מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 237 מתוך 1440
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  236  |  237  |  238  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#3541  נשלח: ג' 21/07/2009 14:25

uris כתב:
היום אני אצפה עם אשתי ב "חדשה בעיר" (איזה גבר טוב אני ההאאא ?)

אולי תיתן לאשתך לרשום את הביקורת
?
האאאאא

| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 244
מספר הודעות: 4442

#3542  נשלח: ג' 21/07/2009 14:48

uris כתב:

אם זה צ'יק פליק אז אתה גבר מסכן
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#3543  נשלח: ג' 21/07/2009 17:09

uris כתב:

תעתיק את זה לשירשור החסד היומי
שח_מט
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 11, 2004
הבעות תודה: 107
מספר הודעות: 3803

#3544  נשלח: ג' 21/07/2009 19:59

צפיתי עם אשתי שלשום ב KNOCKED UP
האמת היינו צריכים לראות לפני הלידה, בעיקר כי יש קטע בסוף שמראים את הראש מתחיל לצאת. במציאות לא הסתכלתי....
אין מה לעשות. לפעמים משלמים מס סרטי בחורות.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3672
מספר הודעות: 36511

#3545  נשלח: ג' 21/07/2009 23:41

Street Fighter: The Legend of Chun-Li
ילדה קטנה ועשירה אשר חטפו לה את האבא, גודלת להיות נגנית פסנתר (?!), היא מקבלת מגילה מסתורית אשר לוקחת אותה למזרח ולומדת אומנויות לחימה מידי אומן סיני מסתורי. כמה בוקסים ובעיטות והבחורה מכסחת את חוטף אביה.

מי שיושב לראות את הסרט החדש של Street Fighter, רוצה לנוח עם הראש ולראות מכות. קיבלנו כאן את לנה מ Smallville בתור השחקנית הראשית, בחורה אשר מתאימה יותר לדרמות בתיכון מאשר לסרט מכות של בנים. עם שחקנית כזאת אין הפתעה שסצנות המכות היו עלובות, את ווגה היא כיסחה בסצנה של פחות מדקה - וזה עוד לפני שהמסטר הסיני לימד אותה כיצד להילחם!
הסרט ממש רע, סצנות הKick Ass אומללות, על הסיפור אני בכלל לא מדבר (ולא צריך יותר מסיפור רקע של "טורניר לראות מי המכסח הטוב ביותר"), אפילו פסקול ה DTS-HD Master Audio לא הצליח להפיח חיים בסרט.
3/10 וזה רק בגלל הנוסטלגיה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#3546  נשלח: ד' 22/07/2009 10:54

Twelve rounds

טרוריסט נוקם בשוטר שגרם למות אשתו על ידי חטיפת חברתו ומכריח אותו לרוץ ברחבי ניו אורלינס ולמלא כל מיני משימות כדי לקבל אותה חזרה, ידה ידה ידה....

הסרט די משולל היגיון תסריטי אפילו בשביל הסוג הזה שאליו הוא שייך, אבל ברמה מסוימת הוא מבדר ואתה ממשיך להסתכל ,בערך כמו תכנית הלילה של ליאור שליין (האמת שמדענים מחפשים כרגע פיתרון לתשובה מה גרוע יותר).

יש פה ריפ-אוף רציני ומגוחך של כמה סרטים: die hard 3, metro, speed, dirty harry שמיטיבי הלכת יזהו מיד אלמנטים מהם, אני באמת לא יודע מה הכותבים חשבו להם, שלא נזהה? אפילו התלבושת של הדמות הראשית היא בול מה הקיאנו ריבס לבש בספיד.

הסרט גם סובל מ PG13 כך שאין אפילו אלימות כמו שצריך וגם מתנועת המצלמה הכי מעצבנת מאז המצאת הקולנוע. אין שוט אחד יציב, גם כשסתם 2 אנשים מדברים. ואני מדבר על ממש רעידות, לא סתם תנועה.

ג'ון סנה המתאבק מה WWE הוא השחקן הראשי, שלידו דווין -דה רוק ג'ונסון צריך לקבל אוסקר.
אם אתם מחפשים אקשן טוב בסגנון תראו את the condemned (גם הפקה של ה WWE) שלפחות מדורג R והרבה יותר משכנע ומבדר, שלא לומר חייתי.

די התאכזבתי מהבימוי של רני הרלין, שעשה את die hard 2 ו cliffhanger , שני סרטי אקשן טובים בהחלט.

אפשר לוותר, או לחכות שיגיע למסך הקטן.

נערך בפעם אחרונה על-ידי mulder בתאריך ה' 23/07/2009 12:49, נערך סך הכל פעם אחת
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3352
מספר הודעות: 67497

#3547  נשלח: ד' 22/07/2009 11:04

ברונסון
אחד מהפושעים הקשים ביותר בהיסטוריה של אנגליה שינה את השם שלו ל "צ'ארלס ברונסון" (כן, כן בדיוק כמו השחקן).

סרט מוזר והזוי שמנסה (אך נכשל באופן עלוב ביותר) לנסות ולעקוב אחרי חייו ומעשיו של הפושע הנ"ל.

הסרט לא מצליח להציג אותו באור טוב, אבל גם לא ממש נותן לו נפח וכל הסרט מרגיש כמו סוג של קריקטורה. התנהגותו של ברונסון לאורך כל הסרט היא בלתי רציונלית, עקבית או הגיונית ולכן אין לסרט התחלה, אמצע או סוף. אתה כל הזמן מחכה שהוא יתפרץ. גם כשהוא לא מתפרץ אי אפשר להבין את התנועות שלו, שמזכירות התנהגות של ה-KEYSTONE COPS בסרטים האילמים הישנים.

יש בסרט לא מעט מכות, אבל כמעט אפס הגיון.

6/10

עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 192
מספר הודעות: 3619

#3548  נשלח: ה' 23/07/2009 1:09

Hellboy II: The Golden Army
עולם מיתי פורץ במרד נגד האנושות כדי לשלוט בכדור הארץ. הלבוי וחבורתו חוזרים כדי להגן על המין האנושי מפני היצורים השטניים. (אתר סרט)

ארבעת המופלאים פוגש את שר הטבעות פוגש את המטריקס פוגש את ביוניקל.

8.5/10
yanivol
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2006

הבעות תודה: 101
מספר הודעות: 2669

#3549  נשלח: ה' 23/07/2009 7:42

ziv_r כתב:
Street Fighter: The Legend of Chun-Li
ילדה קטנה ועשירה אשר חטפו לה את האבא, גודלת להיות נגנית פסנתר (?!), היא מקבלת מגילה מסתורית אשר לוקחת אותה למזרח ולומדת אומנויות לחימה מידי אומן סיני מסתורי. כמה בוקסים ובעיטות והבחורה מכסחת את חוטף אביה.

מי שיושב לראות את הסרט החדש של Street Fighter, רוצה לנוח עם הראש ולראות מכות. קיבלנו כאן את לנה מ Smallville בתור השחקנית הראשית, בחורה אשר מתאימה יותר לדרמות בתיכון מאשר לסרט מכות של בנים. עם שחקנית כזאת אין הפתעה שסצנות המכות היו עלובות, את ווגה היא כיסחה בסצנה של פחות מדקה - וזה עוד לפני שהמסטר הסיני לימד אותה כיצד להילחם!
הסרט ממש רע, סצנות הKick Ass אומללות, על הסיפור אני בכלל לא מדבר (ולא צריך יותר מסיפור רקע של "טורניר לראות מי המכסח הטוב ביותר"), אפילו פסקול ה DTS-HD Master Audio לא הצליח להפיח חיים בסרט.
3/10 וזה רק בגלל הנוסטלגיה.

זיו עשה חסד עם הסרט כשנתן לו 3/10 . שיעמומון

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3672
מספר הודעות: 36511

#3550  נשלח: ה' 23/07/2009 8:05

Watchmen
חבורה של גיבורי על מהשכונה מנסה להציל את העולם מפני שואה גרעינית אשר עלולה להתחולל בין US לרוסיה.

נכון, הסרט קצת מעניין כפי שכתבו לפני, אך מה לעזאזל חשבו היוצרים כאשר ערכו אותו לאורך של קצת מעל 3 שעות? היה ניתן להעביר בדיוק אותו מסר בחצי מהזמן.
הזהירו אותי כי זהו לא סרט גיבורי-על טיפוסי - וצדקו. אין לי יותר מידי מה להרחיב על הסרט, אם תראו אותו, אחלה, אם תעדיפו לוותר ולהמשיך הלאה - גם טוב. סרט כזה נקרא: למלם (לא מועיל, לא מזיק).
הפסקול DTS-HD Master Audio ומלהיב למדי, במיוחד סצנת השריפה והפיצוץ בערים.
6/10
ds123
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 10, 2008
הבעות תודה: 60
מספר הודעות: 1635

#3551  נשלח: ה' 23/07/2009 11:29

"התאום"
סרט אימה נחמד מאוד. לא הפחיד אותי יתר על המידה ולדעתי הוא יותר מותח. בסך הכל סרט מהנה עם לא מעט יהדות.
הסוף צפוי וקצת הרס.
6.5/10

ביקורת שלט אוניברסלי One For All URC 7960
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#3552  נשלח: ה' 23/07/2009 12:08

mulder כתב:
Twelve rounds

טרוריסט נוקם בשוטר שגרם למות אשתו על ידי חטיפת חברתו ומכריח אותו לרוץ ברחבי ניו אורלינס ולמלא כל מיני משימות כדי לקבל אותה חזרה, ידה ידה ידה....

הסרט די משולל היגיון תסריטי אפילו בשביל הסוג הזה שאליו הוא שייך, אבל ברמה מסוימת הוא מבדר ואתה ממשיך להסתכל ,בערך כמו תכנית הלילה של ליאור שליין (האמת שמדענים מחפשים כרגע פיתרון לתשובה מה גרוע יותר).

יש פה ריפ-אוף רציני ומגוחך של כמה סרטים: die hard 3, metro, speed, dirty harry שמיטיבי הלכת יזהו מיד אלמנטים מהם, אני באמת לא וידע מה הכותבים חשבו להם, שלא נזהה? אפילו התלבושת של הדמות הראשית היא בול מה הקיאנו ריבס לבש בספיד.

הסרט גם סובל מ PG13 כך שאין אפילו אלימות כמו שצריך וגם מתנועת המצלמה הכי מעצבנת מאז המצאת הקולנוע. אין שוט אחד יציב, גם כשסתם 2 אנשים מדברים. ואני מדבר על ממש רעידות, לא סתם תנועה.

ג'ון סנה המתאבק מה WWE הוא השחקן הראשי, שלידו דווין -דה רוק ג'ונסון צריך לקבל אוסקר.
אם אתם מחפשים אקשן טוב בסגנון תראו את the condemned (גם הפקה של ה WWE) שלפחות מדורג R והרבה יותר משכנע ומבדר, שלא לומר חייתי.

די התאכזבתי מהבימוי של רני הרלין, שעשה את die hard 2 ו cliffhanger , שני סרטי אקשן טובים בהחלט.

אפשר לוותר, או לחכות שיגיע למסך הקטן.

חחח רני הרלין הוא הסיבה שהחלטתי לא לראות את הסרט הזה.

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#3553  נשלח: ה' 23/07/2009 13:05

נדב, לא תמיד הבמאי הוא הבעיה. גם שפילברג הגדול עשה כמה נפלים, ויש חוץ ממנו עוד מספיק דוגמאות. יש הרבה השפעה מצד האולפנים, המפיקים, ה MPAA, ואיכות התסריט והשחקנים והרשימה ארוכה, בקיצור שמו של הבמאי זה ממש לא חותמת כשרות. למעשה זאת העבודה הכי כפוית טובה.
kidney_stone (אריק. ט.)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 25, 2007
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 152

#3554  נשלח: ה' 23/07/2009 15:14

Echelon Conspiracy
הסרט עוקב אחרי בחור שעובד למחיתו כ"מתקין ססמאות ביוס למערכות מחשוב" (i kid you not)
שפתאום מקבל בדואר פלאפון חדש ונוצץ ומתחיל לקבל אליו סמסים ממקור לא ידוע שאומרים לו לעשות דברים
לאט לאט הוא מתחיל לסמוך על הסמסים (כי הם צודקים בכל מה שהם אומרים לו)
וזוכה בהימורים ועושה המון כסף בקזינו של המלון שבו הוא שוהה.
בד בבד מתחילים לרדוף אחריו אנשי הקזינו וגם ה FBI בשיתוף עם ה NSA ושר ההגנה
- מסתבר שכולם רוצים את הפלאפון הזה ואת מי שמאחוריו.
באיזשהו שלב מתגלה הסוד (זה שצפיתם מראש לבד - חודש לפני שהתחלתם לראות את הסרט הזה)
ומגלים מי מאחורי הסמסים וגם מה הוא רוצה (זה כ"כ מטומטם, אלוהים).

עוד סרט הזוי בסגנון eagle eye רק שכאן הסרט משאיר טעם הרבה יותר רע.
הסרט פשוט גרוע, עשוי לא טוב לשחקנים אין חשק לבמאי אין חשק, לתסריטאים אין חשק
ואפילו לאנשי האפקטים המיוחדים אין חשק.
זה סרט שנראה שנוצר כי מישהו מאוד רצה להעביר באמצעותו מסר של "מחשבי על שחודרים לפרטיות זה רע"
אבל הוא שכר את כל האנשים הלא נכונים ובזמן הלא נכון כדי לעשות את זה.
פשוט משעמם, בנאלי וצפוי (במיוחד הסוף) ולא מחדש כלום מהסרטים הקודמים בנושא "האח הגדול".
אני מצטער על כל דקת צפיה שהקדשתי לעניין הזה, ועדיין לא מבין איך למרות הכל המשכתי לצפות עד הסוף.

1/10 שומר נפשו ירחק - ואל תגידו שלא הזהרתי אתכם.

toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 488
מספר הודעות: 7559

#3555  נשלח: ה' 23/07/2009 16:38

דיברו כאן הרבה על IMDB ושאיך הכל עניין של טעם אישי אבל Echelon Conspiracy קיבל 5.8 ככה שהיה צפוי שזה יהיה סרט דרג ג'.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  236  |  237  |  238  | ... |  1438  |  1439  |  1440  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה