מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 242 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  241  |  242  |  243  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2473

#3616  נשלח: ב' 27/07/2009 13:12

toxin
זיו לא היה ציני, כבר קראתי אצלו בעבר את צמד המילים רובוטריקים ויצירת מופת.
כמו שכבר סיכמנו, עינין של טעם.
גם לי יש השגות רחוקות על ההגדרה הזאת .

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36437

#3617  נשלח: ב' 27/07/2009 13:18

toxin,
ממש לא ציני. יש לנו מספר שרשורים על Transformer והקפדתי לתת את דעתי עליו מספר פעמים (וגם אחרים נהגו בצורה דומה), אז אני לא רואה טעם להרחיב פה על הסרט הזה.
אם באמת מעניין אותך, תעבור על חלק מהסרטים שציינתי בשרשור זה. אם תעשה זאת, אתה תראה שדווקא חלק קטן מהם מהווה סרטי פעולה כמו ה 12 Rounds. אני צופה בכל הז'אנרים, אם זה סרט זר סיני, יפני, שוודי, מונפש, Chick Flicks, קומי, Oldies משנות ה 30'-40', אסונות טבע, אימה, מדע בידיוני, זומבים, ערפדים, יצורים או פעולה. אני לא מהסס לתת ציונים כמו 9 או 0 כשצריך והדבר האחרון שמעניין אותי זה מה אמרו ב IMDB על הסרט. אין לי טעם כמו לרובכם, יש לי טעם Uniq ואני לא מגביל את עצמי למספר מצומצם של ז'אנרים.

אתם באמת חושבים שתצליחו בעזרת מילים בשרשור לשנות את הטעם שלי או את הציון שאני מעניק לסרטים?
אני בהחלט נפעם שהטעם שלי בסרטים מעורר פה מיני דיון, אך שוב, אין פה עניין של הסכמה או לא, זה בסך הכל הטעם שלי ותו לא.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
עופר_צפריר
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#3618  נשלח: ב' 27/07/2009 18:05

ziv_r כתב:
,
מי אמר שאני צריך להידבק לציונים ב IMDB? זאת התרשמות אישית שלי מהסרט.

אני אומנם כן מייחס חשיבות מסוימת למה שכותבים ב IMDB למרות שלא פעם אני כן מוריד סרטים גם שהציון שם נמוך להחריד.
לרוב אלו סרטים שמסקרנים אותי אישית. חרף זאת יש לי סטנדר מסוים {ציון} שמהווה מבחינתי קנה מידה לכדאיות הורדה/צפייה.

למרות כל זאת אני מקבל את הדברים שדעתך היא דעתך בלבד ולא אמורה להיות חופפת לשום אדם אחר
ובטח שלא לאתר ביקורת "נחשב" כגון IMDB

השאלה מבחינתי אחרת,האם אתה בכלל טורח לבדוק את הציון שם? לפני או אחרי הצפייה?

חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 10, 2008
הבעות תודה: 60
מספר הודעות: 1635

#3619  נשלח: ב' 27/07/2009 20:25

אני לא מייחס חשיבות לציונים ב IMDB, שמשום מה באטמן האביר האפל מדורג שם 7 בכל הזמנים (וזה עוד אחרי שהוא ירד בדירוג, עד לא מזמן הוא היה במקום השלישי)

ביקורת שלט אוניברסלי One For All URC 7960
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#3620  נשלח: ב' 27/07/2009 20:42

עופר_צפריר,
קראת עד כאן את התגובות שלי ואתה לא יודע בעצמך את התשובה?
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#3621  נשלח: ב' 27/07/2009 21:21

טוב,
אצלך זומבים כבר מעלים את הציון בכמה נקודות
צריך לשקלל את זה

אני בטוח שאם הבחורה בסטריט פייטר היתה מלווה בזומבי
היית הרבה יותר מפרגן

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#3622  נשלח: ב' 27/07/2009 22:46

sam22,
לא ממש, כבר היו מספר סרטי זומבים כאן שקטלתי.
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#3623  נשלח: ב' 27/07/2009 23:24

Død Snø
קבוצת סטודנטים שטופי הורמונים יוצאת לנופש חורפי הררי בבקתה מבודדת. מה שהם לא יודעים, זה שבמלחמת העולם ה II, מספר רב של חיילים קפאו על אותם הרים בדיוק והם מתעוררים עכשיו כנאצים צמאי דם.
סרט זר דובר נורווגית.

בדרך כלל מספיק שה-Synopsis של הסרט יכיל את המילה "זומבים" ואני כבר מכניס אותו ל Watch List, אך כאשר מישהו גילה קצת מקוריות ושילב נאצים ביחד עם זומבים - זה כבר מסקרן יותר מהרגיל!
הסרט מקורי בחלק מהסצנות, פיתחו כאן Theme בו הזומבים תאבי בצע והם שומרים על זהב שהם בזזו במהלך WWII. בסרט גם פיתחו אותם אבולוציונית ונתנו להם יכולת שימוש בכלים. אני לא אוהב שעושים מודרניזציה לזומבים, מעדיף אותם Old School, איטיים, מגיעים בכמויות ולא מוותרים לעולם.

חובה לציין את אחת מסצנות המין המוזרות ביותר שיצא לי לצפות: סקס בשירותים תוך כדי מספר 2 בין בחור מאותגר משקל מול אחת שנראית שנלקחה מהסודות של ויקטוריה, זה בהחלט היה מרענן...

הגרסה הינה Blu-ray כמובן. חבל מאוד שלא הכלילו כאן רצועת אודיו Lossless או וידאו ב 1080P (קיים כאן רק ב 1080I). התמונה פנטסטית, הרבה צילומי Outdoor בשלג לבן בוהק עם בגדים זרחניים בולטים.

הרחבה על קטעי הזומבים בסרט ניתן למצוא בשרשור הייעודי לסרט (הרחבתי קצת בסוף השרשור).

בכל אופן, זהו סרט רק לחובבי זומבים (ואלו לא היו ממש זומבים), כל השאר - דלגו הלאה.
8/10
danielobreja
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#3624  נשלח: ג' 28/07/2009 1:31

תאמת די מבאס אותי ביגלל השפה שלו אבל אני שוקל לראות אותו
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 192
מספר הודעות: 3610

#3625  נשלח: ג' 28/07/2009 2:33

Requiem for a Dream
סרט די מפורסם על התמכרות לסמים ויצירת עולם אוטופי לכאורה באמצעותם.

פרשתי אחרי שעה, העריכה עשתה לי כאב ראש ולקינוח הסאונד טחן לי את המוח במיקסר.
המלצה חמה: השתמשו בפאסט-פורוורד.

3/10 על המשחק בלבד
HazooM
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1021
מספר הודעות: 6798

#3626  נשלח: ג' 28/07/2009 10:51

Harry Potter and the Half-Blood Prince

הסרט החדש בסדרה (נשאר רק עוד אחד שיחולק לשני סרטים). כחובב של סדרת הסרטים הזו די אהבתי
את התוצר הסופי. סרט אפל למדי, ממש לא לילדים (לא מבין למה טרחו לדבב אותו), משחק מצויין, אפקטים
מעולים, קצת נסחפו עם סערת ההורמונים של הדמויות, קצת נסחפו עם ה color grading בתמונה.

8.5/10

לגבי הקולנוע - צפינו באולם 3 של קולנוע "רענן" (בקניון רננים ברעננה). במסך היו מן פסים שחורים (כמו קרעים)
לגובה שאי אפשר להתעלם מהם, הסאונד היה זוועה ושלטי "היציאה" היו מוגזמים לגמרי - אחד צמוד למסך
ופשוט שטף אותו באור ירוק, והשני ממאחור בכניסה לאולם. לא יאומן.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 17, 2007

הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 1189

#3627  נשלח: ג' 28/07/2009 12:24

I love you, man

סרט קומדיה מצוין..אהבתי נורא כיף לראות עם חברים

8/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 405
מספר הודעות: 31405

#3628  נשלח: ג' 28/07/2009 13:27

HazooM כתב:
Harry Potter and the Half-Blood Prince

הסרט החדש בסדרה (נשאר רק עוד אחד שיחולק לשני סרטים). כחובב של סדרת הסרטים הזו די אהבתי
את התוצר הסופי. סרט אפל למדי, ממש לא לילדים (לא מבין למה טרחו לדבב אותו), משחק מצויין, אפקטים
מעולים, קצת נסחפו עם סערת ההורמונים של הדמויות, קצת נסחפו עם ה color grading בתמונה.

8.5/10

ראיתי בשבת עם הילד.
אני לא מבין באפל-לא אפל. היה הרבה קשקשת והתעסקות עם ההתבגרות שלהם. מעט מדי אקשן ולכן קצת משעמם.
אני לא מתחבר יותר מדי לעלילת הארי פוטר, זה קצת ילדותי לטעמי (בניגוד לשר הטבעות למשל)
נראה לי שהילד יותר נהנה, אולי כי הוא קרא את הספרים, אבל גם הוא התלונן שבספר היה הרבה יותר אקשן.

7/10
sheva23 (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 13, 2006

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1813

#3629  נשלח: ג' 28/07/2009 16:15

The hurt locker 2008

תיאור עז של חיילי עילית בעלי אחד התפקידים המסוכנים בעולם, פירוק פצצות בלהט הקרב! כאשר סמל חדש בשם ג 'יימס, משתלט על צוות חבלנים מאומן מאוד באמצע קרב אלים, הוא מפתיע את שני פקודיו כשבפזיזות הוא שולח אותם למשחק קטלני של לחימה בשטח בנוי. ג'יימס מתייחס למוות באדישות, ופקודיו נאבקים להחזיר את השפיות למפקדם החדש והמטורף. בעיר משתולל כאוס ואופיו האמיתי של ג'יימס ייחשף בצורה שתשנה כל אחד לתמיד.

עוד סרט ברשימה הארוכה שהאמריקאים הפיקו בארצות ערב- הפעם בירדן.
כאחד שחולה על BLACK HAWK DOWN וTHREE KINGS דיי התחברתי לסרט הזה.
הוא אומנם קצת איטי ביחס לסרטי מלחמה, אבל בהחלט יש פה משהו שמזכיר לנו את רזי המלחמה. הרבה פסיכולוגיה, מתח , לחץ .
הסרט ברובו מתמקדם במה שעובר על חבלן מקצועי , גם מזווית הקרב ובנוסף לכך ההשפעה על הסביבה.

הוא שווה צפיה לדעתי , גם השחקנים נותנים הופעה טובה ורמת המתח נשמרת עד הסוף.
7.5/10

FAST AND FURIOUS 4 -
נחמד בסה"כ , אפילו הצליח להפתיע אותי לטובה כי חשבתי שיהיה הרבה יותר גרוע. כאן דווקא הIMDB לא שיקר.
אקשן עם יותר מחשבה ופחות ילדותיות, הופך את הסרט למהנה

8/10 על האקשן
7 בכללי

מחול הפגיונות 2004 - גירסת 1080P BR DTS PIMP
ראיתי את הסרט ב2006 בפעם האחרונה, ואין לי מושג איך אבל שכחתי את כל העלילה. בכלל בסרטים שראיתי יחסית מזמן יש לי בלקאוט רציני, לא בכולם אבל יש כאלה שלא נכנסו אצלי לתודעה.
כאילו לראות בפעם הראשונה, חוץ מכמה קרבות שזכרתי שם קטעים.
מדורג אצלי כאחד הגדולים בנושא אפקטים, וקרבות. עשוי וערוך באופן כמעט מושלם, הרבה ספינים בעלילה, סאונד מעולם אחר. חובה בHD

8.5/10

לגבי הדיון על IMDB זה בעייתי מאוד.
דווקא סרטים שמדורגים גבוהה מדי צריך להיזהר מהם במיוחד אם זה דרמה מורכבת או קומדיה.
סרטים שמתחת ל6 צריך להיזהר כמו מאש. רק אם זה סרט שעלה לכותרות, והרבה ממליצים עליו אולי שווה להתקרב.
סתם למשל מי שזוכר את TWISTER או CITY OF ANGELS שקיבלו מתחת ל6 אבל הם סרטים שצריכים להיות מדורגים סביב ה7 במיוחד לאור המגמה האחרונה של "לפנק סרטים בציונים" .
היום סרט אקשן נחמד בלי יותר מדי אפקטים יכול לקבל שם ממוצע ציונים של 7+ אם לא יותר על כלום.

שורה תחתונה זה שאלה של טעם. מי שמצליח להתחבר לסרט הציון מבחינתו לא רלוונטי. הומור אמריקאי של וודי אלן או סרטי המונטי פיטון, אותי למשל לא מצחיקים
הסרטים הישנים של קורוסאווה, כמו Shichinin no samurai לא מתחבר אליהם, ודווקא לחרא החדש עם כל המעופפים והאפקטים כן.
לכן הציונים שזיו מחלק פה לסרטים זה רמת העניין וההנאה שלו מהסרט. אם הסרט מדבר אליו, אז הציון יהיה יותר גבוהה.

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4380

#3630  נשלח: ג' 28/07/2009 16:23

אני רוצה רגע להוסיף לנושא IMDB .
רצוי שלא תתיחסו רק לכמות הכוכבים שסרט מקבל, זו אינדיקציה כללית מאוד, במיוחד לסרטים שרק יצאו ויש התלהבות מהם. בדרך כלל מצאתי שהדיוק יותר גדול כשיש סלידה מסרט.

דבר שני, תסתכלו בצד בתפריט, ותבחרו external reviews, מרכזים שם לינקים לביקורות מאתרים שונים. המומלצים שבדרך כלל רציניים ופוגעים במטרה: רוג'ר אברט, רולינג סטון ו rottentomatoes.

שלישית - יש טריילר. אז גם טריילר יכול להטעות, אבל מי שקצת יש לו ניסיון יכול לזהות כבר שם אם זה סרט ששווה צפיה.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  241  |  242  |  243  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה