מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 371 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  370  |  371  |  372  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7357

#5551  נשלח: ד' 24/02/2010 16:35

leirus כתב:
sam22 כתב:
אני התייאשתי והסתפקתי באנגלית

ואיפה מצאת תרגום אנגלי טוב? כל מה שמצאתי ברשת הוא תרגום מכונה שהתגובות עליו הן שליליות מאוד.

כבר שאלתי את SAM22 בפרטי. חיפשתי בגוגל ומצאתי תרגום באנגלית. כשאני אהיה בבית בערב, אני אשלח לך אותו בפרטי.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7357

#5552  נשלח: ו' 26/02/2010 10:25

sam22 כתב:
LOFT
סרט בלגי או הולנדי
חמישה חברים חולקים דירת סתרים ומססססתבכים

אחלה סרט
לא מצאתי תרגום בעברית

סרט בלגי. אחלה סרט. קיבל ציון לא רע ב IMDB של 7.6. משחק טוב, עלילה מותחת ומעניינת. אני לגמרי מסכים עם הציון.

נערך בפעם אחרונה על-ידי kingikra בתאריך שבת 27/02/2010 21:33, נערך סך הכל פעם אחת
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3416
מספר הודעות: 67820

#5553  נשלח: ו' 26/02/2010 12:32

Anamorph

ווילם דאפו מגלם חוקר משטרה מזדקן שעבר טראומה לפני כמה שנים בגלל רוצח סדרתי שהוא (כנראה) הרג בשוגג. עכשיו מופיע רוצח סדרתי (חדש?) ומתוחכם בהרבה. יש בסרט הרבה על אובססיה גם של החוקר וגם של הרוצח.

הסרט מבטיח אבל דאפו נראה כאילו הוא כפוא שד ולא מצליח לעורר אמפתיה. גם העלילה מרגישה פחות מדי מלחיצה עבור סרט שכזה. הייתי אומר שהבמאי כאן פשוט נרדם על המשמרת, זה סרט עם המון פוטנציאל מפוספס (ע״ע האספן בשביל לראות איך סרט כזה צריך להיות מבויים).

7/10

up in the air

קלוני מגלם אדם שחי את חייו מנותק מאנשים ומחוייבות אשר טס ממקום למקום בכדי לפטר אנשים. הנתק שלו הופך למטלה אחרי שהוא מתחבר רגשית לבחורה שנראית בת הזוג האידאלית עבורו.

זה סרט חביב, שניכר בו חוש ההומור ולא מעט תחכום שהוכנס לתוכו. זה בהחלט סרט שאפשר לראות עם האישה אבל פחות מומלץ עם חברה...

נהנתי אך נשארתי עם טעם לעוד.

8/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#5554  נשלח: ו' 26/02/2010 14:10

Up in the Air

דרמה נחמדה אבל לגמרי צפויה ושגרתית. קלוני כ"מפטר" מקצועי שכל מטרתו בחיים לצבור מיילים ולהגיע למעמד נכסף של lifetime membership. פוגש אישה וההמשך שגרתי עם סוף קצת שונה. עניין המיילים לא ממוצה מספיק קומית.

האולם: קולנוע ערים, קניון ערים בכפר סבא.
האיכות כמו בהקרנות סרטים באולם הספורט בבית הספר התיכון שלי לפני שלושים שנה.
התמונה מאבדת עוצמה בשוליים (מנורה חלשה?) ופינות המסך מתעגלות מחוסר תאורה.
הצד הימני מהבהב כמו ראינוע... מבייש.
מזכיר לי למה אני לא הולך לקולנוע יותר. אבל לאשתי היו כרטיסים... וזו הזדמנות ליציאה...

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#5555  נשלח: ו' 26/02/2010 23:44

Ninja

סרט במיטב המסורת של סרטים בסגנון זה משנות השמונים של גולן/גלובוס בהוליווד.

יתום אמריקאי יריב מר של יפני כאשר שניהם רוצים להחליף את הסנסיי נינג׳יטסו שלהם. כמובן שהאמריקאי מקבל צ׳אנס והיפני מגורש בבושת פנים. ממורמר, הוא מחליט להתנקם.

הרבה מכות, דם ושחקנים בינוניים...

סביר למי שאוהב סרטי מכות ודם עם מינימום תסבוכות עלילתיות.

7/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2482

#5556  נשלח: שבת 27/02/2010 1:17

Shutter Island

סרטו החדש של מרטין סקורסזה בכיכובו של השחקן האישי שלו ליאונרדו דיקפריו.
תקציר מתוך אתר סרטים:
דרמה המתרחשת בשנת 1954, 2 סוכנים אמריקאיים חוקרים את היעלמותה של רוצחת שברחה מבית חולים של חולי נפש ופושעים הממוקם על שאטר איילנד שם משארים כי הרוצחת מסתתרת.
הסרט מבוסס על רב המכר של הסופר דניס להאן, אשר הביא לנו את "מיסטיק ריבר" ו "נראתה לאחרונה".

סרט מותח לכל אורכו וכן עוכר שלווה, מסוג הסרטים שמדלג בין מציאות לדמיון.
בסך אהבתי, אם כי אשתי פחות אהבה.
8/10

ולסוגיית הקולנוע,
היום הבנתי סופית את הפער בין צפייה בסלון שלי לבין הקרנה בקולנוע דוגמת גלובוס בקניון ערים.
ההקרנה היתה באולם 2 ,מאחר ואולם 1 - היחיד שמשדר אודיו DD תפוס ע"י אווטאר.

איכות התמונה היתה בינונית מאוד כפי שהוסבר כאן קודם ואיכות האודיו היתה בעיני פשוט מחפירה (כפי שהסברתי אפילו סראונד בסיסי לא מקבלים,והדיבור נשמע כאילו מטרנזיסטור) .
אנשים נכנסו ויצאו לאחר תחילת הסרט ולאחר המחצית ,תוך כדי שהם מאלצים את כל השורה לעמוד ולהסתיר.
קשה לי להתלונן אחרי שלא שילמתי על הסרט (קבלנו כרטיסים חינם), אבל הייתי מצפה לתמורה סבירה למי שמשלם כל כך יקר על סרט בימינו.
עכשיו קיבלתי חיזוק על ההחלטה שלי לוותר על הצפיה בסרט אווטר מטר מהבית בקניון ערים ולסוע במיוחד לייס פלאנט.
הבדל של שמיים וארץ.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36763

#5557  נשלח: שבת 27/02/2010 7:59

Couples Retreat
זוג אשר עומד לפני גירושין, משכנע עוד 3 זוגות שיבואו איתם לאתר נופש יוקרתי אשר משלב בין המון פעילויות כיפיות וסדנאות טיפול זוגיות. אחרי שכל 4 הזוגות מגיעים לאי, הסדנאות הזוגיות מעלות כל מיני בעיות בן היחסים שהם לא חשבו שקיימות. בנוסף, החצי השני של האי מכיל חלק אחר אתר נופש לרווקים שה Theme שלו זה סקס והמון כיף. תוסיפו לזה מדריך יוגה שרמנתי שלא מפסיק לעשות עיניים לנשים וכמה בעלים שרוצים כל הזמן להמלט לכיוון האי של הרווקים.

הסרט נמשך לאורך של כמעט שעתיים ולא ממש ברור לאיפה הוא חותר, האם זה קומדיה או דרמה? הסצנות מעורבבות וחלק מהן לא ברור מה הן תורמות ל Plot של העלילה. מצד שני, יש המון סצנות משעשעות כמו הבעל שמנסה להשכיב את המסג'יסטית, שיעור יוגה עם מדריך שעושה תנועות על הנשים שלא נראו גם בסרטי Adult, טיפול זוגי במים עם כרישים ועוד.
זהו לא Chick Flick מן השורה, יותר לכיוון קומדיה מהולה בסצנות דרמה. לצפות רק עם הרעייה. הסרט צולם בבורה-בורה ומכיל סצנות נוף מדהימות.
פסקול DTS-HD Master Audio עמוס במלל.
6.5/10
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 42
מספר הודעות: 2328

#5558  נשלח: שבת 27/02/2010 9:39
3 סרטים

bad lieutenant עם ניקולאס קייג' ואוה מנדז (בDVD)
מספר על פקד במשטרה (קייג') שמכור לסמים ובמקביל מאוהב בזונה טובת לב (מנדז) ועושה את עבודתו.
תחסכו לעצמכם. אחד הסרטים הגרועים שראיתי בשנים האחרונות וגם מנדז לא מצילה אותו בשום צורה (תרתי משמע).
ציון - 3 מתוך 10.

2012 (בבלו ריי)
סרט סוף העולם. אז ההומור הוא לא כמו בארמגדון או היום השלישי והדרמה היא לא כמו ב-deep impact, אבל מבחינתי האפקטים עשו את הסרט (וזה משהו שבד"כ פחות מדבר אליי). מאוד נהניתי.
8 מינוס מתוך 10

ראסטי ג'יימס (בYES) - rumble fish
סרט משנות ה- 80 של פרנסיס פורד קופולה עם מט דילון, מיקי רורק, ניקולס קייג' (בתפקידו הראשון נדמה לי) ודיאן ליין.
אחד הסרטים האהובים עליי ויצירת מופת קולנועית שבכל פעם שאתה רואה - מגלים משהו חדש.
הסרט מתמקד בדמות של ראסטי ג'יימס (מט דילון) וביחסים שלו עם אחיו הגדול והנערץ (מיקי רורק) שהיה מנהיג הכנופיות באזור.
האח הבכור הוא עיוור צבעים וכל הסרט מצולם בשחור לבן, למעט מספר סצינות עם דגים (החלטה אמיצה במיוחד של הבימאי שבוודאי שלא תרמה לסרט בקופות). ראסטי ג'יימס רוצה ללכת בדרכו של אחיו ולהנהיג, אבל הוא שונה...

הדמות של מיקי רורק בסרט פשוט מגדירה את הCOOL בקולנוע (לא להאמין למה הוא התדרדר כשרואים איך הוא נראה היום). בעיניי, סצינת הקרב בהתחלה, והסצינה עם מט דילון וניקולס קייג', מחוץ לדיינר (מי שראה יבין) וסצינת הסיום של הסרט הן סצינות שכל מי שאוהב סרטים צריך להכיר. יש גם פסקול מצויין של סטוארט קופלנד (חבר להקת הפוליס).

ואגב, לכל מי שראה את הסרט ותהה אם ראסטי ג'יימס אכן גדל להיות דומה יותר לאחיו - התשובה לכך נמצאת בעמוד הראשון של הספר, שעל בסיסו עשו את הסרט.

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#5559  נשלח: שבת 27/02/2010 19:39

Boondock saints

סרט מלפני כעשור שמתאר את מסעם המשעשע משהו של שני אחים ממוצא אירי לתוך עולם הויג׳ילנטי שבו הם מורידים את מרבית הפשע המאורגן בבוסטון... דווקא הסוכן הפדרלי שנשלח אחריהם בגילומו של ווילם דאפו מתגלה כמשעשע במיוחד והעובדה שבעצם הציבור והמשטרה תומכים בפעולות שלהם בהחלט טוויסט מעניין.

ראיתי את הסרט בזמנו ולא ייחסתי לו חשיבות. בצפיה מחודשת הוא משעשע למדי (דפו בשחזור הרצח הראשון שלהם לא פחות מקטע גאוני לקלסיקות של הקולנוע).

8/10

bandook saints 2

בסרט זה אנחנו חוזרים לאחים כעשור לאחר מכן כאשר רצח מחריד מכריח אותם לחזור מפנסיה מוקדמת. אנחנו מגלים שסמקר (דאפו) הוחלף בבחורה (החברה של שקבור בסדרה).

יש ניצוצות של ההומור מהסרט המקורי אבל זה לא הסרט המבריק והגאוני הראשון. יש הרבה דם ואקשן, אבל חסר משהו...

7.5/10 

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#5560  נשלח: שבת 27/02/2010 20:09

Up In The Air
שילוב של קומדייה רומנטית לא דביקה, אם כי מאד שבלונית-תקנית-הוליוודית, עם דרמה רלוונטית להיום, בנושא המיתון הכלכלי.
שני נושאים לא מיוחדים, קלוני משחק את עצמו ב 110%, כרגיל, אין הפתעות פה,
אבל הבמאי (JUNO) ותסריט חכם שהוא גם כתב, אנקדוטות מדי פעם, ניואנסים מהחיים, הומור,
יוצרים סרט שמתחיל קצת יבש, אבל נחלץ לחמים ומעניין מהאמצע.
8.5/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#5561  נשלח: שבת 27/02/2010 20:32

oferlaor כתב:
Ninja
סרט במיטב המסורת של סרטים בסגנון זה משנות השמונים של גולן/גלובוס בהוליווד.
יתום אמריקאי יריב מר של יפני כאשר שניהם רוצים להחליף את הסנסיי נינג׳יטסו שלהם. כמובן שהאמריקאי מקבל צ׳אנס והיפני מגורש בבושת פנים. ממורמר, הוא מחליט להתנקם.
הרבה מכות, דם ושחקנים בינוניים...

אכן.
וכאן נשאלת השאלה, האם אנחנו לפני גל של סירטי נינג'ה (יש גם NINJA ASSASIN...)
האם כוכבי המתכת חוזרים לחיינו?
האם שוב נראה לבושי שחורים נעלמים בפצצות עשן?
והאם הנינג'ה האמריקאי יפתח דוג'ו משלו וסוף סוף נראה יפני טוב לוחם באמריקאי רשע?

מומלץ לאוהבי המכות.
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5562  נשלח: א' 28/02/2010 8:02

Up In the Air
על העלילה כבר כתבו, אז במשפט אחד: גו'רג' קלוני בתפקיד של אדם שעבודתו היא לטוס ברחבי ארה"ב ולפטר אנשים בשביל חברות גדולות. יום אחד מחליטים בחברה בה הוא עובד לעשות שינוי בצורה של מערכת פיטורים "און - ליין" באמצעות וידאו צ'ט. המערכת מאיימת על סגנון החיים שהוא כל כך אוהב: לטוס, לא להתחייב לכלום ולדבר ולהיות בעיקר לא זמין לקשרים אנושיים.
הסרט הזה הוא לא ממש קומדיה והוא לא ממש דרמה אבל יש בו רגעים מצחיקים ויש בו התפתחות דרמתית. הוא יותר מן "תאור מצב". אי אפשר להתעלם מהתקופה בה הסרט נעשה, תקופת המיתון הקשה שהורגשה בארה"ב הרבה יותר מבארץ. בתחילת הסרט הבוס של קלוני אומר: אמריקה נמצאת בתקופה הכלכלית הגרועה ביותר שלה, אנשים מפוטרים על ימין ועל שמאל, זהו תור הזהב שלנו. מערכת היחסים של קלוני עם המתלמדת הצעירה היא מהמיוחדות שראיתי לאחרונה בקולנוע, ובכלל הדמות שלה מאוד מעניינית, אני אישית מכיר אנשים כאלה שכל כך "כועסים" על המחשב שלהם - כדוגמא אחת.
אני חושב שהסרט מקסים, המועמדות שלו לאוסקר נכונה ומוצדקת, סרט מומלץ ומעולה
9/10

Where the Wild Things Are (ארץ יצורי הפרא)

מקס הוא ילד כועס ומעצבן, כל כך מעצבן שאי אפשר להזדהות איתו כצופים בסרט. יום אחד, כאשר הוא רואה את אמא שלו בדייט עם גבר (ההורים הרי גרושים), הוא בורח מהבית ומגיע לארץ עם יצורים מופלאים. הם מדברים קצת.... ואז עצרנו את הסרט.... סתם כי הוא כל כך משעמם... ג'יזס!!!
הסרט מבוסס על ספר ילדים מאוד מוכר ומבויים על ידי ספייק ג'ונס וזאת היתה אחת הסיבות העיקריות שרציתי לראות את הסרט.
ג'ונס אחראי על אדפטיישן ולהיות ג'ון מלקוביץ', שני סרטים שלא ממש אהבתי אבל הערכתי את העשייה הקולנועית שלהם. סופית אפשר לומר שהבן אדם אולי יודע לעסוק ברגש אבל הוא לא יודע לרגש את הצופה. בארץ יצורי הפרא היו כל כך הרבה הזדמנויות לתפוס אותנו לתוך הסרט, ראינו 40 דקות ממנו ולא הצלחנו להתרגש.
ובשבילי אם זה לא מרגש, אז whats the point? ומרגש לא חייב להיות עם דמעות, מרגש זה פשוט לגרום לי להתחבר למשהו שם. אפילו סדרת המסור מרגשת על ידי פחד

2/10 - כישלון!
מעניין איך זה יהיה לראות את זה עם ילדים.

guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#5563  נשלח: א' 28/02/2010 8:19

Mulan 2009
מישהו לא ראה מולאן מתוצרת דיסני? אנימציה מקסימה ומשעשעת (שהילד שלי חרש עליה הלוך חזור איזה 50 פעם...)
אז פה מדובר בעוד אפוס סיני רב משתתפים, כאשר הסיפר כמובן דומה.
כל משפחה מחוייבת לתרום למאמץ המלחמתי, מולאן מתחפשת לגבר כדי למנוע מאביה החולה ללכת למלחמה. וזה בתקופה שלנשים אסור להילחם.

לרוב אני לא מתחבר לאפוסים סיניים, במקרה הזה אולי בגלל שאני מכיר כבר את העלילה היה לי קל.
כמובן שכאן אין הומור או שעשוע. אלא הרבה קרבות ודם, אבל בכל זאת היה לי מעניין.

7.5/10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36763

#5564  נשלח: א' 28/02/2010 8:31

The House of the Devil
סטודנטית אשר נמאס לה לחלוק חדר במעונות עם שותפה מעצבנת, מתחייבת לחוזה שכירות ומחפשת עבודה על מנת לממן את הדירה החדשה. היא מוצאת עבודה בבייביסיטר, אך מסתבר שהעבודה הינה שמירה על האמא המבוגרת. בנוסף, בעלי הבית תכננו תוכניות שונות לגמרי עבודה.

הסרט הינו אימה\סלשר ומערב אלמנטים של עבודת שטן, תחום שהיה בשיאו בשנות ה 70 וה-80. הסרט צולם כאילו הוא מתרחש באותה תקופה והדבר מתבטא בכל אספקט של הסרט, אם זה הלבוש הזוועתי, המלל וצורת הדיבור, העריכה של הסרט, המוזיקה שמלווה אותו, ה File Grain המיוחד ועוד. ממש מקבלים הרגשה כאילו אנחנו צופים בסרט בין 30 שנה לפחות, למרות שהוא יצא ב 2009.
הסרט עצמו משעמם (כמו רוב הסרטים מסוג זה שיצאו באותה תקופה) וסובב בין סצנות בהן הבחורה יוצאת לחקור את הרחש החשוד בבית. לצפות רק אם יש לכם נוסטלגיה לתקופה הזאת ואוהבים סרטים נושנים כאלו.
פסקול DTS-HD Master Audio שלא הצליח להשאיר אותי עירני.
2/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#5565  נשלח: א' 28/02/2010 8:37

Transformers: Revange of the Fallen
הלהיט השני בסדירה, שלא ממש ברור לי למה הוא להיט.
העלילה העלובה ממש הפריעה לי וזה דבר שלא קורה הרבה.
מצד שני הרבה פיצוצים וקרבות רובוטים.

הרבה הרבה יותר מדי ארוך.

6/10
כי הילדים נהנו.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  370  |  371  |  372  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה