מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 288 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  287  |  288  |  289  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36442

#4306  נשלח: שבת 03/10/2009 0:38

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
כאשר דינוזאור לוקח את סיד ביחד עם 3 צאצאיו, יוצאים חבריו לחלצו ומגלים עולם חדש של דינוזאורים מתחת לבית.

מה כבר יש להגיד, עוד פרק בסדרת ה Ice Age: גרפיקה מהממת, סיפור קליל ולעניין ופשוט סרט מהנה.
לא רק לילדים.
8/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Badi_Mami
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Sep 17, 2009
מספר הודעות: 30

#4307  נשלח: שבת 03/10/2009 1:10

HOME

תקציר מאתר "סרטים":
הסרט HOME הוא סרט תיעודי ששוחרר להקרנה בבתי הקולנוע ובטלוויזיה ביום 5 ביוני 2009 ב-181 מדינות במקביל, כמו גם למכירה ב-DVD ולשידור חופשי לפרק זמן מוגבל באתר Youtube - דבר שהינו ללא תקדים.
הסרט עשוי מצילומים אוויריים של מקומות שונים ב-54 מדינות ברחבי כדור הארץ, הממחישים את יופיו של כוכב הלכת ושל החיים המתקיימים בו כמו גם את רב-גוניותם; וכל זאת לצד הנזק שמסב להם האדם.

הסרט מדגיש את המאזן שבין הסביבה לצמחייה ולבעלי החיים, ומעביר מסר לפיו קיימים קשר ואיזון עדינים אך חיוניים בין כל צורות החיים על פני הפלנטה, וכי אף לא אחת מהן יכולה להתקיים בגפה.
הסרט מתאר את היווצרות החיים על פני כדור הארץ, החל באצות ועד ליונקים הגדולים. הוא עומד על הופעתו של האדם, ועל השינוי הכביר שחל עם המהפכה החקלאית.
לאחר מכן הוא מתמקד במהפכת האנרגיה שהחלה עם ניצול הנפט, ובתהליכים ההרסניים שהתרגשו ובאו על כדור הארץ בחמישים השנים האחרונות. הסרט מתייחס, בין היתר,
לעיור המואץ, להתפתחות התעשייתית ולסכנת הזיהום, לדלדול במשאבי האנרגייה והמחצבים,
לבעית המחסור במים ובמזון, לביעור היערות, ואל חוסר השוויון הקיצוני אליו נקלע המין האנושי. עוד עומד הסרט על הנזק לכיפות הקרח בקטבים, על הסכנה הנשקפת לביצות ועל נזק שגורמים ענפי החקלאות המדורניים -
חוות הבקר, ומטעי הדקלים והאקליפטוס. Home מתייחס להתחממות העולמית, לעליית פני הים והשינויים הדרמטיים במזג האוויר. הסרט מסיים במאמצים שעושה המין האנושי כדי לתקן את הנזק לו גרם.

Home צולם ממסוק במקומות רבים ב-54 מדינות ברחבי העולם. הצילום ארך 18 חודשים ונעשה באמצעות מצלמות "סינפלקס" (Cineflex) בעלות רזולוציה גבוהה שנתלו מתחת לגחונו של המסוק.
המצלמות יוצבו באופן שיפחית רעידות, והצילומים נבדקו כמעט לאחר כל טיסה. לרשות יוצרי הסרט עמדו בסופו של דבר 488 שעות צילום איכותי ומרהיב ביופיו, ממנו ערכו את הסרט.
קטעי הקריינות לסרט הוקלטו ב-14 שפות.
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#4308  נשלח: שבת 03/10/2009 1:11

Lakeview Terrace

זוג צעיר מגיע לשוכנה חדשה עם שכן מציק

סמואל ל. ג'קסון וחוזר ומדגיש כי שיאו היה בספרות זולה ומשם הסרטים בירידה.

לא משהו
לא במתח ולא בשום דבר אחר
חסכו את רוחב בפס והמקום על הדיסק

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2006

הבעות תודה: 98
מספר הודעות: 1475

#4309  נשלח: שבת 03/10/2009 12:36

Superman Batman : Public Enemies

סרט אנימציה של קצת יותר משעה ובו 2 גיבורי העל משתפים פעולה בקרב נגד כל העולם ונגד נשיא ארה"ב הנבחר - לקס לותור שרוקם מזימה להשתלט על העולם...
לחובבי הזא'נר בלבד.

7/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 511
מספר הודעות: 14146

#4310  נשלח: שבת 03/10/2009 13:04

Drag Me to Hell

סרט המסביר בשפה מאוד פשוטה את הבעיות הנלוות עם משבר האשראי בארה"ב. כריסטין היא ילדה מתוקה, עם חבר מקסים, משכיל, עשיר ושומר על הסביבה באמצעות הפריוס ויש לה גם חתולון והיא גרה בבית נחמד ויש לה עבודה טובה בבנק עם אפשרויות קידום לא רעות.

הכל נראה וורוד עד לבואה של גברת סילביה גנוש הזקנה והדוחה המבקשת הארכה לפרעון ההלוואה שלה בבנק - דחיה שכריסטין דוחה בתוקף כדי לזכות באמונו של מנהל הבנק ולהבטיח את המשך קידומה. כתוצאה מכך נזרקת הגברת גנוש מהבנק ובהמשך גם מביתה וכנקמה היא מטילה קללה על כריסטין קשת הלב, קללה שבה רוח רעה תענה אותה במשך שלושה ימים עד שתגרור את נשמתה הקמצנית לגיהינום. מה שלא מקדם במיוחד את ענייניה של גנוש המכשפה שהולכת לעולמה למחרת היום.

המשך העלילה מתמקד בנסיונותיה של כריסטין להימלט מאותה רוח רעה המגלה עקשנות של פקיד ההוצאה לפועל שחי רק מעמלות גביה. אנחנו מגלים שהיא יכולה להיות די נבזית, בעיקר לחתולונים תמימים, ושהברירה היחידה שיש לה היא לדחוף את מתנתה המקוללת של הגברת גנוש חזרה לגרונה של המכשפה.

בסה"כ סרט שעשוי היטב, משחק שוטף, דמויות סבירות וקצב טוב וגם מספר לקחים לחיים האמיתיים: אסור למשכן בתים, בעיקר לא בתקופת מצוקת אשראי והתרסקות שוק הנדל"ן, אם כבר ממשכנים אז עדיף שלא לעשות זאת בבנק שבו יש אנשים שרוצים להתקדם על חשבונך, לפעמים זה מסוכן להיות חתול קטן ותמיד כדאי להציץ במעטפות לפני שמתכננים לפלוש לבתי קברות.

הניקוד שלי: 8/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 511
מספר הודעות: 14146

#4311  נשלח: שבת 03/10/2009 14:38

Land of the lost

קומדיה מצמקת IQ בכיכובם של וויל פארל, אנה פריאל ודני מקברייד המופיעים בתור מדען, עוזרתו ומנהל אתר תיירים הנקלעים לעולם מקביל המאוכלס בדינוזאורים, יצורים מכוכב לכת אחר ואיש קוף בשם שאקה.

שלישיית הלא יוצלחים נקלעת לסדרת הרפתקאות אוויליות בניסיונם למצוא את מתקן מאיץ הטכיונים האבוד שיוכל להחזיר אותם הביתה. מי שנראה הכי חכם בכל הסרט הוא דווקא הדינוזאור שבטוח היה מוצא את המתקן תוך 15 דקות וחוסך מאיתנו את המשך הסרט.

הסרט לא מצחיק במיוחד, העלילה נסחבת באופן מייגע מנקודה צפויה אחת לשניה וגוררת את הצופה בכוח לקראת הסיום המיוחל.

הדבר הטוב ביותר בסרט היה כשהפסקתי אותו כדי לעשות הפסקת שירותים וקפה.

הניקוד שלי: 2/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#4312  נשלח: שבת 03/10/2009 19:53

גם אני ראיתי הבוקר את Land of the Lost ואני מסכים עם כל מילה של "החתול".

אחר כך ראיתי את "רובטריקים - נקמת הנופלים".
מדובר בסרט מפגר לגמרי, אבל הוא כל כך טוב...
באמת... ברגע שיודעים למה נכנסים אז אפשר לסדר את הציפיות נכון וממש להנות ממנו.
ידעתי שאני נכנס למרדף ארוך ומקצועי של שעתיים וחצי, וקיבלתי בדיוק את זה. מן זריקת מוות למוח עם הרבה הנאה ואדרנלין.
למי שאוהב מרדפים ואקשן חסר תקדים, מומלץ ומומלץ ב 1080

מחר אני אמור לקבל את שליחות קלטנית 2 בבלו ריי שהזמנתי מאנגליה, אתן ביקורות על ההוצאה (ולא על הסרט כי הוא מושלם)

truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#4313  נשלח: שבת 03/10/2009 20:43

sam22 כתב:
Lakeview Terrace

לא משהו
לא במתח ולא בשום דבר אחר
למען ה' ממתי בכלל חשבת שיש לו שיא ? אין לו ןלא היה לו , פשוט שם ליהק אותו טרנטינו , וכנראה שגם עבד איתו אישית , בשביל להוציא ממנו משחק כזה . בכול מקום שלא היה במאי כמו טרנטינו , הוא היה עלוב
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 86
מספר הודעות: 3648

#4314  נשלח: שבת 03/10/2009 23:49

Daredevil

גיבור קומיקס מסוג אחר. ילד שתעוור מגלה ששאר החושים שלו השתפרו עד כדי יכולת על טבעית. כבוגר הוא עורך דין ביום. ולוחם צדק בלילה. פוגש את השחקנית מ Alies שגם היא מפליאה בקרבות. יחד הם לוחמים בפשע. בסגנון אלי מקביל.
כמה מסצינות הלחימה המביכות ביותר שראיתי. בן אפלק לא עשה סרט טוב מאז ארמגדון והוא בהחלט שומר על המסורת. ההיא מ Alies נראית טוב אבל משהו תמיד נראה לי מטומטם במבט שיש לה בעיניים. המשחק גרוע. הקרבות כאמור מביכים. האקשן בינוני.

4/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 239
מספר הודעות: 4387

#4315  נשלח: שבת 03/10/2009 23:54

truejoker כתב:
sam22 כתב:
Lakeview Terrace

לא משהו
לא במתח ולא בשום דבר אחר
למען ה' ממתי בכלל חשבת שיש לו שיא ? אין לו ןלא היה לו , פשוט שם ליהק אותו טרנטינו , וכנראה שגם עבד איתו אישית , בשביל להוציא ממנו משחק כזה . בכול מקום שלא היה במאי כמו טרנטינו , הוא היה עלוב

במאי טוב יכול להוציא יותר מהשחקן, אבל רק אם האיכות כבר קיימת שם קודם. הוא לא עלוב, הוא שחקן מיינסטרים טוב מהשורה הראשונה שמדי פעם יש לו הבלחות טובות כמו בספרות זולה.
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 86
מספר הודעות: 3648

#4316  נשלח: שבת 03/10/2009 23:59

Star Trek

העלילה זהה לעשרות פרקים בסדרה, בסדרת ההמשך ובספין אופים. אוייב בעל יכולת טכנולוגיות עדיפה מגיע ומאיים לחסל את הפדרציה. הפדרציה כמובן מנצחת בעזרת מחשבה מקורית ואומץ לב האדם. האנושי. רק האנושי. החייזרים תמיד שקועים במגבלות שלהם. בני האנוש מתעלים מעל כולם.

עזבו שטויות מדובר בחתיכת הנאה טהורה. קרבות מדהימים בחלל ולא בחלל. קריצות לסדרות ולסרטים הקודמים. שני ספוק בכרטיס אחד (הליהוק של סיילר מ heroes לתפקיד ספוק הצעיר פשוט גאוני). אקשן קיצבי מלווה בפס קול מאתגר סאבים.

ראיתי עם הילדים שלא ראו מעולם פרק או סרט בסידרה. גם הם נהנו מאד.

8/10

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36442

#4317  נשלח: א' 04/10/2009 0:24

Terra
סרט אנימציה אשר מתרחש בעתיד. Terra הינו עולם שקט ושליו אשר מאוכלס ב Aliens שוחרי מוזיקה, אומנות ושלום. כאשר ספינה מאויישת בבני אנוש מגיעים על מנת להשתלט על הכוכב ולהפוך אותו לשלהם, אחד מהלוחמים מתרסק ומטופל על ידי צעירה מהמקום בשם מלה. הלוחם מתאושש, חוזר לספינתו בעזרת מלה ומנסה למנוע את ההשתלטות של בני האדם על הכוכב אשר תביא להכחדת המין היושב במקום.

אין כמו סרטי ביקורת עצמית על יצר ההרסנות והכיבוש של בני האדם.
8.5/10
Star-Blazer
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 21, 2005
הבעות תודה: 34
מספר הודעות: 1065

#4318  נשלח: א' 04/10/2009 0:51

Appaloosa
8.5/10
מערבון משובח (כן עדיין עושים כאלו). העלילה ידועה... שני חברים, אקדחונים להשכיר, מגיעים לעיירה על מנת לחלץ אותה מציפורני הרשע. מה שיפה פה זה הקשר והיחסים בין שני האישים שמקבלים הבלטה... וכיצד הם מתמודדים עם הדברים שבד"כ אנחנו לא רואים כמו בעיות פרנסה, אישה בוגדנית במיוחד, עיצוב הוילונות בבית, תלונות מהאישה שהבעל שקוע כל הזמן בעבודה ואין לו זמן אליה, וכהנה וכהנה מטרדות היום....
המשחק משובח, העלילה מעניינת והאקשן כראוי למערבון.... בסוף הקרב המכריע אל מול השקיעה.
עופר_צפריר
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 27, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 4890

#4319  נשלח: ב' 05/10/2009 14:23

Trick 'r Treat
תקציר סרטים:
ארבעה סיפורים שזורים זה בזה המספרים על מנהל בית ספר המחלטר כרוצח סדרתי מרושע בלילות, תלמידת קולג' בתולה השומרת את עצמה לגבר הנכון בשבילה, אישה ששנאתה לחג ליל כל הקדושים לא גוברת על אהבתו של בעלה לחג השובבי לילדים, וקבוצה של צעירים המתכננים מתיחה אכזרית ובלתי נשכחת.

סרט על גבול הפסיכדלי -אווירת "ליל כל הקדושים" מופרת על יד כמה מקרי רצח ביזריים
ניסיון לשלב הומור במעשי הרצח לא יוצלח במיוחד. סיפורים/עלילה לא מתחברים טוב אחד עם השני
אומנם יש מעט קטעים מפחידים אבל לא ברמה שתגרום לכם לזרימת דם מואצת.

תפאורה מושקעת, תלבושות צבעוניות, מעט סרט.לא מבין איך לעזאזל הסרט קיבל
ב IMDb ציון 8 - כן שמונה! מי יושב שם ומחלק ציונים? ועל פי מה?
אולי יש דברים שמובנים רק להם...
הרבה ציפיות היו לי וקבלתי סרט סביר שלא כל אחד יתחבר אליו.
6.3/10

חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 406
מספר הודעות: 31415

#4320  נשלח: ב' 05/10/2009 20:20

Children of the Corn 2009
רימייק לסרט באותו השם שנחשב לקלאסיקת אימה מפרי עטו של סטבן קינג.
בסרט מככב דיוויד אנדרס הזכור כסארק מזהות בדויה (ALIAS).
בני זוג מגיעים לעיירה נטושה ללא מבוגרים והילדים שם הקימו כת פגאנית ושוחטים את עוברי האורח התמימים.

הסרט מתחיל טוב, נמשך בינוני ומסתיים לא רע.
בת הזוג הייתה מאוד מעצבנת וחיכיתי בקוצר רוח לרגע שבו מישהו סוף סוף יחתוך את גרונה.
עשו פה מודרניזציה של הסרט - כלומר GORE, אלימות וסקס (שלמיטב זיכרוני לא היה בסרט הקודם).
אני מודה שיש לי תמיד אי נוחות כשאני רואה ילדים בסרטים עושים מעשים מיניים או לחילופין שהורגים ילדים, אבל זה חלק בלתי נפרד מהז'אנר.

בסה"כ לא רע
7.5/10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  287  |  288  |  289  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה