מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 365 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  364  |  365  |  366  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#5461  נשלח: שבת 13/02/2010 1:05

הרדיפה אחרי מולי הארטלי: סרט אימה מעצבן שמתבסס על אפקט הפחדה ילדותי (כאילו כל הזמן מישהו מתגנב אליכם מאחור וצועק בווו). עלילה מוזרה והזוייה. ציון של 1 מתוך 10.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
pickitup
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 04, 2007
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 206

#5462  נשלח: שבת 13/02/2010 5:11

mulder כתב:
אם כבר 'בחזרה לעתיד', הייתי חייב, למרות שזה לא הפורום, אבל זה מצחיק (זה באמת הבחור ששיחק את ביף הידוע לשמצה):
[]

חזק תודה!
אני אגב לבחזרה לעתיד 1,2 הייתי נותן 10 ול-3 הייתי נותן 9
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3394
מספר הודעות: 67713

#5463  נשלח: שבת 13/02/2010 10:48

Toxin,

אני זוכר את הסרט הזה. סוג של מבחן פסיכומטרי בלוגיקה. אני רק לא זוכר את הסוף
אבל זה מהמה ומראה איך אפשר לבנות סרט עם עלילה מתוחכמת ללא תקציב בכלל...

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#5464  נשלח: שבת 13/02/2010 11:49

Sleep Dealer -הסרט לוקח חלק בעתיד הקרוב, בעולם סגור ע"י גבולות אשר נשלט בידי צבא ורשת עולמית ממוחשבת. 3 זרים(בחור שאיבד את אביו ,הסוכן הממשלתי שהרג אותו ובחורה יפה שמקליטה את הזכרונות של אותו בחור)מסכנים את חייהם על מנת לחבור אחד לשני, לשנות את גורלם ולהשתחרר מגבולות הטכנולוגיה.
התחלה מבטיחה ובערך שם זה נגמר, סרט עם פוטנציאל לא ממומש (סרט מקסיקני).
6/10
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 501
מספר הודעות: 7644

#5465  נשלח: שבת 13/02/2010 12:02

עופר, כדאי לך לראות אותו שוב. תסריט מתוחכם ללא אפקטים הוליוודיים מפוצצים, בלי 3D מהמם או CGI במליוני דולרים. סרט דל תקציב, עם שחקנים לא מוכרים אבל עם סיפור אינטלקטואלי מעניין. לפעמים זה כל מה שצריך.

הנוכלים בלום (2008): האחים בלום הם הנוכלים הטובים בעולם. כעת, הם החליטו לעשות עבודה אחת אחרונה - לעשות ליורשת יפה ומשונה את ההרפתקאה של חייה עם סיכונים רומנטיים שלוקחים אותם מסביב לעולם (תקציר מאתר "סרטים").
סרט קליל עם המון פטנציאל שלא מומש. הוא מתנהל באיטיות ונראה שכל מי שעסק בעשייה של הסרט נהנה לעשות אותו. אם היו עובדים עוד קצת על התסריט, הסרט היה יותר מוצלח.
MarioMan (יונתן פת-יה)
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  May 28, 2005

הבעות תודה: 184
מספר הודעות: 3477

#5466  נשלח: שבת 13/02/2010 12:20

עג'מי

טוב אז ביום חמישי נאנסתי לראות את הסרט הזה, שהיה ברור לי לחלוטין שאם הדבר היה תלוי בי זה לא היה קורה.

בכל אופן הסרט מספר לכאורה על החיים באזור עג'מי שביפו. סה"כ סרט מפגר למדי, ואין שם למעשה שום דבר שמיוחד למצב הערבים ביפו. שמעתי שהדבר הזה היה מועמד לאוסקר (?!?!?!?!) - לא מבין על מה ולמה.

הדבר היחיד שאיכשהו מתקשר למציאות שקיימת ביפו זה שהערבים הנוצרים לא ממש מתים על הערבים המוסלמים.

זהו - רצוי להמנע.
arik35
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#5467  נשלח: שבת 13/02/2010 13:06

MarioMan כתב:
עג'מי

טוב אז ביום חמישי נאנסתי לראות את הסרט הזה, שהיה ברור לי לחלוטין שאם הדבר היה תלוי בי זה לא היה קורה.

בכל אופן הסרט מספר לכאורה על החיים באזור עג'מי שביפו. סה"כ סרט מפגר למדי, ואין שם למעשה שום דבר שמיוחד למצב הערבים ביפו. שמעתי שהדבר הזה היה מועמד לאוסקר (?!?!?!?!) - לא מבין על מה ולמה.

הדבר היחיד שאיכשהו מתקשר למציאות שקיימת ביפו זה שהערבים הנוצרים לא ממש מתים על הערבים המוסלמים.

זהו - רצוי להמנע.

אני שמח לראות,שאני לא היחיד שחשב כך.
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3697
מספר הודעות: 36690

#5468  נשלח: שבת 13/02/2010 15:37

Blood and Bone
אסיר לשעבר משתלב בזירת קרבות הרחוב תמורת $ ובדרך מנסה להפיל את הגנגסטר הכי גדול בשכונה.

זוכרים כשהייתם ילדים הייתם יוצאים מהקולנוע אחרי שראיתם קרטה קיד והולכים בכאילו מכות עם החברים שלכם? ככה בדיוק תרגישו אחרי שתראו את הסרט הזה. בניגוד לסרטים דומים אחרים בהם בוחרים באיזה דחליל שישחק את השחקן הראשי (מישהו אמר Fighting?), הפעם בחרו במייקל וויט. למי שלא מכיר את הביריון, הוא מוכר מתפקידו לצד JCVD ב Universal Soldier ומהסרט Undisputed 2. בכל אופן, סרטים מסוג אלו מיועדים לגברים, בלי נשים לצידן, בלי ילדים קטנים שיפריעו ומומלץ כי אף אחד לא יהיה בבית כשתתחילו לנופף בעיטות ואגרופים לכל עבר במהלך הצפייה.
לפנינו כמעט 90 דקות של Ass Whooping אשר רצות בהרף עין. כמעט בכל הקרבות השחקן הראשי שובר איזה עצם למתמודד שמולו ומרעיף מכות אשר גורמות לכם להעריץ אותו. אם הייתי ילד בן 16, הייתי תולה פוסטר שלו על הקיר.
כמה מילים רעות בשביל שאני לא אשמע כמו גרופי: לא ממש היה נדמה שיש לשחקן הראשי אתגר, כל המתמודדים שקמו מולו (למרות שחלקם היו ענקיים), לא גרמו לו להזיע ולא הייתה לנו אפילו סצנת סקס אחת.
פסקול DTS-HD Master Audio עמוס במכות כמו שמעולם לא שמעתם. לא להתפשר על mkv.
9/10
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#5469  נשלח: שבת 13/02/2010 15:42

MarioMan כתב:
עג'מי

זהו - רצוי להמנע.

הקדמת אותי. מזבלת יחצנות עבשה. טוב לקבת פרסי סרט זר.
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#5470  נשלח: שבת 13/02/2010 16:31

ziv_r כתב:
Blood and Bone
אסיר לשעבר משתלב בזירת קרבות הרחוב תמורת $ ובדרך מנסה להפיל את הגנגסטר הכי גדול בשכונה.

זוכרים כשהייתם ילדים הייתם יוצאים מהקולנוע אחרי שראיתם קרטה קיד והולכים בכאילו מכות עם החברים שלכם? ככה בדיוק תרגישו אחרי שתראו את הסרט הזה. בניגוד לסרטים דומים אחרים בהם בוחרים באיזה דחליל שישחק את השחקן הראשי (מישהו אמר Fighting?), הפעם בחרו במייקל וויט. למי שלא מכיר את הביריון, הוא מוכר מתפקידו לצד JCVD ב Universal Soldier ומהסרט Undisputed 2. בכל אופן, סרטים מסוג אלו מיועדים לגברים, בלי נשים לצידן, בלי ילדים קטנים שיפריעו ומומלץ כי אף אחד לא יהיה בבית כשתתחילו לנופף בעיטות ואגרופים לכל עבר במהלך הצפייה.
לפנינו כמעט 90 דקות של Ass Whooping אשר רצות בהרף עין. כמעט בכל הקרבות השחקן הראשי שובר איזה עצם למתמודד שמולו ומרעיף מכות אשר גורמות לכם להעריץ אותו. אם הייתי ילד בן 16, הייתי תולה פוסטר שלו על הקיר.
כמה מילים רעות בשביל שאני לא אשמע כמו גרופי: לא ממש היה נדמה שיש לשחקן הראשי אתגר, כל המתמודדים שקמו מולו (למרות שחלקם היו ענקיים), לא גרמו לו להזיע ולא הייתה לנו אפילו סצנת סקס אחת.
9/10

אחד הסרטים היותר טובים שראינו בבסיס בתקופה של הכמה חודשים האחרונים.
רק עכשיו הוא יצא בבלוריי וMKV, אנחנו צפינו וצופים בDVDRIP.
חרשנו על הסרט מספר פעמים ולא נראה לי שיש מישהו בשבוע שלי שלא ראה אותו.
אם היה סצינת סקס אחת ויותר אתגר כמו שרשמת לפי דעתי אז היה מתאים להביא לו 10/10
ZeppeliN
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  May 17, 2006
הבעות תודה: 23
מספר הודעות: 989

#5471  נשלח: שבת 13/02/2010 16:34

ziv_r כתב:
Blood and Bone

9/10

לאיזה גרסא מצאת לזה תרגום?
moco (משה)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Dec 01, 2004
הבעות תודה: 300
מספר הודעות: 20243

#5472  נשלח: שבת 13/02/2010 23:42

"פרידות" (Okuribito)
סרט יפאני, זוכה האוסקר של שנה שעברה .
הסרט הכי טוב שראיתי מהסרטים של השנים האחרונות.

הסרט מסתובב סביב המוות אבל מתעסק במשמעות החיים. מזכיר קצת את הסידרה six feet under, בגלל שהגיבורים עוסקים באותו מקצוע אבל רק בעיניין הזה.
מלווה בקטעים מוזיקליים וצילומים יפהפיים.

9/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 11, 2004
הבעות תודה: 106
מספר הודעות: 2324

#5473  נשלח: א' 14/02/2010 1:13

Dor007 כתב:
חייל אוניברסלי: הדור הבא / Universal Soldier: Regeneration

סרט נחמד מאוד, נהנתי יותר מהסאונד וכל הקטע של הקרבות.
כמובן שיש הרבה יריות מכות כמו בכל סרט מהסדרה.

ממליץ לשמוע אותו בתור בחינת רמקולים כללית, לי הוא נותן להבין שעשיתי קניה נכונה.

7/10

את הכי חשוב שכחת :
אקי אבני במשך 10 דקות מלאות כגנרל רוסי ולא כגופה (למרות שמסיים כך ).

רק על זה הציון שלי הוא 5/10 (לחובבי ואן דם 6/10)
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#5474  נשלח: א' 14/02/2010 1:21

madror כתב:
Dor007 כתב:
חייל אוניברסלי: הדור הבא / Universal Soldier: Regeneration

סרט נחמד מאוד, נהנתי יותר מהסאונד וכל הקטע של הקרבות.
כמובן שיש הרבה יריות מכות כמו בכל סרט מהסדרה.

ממליץ לשמוע אותו בתור בחינת רמקולים כללית, לי הוא נותן להבין שעשיתי קניה נכונה.

7/10

את הכי חשוב שכחת :
אקי אבני במשך 10 דקות מלאות כגנרל רוסי ולא כגופה (למרות שמסיים כך ).

רק על זה הציון שלי הוא 5/10 (לחובבי ואן דם 6/10)

נראה לי אני בין הישראלים הבודדים שלא משנה להם שחקן ישראלי זה או אחר בסרט שאינו ישראלי.
אבל כן משנה לי אם בסרט יש את אווה מנדס או לא
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 280
מספר הודעות: 4649

#5475  נשלח: א' 14/02/2010 1:23

who framed roger rabbit

20 שנה אחרי שראיתי בקולנוע (ועוד לא מעט פעמים מאז) הסרט הזה עדיין מצחיק מקסים ומרגש באותה מידה כמו אז, וזה נדיר שזה קורה.

ציון 10
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  364  |  365  |  366  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה