מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 254 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  253  |  254  |  255  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
עופר_צפריר
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#3796  נשלח: ו' 14/08/2009 21:08
Secret Window

(720p.BluRay.x264)

דרמת אימה לפי סיפרו של סטיבן קינג. סופר בשם מורט רייני { ג'וני דפ} שנימצא בהליכי גירושין עובר עקב זאת לביתו הפסטורלי אשר בכפר .את שלוותו והתנומות הרבות שהוא אוהב לקחת מפר זר מוזר { ג'ון טורטורו, "צומת מילר" } בטענה שהוא לקח/גנב ממנו את הסיפור לספרו והעלילה בעצם מועתקת ממנו- לכן עליו לשלם מחיר כבד על העוול שניגרם לו.

דרמת מתח עשויה היטב, משחק משובח של ג'וני דפ ממש חוויה לראות אותו ניכנס לדמות
באופן כל כך טבעי ומשכנע. עלילה ודמויות מעניינות –עבודת צילום חכמה.
הסוף? מפתיע, אולי מאכזב באיזשהו מקום.

סרט מרתק ומומלץ.

8.5/10

חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#3797  נשלח: ו' 14/08/2009 23:38

kingikra כתב:
OferL כתב:
Stuck

תקציר מאתר סרטים:
מינה סוברי (אמריקן ביוטי) משחקת בצורה בלתי נשכחת את ברנדי, בחורה שמכורה למסיבות, עובדת מאוד קשה כאחות סייעת. יום אחד ברנדי במקרה מתנגשת עם מכוניתה בחסר-בית (סטפן ריאה), ומעיפה אותו ישר לשמשה הקדמית של הרכב. ברנדי שלא רוצה לסכן את הקידום בעבודתה, מחליטה לא לקחת את חסר-הבית הנפגע לביה"ח, היא לוקחת אותו לגראז' שבביתה ללא שום עזרה רפואית. אך במהרה הפסיכו שבה יוצא ואז נוצר המשחק של שובה ושבוי שניצבים אחד מול השני בקרב מזעזע ועקוב מדם רק כדי לשרוד.

סרט עם המון פוטנציאל. אבל הכל לא מתחבר.בימוי ומשחק לא מששכנעים הופך את הסרט לעוד מותחן פסיכולוגי מהסוג שכבר ראינו רבים כמותו. דמויות המשנה בעיקר סובלות. החבר השחור והחברה של הגיבורה שניהם מקבלים הרבה דקות מסך בלי לתרום הרבה לסרט. ג'פרי ראש עושה תפקיד סתמי של אדם המאבד את מקום העבודה ומקום המגורים. תוך כדי "הכשרתו" כהומלס מתנגשת בו מכונית והוא נתקע בחלון. התסריט מנסה ליצור כאן מתח כשבעצם אין כלום. לא מותח לא מרגש ולא מצחיק.

5/10

nadavck כתב:
מישהו כאן המליץ על Stuck, ולמרות שתחושת הבטן שלי היתה שזה הולך להיות לא טוב, החלטתי לתת לזה סיכוי.
אז זהו, שזה לא טוב... תתרחקו.

אין מספיק אימה למי שמחפש אימה... בעצם, אין מספיק כלום!
המשחק לא משהו, העלילה טיפשית בטירוף. עושה רושם שכל הדמויות הסרט הפכו למפגרות רק כדי לאפשר לעלילה להתרחש

בקיצור, להתרחק... לא כל מה שמשודר בבלו ריי שווה צפיה

ziv_r כתב:
Stuck
בחורה צעירה דורסת חסר בית בדרך הביתה ממסיבה. בהחלטה פזיזה, היא ממשיכה לנסוע הביתה כאשר חסר הבית תקוע (מכאן שם הסרט) בשמשה הקדמית. הבחורה לא מערבת את הרשויות מחשש שיפגע הקידום שלה ועושה כל שביכולתה על מנת שחסר הבית יהיה בשקט בחניון הביתי ולא יזעיק עזרה.
עם מינה סוברי.

מעט הזוי אך שווה צפייה.
8/10

guyezra כתב:
Stuck
בחורה דורסת גבר חסר בית, אולם במקום ללכת למשטרה או משהו, היא משאירה אותו תקוע בתוך החלון של הרכב, ומחביאה את הרכב בחנייה של הבית, ומשם העניינים רק הולכים ונעשים גרועים יותר...
סרט אימה טוב למדי.
8/10

קודם כל כולכם חייבים לזכור שמדובר על סיפור אמיתי. לפחות אצלי, ברגע שסרט הוא סיפור אמיתי אני לוקח דברים בפרופורציה אחרת. זיו, כתבת שהסרט הזוי. אבל זה סיפור אמיתי! גיא, זה לא סרט אימה. זה סיפור אמיתי!
לשני האחרים, על טעם ועל ריח... אני חושב שמדובר בסרט טוב מאוד גם אם הוא לא היה סיפור אמיתי. זה שהוא סיפור אמיתי הופך אותו למצוין!

צר לי, אבל "מבוסס על סיפור אמיתי" זה לא סיבה להתייחס לסרט אחרת. והנה סיבה טובה למה:
הסרטים "פסיכו" של היצ'קוק ו"המנסרים מטקסס" (משנות ה 70) מבוססים שניהם על אותו מקרה!!!! מה אתה יודע... אותו מקרה נתן השראה לשני סרטים כל כך שונים. בשני המקרים התסריאים קיבלו השראה ושיחקו עם הסיפור שיתאים להם.
ויש עוד הרבה דוגמאות כאלה, כך ש"מבוסס על סיפור אמיתי" זה בדרך כלל שורת מכירה של סרטים בינויים

עופר_צפריר
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#3798  נשלח: שבת 15/08/2009 8:49
צודק nadavck

במיוחד שאין אפשרות לדעת את האמת לאמיתה? ומהם תוספות פנטזיות של מספר הסיפור, או של התסריטאי
יש דוגמאות רבות להזיות כאלו בסרטים דוגמא מוחשית מעכשיו "גירוש שדים בקונטיקט " זה מארץ ההזיות.

מעבר לזה תסריטאים/במאים יוסיפו תמיד תוספות משלהם לסיפור "האמיתי" לכאורה
בשביל ליצור עניין - זאת נקודה שתמיד צריך לקחת בחשבון שצופים בסרטים שמבססים על מקרה אמיתי.

חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#3799  נשלח: שבת 15/08/2009 9:56

הבעיה ב stuck היא לא הסיפור. אמיתי, מבוסס על אמיתי, או בדיוני לחלוטין הסיפור הוא טוב ויש לו פוטנציאל להיות סרט מעניין.
הבעיה היא בביצוע. התסריט, הבימוי, המשחק לא עושים מה שצריך.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36765

#3800  נשלח: שבת 15/08/2009 19:53

Surveillance
זוג סוכני FBI מגיעים לתחנת משטרה מרוחקת על מנת לחקור מקרה רצח. עם הזמן, אנחנו מגלים כי הסוכנים אינם מי שהם טוענים שהם.
דרמת מתח.

סרט מעניין למדי. אהבתי כי אין פה רעים וטובים, כולם בסופו של דבר רעים בצורה מסויימת.
7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 591
מספר הודעות: 14573

#3801  נשלח: שבת 15/08/2009 21:31

The Contract
ג'יון קיוזק משחק שוטר לשעבר ומורה בהווה היוצא לטיול בטבע עם בנו ומחלץ מהנהר מרשל פדרלי גוסס והאסיר שלו, אותו משחק מורגן פרימן. המרשל מפקיד לידי קיוזק את האסיר ומיד מת ובכך חוסך לעצמו מסע כומתה ביערות מדינת וושינגטון. מורגן פרימן לעומתו מנסה לשכנע את כולם שמוטב יהיה לכולם אם ישחררו אותו כי הוא בן אדם עובד שיש לו חוזה שהוא צריך למלא ועוד מעט יגיעו חבריו שיחלצו אותו ויהרגו את כל מי שרק עושה קולות של עד.

מסיבה לא מובנת לחלוטין קיוזק מחליט לשמוע בקול בנו המנחה אותו ללכת בדרך המתחילה משום מקום ומסתיימת בביקתה הבנויה על שפת האגם ללא דרך מוצא וללא טלפון (נדמה לי שהביקתה הושאלה מאחד הסרטים של ג'יסון ויום השישי ה 13). בדרך קורים כל מיני דברים עלילתיים שבהם מגלים פחות או יותר לפי הסדר:
1. החברים של מורגן פרימן הם לא אנשים נחמדים
2. מורגן פרימן, למרות היותו רוצח שכיר, אינו בן אדם רע (אלא מה, הוא מורגן פרימן)
3. כשמטיילים ביערות מדינת וושינגטון יש יותר סיכויים להיתקל בבחורה עירומה הרוחצת בנחל מאשר בדוב גריזלי רעב
4. אם לבחורה יש חבר מעצבן, הוא ימות במהלך חמשת הדקות הבאות וחברתו ההמומה תמצא מיד נחמה אצל קיוזק (אלא מה, הוא ג'יון קיוזק)
5. לחוזים של רוצחים שכירים אין סעיף על פיצויי מעביד, ביטוח מנהלים או פנסיה.
6. לשום צוות של רוצחים שכירים יוצאי צבא אין סיכוי נגד השילוב של קיוזק ופרימן.

לקראת סוף הסרט מחסלים את כל הרעים, קיוזק מציל את בנו, יוצא לפיקניק עם הבחורה ופרימן מסייים את החוזה שלו.

אני בטוח שיש בסרט הזה מוסר השכל כלשהוא אבל עוד לא הגעתי אליו. למרות זאת אני מעניק לסרט ציון של 6/10 ורק בגלל שאני מאוד אוהב סרטים של קיוזק, למרות שנראה לי שבסרט הזה הוא ממש הלך לאיבוד ולא היה צריך את היער בשביל זה.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 2727

#3802  נשלח: א' 16/08/2009 5:01

ziv_r כתב:
Surveillance
זוג סוכני FBI מגיעים לתחנת משטרה מרוחקת על מנת לחקור מקרה רצח. עם הזמן, אנחנו מגלים כי הסוכנים אינם מי שהם טוענים שהם.
דרמת מתח.

סרט מעניין למדי. אהבתי כי אין פה רעים וטובים, כולם בסופו של דבר רעים בצורה מסויימת.
7/10

חבר'ה תשתדלו לא לפרט יותר מידי,במיוחד את הסוף
ראיתי את הסרט לפני מספר ימים ונהנתי ,במיוחד את ההפתעה של סוף הסרט.
yarino
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 104
מספר הודעות: 2727

#3803  נשלח: א' 16/08/2009 5:23

The last house on the left

סרט מתח עשוי טוב עם סאונד נפלא, מומלץ מאוד למרות כמה סצינות קשות.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4696

#3804  נשלח: א' 16/08/2009 8:16

ziv_r כתב:
Surveillance

7/10

אני מוסיף שלמרות שהוא במבט ראשון לא קולע לטעם הקולקטיבי של חובבי מותחנים כדאי לתת לו סיכוי דווקא כי הוא קצת עוף מוזר.
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#3805  נשלח: א' 16/08/2009 11:44

Tang Shan Da Xiong

כן , אני יודע שאמרתי שחבל להרוס נוסטלגיה ושבפעם האחרונה שראיתי סרט של ברוס לי התאכזבתי, אבל בגלל ש"נכנסו בי חזק" בתגובות ובגלל שהוא עדיין אחד מאלילי הילדות שלי, החלטתי לתת לסרט נוסף שלו הזדמנות כשראיתי שהוא שוחרר ב HD.

מה יש להגיד - הוכחתי לעצמי שלא טעיתי. לדעתי האישית אין שום טעם לראות שוב סרטי קונג פו ישנים של ברוס לי. הזמן ממש ממש לא היטב עימם ולמרות שבזיכרון שלי (הו - הנוסטלגיה המתוקה) הוא עדיין אליל, בפועל הסרטים שלו כיום בעיניי דלוחים ומהווים בזבוז של זמן. העלילה מטופשת להחריד עד לא קיימת, יכולות המשחק של המשתתפים בסרט - כנ"ל, ובסרט הזה ספציפית אפילו קטעי הקרובים ברובם בינוניים.

המלצה שלי? תשאירו את הזיכרונות הנוסטלגיים מתוקים ואל תהרסו לעצמכם אותם בצפייה מחודשת בסרטים הללו

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד

נערך בפעם אחרונה על-ידי Huber בתאריך א' 16/08/2009 12:02, נערך סך הכל פעם אחת
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3806  נשלח: א' 16/08/2009 11:49

Adventureland

בוגר קולג' שזקוק לכסף על מנת ללמוד לתואר שני מוצא עבודת קיץ בלונה פארק המקומי. במהלך אותו הקיץ הוא כמובן מתאהב, יוצא שבור לב וכמובן שבסוף הכל מסתדר.

בניגוד לציפייה הראשונית הסרט אינו קומדיית נעורים אלא יותר דרמת נעורים רומנטית. סרט סביר ותו לא, כזה שתצפו ותאמרו לעצמכם "לא ראיתי אותו כבר מתישהו?". דמויות חביבות, שחקנים סבירים ועלילה שנלעסה בעשרות סרטים אחרים.

אפשר לראות, אפשר גם לוותר.

6/10

Mariana (Mariana Sofianik)
חברה שרק מתחילה
חברה שרק מתחילה

הצטרפה בתאריך:
  Jun 02, 2009

מספר הודעות: 45

#3807  נשלח: א' 16/08/2009 11:56

בסופ"ש האחרון הגיעו חברים לצפות אצלנו ב The Amityville Horror
השחקן הראשי (ראיין ריינולדס שלא הייתם מצפים ממנו לשחק תפקיד כזה - משחק באמת מעולה ומאוד מפחיד) מתחיל לאכול סרטים מהבית החדש אליו עבר יחד עם משפחתו. בית שבו כמה שנים לפני רצח האח הבכור את כל בני המשפחה (סיפור אמיתי!).

באמת שרוב הסרט כולם צחקו עליי כי כל הזמן הייתי במצב היכון לרוץ לחדר עבודה של הבן זוג שלי בו הוא עבד..
וכמה פעמים באמת עשיתי את זה תוך כדי שאני צורחת

מומלץ!

נערך בפעם אחרונה על-ידי Mariana בתאריך א' 16/08/2009 11:58, נערך סך הכל פעם אחת
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005

#3808  נשלח: א' 16/08/2009 11:58

Chocolate

מי שלא אוהב סירטי קונג פו/קרבות - שיעצור פה ויחסוך לעצמו את הזמן.

נערה אוטיסטית בעלת כישורים מוטוריים יחודיים (Savant syndrome כמו אצל "איש הגשם" רק בתחום המוטורי) המאפשרים לה לקלוט אומנויות לחימה רק מצפייה חד פעמית עושה "סבב גבייה" אצל אנשים החייבים כסף לאימא וזאת על מנת לשלם את החשבונות הרפואיים של האם החולה בסרטן.

לשם הבהרה - כל העלילה היא בעצם סתימת חורים אחת גדולה הנותנת לדמות תירוץ סביר מינוס לעבור מקרב לקרב כמו ברב סירטי הקונג פו, ככה שמי שמצפה לסרט מורכב בעל עלילה, נא לוותר מראש. מי שאוהב סירטי קונג פו ומבין שזה כך ברובם ימצא סרט די יוצא דופן עם קטעי קרבות מבוימים היטב ופסקול מאוד ייחודי שמשלים את הכיאורגרפיה המצויינת.

8/10

ד"א, הסרט הזה יצר אצלי כמה תובנות:

1. תאילנדים זה כמו ג'וקים - לא משנה בכמה תחבוט למוות, תמידו יופיעו עוד.

2. העתיד של כוחות הלחימה בעולם כבר לא טמון בלוחמי קומנדו אימתניים אלא בנערות אוטיסטיות בנות 14.

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3416
מספר הודעות: 67820

#3809  נשלח: א' 16/08/2009 12:32

ראיתי סוף סוף את X-MEN ORIGINS: WOLVERINE

חביב, הרבה אקשן והרבה קריצות לעבר הסרטים האחרים ובמיוחד עבור מי שמכיר את הקומיקס (מי שלא, לא מפסיד).

מבחינת עלילה, יש לא מעט חורים - במיוחד היחסים המאוד לא ברורים בין האחים, מדוע הם נלחמו זה לצד זה בכ"כ הרבה מלחמות ואיך פתאום הם חברים ופתאום אוייבים - לא ממש ברור הקטע הזה.

נהנתי והבן שלי יותר 8/10 לחובבי אקשן.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36765

#3810  נשלח: א' 16/08/2009 12:37

Huber,
הסרט Chocolate נראה מצויין לפי ה Trailer, הביקורת שלך עליו עזרה לי לשים אותו ב Watch List.

oferlaor,
יש סרטים שרואים רק ב Blu-ray
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  253  |  254  |  255  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה