מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 298 מתוך 1465
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  297  |  298  |  299  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
arik35
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#4456  נשלח: א' 18/10/2009 13:06
עג'מי

אני אחסוך לכם את תקציר הסרט מכיוון שהסרט מדובר מאוד לאחרונה, אני מצטער אך הסרט מוערך יתר על המידה , אז הבנתי שפוליטקלי קורקט יהיה להתלהב מסרט על ערביי יפו.. לא עושה לי את זה .
סרט חביב וטו לא. אם אתה לא צפונבון שחיי ערבים עבריינים (וגם לא עבריינים) נראה לך כמשהו אקזוטי ושונה,
אז כמוני לא תתלהב.

כפי שאמרתי -מוערך ומדובר יתר על המידה ניתן לו למען ההגינות 6.5
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4694

#4457  נשלח: א' 18/10/2009 13:06
Re: GAMER

theezway כתב:
הסרט מדבר על עולם עתידני בו ניתן לשלוט באנשים כפי ששולטים בדמויות במשחק מחשב.
יש 2 משחקים - אחד הוא society המיועד לאינטראקציה רגילה ובעיקר להרבה פעילויות דקדניות ואת המשחק slayers שבו שולטים בנידונים למוות והנידון שישרוד 30 משחקים - יצא לחופשי. הסרט מתחיל בנקודת המוצא שקייבל כבר שרד 27 משחקים וקרוב לחופש המיוחל.

7.5/10 - אקשן חביב, לא יותר.

אני מוכרח להוסיף שהסרט הזה הוא פספוס אדיר. הרעיון מצוין ובהחלט מסוג הדברים שיכולים לתת חומר למחשבה, אבל הסרט לא מטפס לרמה הזו. יש כאן דמיון ל"הנרדף" עם שוורצנגר, רק שהנרדף הוא סרט פעולה טוב בהרבה.

סרט כמו המטריקס הצליח כ"כ לאו דווקא בגלל המקוריות שלו (היו לפניו עוד כמה סרטים שתיארו דברים מאוד דומים). הוא טיפס בגלל בימוי טוב ושחקנים טובים ששירתו את העלילה (אני מדבר על הדמויות של מורפיקס ושל הסוכן סמית, לא של ניאו). אני מאוד מחבב את השחקן הראשי בגיימר (ג'רארד בטלר), אבל אין ספק שדנזל וושינגטון ובימאי עם חזון היו עושים חסד גדול עם סרט זה וממנפים אותו לאחד מהסרטים הטובים של השנה, במקום הסרט הסתמי שהוא בסופו של דבר.

מסכים, זה רעיון יפה וגם רלבנטי לימינו שהתפספס (משחקי רשת, איבוד הזהות, ערך חיי אדם מול רייטינג וכו'). נכון שיש מקום לסרטים שהם בידוריים נטו, אין רע בזה, פשוט הכישרון של השחקנים הראשיים והרעיון הכללי לא באים לידי ביטוי ונדחקים הצידה תמורת אקשן מהיר. ונכון - "הנרדף" אולי פחות מרהיב אבל הרבה יותר אמין בהשוואה.
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#4458  נשלח: א' 18/10/2009 13:16
Re: GAMER

mulder כתב:
theezway כתב:
הסרט מדבר על עולם עתידני בו ניתן לשלוט באנשים כפי ששולטים בדמויות במשחק מחשב.
יש 2 משחקים - אחד הוא society המיועד לאינטראקציה רגילה ובעיקר להרבה פעילויות דקדניות ואת המשחק slayers שבו שולטים בנידונים למוות והנידון שישרוד 30 משחקים - יצא לחופשי. הסרט מתחיל בנקודת המוצא שקייבל כבר שרד 27 משחקים וקרוב לחופש המיוחל.

7.5/10 - אקשן חביב, לא יותר.

אני מוכרח להוסיף שהסרט הזה הוא פספוס אדיר. הרעיון מצוין ובהחלט מסוג הדברים שיכולים לתת חומר למחשבה, אבל הסרט לא מטפס לרמה הזו. יש כאן דמיון ל"הנרדף" עם שוורצנגר, רק שהנרדף הוא סרט פעולה טוב בהרבה.

סרט כמו המטריקס הצליח כ"כ לאו דווקא בגלל המקוריות שלו (היו לפניו עוד כמה סרטים שתיארו דברים מאוד דומים). הוא טיפס בגלל בימוי טוב ושחקנים טובים ששירתו את העלילה (אני מדבר על הדמויות של מורפיקס ושל הסוכן סמית, לא של ניאו). אני מאוד מחבב את השחקן הראשי בגיימר (ג'רארד בטלר), אבל אין ספק שדנזל וושינגטון ובימאי עם חזון היו עושים חסד גדול עם סרט זה וממנפים אותו לאחד מהסרטים הטובים של השנה, במקום הסרט הסתמי שהוא בסופו של דבר.

מסכים, זה רעיון יפה וגם רלבנטי לימינו שהתפספס (משחקי רשת, איבוד הזהות, ערך חיי אדם מול רייטינג וכו'). נכון שיש מקום לסרטים שהם בידוריים נטו, אין רע בזה, פשוט הכישרון של השחקנים הראשיים והרעיון הכללי לא באים לידי ביטוי ונדחקים הצידה תמורת אקשן מהיר. ונכון - "הנרדף" אולי פחות מרהיב אבל הרבה יותר אמין בהשוואה.

שלא תבין אותי לא נכון - אני מאוד בעד סרטים שהם בידוריים נטו. פשוט צריך שהם יעשו את זה טוב. הסרט הזה לא קיבל 7.5 בגלל הפספוס של מה שהוא יכל להיות (הרבה מעבר לבידור נטו), אלא משום שגם כסרט בידור הוא אמנם שווה צפייה, אבל לא מהנה בצורה מיוחדת.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#4459  נשלח: א' 18/10/2009 13:19

Taking of Pelham 123

ג'ון טרבולטה הוא ריידר, פושע שחוטף רכבת תחתית בניו יורק ומחזיק בבני ערובה ודנזל וושינגטון הוא עובד במרכז הבקרה של הרכבת שמקבל ממנו את השיחה במקרה. כופר של מיליונים נדרש עבור בני הערובה ודד-ליין של שעה בלבד ניתן לעיר לספק את הכסף.

סך הכל מותחן אקשן נטו בלי יומרות גבוהות. טוני סקוט הבמאי הותיק מחזיק את עצמו חזק ולא הולך בכיוון התזזיתי החביב עליו בסוג הצילום והעריכה (אבל עדיין החתימה שלו נראית) וזה באמת רק עושה טוב לסרט. משחק טוב ואקשן לא רע בכלל.
עושים עבודה טובה גם ג'ון טורטורו וג'יימס גנדולפיני כראש העיר.

7/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31671

#4460  נשלח: ב' 19/10/2009 14:51

The Final Destination 3D

הסרט הרביעי בסידרת בסרטים על מישהו-חוזה-מוות-מתריע-הניצולים-מתים-מיתות-משונות.

לצערי, למעט ה-3D אין פה שום חדש, חוזר פחות או יותר על אותה נוסחה.

בס"כ חביב למי שאהב להכניס את המוח למצב שינה ולראות כמה הבמאי מקורי בהריגת הדמויות.
6.5/10

הערה: ב-3D ממש קשה עם התרגום, הוא מופיע "קרוב" מדי וכשקוראים אותו לא רואים את הסרט.
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#4461  נשלח: ב' 19/10/2009 15:07

guyezra כתב:
The Final Destination 3D

בס"כ חביב למי שאהב להכניס את המוח למצב שינה ולראות כמה הבמאי מקורי בהריגת הדמויות.
6.5/10

הערה: ב-3D ממש קשה עם התרגום, הוא מופיע "קרוב" מדי וכשקוראים אותו לא רואים את הסרט.

איפה ראית את הסרט?
והאם אתה ממליץ על האולם?
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#4462  נשלח: ב' 19/10/2009 15:11

guyezra כתב:
The Final Destination 3D

6.5/10

הסרט הראשון בהשוואה היה די מקורי ומעורר מחשבה יחסית לז'אנר. הוא היה גם קודר יותר. הרביעי הוא בזבוז זמן במיוחד לחובבי הסדרה.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#4463  נשלח: ב' 19/10/2009 15:13

ראיתי ביס פלנט. האולם בסדר גמור
אגב, היה אולם ממש מלא (הסרט כבר רץ לא מעט זמן)
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#4464  נשלח: ב' 19/10/2009 15:14

guyezra כתב:
ראיתי ביס פלנט. האולם בסדר גמור
אגב, היה אולם ממש מלא (הסרט כבר רץ לא מעט זמן)

יס פלנט בר"ג או בחיפה?
מישהו יודע אם כל היס פלנט הם אותו דבר או שיש הבדל?
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#4465  נשלח: ב' 19/10/2009 15:22

יס פלנט בקניון איילון בר"ג
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 353
מספר הודעות: 3917

#4466  נשלח: ב' 19/10/2009 19:13
Re: עג'מי

arik35 כתב:
אני אחסוך לכם את תקציר הסרט מכיוון שהסרט מדובר מאוד לאחרונה, אני מצטער אך הסרט מוערך יתר על המידה , אז הבנתי שפוליטקלי קורקט יהיה להתלהב מסרט על ערביי יפו.. לא עושה לי את זה .
סרט חביב וטו לא. אם אתה לא צפונבון שחיי ערבים עבריינים (וגם לא עבריינים) נראה לך כמשהו אקזוטי ושונה,
אז כמוני לא תתלהב.

כפי שאמרתי -מוערך ומדובר יתר על המידה ניתן לו למען ההגינות 6.5

צפיתי בעג'מי אתמול, ולדעתי בסטנדרטים של קולנוע ישראלי הוא בהחלט ברף העליון של סרטים שנעשו כאן בשנים האחרונות: גם אם הוא לא מושלם, הסרט מרתק עם כמה סצינות מרגשות במיוחד ומבלי שיגלוש לקיטש דביק.
ציון לשבח מגיע במיוחד לתסריט המהודק, הכתוב לעילא, והנפרש שכבות- שכבות בפני הצופה במהלך הסרט. כמו-כן, יש לציין במיוחד את המשחק האמין והלא פחות ממדהים של מרבית השחקנים, שאינם שחקנים מקצועיים, אבל שמים בכיס הקטן לא מעט שחקנים מקצועיים וותיקים...
arik35
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#4467  נשלח: ב' 19/10/2009 22:47

טוב.. עניין של טעם, לגבי המשחק האותנטי אני מסכים וכאן זכמה סצנות טובות, זהו.
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 353
מספר הודעות: 3917

#4468  נשלח: ג' 20/10/2009 20:18

Felon (נקרא "פושע" בעברית):

איש משפחה , אזרח שומר חוק מסתבך בעקבות הריגת פורץ שחור שחדר לביתו...

ואל קילמר נותן שואו מדהים בתפקיד שותפו המפחיד לתא הכלא (בדקות הראשונות בכלל לא זיהיתי אותו למרות

שאני "מת" עליו עוד מימי "Top Secret" ושלושה ימים לפני כן ראיתי סרט אחר שלו "יום קולומבוס", נראה שהוא

פשוט עבר מטמורפוזה חיצונית רצינית לקראת תפקיד זה) ,ואפילו מייקל מאבודים מופיע בסרט.

8.5/10 (בעיקר בגלל המשחק של ואל קילמר).
esloan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 192
מספר הודעות: 2678

#4469  נשלח: ג' 20/10/2009 20:54

mulder כתב:
Taking of Pelham 123

ג'ון טרבולטה הוא ריידר, פושע שחוטף רכבת תחתית בניו יורק ומחזיק בבני ערובה ודנזל וושינגטון הוא עובד במרכז הבקרה של הרכבת שמקבל ממנו את השיחה במקרה. כופר של מיליונים נדרש עבור בני הערובה ודד-ליין של שעה בלבד ניתן לעיר לספק את הכסף.

סך הכל מותחן אקשן נטו בלי יומרות גבוהות. טוני סקוט הבמאי הותיק מחזיק את עצמו חזק ולא הולך בכיוון התזזיתי החביב עליו בסוג הצילום והעריכה (אבל עדיין החתימה שלו נראית) וזה באמת רק עושה טוב לסרט. משחק טוב ואקשן לא רע בכלל.

7/10

ראיתי את הסרט הזה אתמול.

האמת - בזבוז של 90 דקות (בשבילי לפחות). עלילה נטולת יומרות, לינארית ועושה את הדרך הקצרה שלה בשממון מוחלט.

ציפיתי לטוויסט, כבר חשבתי שהתעורר אחד (כשגילו שהוא היה XXXX XXXXX - נחסוך ספויילרים), אבל גם זה לא ממש המריא.

בקיצור 3/10.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#4470  נשלח: ג' 20/10/2009 22:40

erezsolan כתב:
mulder כתב:
Taking of Pelham 123

7/10

ראיתי את הסרט הזה אתמול.

האמת - בזבוז של 90 דקות (בשבילי לפחות). עלילה נטולת יומרות, לינארית ועושה את הדרך הקצרה שלה בשממון מוחלט.

ציפיתי לטוויסט, כבר חשבתי שהתעורר אחד (כשגילו שהוא היה XXXX XXXXX - נחסוך ספויילרים), אבל גם זה לא ממש המריא.

בקיצור 3/10.

בכל סרט חייב להיות טוויסט?
בלי קשר, לפי דעתי חבל שלא עשו שטרבולטה יהיה בתפקיד של דנזל ולהפך. לראות את שניהם עושים תפקיד שמנוגד לליהוק הרגיל שלהם היה יכול להביא משהו שונה. בכל אופן אני לא נפלתי מהכסא, ודי נהניתי.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  297  |  298  |  299  | ... |  1463  |  1464  |  1465  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה