מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
RoieK
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3331 

הטינה 3..
סרט לא משהו.. אולי זה כי אני לא מת על אימה (מגיל 7 זה לא מפחיד אותי..)
6/10.. מה הפלא שהסרט לא בקולנוע בכלל

nadavck
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 226 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #3332 

Fletch 1985
בשנות השמונים יצאו הרבה מאוד קומדיות של יוצאי Saturday Night Live, ביניהם מגרשי השדים, האחים בלוז ועוד.
אחת הקומדיות האלה היתה Fletch עם צ'בי צ'ייס.
במסגרת הצפייה בסרטי שנות השמונים עליהם גדלתי כילד, צפיתי אתמול ב- Fletch. סרט מיותר לחלוטין, בלתי זכיר, ולא באמת מעניין.
אבל מה, אני אוהב את צ'בי צ'ייס, הפרצוף שלו מצחיק אותי. וגם כאן, בקומדיה קלילה מאוד, הוא מצחיק.
הסרט מספר על ארווין פלצ'ר, עיתונאי פלילים בעיתון בלוס אנג'לס. במסגרת העבודה הוא מתחזה לדמיויות שונות ומצחיקות מה שמוביל כמובן להסתבכות העלילה.
אז אין סיבה אמיתית לראות את השארית הזאת משנות ה- 80, גדלתי על זה, אז ראיתי... היה חמוד ומשעשע.
לצפיה באוסף הסרטים שלי:
http://www.invelos.com/dvdcollection.aspx/nacoke

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #3333 

Red Cliff II
סרט סיני על מלחמה בין זוג צבאות.

אז יש לנו סרט סיני, עם אלפי ניצבים, עשרות שחקנים ראשיים וסיפור לא ברור על סיבת המלחמה. לאורך 140 הדקות הארוכות שהסרט הזה נמשך, יש זוג סצנות נחמדות (אחת באמצע והשנייה לסיום) ובין הסצנות, הרבה מלל ו Footage לא מעניין. בקלות ניתן היה לקצץ אותו ל 40 דקות ולגמור סיפור. הפסקול לא יוצא דופן במיוחד וקיים בזוג פורמטי Lossless למי שאוהב לעשות השוואות: הראשון הוא DTS-HD Master Audio והשני Dolby TrueHD.
6/10

Booboo
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #3334 

"שם המשחק" ביס-פלנט בקניון איילון.

כבר מזמן לא ראיתי סרט כל כך טוב.
ראסל קרואו פשוט נהדר. רק שחקן גדול באמת יכול להיות תפקיד ראשי גם ב"גלדיאטור" וגם ב"שם המשחק".
בן אפלק התבגר, והבגרות הזאת עושה לו רק טוב. הרבה פחות מלוקק.
הלן מירן פשוט מעולה בתפקיד הלן מירני טיפוסי. אין לי ספק שהיא נאבקה חזק על התפקיד מול מריל סטריפ ב"השטן לובשת פראדה"...
רובין רייט פן גם טובה מאוד.
יש בסרט הזה איכויות דרמטיות שלדעתי לא היו מביישות אף דרמה נטו. תוסיפו לזה את המתח, הפעולה ההפתעות הלא מעטות בעלילה והסוף הלא צפוי (לפחות לא לי) וקיבלתם סרט טוב באמת.
"When all are one and one is all, To be a rock and not to roll"

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #3335 

Two.Lovers

סיפורו של הרצוי והמצוי. בחור יהודי "מבית טוב" המאוהב בשיקסע הגרה בדירה ממול ובמקביל מעורב במערכת יחסים עם "יהודיה טובה",ביתו של השותף העיסקי העתידי של אביו, המאוהבת בו גם היא. איך הכל יסתיים? האמת? די צפוי.

סרט סביר, דרמה חביבה ומשחק לא רע של חואקין פיניקס. מי שמחפש דרמה טובה וסטנדרטית ימצא פה את מבוקשו - לא הרבה יותר.

7/10

היה משעשע לראות את מוני מושונוב בסרט אמריקאי בתפקיד ראשי (אני רגיל שישראלים משחקים גופות, או עירומות או מתות לרב), מזל שליהקו אותו בתפקיד של ישראלי יורד - אחרת היה קשה להסביר את המבטא הבולט. ד"א, האם אני היחיד שחושב שגברת פאלטרו לא ממש יפה? יש בה משהו שממש לא עושה לי את זה.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #3336 

Huber כתב:Push
חבורה של אנשים בעלי כוחות על טיבעיים נלחמת מול "האגודה", מחלקה ממשלתית העושה בהם ניסויים על מנת ליצור צבא על.
סרט חביב, אפשקטים נחמדים, צילום סביר, רק שהסרט מכיל המון פוטנציאל לא ממומש. לא סרט רע, סה"כ העביר בכיף את הזמן, אבל לכל אורך הצפייה הרגשתי שיכלו לעשות הרבה יותר עם הקונספט הזה מכל בחינה.
7/10
...
אתמול ראיתי.
יש לי בעיה עם סרט שלוקח גיבור כביכול שלומיאל (שלא מסוגל להזיז קוביה עם הכוחות שלו) ונהפך תוך כדי הסרט לגיבור על מתוחכם להפליא, בלי שום הסבר מניח את הדעת.
למעט הסוף, מעט מדי אקשן
יותר מדי התעסקות (לא מוצלחת לרוב) עם אלה שרואים את העתיד והיכולת לשנות את מה שיקרה.
בגדול, די מאכזב, אם כי מראש לא ציפיתי ליותר מדי

6.5/10

kidney_stone
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: אריק. ט.
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #3337 

Transformers: Revenge of The Fallen

בזמן האחרון אני מוצא שאני מאוד ביקורתי כלפי סרטים, במיוחד חדשים שאני רואה בקולנוע.
הלכתי לסרט הזה בלי הרבה ציפיות-
ואני חייב לומר שזה סרט הקיץ-אקשן הכי טוב שראיתי בשנים האחרונות בקולנוע.
את העלילה אפשר לתמצת ב 15 שניות, הדמויות שטוחות לחלוטין והסיפור דבילי להחריד.
אבל זו הפעם הראשונה והיחידה שהאפקטים והאקשן מפצים (באמת!) על ה-כ-ל, סרט אדיר וחובה לראות אותו בקולנוע.
מעניין מה היה התקציב של הדבר הזה.
כשייצא ב BlueRay אני בטוח אקח אותו לצפיה נוספת.

הרבה יותר מצחיק מהראשון, ועשוי הרבה יותר טוב - ובאמת שיש בו כל מה שצריך בסרט קיץ אקשן טוב.
מומלץ בחום - וחובה לראות בקולנוע.
Think for yourself, question authority
סיפורי תמיכה שקרו באמת - http://is.gd/s4IM

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #3338 

סתם שאלה, כולם מצפים משום מה כי בסרט כמו Transformers, לדמויות יהיה עומק. לאיזה עומק בדיוק אתם מצפים? זה Transformers!!! אנחנו רואים את הסרט בשביל לראות מלחמות בין רובוטריקים, לא בשביל שום דבר אחר.

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #3339 

ziv_r כתב:סתם שאלה, כולם מצפים משום מה כי בסרט כמו Transformers, לדמויות יהיה עומק. לאיזה עומק בדיוק אתם מצפים? זה Transformers!!! אנחנו רואים את הסרט בשביל לראות מלחמות בין רובוטריקים, לא בשביל שום דבר אחר.
...

:lol: :lol: :lol:

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #3340 

Angel-A

נוכל צרפתי השקוע בחובות עד מעל לראשו מנסה לפתור את בעיותיו ע"י התאבדות. מהגשר בו הוא בוחר לסיים את חייו קופצת גם בחורה יפיפייה. בהחלטה של רגע הוא קופץ אחריה ומציל את חייה רק בשביל לגלות שהיא מלאך שנשלח להצילו מעצמו. סרט חמוד ומיוחד שמספר על ביש גדא שמסבך את חייו בהחלטות שגויות ועל המלאך שמצילה אותו מעצמו.

הסרט מצולם בשחור/לבן, דבר שלי אישית קצת הפריע. הסרט יכל להיות הרבה יותר עשיר בצבעים לדעתי והבחירה בצילום "אומנותי" בעיניי סתם הייתה פלצנית. השחקן הראשי תפור לתפקיד הלוזר ועושה עבודה מצויינת, השחקנית הראשית שלצידו נבחרה בעיקר בזכות המראה והרגליים שמגיעות עד לצוואר ומציגה יכולת משחק קצת פחות משכנעת, כשכל שאר הדמויות מסביבם הן פשוט קירקטורות של עצמן ותו לא.

סרט חביב ולעיתים מקסים עם סוף שלא הולם את גופו של הסרט. סה"כ שווה צפייה.

7.5/10

אוריאל
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

הנבואה - בלוריי

נושא שלא נקרא #3341 

אהלן כולם
הרגע סיימתי לראות את הנבואה בבלוריי (לא ברור לי אם זה פשוט הגיע לישראל מאוד מאוחר או לחילופן
יצא לבלוריי ממש מהר)
בכל מקרה - אני ממליץ לכולם בחום למהר ולראות ואני אפרט
עלילה:7\10
לא משהו שלא ראינו\שמענו כבר , מאוד אמריקאי - לא אהרוס יותר מדי , בקצרה ילדה בשנות ב50 של המאה הקודמת מנבאת את כל האסונות הגדולים שיקרו לאנושות , הנבואה שלה (כמובן) נקברת באדמה ומוצאת לאחר 50 שנים , אסטרופיסיקאי מגלה את התבנית ומבין שיש עוד 3 אסונות שלו קרו...
סוף מאכזב מאוד , תנכ"י מאוד , ובואו נגיד שהבמאים (לא הכותבים , כי הסרט הזה הוא רימייק) בחרו במוצא הקל שבו בוחרים כל פעם שהעלילה מסובכת מכדי לתת תשובות שפויות , והמבין יבין

תמונה:6\10
התאכזבתי מאוד מהתמונה , הקבוצת שחרור ששחררה את זה לא עשתה עבודה יותר מדי איכותית , נכון זה 1080P אבל ממש רואים כיווצים כמו בסרט DIVX מכיוון שהסרט חשוך מאוד

סאונד: 10\10
סאונד מדהים , אין המון אפקטים , זה לא סרט פעולה , אבל בכל קטע שבו נבואת הרס מתגשמת יש סאונד ממש איכותי וסראונד נהדר , תלת מימדי ואתה ממש "נשאב" פנימה , מי שישקיע וישיג לעצמו גרסה עם DTS HD או DD HD יהנה מאוד מאוד אני בטוח - מתכנני ביקורות רסיברים\רמקולים - זהו סרט בשבילכם

כללי:
יעביר לכם את הזמן בכיף , סרט מותח מאוד גם אם העלילה לא הכי גיאונית.
אפשר להגיד שכבר ראינו ושמענו דברים דומים אבל לפעמים אם זה עשוי טוב , זה עדיין מהנה.
מותחן נהדר בסה"כ וחווית סראונד מטריפה

get the popcorn ready

אוריאל
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 42 פעמים
קיבל תודות: 58 פעמים

נושא שלא נקרא #3342 

ראיתי עכשיו שיש שרשור של אילו סרטים ראיתם לאחרונה ואני לא יודע איך מעבירים לשם....מישהו מהמנהלים יכול להעביר בבקשה?

tnt424
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3343 

taking chance
הסרט מספר על קצין בכיר במארינס שהוסט מתפקיד קרבי לעבודה משרדית, ומחליט להתנדב לליווי גופתו של הרוג (צ'אנס פלפס שמו - מכאן שם הסרט ולא כמו שהוא תורגם לקחת סיכון), סרט אומנם איטי ללא שום טוויסט עלילתי או משהו מיוחד אך עם זאת הוא עוצמתי ביותר, בייחוד למי שנתקל בעברו בהרוגי קרבות כאלו ואחרים (שזה אומר רובנו כנראה), אני נדהמתי מהסרט הזה בעיקר בגלל חיבור אישי שהרגשתי אליו .
רב עוצמה, מרגש ומבחינתי מדהים.
8\10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #3344 

לדברים כאלה בבקשה לשלוח לנו דיווח או דואל, לא הודעה בשרשור מתוך תקווה שנראה אותו :)

kidney_stone
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: אריק. ט.
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #3345 

ziv_r כתב:סתם שאלה, כולם מצפים משום מה כי בסרט כמו Transformers, לדמויות יהיה עומק. לאיזה עומק בדיוק אתם מצפים? זה Transformers!!! אנחנו רואים את הסרט בשביל לראות מלחמות בין רובוטריקים, לא בשביל שום דבר אחר.
...
למען האמת לא ציפיתי בכלל (שיהיה עומק בדמויות)
פשוט בחרתי לציין שלא היה - על מנת להדגיש עד כמה נהניתי מהסרט הזה - למרות זאת.
האפקטים והאקשן היו top notch ועשו את כל הסרט.

כהערת צד - כן אפשר ורצוי לעשות סרטים עם אפקטים ואקשן - שיש בהם סיפור באמת מעניין ומסקרן.
ודמויות עם קצת נפח, אלה הם הסרטים הבאמת טובים - אלה הסרטים שכולם אוהבים.
מה חבל? חבל שבשנים האחרונות רוב יוצרי הסרטים מסתפקים באקשן ואפקטים בלבד
כי הם יודעים שהתוצר ימכור ויעשה כסף (במיוחד סרטי אקשן-קיץ) ואין צורך להשקיע מעבר לזה.
מעטים כן משקיעים ויוצא סרט נהדר (ראה דוגמא: האביר האפל (ויש עוד לא מעט דוגמאות כאלה בסרטים ישנים יותר)
מעטים משקיעים באפקטים בצורה כ"כ טובה - שזה "עובר" (דוגמא: רובוטריקים 2 :) )
אבל הרוב (בשנים האחרונות לפחות) - מייצרים תוצר סופי מאכזב, סרט סתמי וללא הנאה.

אני לא רוצה להמשיך לערבב בדיון הזה עוד נושאים, אז ברשותך אני אסכם את הנושא:
Transformers 2 סרט אדיר וחובה לראות אותו בקולנוע טוב - שוב ממליץ בחום.
(אם אתה מעוניין להמשיך לדון בזה אני מציע שנפצל את הנושא הזה החוצה לת'רד משלו)
Think for yourself, question authority
סיפורי תמיכה שקרו באמת - http://is.gd/s4IM

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”