מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 297 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  296  |  297  |  298  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
uriler (אורי לרנר)
חבר של כבוד
חבר של כבוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 18, 2005

הבעות תודה: 523
מספר הודעות: 10116

#4441  נשלח: שבת 17/10/2009 11:37

tobenary כתב:
יוקרה - THE PRESTIGE

תקציר: (סרטים)
השנה היא 1878, רוברט ואלפרד הם שני קוסמים צעירים ומבריקים הנמצאים בפסגת הקריירה. מהרגע שהם נפגשים חייהם הופכים להתנגשות אלימה והרסנית של יצרים. כול אחד מהם מנסה להמציא את הקסם המרשים ביותר וכך להרוס את מתחרהו. כאשר אלפרד מציג את הקסם האולטימטיבי רוברט מנסה באופן נואש לחשוף את הטריק שמאחורי הקסם, השאלה היא האם ישנו טריק?כריסטופר נולאן ("ממנטו", "באטמן מתחיל") ביים את הפלא הקולנועי האפל הזה כנהוג בסרטיו, שכבר נכנס היישר למקום ה-84 ברשימת 250 הכי גדולים של IMDB!

10/10

מסכים עם הציון - אם היה אפשר לתת יותר מ 10 הוא היה מקבל אפילו את זה.
משחק מעולה, התקדמות עלילתית נפלאה, טוויסטים מוצלחים - סרט ענק.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
tobenary (תומר בן אריה)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 19, 2007

הבעות תודה: 30
מספר הודעות: 2462

#4442  נשלח: שבת 17/10/2009 11:54

אפשר, למה לא: 12/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36607

#4443  נשלח: שבת 17/10/2009 15:47

Year One
קומדיה אשר מתרחשת לפני 2K ש"ח בתקופת התנ"ך. זד הינו לוזר אשר לא ממש הולך לו בחיים, האישה שלו מעדיפה גבר חזק אשר יודע לצוד, חברו הינו ילד הכאפות של השבט וזד עצמו לא מצליח להתבלט בשבט שלו בשום אופן. כאשר הוא מחליט לטעום מפרי הדעת האסור, הוא מסולק מהכפר ומגלה עולם שלם מאחורי ההרים. במהלך הרפתקאותיו, הוא מגלה כי השבט שממנו סולק, נלקח בשבי ונמכר לעבדות, זד מחליט לעשות הכל על מנת לשחרר את האישה שלו.
עם ג'ו בלאק.

קומדיה דבילית ולא רצינית כפי שרק בלאק יודע לעשות. יש מספר סצנות משעשעות כמו קין והבל, טכס המילה, עקדת יצחק ועוד - והכל מוצג מנקודת מבט קצת יותר מודרנית. לראות במצב רוח ואולי אפילו תעלו חיוך לפעמים. פסקול DTS-HD Master Audio בינוני מינוס.
7/10
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 536
מספר הודעות: 14261

#4444  נשלח: שבת 17/10/2009 19:05

שתי קלאסיקות שכל אחד חייב להחזיק בבית:

Blade Runner
אוי כמה שהריסון פורד נראה צעיר , רטגר האור רזה ודאריל האנה מהממת. הסרט מבוסס על ספרו של פיליפ ק. דיק "האם אנדרואידים חולמים על כבשים חשמליות" ובויים על ידי רידלי סקוט. העלילה מתרחשת בתחילת המאה ה 21 בכדור הארץ שנחרב ממלחמה עד שכל בעלי החיים עברו כלייה. בני האדם המעטים שעוד חיים בכוכב מתגוררים בערים מתפוררות כשהממשלה מנסה לשכנע גם אותם לעבור לעולמות אחרים שם יזכו דם לשירותים של אנדרואידים דמויי אדם.

אותם אנדרואידים אינם חוקיים בכדור הארץ ויש יחידה משטרתית מיוחדת בשם ה Blade Runners שתפקידה לאתר ולהרוג ללא משפט אנדרואידים המסתננים לכדור הארץ.

הריסון פורד הוא Blade Runner שפרש ונקרא לשוב לשירות פעיל כדי לחסל (או בנוסח המקובל "להפריש לגמלאות") 4 אנדרואידים רצחניים.

9/10 בעיקר כשזוכרים שהסרט משנת 1982 ועדיין מרגיש רענן.

האלמנט החמישי

300 שנים בעתיד היקום כולו תחת סכנת הכחדה מצד כוח אפל המשמיד כל דבר חי.
אל חשש, לוחם אולטימטיבי עשוי ללא חת (וללא בגדים) בדמות מילה ג'ובוביש נשלח להציל אותנו. העניינים קצת מסתבכים כי צריך לאתר גם 4 אבנים שהם המפתח לכלי הנשק של בני האור, אבל ברוס וויליס תמיד מוכן לעזור ליפהפיות הנופלות משמיים לתוך המונית שלו.

האמת...למרות שהסרט הרבה יותר חדש מ Blade Runner הוא לא עמד בתלאות הזמן בהצלחה כמוהו. במבט מפוכח וחסר נוסטלגיה הייתי נותן לו היום ציון בינוני בלבד וזה גם מה שהוא יקבל ממני: 7/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 815
מספר הודעות: 20171

#4445  נשלח: שבת 17/10/2009 19:30

לגביי בליידאנר - האם ראית את גירסת הבמאי?

לגבי האלמנט - האם ראית את הרימסטר החדש והדי מרדים שלו?

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 536
מספר הודעות: 14261

#4446  נשלח: שבת 17/10/2009 19:37

את Blade Runner ראיתי בגרסת ה final cut דווקא כי לא אהבתי את גרסת הבמאי שלדעתי טוב עשו שחתכו ממנה את מה שחתכו כך שהצופה יכול עוד לתהות אם רידלי סקוט העניק לו תובנה חדשה לתוך מה הופך אותנו לאנושיים או שהוא ניסה למרוח אותו בפילוזופיה בגרוש.

את האלמנט החמישי ראיתי באמת בגרסת ה Remaster אבל חוסר ההתלהבות שלי רק התחזק כשהצצתי שוב ב DVD שיש לי.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2007
הבעות תודה: 103
מספר הודעות: 2710

#4447  נשלח: שבת 17/10/2009 22:05

Catskinner כתב:
שתי קלאסיקות שכל אחד חייב להחזיק בבית:

Blade Runner
אוי כמה שהריסון פורד נראה צעיר , רטגר האור רזה ודאריל האנה מהממת. הסרט מבוסס על ספרו של פיליפ ק. דיק "האם אנדרואידים חולמים על כבשים חשמליות" ובויים על ידי רידלי סקוט. העלילה מתרחשת בתחילת המאה ה 21 בכדור הארץ שנחרב ממלחמה עד שכל בעלי החיים עברו כלייה. בני האדם המעטים שעוד חיים בכוכב מתגוררים בערים מתפוררות כשהממשלה מנסה לשכנע גם אותם לעבור לעולמות אחרים שם יזכו דם לשירותים של אנדרואידים דמויי אדם.

אותם אנדרואידים אינם חוקיים בכדור הארץ ויש יחידה משטרתית מיוחדת בשם ה Blade Runners שתפקידה לאתר ולהרוג ללא משפט אנדרואידים המסתננים לכדור הארץ.

הריסון פורד הוא Blade Runner שפרש ונקרא לשוב לשירות פעיל כדי לחסל (או בנוסח המקובל "להפריש לגמלאות") 4 אנדרואידים רצחניים.

9/10 בעיקר כשזוכרים שהסרט משנת 1982 ועדיין מרגיש רענן.

האלמנט החמישי

300 שנים בעתיד היקום כולו תחת סכנת הכחדה מצד כוח אפל המשמיד כל דבר חי.
אל חשש, לוחם אולטימטיבי עשוי ללא חת (וללא בגדים) בדמות מילה ג'ובוביש נשלח להציל אותנו. העניינים קצת מסתבכים כי צריך לאתר גם 4 אבנים שהם המפתח לכלי הנשק של בני האור, אבל ברוס וויליס תמיד מוכן לעזור ליפהפיות הנופלות משמיים לתוך המונית שלו.

האמת...למרות שהסרט הרבה יותר חדש מ Blade Runner הוא לא עמד בתלאות הזמן בהצלחה כמוהו. במבט מפוכח וחסר נוסטלגיה הייתי נותן לו היום ציון בינוני בלבד וזה גם מה שהוא יקבל ממני: 7/10

במקרה השבוע ראיתי את Blade Runner לראשונה ולומר את האמת דיי התאכזבתי אחרי כל הביקורות שקראתי.
לטעמי האלמנט החמישי טוב יותר מ Blade Runner ואצלי הוא היה מקבל 6 והאלמנט החמישי 8.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#4448  נשלח: א' 18/10/2009 2:24

Whatever Works
וודי אלן דרך לארי דייוויד.
הזוי (נו באמת, נערה יפיפייה מבקשת לעלות אליך הביתה?...)
ממוחזר (אולי שני משפטים מקוריים בכל הטקסט)
אני עדיין לא מבין איך יצא לו match point שני סרטים אחורה.
6/10

G.I. Joe
שטות מוחלטת.
בזבוז זמן.
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#4449  נשלח: א' 18/10/2009 8:28

Trick r' Treat
מקבץ של סיפורי אימה שזורים אחד בתוך השני המתרחשים בעיירה אחת בליל כל הקדושים (Halloween).
אני אוהב שטויות כאלה. קצת מפחיד, טיפה מגעיל, קצת הומור של הז'אנר, בעיקר סרט טיפשי ומשעשע לשבת בבוקר (למי שאוהב סרטי אימה).
זהו סרט "רציני"ראשון של הבמאי שכתב בין השאר את סופרמן חוזר, אקסמן 2 ואגדה אורבנית.
הסרט היה אמור לצאת לקולנוע אבל ההפצה של המסור 5 יצאה באותו תקופה והוחלט להקפיא את ההפצה שלו. ואז לא מצאו לו מועד הקרנה טוב ולכן הוא שוחרר היישר ל- DVD שזה תואר מאוד מבאס בתחום.
מי שאוהב סרטי אימה יהנה. השאר, חבל על הזמן שלכם.
7/10

(כל ציון מעל 6 אצלי הוא טוב, ציון מעל 8 הוא מעולה).

Pavelz (pavel)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 4032

#4450  נשלח: א' 18/10/2009 9:07

tobenary כתב:
יוקרה - THE PRESTIGE

תקציר: (סרטים)
השנה היא 1878, רוברט ואלפרד הם שני קוסמים צעירים ומבריקים הנמצאים בפסגת הקריירה. מהרגע שהם נפגשים חייהם הופכים להתנגשות אלימה והרסנית של יצרים. כול אחד מהם מנסה להמציא את הקסם המרשים ביותר וכך להרוס את מתחרהו. כאשר אלפרד מציג את הקסם האולטימטיבי רוברט מנסה באופן נואש לחשוף את הטריק שמאחורי הקסם, השאלה היא האם ישנו טריק?כריסטופר נולאן ("ממנטו", "באטמן מתחיל") ביים את הפלא הקולנועי האפל הזה כנהוג בסרטיו, שכבר נכנס היישר למקום ה-84 ברשימת 250 הכי גדולים של IMDB!

10/10

סרט מעולה, השוס האמיתי כאן הוא דיוויד בואי כניקולא טסלה.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 06, 2009
הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2250

#4451  נשלח: א' 18/10/2009 9:45

toxin כתב:
אחרי הרבה מאוד זמן שהסרט שוכב בסטרימר יצא לי לראות אותו:

ציטוט:
THE MIST
סרט אימה על טבעי מבוסס על סיפור של סטיבן קינג.
ערפל מיסתורי מכסה עיירה וקבוצת אנשים מוצאת מקלט בסופרמרקט.
כמיטב המסורת של קינג אנו רואים מה קורה לאנשים במצבים קיצוניים ביותר כאשר הם מול הבלתי ידוע ובלתי נתפס.

ציטוט של guyezra.

אהבתי את הסרט ובמיוחד את הסיום הלא הוליוודי הרגיל.
10\8
נ.ב: למי שמכיר את הספרים של קינג יודע שהערפל הוא חלק מהתכתבות עם סדרת הספרים המרכזית שלו: "המגדל האפל".

לא זכור לי, אבל זה לא מפתיע. כמעט כל ספר של קינג מתחבר איכשהו למגדל האפל. אני כרגע בחמישי כבר, אז כנראה שזה עוד יגיע
mrunderhill
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Mar 06, 2009
הבעות תודה: 123
מספר הודעות: 2250

#4452  נשלח: א' 18/10/2009 9:56

Secret Window

גם הסרט הזה מבוסס על נובלה קצרה של קינג, עם ג'וני דפ וג'ון טורטורו. דפ הוא סופר מצליח שעובר לגור בבקתה המבודדת שלו על שפת אגם, אחרי פרידה מאשתו. טורטורו הוא סופר קצת פחות מוצלח, שמאשים את דפ בגניבת אחד מסיפוריו. הסרט נחמד, למרות שגם למי שלא קרא את הסיפור יש סיכוי טוב לנחש את הפואנטה איפשהו באמצע הסרט, אבל עדיין עלול להיות מופתע מהסוף. מה שכן, טורטורו משחק מדהים בסרט הזה. ראיתי את הסרט הזה עכשיו פעם שניה, רק בשביל לראות את טורטורו שוב. זה לא סרט שיפיל אותכם מהכסא, אבל זה כן אחלה סרט להעביר ערב.

7/10 לסרט, 9/10 לטורטורו
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 2326

#4453  נשלח: א' 18/10/2009 10:01
GAMER

הסרט מדבר על עולם עתידני בו ניתן לשלוט באנשים כפי ששולטים בדמויות במשחק מחשב.
יש 2 משחקים - אחד הוא society המיועד לאינטראקציה רגילה ובעיקר להרבה פעילויות דקדניות ואת המשחק slayers שבו שולטים בנידונים למוות והנידון שישרוד 30 משחקים - יצא לחופשי. הסרט מתחיל בנקודת המוצא שקייבל כבר שרד 27 משחקים וקרוב לחופש המיוחל.

7.5/10 - אקשן חביב, לא יותר.

אני מוכרח להוסיף שהסרט הזה הוא פספוס אדיר. הרעיון מצוין ובהחלט מסוג הדברים שיכולים לתת חומר למחשבה, אבל הסרט לא מטפס לרמה הזו. יש כאן דמיון ל"הנרדף" עם שוורצנגר, רק שהנרדף הוא סרט פעולה טוב בהרבה.

סרט כמו המטריקס הצליח כ"כ לאו דווקא בגלל המקוריות שלו (היו לפניו עוד כמה סרטים שתיארו דברים מאוד דומים). הוא טיפס בגלל בימוי טוב ושחקנים טובים ששירתו את העלילה (אני מדבר על הדמויות של מורפיקס ושל הסוכן סמית, לא של ניאו). אני מאוד מחבב את השחקן הראשי בגיימר (ג'רארד בטלר), אבל אין ספק שדנזל וושינגטון ובימאי עם חזון היו עושים חסד גדול עם סרט זה וממנפים אותו לאחד מהסרטים הטובים של השנה, במקום הסרט הסתמי שהוא בסופו של דבר.

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 497
מספר הודעות: 7613

#4454  נשלח: א' 18/10/2009 11:50

mrunderhill כתב:
ציטוט:
לא זכור לי, אבל זה לא מפתיע. כמעט כל ספר של קינג מתחבר איכשהו למגדל האפל. אני כרגע בחמישי כבר, אז כנראה שזה עוד יגיע
.
גם אני כרגע בספר החמישי. מה שהתכוונתי זה שבחלק מהספרים של קינג יש התייחסות לעולמות מקבילים לשלנו עליהם שולט המגדל (כמו היצור מ"זה" או העולם בו ג'ק מגיע אליו ב"מדליון") ואילו בסדרת הספרים עצמה כמעט ולא מוזכרים ספרים אחרים שלו. גם בסרט "הערפל" אין אזכור ישיר למגדל האפל אבל מה שמתרחש בו קשור לעולם אחר.
shraga007
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 06, 2005

הבעות תודה: 246
מספר הודעות: 6342

#4455  נשלח: א' 18/10/2009 12:14

toxin כתב:
אחרי הרבה מאוד זמן שהסרט שוכב בסטרימר יצא לי לראות אותו:

ציטוט:
THE MIST
סרט אימה על טבעי מבוסס על סיפור של סטיבן קינג.
ערפל מיסתורי מכסה עיירה וקבוצת אנשים מוצאת מקלט בסופרמרקט.
כמיטב המסורת של קינג אנו רואים מה קורה לאנשים במצבים קיצוניים ביותר כאשר הם מול הבלתי ידוע ובלתי נתפס.

ציטוט של guyezra.

אהבתי את הסרט ובמיוחד את הסיום הלא הוליוודי הרגיל.
10\8
נ.ב: למי שמכיר את הספרים של קינג יודע שהערפל הוא חלק מהתכתבות עם סדרת הספרים המרכזית שלו: "המגדל האפל".

בזכותך נזכרתי שהסרט הזה שוכב אצלי גם כן הרבה זמן ולא ראיתי אותו.
חרף השעה המאוחרת אמש ואורכו של הסרט שמתי לצפייה ולא התאכזבתי למרות שאני לא אוהב סרטים בדיוניים(היה על גבול הטעם הטוב)

הסוף בהחלט מפתיע..................
מומלץ למי שטרם ראה.

8.25 מ-10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  296  |  297  |  298  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה