל ובעל יכולות פיזיות חזקות יותר. לוסיאן גודל להיות הנפח של ממלכת הערפדים ומואס בחיי העבדות לאחר שהמלך ויקטור בגד בו. הוא מקומם את כל שאר העבדים והם יוצאים למלחמה בממלכה.

הסרט מסביר לנו בפעם הראשונה את מקור השנאה בין אנשי זאב לערפדים. אין חובה בצפייה בחלקים הקודמים של Underworld או אפילו לזכור מה התרחש בהם, הסרט הזה עומד בפני עצמו. לגבי הסרט עצמו, העלילה לא עמוקה והסיפור לינארי למדי. פסקול Dolby TrueHD עשיר בבאסים ותמונה חשוכה לאורך כל הסרט. נראה לי שצריכים להדפיס הנחייה על הסרט כי רק אנשים בעלי מסך עם ניגודיות גבוהה יחסית יכולים לצפות בסרט הזה בצורה נאותה, כל השאר סתם יקבלו תמונה חשוכה למדי.
7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
danielobreja
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#3019  נשלח: ו' 15/05/2009 23:46

עיר האלוהים :
סרט שעשוי טוב והמישחק בו מעולה בהחלט מעביר את המסר יש רגעים שקצת משכו בסך הכל
9/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#3020  נשלח: שבת 16/05/2009 8:49

מבצע ולקירי
על עלילת הסרט כתבו כאן כמה פעמים. אז אני רק אסכם בקצרה שמדובר בקבוצה של קציני אס-אס שמנסים להתנקש בהיטלר. בסרט מככבים שחקים טובים מאוד: טום קרוז, טום וילקינסון, קנת' בראנה ועוד...

סרט מומלץ ביותר.
אחד הדברים שמאוד אהבתי בסרט הוא שהבמאי (בריאן סינגר - אקס-מן, החשוד המיידי) הפך אותו לסרט מתח נטול פריטנציות מיותרות. הסרט מעוצב מדהים, נראה נפלא, נשמע נפלא והעלילה נמצאת כל הזמן בשלב כלשהו של "תכנון ועשייה" מה שמוסיף למתח. הסרט מזכיר קצת סרטי שוד דוגמת "השוד" או סדרת "אושן" יותר מאשר סרטי שואה... ולדעתי זה פלוס גדול מאוד בסרט.
saarb
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 14, 2007
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 151

#3021  נשלח: שבת 16/05/2009 15:47

סיפורי דגים - BIG FISH

סרט שהומלץ כאן רבות(?)
ראיתי סוף סוף - באיכות 1080p - סרט "מסע חיים" מקסים, לא ארוך מדי - מומלץ.
פה ושם נופים מרהיבים ומוזיקת רקע תקופתית.
ציון: 8.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1822
מספר הודעות: 32151

#3022  נשלח: שבת 16/05/2009 17:56

From.Russia.With.Love.1963

עקב השיחרור המלא של כל סידרת 007 ב HD, החלטתי לחזור ולצפות בכל הפרקים כשבכל סופ"ש אצפה בסרט אחד מהסידרה. יש לציין שאת רב הסרטים הישנים בסידרה לא ראיתי מאז שהייתי נער ככה שאת רובם אני כבר לא לחלוטין זוכר. הפעם הלכתי על הסרט השני בסידרה. הפעם 007 נשלח לטורקיה להשיג מכונת צפנים רוסיה הנקראת לקטור כשברקע הוא נאלץ להתמודד עם קנוניה שרוקם עבורו אירגון "ספקטר" בשילוב סוכנת רוסיה יפיפיה המגויסת לצרכי האירגון ללא ידיעתה.

למרות כמה סצנות מצוינות (הקרב בין שני הנשים במחנה הצוענים, המרדף בסירה ואפילו עירום מלא כשאם אינני טועה זה די יוצא דופן בסדרת 007 ובייחוד בשנים הללו בסרטים) הסרט מרגיש "זקן" ועייף ולא לגמרי עומד במבחן הזמן, ניתן להבחין בבירור שזהו סרט שנעשה לפני עשרות שנים. עם קאסט של שחקנים גרועים שמשחקים משחק מוגזם, רצפים ארוכים מידיי של כלום (לא אקשן, לא תככים, שום דבר מעבר להעברת זמן בין סצנה לסצנה), מעט מאוד גדג'טים והמחסור ב"רכב ג'ימס בונד" ייחודי הרגשתי די מאוכזב. אם לא שון קונרי (ה 007 האגדי) והנוסטלגיה כנראה שהייתי מוותר על הסרט באמצע.

אפשר לראות - לחובבי ג'ימס בונד בלבד לדעתי.

6.5/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3023  נשלח: שבת 16/05/2009 17:57

What Just Happened

ציון נמוך ב IMDB למרות שילוב שני אייקונים ענקיים בקולנוע האמריקאי גרמו לי להבין שכנראה הרבה טוב לא יצא מהסרט הזה. אחרי 20 דקות של צפייה הבנתי שהתחושת בטן שלי לא פיספסה והצלתי לעצמי עוד שעה ומשהו מהחיים. במילה אחת - לוותר.

4/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3024  נשלח: שבת 16/05/2009 19:35

Big.Trouble.in.Little.China.1986

לפני הביקורת אני רוצה לציין ששיחוררם של סרטים ישנים ב HD הינה חוויה מרנינה ומספקת, בעיקר לאלו מאיתנו שגדלו בשנות השמונים על הסרטים הללו והסרט הבא הוא דוגמא מושלמת לכך.

והפעם יש לנו סרט על רוחות ושדים, יפיפייה ירוקת עין (בעצם שתיים מהן), קסמים, קרבות קונג פו ובמרכז המאצ'ו האולטימטיבי, בלונדיני, שרירי, עם ג'ינס צמוד וסכין במגף - the all americam hero. בקומדיית אימה של גאון הטראש ג'ון קרפנטר. ג'ק בורטון, נהג משאית מאצ'ו (קורט ראסל), מגלה כי שד עתיק יומין חטף את ארוסתו ירוקת העיניים של חברו הטוב. בעזרת של כמה חברים, הרבה מזל ולא מעט משפטי מפתח אלמותיים ("אני נולדתי מוכן!") הם יוצאים לגרש את הרוח הרעה מהעולם.

זהו סרט קלישאתי להפליא אך במקביל משעשע באותה מידה. הרבה אפקטים, קסמים, קונג פו ובעיקר הומור עצמי הופכים את הסרט הזה למשהו שלא רואים הרבה כיוום בסרטים. השילוב של המוזיקה משנות השמונים, התלבושות המגוחכות, התחפושות הזוועתיות והאיפור המוגזם לא הצליח להוריד מבחינתי מההנאה בסרט ולו במעט, אם כבר זהו בדיוק חלק מהקסם של הסרט המיוחד הזה שלא מתבייש לקרוא לעצמו B MOVIE ועושה זאת בקסם וחן מוצלחים להפליא.

במבט לאחור אני די בטוח שהדמות ממשחקי המחשב duke nukem מבוססת בכבדות על הדמות הראשית בסרט הנ"ל - בעצם חצי מהסרט ציפיתי לשמוע אותו אומר משהו כמו I've got balls of steel. הגיבורה הראשית בסרט היא לא אחרת מסמנתה מסקס והעיר הגדולה (רק הפעם צעירה ובאמת נאה). בנוסף - בפתיח של הסרט כל מעריצי "תיקים באפלה" יזכו לראות דמות מאוד מוכרת.

מומלץ בחום - רק להבין מראש שזהו סרט קליל, מטופש אך חביב ומקסים לחלוטין.

8.5/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#3025  נשלח: שבת 16/05/2009 22:53

Dying Breed
4 חברים אשר יוצאים לטזמניה ליד אוסטרליה בחיפוש אחר נמר אשר נחשב לנכחד, מגלים כי הם תחת מצוד של שבט קניבלים.

עשו בערך כבר 30 סרטים כאלו - ויותר טובים. התקיים מתח קל בלבד בחצי שעה האחרונה, אך מלבד זאת, סרט בנאלי ולא בולט עבור ז'אנר מסוג זה. חסר סצנות מקוריות, דיאלוג שנון או כל דבר שיגרום לי לזכור את הסרט 10 דקות לאחר שצפיתי בו. פסקול DTS-HD High Resolution Audio לא מרשים במיוחד. לצפות רק אם אתם חובבים סוג כזה של סרטים.
6/10
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 3639

#3026  נשלח: א' 17/05/2009 9:13

The Oxford Murders

סטודנט אמריקאי למתמטיקה מגיע לאוקספוד כדי לחבור לפרופסור אותו הוא מעריץ. בתוך מערכת היחסים שמתפתחת ביניהם מתחילה שרשרת מעשי רצח. הרציחות קשורות קשר הדוק אל שניהם ולכן הם מנסים בדרך לוגית להגיע לפתרון התעלומה.

הרעיון בסה"כ מעניין והתסריט כתוב היטב עם דיאלוגים שלוקחים מעולמות המתמטיקה והפילוסופיה לא מעט. אבל שני השחקנים הראשיים די הורסים את העניין. אלייג'ה ווד במשחק מוגזם. פוער עיניים על כל דבר כאילו הוא עדיין נושא את הטבעת ממקום למקום.
מגיב בדרמטיות חסרת פרופורציות ובכלל משחק רע. לצערי הרב גם ג'ון הרט שאישית אני מאד אוהב לראות נותן כאן הופעה פושרת למדי. נראה חסר קסם ועייף. אולי כאנטיתזה לווד...
הסיפור מגיע בסוף לטוויסט שלא ממש מפיל מהכסא.

הנשים בתפקידי משנה יפות אבל לא יותר. בייחוד לאונור ווטלינג שמשחקת אחות בי"ח שמתחברת להוביט. סקסית ברמה משל עצמה.

6/10 רק בזכות כמה סצינות של ווטלינג.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 84
מספר הודעות: 3639

#3027  נשלח: א' 17/05/2009 9:33

Defiance

סיפור על קבוצת לוחמים יהודים שהקימו מחתרת ברוסיה בזמן השואה והצילו 1200 יהודים מהשמדה. בראשם האחים ביילסקי שהנהיגו את המחתרת ולחמו בגרמנים. הסרט מבוסס על סיפור אמיתי ויצא לראות אותו עם משפחתה של אשתי. דודה של אשתי (שלא היתה בהקרנה) היתה ילדה בקבוצת היהודים שניצלו בזכות ביילסקי וכתבה יומן על המאורעות. האחיות שלה מכירות את הסיפור האמיתי דרך היומן והיה מעניין לשמוע את ההתייחסות שלהן לסרט. הן זיהו את השמות של חלק מהאנשים והמקומות שהוזכרו בסרט. הסיפור לדבריהן נערך ועודן באופן משמעותי. הגיבורים מוצגים באור הוליוודי והרבה פרטים אפלים הושמטו ממה שבאמת קרה שם. אני מניח שהתסריטאים/מפיקים ראו לנגד עיניהם את נושא השואה והגבורה כערך שאסור להכתים אותו בהתנהגות שלילית מצד יהודים. זה כמובן פוגע באוטנטיות והסיפור מורגש לעיתים מעושה ומיופה יתר על המידה. יש כאן אפקט תעמולתי לא קטן.

כסרט בפני עצמו מדובר בהפקה מרהיבת עיניים ואוזניים. הסרט ארוך (2:17) ומכיל ברובו סצינות ביער בעונות שונות. הנוף מרהיב והצילום מוקפד ומדוייק. סצינות הקרבות מרשימות ונראות מציאותיות. הסאב עבד קשה.
דניאל קרייג שמשחק את טוביה ביילסקי לא ממש נראה כמו יהודי ועושר ההבעות שלו מסתכם במבט מהורהר/קשוח ומבט מהורהר/קשוח עם עיניים מכווצות. אבל בקטעי הפעולה הוא עושה את העבודה. לב שרייבר (זוש ביילסקי) הרבה יותר אנושי ומשכנע ממנו.

8/10 כסרט דרמה/פעולה
6/10 על היצמדות לאמת ההיסטורית
10/10 לכל יהודי להרמת הגאווה הלאומית

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3271
מספר הודעות: 67280

#3028  נשלח: א' 17/05/2009 10:11

blindness

סרט מוזר שמתאר מחלה מדבקת שגורמת לעיוורון ומתפשטת לכל עבר. רק אשתו של הרופא שמגלה את המחלה היא היחידה שחסינה למחלה וככזו היא מנסה לעזור לאנשים סביבה.

עיקר הסרט הוא על חוסר האונים והאכזריות של האנושות כשמדובר בסכנה קיומית. הסרט מנסה להראות עד כמה הציווליזציה שלנו שברירית ושתוך חלקיק שניה אנחנו יכולים לחזור למנטליות של אנשי המערכות.

מבנה הסרט מזכיר לי מאוד סרטי זומבי. קבוצה של אנשים "טובים" נלחמת בחיות האדם שבחוץ.

סגנון הצילום והנסיון לגרום לנו לחוש ויזואלית את מה שהדמויות חשות לא ממש מצליח לעבוד ובעיקר גורם לצופה לשפשף את עיניו.

אני חושב שהסרט נופל בעיקר בגלל תסריט חלש אך בהחלט גם בגלל צילום ובימוי שפשוט לא מתאימים כיום. בשנות השמונים אולי הסרט הזה היה יכול להזיז לי משהו, אבל כיום הוא מרגיש מיושן ופשוט לא מצליח ממש להעביר את המסר באופן שריגש אותי.

7/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#3029  נשלח: ב' 18/05/2009 7:52

Defiance, התנגדות

לא אחזור על התקציר, OferL עשה עבודה מרשימה ויפה שני פוסטים מעלי אז אני מפנה לשם.
גם הביקורת שלו מדוייקת להפליא.
הסרט הוא גרסת PG לסיפור שהיה יכול להיות קורע לב ומתסכל. במקום זה אנחנו מקבלים סרט קליל וכייפי לצפייה. אין הרבה דרמה הסרט לא מציג תיסכול, יש בעיקר תיאור אירועים, נוף יפה ושחקנים יפים.
מדובר בפתרון אמריקאי לנושא קשה מאוד, אני מגדיר את זה "פתרון עקרות הבית". הסרט כל כך קל לעיכול שאפשר לחשוב שמדובר במחנה אימונים של שחקנים לסרט פעולה ולא תיאור של מלחמת העולם השנייה.

יחד עם זאת, כאמור, מדובר בצפייה נעימה, ישנם כמה רגעים מרגשים, השחקנים עושים את העבודה והסרט עושה נעים על הנשמה היהודית.
אז הסרט הוא לא חובה, אבל סבבה לגמרי לצפייה קלילה והנאה מאיכות תמונה מרהיבה.

תוספת:
ראיתי עכשיו שהבמאי, אדוורד זוויק, עשה גם את הסרט "לגעת ביהלום". המשותף לשני הסרטים מבחינתי מאוד ברור, שניהם סרטים על נושאים מאוד קשים ומסובכים. גם "לגעת ביהלום" איכזב אותי מאותה סיבה ש"התנגדות" איכזב: נושא קשה מאוד שמטופל בצורה מאוד מקצועית קולנועית אבל נטולת נשמה. וגם את "לגעת ביהלום" הגדרתי לחברים כסרט לעקרות בית שיכולות לצקצק בלשון על כמה קשה ולחזור לחיות את החיים.
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#3030  נשלח: ב' 18/05/2009 8:15

Hero Wanted
ליאם שכל את אשתו לפני מספר שנים בתאונת דרכים. מאז חייו לא הסתדרו, הוא עובד באיסוף *** ומבלה את רוב זמנו בשתייה והתרועעות עם חברו העבריין. כאשר ליאם נכנס לבנק יום אחד, הוא עד לשוד אשר משתבש ומגלה כי חברי הכנופייה אשר ביצעו את השוד, מחפשים להורגו.
עם קובה גודינג ג'וניור.

הסרט נדמה כפשוט, אך הוא בנוי בצורה של הרבה קפיצות בזמן קדימה ואחורה וכך אנחנו מגלים כי ליאם איננו תמים כפי שנראה והעלילה סבוכה בהרבה ממה שחשבנו בתחילת הסרט.
אל תתייאשו מההתחלה האיטית, אך לאחר שעה בערך, התמונה הסבוכה והמעניינת מתגלה במלואה.
8/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  201  |  202  |  203  | ... |  1424  |  1425  |  1426  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה