מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 286 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  285  |  286  |  287  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36444

#4276  נשלח: ב' 28/09/2009 19:56

The Proposal
עורכת ראשית מצליחה בהוצאת ספרים, עומדת לפני גירוש מכיוון שהויזה שלה לא התקבלה. על מנת לא לעצור את הקריירה שלה, היא מחליטה להתחתן עם העוזר שלה שמשתף פעולה על מנת להתקדם בעבודה. הכל מסתבך כאשר החתן המיועד לוקח אותה לסופשבוע להכיר את המשפחה.
עם סנדרה בולוק.

Chick Flick - ודווקא מוצלח.
7.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#4277  נשלח: ג' 29/09/2009 0:50

Beowulf
באיחור קל, סרט אנימצייה עשוי היטב על האגדה הצפונית,
חביב.
7/10

Year One
זוועתון. רמה כזו נמוכה לא רואים כל יום.
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 40
מספר הודעות: 2322

#4278  נשלח: ג' 29/09/2009 1:45
המחליפים

כבר הזכירו פה את העלילה. בקצרה מדובר על עולם בו רובוטים מייצגים אותנו בעולם ואנחנו כבר לא יוצאים מהבתים, אלא מחוברים ברשת אל הרובוטים שעושים את כל הפעולות בעבורינו.

הרעיון מצוין ובהחלט נותן מקום למחשבה מטרידה - האם כולנו נתנהג בעתיד כמו במשחק GTA, כאשר הריחוק מוביל לניוון גופני ומוסרי?

הביצוע פושר. בסרט שבו כמעט כל הדמויות הן רובוטים/מחליפים - אין לך אמפתיה לאף אחד ולכן אין פלא שהסרט לא מעורר הזדהות ולכן קטעי הדרמה והאקשן כאחד לא מעניינים מספיק.

הסרט הוא בהחלט לא בזבוז זמן, אבל עדיף לצפות בו בבית. אגב, אחד הצופים אמר בהפסקה "טוב, אני הולך הביתה - המחליף שלי יישאר לצפות בסרט".

ציון - 7/10.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#4279  נשלח: ג' 29/09/2009 2:34
Re: המחליפים

theezway כתב:

הסרט הוא בהחלט לא בזבוז זמן, אבל עדיף לצפות בו בבית. אגב, אחד הצופים אמר בהפסקה "טוב, אני הולך הביתה - המחליף שלי יישאר לצפות בסרט".

גדול, אהבתי!

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 17, 2007

הבעות תודה: 22
מספר הודעות: 1189

#4280  נשלח: ג' 29/09/2009 3:04

לבנון, 8/10

סרט ישראלי על צוות טנק במלחמת לבנון הראשונה, הסרט מדגיש שוב כמו וואלס עם באשיר את פגעי המלחמה על החיילים... מראה איך מפקד הטנק ושאר חברי הצוות (התותחן והנהג בעיקר) מפחדים, מתבלבלים.. רוצים רק לחזור הביתה.. מראה את ההרס של המלחמה.. חשוב להדגיש שכל הסרט מצולם מתוך טנק שזה מוסיף המון לאווירה של הסרט ובכלל...

WELCOME TO LEBANON, סוף !
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 86
מספר הודעות: 3648

#4281  נשלח: ג' 29/09/2009 10:53

Sukiyaki Western Django

שתי כנופיות נלחמות על אוצר קבור בכפר. אקדוחן בודד מגיע לעשות סדר.
עד עכשיו נשמע כמו מערבון קלאסי. אבל... הסרט הוא גיבוב של מחוות ליותר מדי סיגנונות וסרטים. חיקוי למחווה להומאז'. טרנטינו משחק ובכלל נראה שרוחו השטותית שורה על כל ההפקה למרות שזה לא סרט שלו. חיקוי לסרט של טרנטינו שמחקה מערבוני ספגטי שמחקים את יוג'ימבו של קוראסאווה.
השחקנים הם יפנים שהם אקדוחנים בסגנון המערב הפרוע וגם לוחמים בחרב סמוראים וגם אנשי אומנויות לחימה. מבולבלים... גם אני. המשחק גרוע כאילו במתכוון לחקות מערבוני ספגטי. אבל בשלב כלשהו זה פשוט נראה גרוע וזהו. העימותים בין הדמויות לקוחים ממערבוני ספגטי אבל גם מסרטי קוראסאווה. הקרבות רווי דם משפריץ וכל אחד מת בדרמטיות...
הסרט גם ארוך מדי (שעתיים). אבל הצילום יפיפיה ועשו עבודה מעולה בכל העיצוב הויזואלי.

4/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 1926
מספר הודעות: 33305

#4282  נשלח: ג' 29/09/2009 15:32

nadavck כתב:
Thaw 2009
הימרתי על הסרט הזה שמצאתי במקרה. ב- IMDB הוא לא מקבל ציון בכלל, מה שאומר שהסרט כל כך דפוק שהוא כנראה יצא ישר לשימוש ביתי ללא הפצה קולנועית. אבל זה סרט אימה מבוסס פרסיטים (ז'אנר שאני ממש אוהב) ויש בוא שחקן אחד מוכר: ואל קילמר (שזו בדרך כלל סיבה לא לראות את הסרט).

בקיצור, חוקר התחממות גלובלית מגלה ממותה שקבורה בקרח. בתוכה היו ביצי ג'וקים אוכלי אדם וחיות במצב של הקפאה ועכשיו הם שוב נושמים את אוויר העולם הצח בקרוב הם גם יאכלו כל מיני בני טיפש-עשרה נחמדים וספקו לנו שעה וחצי של בידור.

סרט טיפשי וטראשי, אימה קצת מגעיל אבל לא כמו cabin fever הידוע לשמצה

מומלץ לאוהבי הז'אנר בלבד

דרך אגב, לסרט קוראים The Thaw, אבל בכותרות של הסרט היה כתוב Frozen - לך תבין...

http://www.imdb.com/title/tt1235448/

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

#4283  נשלח: ג' 29/09/2009 15:33

urga
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#4284  נשלח: ג' 29/09/2009 15:35

StonedJunglist כתב:
לבנון, 8/10

סרט ישראלי על צוות טנק במלחמת לבנון הראשונה, הסרט מדגיש שוב כמו וואלס עם באשיר את פגעי המלחמה על החיילים... מראה איך מפקד הטנק ושאר חברי הצוות (התותחן והנהג בעיקר) מפחדים, מתבלבלים.. רוצים רק לחזור הביתה.. מראה את ההרס של המלחמה.. חשוב להדגיש שכל הסרט מצולם מתוך טנק שזה מוסיף המון לאווירה של הסרט ובכלל...

WELCOME TO LEBANON, סוף !
שמלאני ?
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

#4285  נשלח: ג' 29/09/2009 18:15

Catskinner כתב:
Transformers Revenge of the Fallen

סרט קיץ שנוחת ברשת דווקא בסתיו. נתחיל את הביקורת בשחקן הראשי: Shia LaBeouf הוא מעצבן סדרתי. יש לו כשרון נדיר לעלות לי על העצבים בכל סרט שהוא נתקע בו (ולצערי יש רבים כאלה) ועל הדמות שהוא משחק בסרט יש רק דבר אחד שניתן להגיד: The stupid is strong in this little one

Megan Fox לעומתו היא חגיגה לעיניים למרות האופי המלאכותי מאוד שלה. אבל די בנוכחותה כדי להרים את הסרט משממונו. מי שדווקא עושה עבודה מצויינת הוא John Turturro המצליח להעביר דמות סלפסטיקית באופן מושלם.

העלילה מתרחשת שנתיים לאחר הסרט הראשון. זה בעצם כל החידוש בה היות והיא אווילית בדיוק כמו עלילת הסרט הראשון. האפקטים מרשימים בדיוק כמו בסרט הראשון ונראה שהם אפילו מיחזרו את התפאורה כי הקרב הסופי נראה בדיוק כמו הקרב במדבר בסרט הראשון + תוספת פירמידות ומוטיבים מצריים.

הסרט עצמו מדגים כמה חשוב לצפות בסרטים כשהם מוקלטים כי כפתור ה fast forward עובד שעות נוספות כדי להעביר אותך מקרב אחד לבא אחריו תוך דילוג על הנסיונות הכושלים של Shia לעורר בך עיניין או אמפטיה כלפי הדמות שהוא מגלם.

פס הקול מצויין ויש בו המון מעברים מקדימה לאחור ולצדדים כך שמרגישים ממש בתוך האקשיון.

בסופו של דבר הטובים מנצחים, הרעים אוכלים אותה והגיבור מתאחד עם אהובתו ושט לעבר השמש על גבי נושאת מטוסים. הסוף.

הציון שלי: 4/10 וגם זה רק בגלל Megan והאפקטים

מה שהוא אמר.
מדהים לראות את מיטב הטכנולוגיה הקולנועית בפעולה מייצרת משהו כל כך נוצץ וכל כך רדוד. אפילו הילדים השתעממו...

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#4286  נשלח: ג' 29/09/2009 18:58

Huber כתב:
nadavck כתב:
Thaw 2009
הימרתי על הסרט הזה שמצאתי במקרה. ב- IMDB הוא לא מקבל ציון בכלל, מה שאומר שהסרט כל כך דפוק שהוא כנראה יצא ישר לשימוש ביתי ללא הפצה קולנועית. אבל זה סרט אימה מבוסס פרסיטים (ז'אנר שאני ממש אוהב) ויש בוא שחקן אחד מוכר: ואל קילמר (שזו בדרך כלל סיבה לא לראות את הסרט).

בקיצור, חוקר התחממות גלובלית מגלה ממותה שקבורה בקרח. בתוכה היו ביצי ג'וקים אוכלי אדם וחיות במצב של הקפאה ועכשיו הם שוב נושמים את אוויר העולם הצח בקרוב הם גם יאכלו כל מיני בני טיפש-עשרה נחמדים וספקו לנו שעה וחצי של בידור.

סרט טיפשי וטראשי, אימה קצת מגעיל אבל לא כמו cabin fever הידוע לשמצה

מומלץ לאוהבי הז'אנר בלבד

דרך אגב, לסרט קוראים The Thaw, אבל בכותרות של הסרט היה כתוב Frozen - לך תבין...

175 votes
אני מהמר שהם נוצרו במהלך הימים האחרונים

http://www.imdb.com/title/tt1235448/

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4388

#4287  נשלח: ג' 29/09/2009 19:12

OferL כתב:
Catskinner כתב:
Transformers Revenge of the Fallen

סרט קיץ שנוחת ברשת דווקא בסתיו. נתחיל את הביקורת בשחקן הראשי: Shia LaBeouf הוא מעצבן סדרתי. יש לו כשרון נדיר לעלות לי על העצבים בכל סרט שהוא נתקע בו (ולצערי יש רבים כאלה) ועל הדמות שהוא משחק בסרט יש רק דבר אחד שניתן להגיד: The stupid is strong in this little one

Megan Fox לעומתו היא חגיגה לעיניים למרות האופי המלאכותי מאוד שלה. אבל די בנוכחותה כדי להרים את הסרט משממונו. מי שדווקא עושה עבודה מצויינת הוא John Turturro המצליח להעביר דמות סלפסטיקית באופן מושלם.

העלילה מתרחשת שנתיים לאחר הסרט הראשון. זה בעצם כל החידוש בה היות והיא אווילית בדיוק כמו עלילת הסרט הראשון. האפקטים מרשימים בדיוק כמו בסרט הראשון ונראה שהם אפילו מיחזרו את התפאורה כי הקרב הסופי נראה בדיוק כמו הקרב במדבר בסרט הראשון + תוספת פירמידות ומוטיבים מצריים.

הסרט עצמו מדגים כמה חשוב לצפות בסרטים כשהם מוקלטים כי כפתור ה fast forward עובד שעות נוספות כדי להעביר אותך מקרב אחד לבא אחריו תוך דילוג על הנסיונות הכושלים של Shia לעורר בך עיניין או אמפטיה כלפי הדמות שהוא מגלם.

פס הקול מצויין ויש בו המון מעברים מקדימה לאחור ולצדדים כך שמרגישים ממש בתוך האקשיון.

בסופו של דבר הטובים מנצחים, הרעים אוכלים אותה והגיבור מתאחד עם אהובתו ושט לעבר השמש על גבי נושאת מטוסים. הסוף.

הציון שלי: 4/10 וגם זה רק בגלל Megan והאפקטים

מה שהוא אמר.
מדהים לראות את מיטב הטכנולוגיה הקולנועית בפעולה מייצרת משהו כל כך נוצץ וכל כך רדוד. אפילו הילדים השתעממו...

אכן סרט דפוק.
מה שמרגיז אותי זה שהם לא השאירו זכר למקור. אני זוכר את הסדרה, לרובוטים היתה אישיות, וגם הבנת שם למה היתה יריבות ושנאה רבת שנים בין המחנות. לעומת הסרטים החדשים הסדרה זה "המלט". כל הסרט בקושי נתנו לראות רובוט אחד ליותר מ 2 שניות רצופות. בקיצור, לא שעתו היפה של מייקל ביי.

אגב ביי, החידוש ל'סיוט ברחוב אלם' הוא בהפקתו. הטריילר שרץ ברשת דווקא לא רע, ועשו את פרדי קרוגר הרבה יותר אפל מהמקור.
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

#4288  נשלח: ג' 29/09/2009 21:38

mulder כתב:

לעומת הסרטים החדשים הסדרה זה "המלט".

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#4289  נשלח: ג' 29/09/2009 22:42

Antichrist

תקציר סרטים:
זוג מאבד את בנם כאשר הוא נופל מהחלון בחדר הסמוך תוך כדי שהם מקיימים יחסי מין. האבל גורם לאם להגיע לבית החולים אך האב, תרפיסט בעצמו מחזיר אותה על מנת לטפל בה בעצמו, והם נוסעים לבקתה מרוחקת ביער, "עדן" שבה קרה משהוא לא ברור לאורחים הקודמים..
הסרט עשוי בצורה של 4 פרקים עם פרולוג ואפילוג וחושף אכזריות פחדים ותשוקה הנמצאים אצל הזוג מעל ומתחת לפני השטח. סרט מושקע, משחק מצוין של ווילם דפו ושרלוט גינזבורג המצוינים!

אנטיכריסטוס {משיח שקר בנצרות שיילחם בישו לפני יום הדין} סרט אימה/מתח
מעניין ומבטיח שנפתח בהתעלסות מסיבית בין ווילם דפו המצוין לשרלוט גיינסבורג האנמית. קטע/התעלסות ביניהם מלווה בשירת סופרן מדהימה,בהילוך איטי ובשחור לבן,בו רואים כמעט הכול כולל פין נכנס לפות {של דפו?} ללא צנזורה זה כשלעצמו היה מפתיע מבחינת התעוזה.

הסרט בנוי מארבע פרקים -פרק ראשון מתואר למעלה שבו בנם נופל אל מותו בזמן ההתעלסות מה שגורם לאישה למצב נפשי מעוררלכן הבעל מחליט לקחת את האישה למקום הכי מפחיד שהיא מכירה,בקתה ביער שבו הם חווים אלימות אכזרית וכמה גלויים על עצמם -בלי להרוס את העלילה מדובר באלימות שכוללת חתיכת {גזירת} אברים אינטימיים ביותר שלא משאירים הרבה מקום לדמיון. הבעיה בסרט שברוב הזמן הם מתעלסים, לא חשוב מתי,איך ובאיזה מקום, הכול מותר. כאן הסרט התפספס במשהו -במקום להשקיע בעלילה התמקדו יתר על המידה בסקס,וחבל.

לא מתאים לכל אחד,אלימות קיצונית וקשה,אומנם עלילה טובה אבל טבולה ביצרים הכי
אפלים של האדם. אך ורק לאוהבי הז'אנר !

7/10 ( פרובוקטיבי )

עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36444

#4290  נשלח: ד' 30/09/2009 9:41

Drag Me To Hell
קריסטין הינה פקידת הלוואות בבנק. כאשר היא מסרבת לאשר הלוואה לאישה מבוגרת, האישה מטילה עליה קללה צוענית עתיקה אשר ממררת את חייה של כריסטין.

סרט מתח\אימה טוב יחסית. הסצנות הצליחו להכניס אותי למתח ואפילו קפצתי כמה פעמים מהספה.
8/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  285  |  286  |  287  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה