מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 362 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  361  |  362  |  363  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Catskinner (קלוד בן שאול)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 589
מספר הודעות: 14570

#5416  נשלח: ג' 09/02/2010 8:29

Law abiding citizen

קשה להתלהב מהסרט. בבסיס העלילה יש סיפור על נקמה שמבצע אדם שאישתו וביתו נרצחות למול עיניו בידי זוג חלאות אדם ואוזלת ידה של מערכת המשפט המבצעת כדרך שיגרה עסקאות מפוקפקות כדי לסגור תיקים ולהתקדם הלאה. מי שראה את צ'רלס ברונסון בסרטו "משאלת מוות" כבר מבין כיצד העלילה תתפתח הלאה.

יוצרי הסרט ביקשו לפרוץ את הקלישאה בכך שהאלמן והאב השקול אינו סתם אדם מהישוב והמטרות שלו הן לאו דווקא נקמה אישית. רק מה, זה לא ממש מעורר אמון והדמויות לא מצליחות לעורר אהדה והזדהות.

לא ממש ממליץ אלא אם כן אין לכם משהו אחר לעשות באותו ערב 6/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1928

#5417  נשלח: ג' 09/02/2010 9:05

Triangle,
בלי ספויילרים, מתגולל סיפורה של בחורה צעירה, שנקלעת למצוקה בלב ים, יחד עם חבריה, מפה העניינים רק מסתבכים, עד לאמת הנוראית שעתידה להתגלות לה...
אני אתחיל בזה, שהסרט הוא בהחלט אחד הסרטים היותר מיוחדים שיצא לי לראות בתקופה האחרונה, שקראתי עליו ביקורות, הוא פורסם כסרט אימה, אז ראשית אני חייב לציין, שאני לא הייתי מקטלג אותו בקטגוריה הנ"ל, אולם בהחלט מדובר על מותחן פסיכולוגי מרתק,שכולל לא מעט קטעים "מקפיצים" עבור אלו בעלי קיבה רגישה, ולא רק...
הסרט עשוי בצורה מדהימה, אותי אישית ריתקה צורת הבימוי שלו, העלילה סוחפת, ובהחלט נותנת סטירה לצופה בכל פעם שמתגלה נדבך נוסף שמקרב אותנו לסוף הבלתי צפוי (במקרה יצא לי לראות אותו פעמיים, והתובנות שמתגבשות בצפייה שנייה הן מדהימות), מומלץ בחום, להקפיד ולהקשיב לכל האלמנטים הסמויים בסרט...
לא יודע מי מכם ראה את הסרט כבר, למי שלא אני ממליץ עליו בחום, גם בגלל שהוא לא שגרתי, גם בגלל הטוויסטים, ובכלל, מדובר בז'אנר ייחודי שאותי מאוד ריתק.
10\9.
כמובן שהפסקול והתמונה איכותיים כיאה ל HD.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#5418  נשלח: ג' 09/02/2010 14:05

Universal Soldier: Regeneration
כמו שאומרים MORE OF THE SAME
רק הפעם עם אקי אבני בתור קולונל רוסי...
לחובבי ואן דאם ומכות

6/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#5419  נשלח: ג' 09/02/2010 14:26

התחלתי עכשיו לראות חייל אוניברסלי.
רק אני חושב שההתחלה מתאימה לבדיקת מערכת קולנוע ביתית?
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4695

#5420  נשלח: ג' 09/02/2010 14:37

crusader כתב:
Triangle,
בלי ספויילרים, מתגולל סיפורה של בחורה צעירה, שנקלעת למצוקה בלב ים, יחד עם חבריה, מפה העניינים רק מסתבכים, עד לאמת הנוראית שעתידה להתגלות לה...
אני אתחיל בזה, שהסרט הוא בהחלט אחד הסרטים היותר מיוחדים שיצא לי לראות בתקופה האחרונה, שקראתי עליו ביקורות, הוא פורסם כסרט אימה, אז ראשית אני חייב לציין, שאני לא הייתי מקטלג אותו בקטגוריה הנ"ל, אולם בהחלט מדובר על מותחן פסיכולוגי מרתק,שכולל לא מעט קטעים "מקפיצים" עבור אלו בעלי קיבה רגישה, ולא רק...
הסרט עשוי בצורה מדהימה, אותי אישית ריתקה צורת הבימוי שלו, העלילה סוחפת, ובהחלט נותנת סטירה לצופה בכל פעם שמתגלה נדבך נוסף שמקרב אותנו לסוף הבלתי צפוי (במקרה יצא לי לראות אותו פעמיים, והתובנות שמתגבשות בצפייה שנייה הן מדהימות), מומלץ בחום, להקפיד ולהקשיב לכל האלמנטים הסמויים בסרט...
לא יודע מי מכם ראה את הסרט כבר, למי שלא אני ממליץ עליו בחום, גם בגלל שהוא לא שגרתי, גם בגלל הטוויסטים, ובכלל, מדובר בז'אנר ייחודי שאותי מאוד ריתק.
10\9.
כמובן שהפסקול והתמונה איכותיים כיאה ל HD.

הטריילר לא כל כך שיכנע אותי, דומה ל ghost ship רק עם צעירי קולג' מאותגרים שכלית.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#5421  נשלח: ג' 09/02/2010 14:38

guyezra כתב:
כמו שאומרים MORE OF THE SAME
רק הפעם עם אקי אבני בתור קולונל רוסי...
לחובבי ואן דאם ומכות

6/10

זה נכון מה שקראתי? שוואן דאם מופיע רק לקראת הסוף?
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#5422  נשלח: ג' 09/02/2010 18:33

הוא מופיע לכל אורך הסרט, אבל לא בענייני אלימות...מכות עם ואן דאם רק בסוף.
Nba (בן)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 8336

#5423  נשלח: ג' 09/02/2010 18:38

The Tournament
כל 7 שנים מתקיימת "תחרות", מי שנשאר אחרון בחיים מנצח וזוכה בכסף.
ציון: 3/10 וגם פה הייתי נדיב בגלל האקשן בסרט..
bossgt6
חברה מביאה חברה
חברה מביאה חברה

הצטרפה בתאריך:
  Dec 08, 2007

הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4499

#5424  נשלח: ג' 09/02/2010 20:57

Catskinner כתב:
Law abiding citizen

קשה להתלהב מהסרט

, זה לא ממש מעורר אמון והדמויות לא מצליחות לעורר אהדה והזדהות.

לא ממש ממליץ אלא אם כן אין לכם משהו אחר לעשות באותו ערב 6/10

אלו הן בדיוק התחושות שלי מהסרט הנ''ל
מסכים איתך במאה ....אתה יודע מה , במאתיים

Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36761

#5425  נשלח: ג' 09/02/2010 21:23

זוג ילדים של פוליטיקאי בכיר נחטפים. החוטפים משתלטים על תחנת כח גרעינית נטושה ומאיימים לפוצץ הכל אם לא ישוחררו כמה מאות אסירים פוליטים.
עם ז'אן קלוד, דולף לונדרן ואקי אבני.

בדיוק כשחשבנו שלעולם לא נראה יותר את JCVD ואת דולף משתפים פעולה מאז החייל האוניברסלי הראשון משנת 1992, הפעם זה קורה - אך בעשירית תקציב מהסרט הראשון ועכשיו השחקנים בני 50, עייפים ונראים כסחבות.
התקציב של הסרט ממש נמוך והדבר נראה כמעט בכל סצנה. אם זה קיום רוב הצילומים במפעל נטוש ומאובק, הלבוש, המעבדות אשר מצויידות בדלות ועוד. הסרט הינו סוג ד' והינו כזה שצריך להיות משודר באמצע היום, בשעות הצהרים המוקדמות (כשכולם יושנים שנ'צ).
חבל מאוד שלא יודעים מתי להפסיק והרסו לי לפחות את כל הרושם הטוב שהשאירו לי הסרטים הראשונים בסדרה.

3/10 לסרט.
9/10 לנוסטלגיה שקיבלתי במהלך הצפייה.
ariel-ro
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 12, 2009
הבעות תודה: 127
מספר הודעות: 3162

#5426  נשלח: ג' 09/02/2010 22:21

The Dark Knight
אין צורך לתת תקציר, בגלל שכולם מכירים.

ההתחלה קצת צולעת, ואז הוא ניהיה מצויין, הית' לדג'ר פשוט מדהים.

8/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7356

#5427  נשלח: ג' 09/02/2010 22:36

mta194 כתב:
kingikra כתב:
oferlaor כתב:
The hurt locker

אחד מסרטי המלחמה שהכי שמעתי שבחים עליהם לאחרונה. זה סרט מלא אימה, תיעוב, פיצוצים וטסטוסטרון. קשה להאמין שאישה הפיקה וביימה את זה...

סרט מפחיד על מה שהולך בעירק בכלל וביחידת פירוק מטעני צד בפרט... ככל שהסרט מתמשך כך האימה מתחילה להיות בנאלית וקשה יותר לעיכול.

זה סרט שמרגיש מאוד ישראלי ובקלות היה אפשר לדמיין את הדמויות דוברות עברית...

8.5/10 למרות שזה מתחיל איטי וארוך מדי לטעמי.

הורדתי אותו לפני קצת פחות מחצי שנה וראיתי אותו לפני חודשיים-שלושה. אני חייב להגיד שדיי התאכזבתי אחרי שהבקרוב השאיר לי טעם של עוד. מה שבטוח הפתיע אותי זה זה שבסופ"שת קראתי בעיתון שהוא הולך להתחרות עם אווטר על האוסקר של הביום הכי טוב? זה כבר הגזמה לגמרי.

הגדילו את מספר הסרטים המועמדים לאוסקר ל-10 במקום 5 אז הרבה סרטים "מתחרים", זה לא אומר שיש להם סיכוי לזכות.
למרות שאני חושב שמבחינת עלילה/מסר The hurt locker הרבה יותר משמעותי/מקורי מאווטר

לא ראיתי עדיין את אווטר אבל יש לי תחושה שלמרות הביקורות הוא לא יכנס אצלי בעשירייה הראשונה. למרות זאת, THE HURT LOCKER לא עשה עלי שום רושם מיוחד בוטח ובטח שאין לו את האפקטים והתקציב של אווטר. בגלל זה הרמתי גבה.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

#5428  נשלח: ג' 09/02/2010 22:53

kingikra כתב:
mta194 כתב:
kingikra כתב:
oferlaor כתב:
The hurt locker

אחד מסרטי המלחמה שהכי שמעתי שבחים עליהם לאחרונה. זה סרט מלא אימה, תיעוב, פיצוצים וטסטוסטרון. קשה להאמין שאישה הפיקה וביימה את זה...

סרט מפחיד על מה שהולך בעירק בכלל וביחידת פירוק מטעני צד בפרט... ככל שהסרט מתמשך כך האימה מתחילה להיות בנאלית וקשה יותר לעיכול.

זה סרט שמרגיש מאוד ישראלי ובקלות היה אפשר לדמיין את הדמויות דוברות עברית...

8.5/10 למרות שזה מתחיל איטי וארוך מדי לטעמי.

הורדתי אותו לפני קצת פחות מחצי שנה וראיתי אותו לפני חודשיים-שלושה. אני חייב להגיד שדיי התאכזבתי אחרי שהבקרוב השאיר לי טעם של עוד. מה שבטוח הפתיע אותי זה זה שבסופ"שת קראתי בעיתון שהוא הולך להתחרות עם אווטר על האוסקר של הביום הכי טוב? זה כבר הגזמה לגמרי.

הגדילו את מספר הסרטים המועמדים לאוסקר ל-10 במקום 5 אז הרבה סרטים "מתחרים", זה לא אומר שיש להם סיכוי לזכות.
למרות שאני חושב שמבחינת עלילה/מסר The hurt locker הרבה יותר משמעותי/מקורי מאווטר

לא ראיתי עדיין את אווטר אבל יש לי תחושה שלמרות הביקורות הוא לא יכנס אצלי בעשירייה הראשונה. למרות זאת, THE HURT LOCKER לא עשה עלי שום רושם מיוחד בוטח ובטח שאין לו את האפקטים והתקציב של אווטר. בגלל זה הרמתי גבה.

אני מאוד הערכתי את אווטאר ואולי מגיע לו אוסקר על הישגים טכניים, אבל לא היה שם שום דבר יוצא דופן מבחינת משחק או בימוי שמצדיק אוסקר
HURT LOCKER גם היה בסדר, אני זוכר שדי נהניתי ממנו בזמן הצפיה אבל למען האמת כמעט שום דבר ממנו לא נחרט בזיכרון שלי, כמו בסרטי מלחמה אחרים. הוא סרט מלחמה לא רע שמתאר בצורה טובה מה קורה בעיראק בשנים האחרונות, מה שכן המשחק של השחקן הראשי כן זכור לי לטובה באופן כללי.

האוסקר פוליטי בכל מקרה, והיום משב הרוח בארהב הוא נגד השהייה בעיראק ואיזורים בעייתיים אחרים, אז סביר להניח שירצו להדגיש את הנושא על ידי אוסקר.
Shayosef (שי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Apr 07, 2007

הבעות תודה: 254
מספר הודעות: 5878

#5429  נשלח: ד' 10/02/2010 7:37

לי לא ברורה התלהבות המבקרים מ HURT LOCKER, סרט נחמד ולא יותר.

לא אמין, מבוצע בסדר ושחקנים בסדר, סיפור די בנאלי.

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1928

#5430  נשלח: ד' 10/02/2010 8:35

אגב עם בענייני The Hurt Locker, לדעתי אנשים קצת נסחפו בביקורות ובשבחים עליו, הסרט הממלכה(The Kingdom) העביר את המסר בצורה חזקה הרבה יותר.
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  361  |  362  |  363  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה