מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 213 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  212  |  213  |  214  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 406
מספר הודעות: 31415

#3181  נשלח: ג' 09/06/2009 10:46

nadavck כתב:
guyezra כתב:
nadavck כתב:
guyezra כתב:
Dead Snow
סרט זומבים שזכה לשירשור משלו
מדובר בקומדיית זומבים
חבורת צעירים יוצאת לחופשה בביקתה מבודדת בשלג ושם הם נתקלים בזומבים הנאצים.
הטוב: קומדיה די מוצלחת, למי שאוהב הומור מדמם
הרע: אין פס קול אנגלית וזה עסק לא חביב לראות סרט בשפה זרה עם תרגום אננגלית
התחלה קצת איטית, אבל תופס תאוצה.

בסה"כ נהניתי
7.5/10

http://www.hometheater.co.il/vt75824
אני אפרט שם קצת יותר למי שמעוניין...

המממ. חיכיתי לזה... ראיתי ב HD? SD?

בלוריי

מאיפה ספרייה לקחת?

ספריית האינטרנט
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#3182  נשלח: ד' 10/06/2009 15:48

קח אותי לגהנום Drag Me To Hell
סרטו החדש של סם ריימי (ספיידרמן, evil dead) שחוזר למה שהוא יודע לעשות הכי טוב: זבלוני אימה מגניבים.
מנהלת הלוואות בבנק מסרבת לסייע עם משכנתא של איזה זקנה אומללה. ולמה? כדי שהמנהל שלה יקדם אותה... האינטרס של הבנק הוא האינטרס שלה. הזקנה מקללת את הצעירונת, קללה שהופכת את הסרט לרועש מאוד, מפחיד קצת פחות, מגניב מאוד, קצת מפתיע ובעיקר מאוד כיף.

חשוב לציין - הסרט הוא זיבלון! אין כאן איזה חוכמה גדולה או איזה גאונות קולנועית ייחודית. יש כאן שליטה בז'אנר ומי שנהנה ממנו מאוד יהנה מהסרט. הגעתי לסרט עם אפס ציפיות, ידעתי שאני עומד לראות קומדיית אימה (והסרט מוגדר כך, אז כן, יש צחוקים) וזה מה שקיבלתי.
נהנתי

הערה: כבר שנים שאני נמנע מללכת לקולנוע. אני מעדיף את ההקרנה הביתית בה אני שולט. לרוב, איכות התמונה והסאונד בבית שלי יותר טובים מאלה שבקולנוע ואין לי איזה מערכת היי אנד משובחת. לאחרונה קצת "נפתחתי" מחדש לחווית הקולנוע. את הסרט הזה ראיתי ביס פלנט, קולנוע טוב מאוד לכל הדעות. החוויה הטכנית היתה מושלמת... אבל החומר האנושי... My god החומר האנושי!!!

תרבות ההתנהגות של אנשים בקולנוע זיעזע אותי!! אנשים מדברים, מפריעים, מסמסים, שמים רגליים יחפות על ראש המושבים... פשוט זוועה. אחרי השליש הראשון של הסרט פשוט ירדנו כמה שורות למטה כדי להתרחק מההמון. החלטנו שבפעם הבאה נחשוב פעמיים לפני שאנחנו יוצאים ככה באמצש לסרט. אני ממליץ: להשאר בבית או ללכת להקרנות בשעות מוזרות כמו שישי אחר הצהריים אז הקהל בדרך כלל יותר איכותי.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3311
מספר הודעות: 67396

#3183  נשלח: ד' 10/06/2009 16:32

אנחנו תמיד יושבים מקדימה בסרטים (אשתי תמיד לא אוהבת את זה בהתחלה ואחרי שרואה מה הקהל מאחורינו עושה היא שמחה על כך).

ובבית אנחנו תמיד שורה ראשונה!

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#3184  נשלח: ד' 10/06/2009 16:50

Terminator: Salvation
המלחמה עם סקיינט, שלמעשה קיבלנו קודם לכן שלושה פריקוולים, סרט שאני אישית ציפיתי לו.
אממה, לא עשו שם את מה שחשבו שיהיה, הדמות המרכזית בסרט על המלחמה עם סקיינט, והסיפור עצמו הוא לא על ג'ון קונור, נראה לי שזה הדבר שגרם מידה מסויימת של אכזבה (ממי שהתאכזב כמובן...), בעיה נוספת היא עודף הסוגים של הטרמינייטורים (בשביל מה צריך כל כך הרבה?) ואולי גם סיפור צפוי - מה שחושבים שיקרה קורה.
מצד שני יש בסרט המון אקשן מצויין, הרבה מחוות לסרטים הקודמים (וגם אחת למלחמת העולמות...)

אני לא התאכזבתי ואפילו נהניתי.

8/10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1924
מספר הודעות: 33284

#3185  נשלח: ד' 10/06/2009 17:35

nadavck כתב:
l

הערה: כבר שנים שאני נמנע מללכת לקולנוע. אני מעדיף את ההקרנה הביתית בה אני שולט. לרוב, איכות התמונה והסאונד בבית שלי יותר טובים מאלה שבקולנוע ואין לי איזה מערכת היי אנד משובחת. לאחרונה קצת "נפתחתי" מחדש לחווית הקולנוע. את הסרט הזה ראיתי ביס פלנט, קולנוע טוב מאוד לכל הדעות. החוויה הטכנית היתה מושלמת... אבל החומר האנושי... My god החומר האנושי!!!

תרבות ההתנהגות של אנשים בקולנוע זיעזע אותי!! אנשים מדברים, מפריעים, מסמסים, שמים רגליים יחפות על ראש המושבים... פשוט זוועה. אחרי השליש הראשון של הסרט פשוט ירדנו כמה שורות למטה כדי להתרחק מההמון. החלטנו שבפעם הבאה נחשוב פעמיים לפני שאנחנו יוצאים ככה באמצש לסרט. אני ממליץ: להשאר בבית או ללכת להקרנות בשעות מוזרות כמו שישי אחר הצהריים אז הקהל בדרך כלל יותר איכותי.

נדב - זו בדיוק הסיבה שכבר שנים אני ואישתי לא הולכים לקולנוע, וגם כאשר אנחנו כבר הולכים פעם בשנה בממוצע אנחנו משקיעים והולכים להקרנות VIP ה YES PLANET - כנראה שהקהל שמשלם 120 שח לכרטיס הרבה יותר תרבותי כי שם אני לא נתקל בתופעות שאתה מציין וגם אנחנו נתקלו בהן באולמות הרגילים (וגם בלי שום קשר כי זו חוויה אחרת לחלוטין לצפות בסרט בכורסת עור פרטית עם הדום כשמשקים ומאכילים אותך וכשהקהל מצומצם).

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך ד' 10/06/2009 17:51, נערך סך הכל פעם אחת
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 487
מספר הודעות: 7541

#3186  נשלח: ד' 10/06/2009 17:45

מי שהיה בקולנוע באירופה או בארה"ב רואה עד כמה עם-ישראל נהפך לבהמתי. אף אחד שם לא מעז אפילו להתנהג כמו שהובר אמר.
פשוט גועל נפש.
harari (דניאל)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 16, 2007

הבעות תודה: 267
מספר הודעות: 4030

#3187  נשלח: ד' 10/06/2009 17:52

IRON MAN (1080p)
אחלה אקשן, הרבה מתח. מת על פיצוצים ויריות.
9/10
מומלץ בחום

HomeTheater Over-Dose
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4387

#3188  נשלח: ד' 10/06/2009 18:46

Friday the 13th uncut 2009
העלילה, אם אפשר לקרא לזה ככה, מתנהלת 20 ומשהו שנה אחרי הטבח במחנה קריסטל. ג'ייסון וורהיס (שוב) קוטל צעירים דבילים במגוון דרכים מדממות.
ציפיתי להרבה יותר ממייקל ביי ושון קנינגהם (הבמאי המקורי) שהפיקו, אבל למרות התחלה מבטיחה הסרט לא מצליח להתעלות מעל סרט סלאשר ג'נרי, כשהוא מסמן V על כל קלישאה אפשרית בדרך, כולל החבורה של הצעירים מהקולג' שפשוט חוזרת על עצמה בכל סרט כזה (היפה האחראית, השרלילה, הגיק המעצבן, השחור ההכרחי והיפיוף בן העשירים שתמיד דואג רק לעצמו).

הטוב: יש קצת ציצים וסקס.
הרע: הכל חוץ מזה
המכוער: ג'ייסון

מסקנה: רק למעריצים שרופים.
שח_מט
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 107
מספר הודעות: 3802

#3189  נשלח: ד' 10/06/2009 21:39

nadavck כתב:

אשמתי ואני נמנעים שנים ללכת לקולנוע בדיוק מהסיבה הזאת, הנוער הבהמי שגדל פה, מדבר ומפריע ללא הרף בהקרנות.
לעתים רחוקות אנחנו הולכים לסרט ישראלי. ממש רחוקות.
בבית יותר נוח וכיף. גם יציאה זה יחסית הרבה כסף, מחירי הכרטיסים לא נמוכים, בייביסיטר, חניה לפעמים ואוכל.

כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6798

#3190  נשלח: ד' 10/06/2009 22:38

nadavck כתב:

למזלי אני לא ממש נתקל בתופעות האלו. דווקא אנשים בדר"כ שקטים (חוץ מילדים/צעירים), ולא זכור לי טלפונים
סלולרים מצפצפים מצד שני כשאני הולך לקולנוע בדר"כ אין הרבה (אם בכלל) אנשים.
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1922

#3191  נשלח: ה' 11/06/2009 8:27

זה מה שקורה שהולכים לסינמה סיטי
זה התחנה המרכזית של הסרטים בארץ, כף רגלי לא דורכת שם מאז הפעמיים שהספיקו לי "לראות" שם סרט, ואני משאיר לרגע בצד את חווית הצפייה המזעזעת.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#3192  נשלח: ה' 11/06/2009 8:56

nadavck כתב:
[b]

ביל היקס ז"ל אמר פעם: זה לא נס להביא ילד לעולם, זה נס ללמד אותו לסתום את הפה בקולנוע

guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#3193  נשלח: ה' 11/06/2009 9:06

שח_מט כתב:

אשמתי ואני נמנעים שנים ללכת לקולנוע בדיוק מהסיבה הזאת, הנוער הבהמי שגדל פה, מדבר ומפריע ללא הרף בהקרנות.

אשמתך?
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#3194  נשלח: ה' 11/06/2009 9:31

guyezra כתב:
שח_מט כתב:

אשמתך?

uriler (אורי לרנר)
חבר של כבוד
חבר של כבוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 18, 2005

הבעות תודה: 523
מספר הודעות: 10116

#3195  נשלח: ה' 11/06/2009 10:03

רק לי מפריע קצת שהשרשור הזה הפך להיות שרשור קיטורים על הנוער הישראלי והתנהגותו הנלוזה בבתי קולנוע?

אני "מנוי" על השרשור הזה כדי לקבל אימיילים עם המלצות לסרטים - לא בשביל לראות חברים פורקים עצבים.
זאת גם הסיבה שאני לא מנוי על "דברים שמעצבנים אותי" או "אנשים שצריך להגלות" - מדי פעם אני נכנס, אבל לא רוצה לקבל מייל על כל הודעה חדשה.

בכנות, לדעתי - תפתחו שרשור חדש ותקטרו כאוות נפשכם, אבל בואו נשמור על השרשור הזה למטרה שלשמה הוא קם.

(מנהלים - אם אתם מקבלים את דעתי, ומסיעים חלק מההודעות לשרשור חדש - תמחקו בבקשה את ההודעה הזו. תודה).

אורי
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  212  |  213  |  214  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה