מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 380 מתוך 1466
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  379  |  380  |  381  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#5686  נשלח: א' 14/03/2010 11:43

oferlaor כתב:
אני התאכזבתי קשות משרלוק הולמס. היה לו את כל הפוטנציאל אבל הוא בוזבז על אקשן מיותר, תסריט מטופש ופחות מדי מתח. ההומור היה יכול לעבוד אם היו הופכים את הסיפור לאפל יותר.

החזון הנכון והמודל הנכון צריך היה להיות התפיסה שמאחורי ההצתה המחודשת של בטמן. אם היו עושים את זה אפל ולמבוגרים, ריצ׳י היה עושה להיט אמיתי כמו שהוא יודע והוכיח לא פעם שגם יכול.

זה היה יבש מדי, הוליוודי מדי ומשפחתי מדי.

כל מילה בסלע. גירסת "שנות ה 2000" של שרלוק הולמס ללא טעם וריח. סר ארתור קונאן דויל מתהפך בקיברו. כנראה מי שלא קרא את ספרי שרלוק הולמס יהנה הרבה יותר, אבל כל מעריץ של הדמות ושל הספרים לדעתי יתאכזב.

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2158
מספר הודעות: 36411

#5687  נשלח: א' 14/03/2010 11:45

ziv_r כתב:
Band of Brothers
מיני סדרה בת 10 פרקים משנת 2001 אשר עוסקת בקורות פלוגת איזי בזמן WWII. כל פרק בסדרה מסופר מנקודת מבט שונה. פעם זה מנקודת מבטו של החובש אשר דל בתחבושות ומנסה להשיג ציוד, מגויס טרי, מפקד הבטליון ועוד.

זוהי צפייה מחודשת בסדרה לאחר שצפיתי בה לפני כמעט 10 שנים. זכרתי את הסדרה לטובה והיא עוד יותר טובה בצפייה החדשה. הפעם בחרתי בפורמט הטוב ביותר שיכולתי לשים עליו ידים - 5 כותרי Blu-ray עם פסקול DTS-HD Master Audio.
למי שלא ראה את הסדרה וחובב סרטי מלחמה משובחים, שלא יפספס, נכונה כאן הנאה רצופה, סיפורים מרתקים והמון סצנות אקשן עם מינימום CGI והרבה כשרון ועבודת רגלים.
9/10

על מה הורדת להם נקודה? בעיניי זו מיני סידרה קרובה לשלמות. אנקדוטה קטנה, הפעם הראשונה בה התחלתי לצפות במיני סידרה הייתה בערב חג סוכות לפני כמה שנים. אני זוכר בבירור ששקלתי בבכובד ראש לוותר על הערב חג בשביל לסיים לצפות בסידרה

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#5688  נשלח: א' 14/03/2010 11:52

erezsolan כתב:
guyezra כתב:
The Descent

משהו אחד שקצת הפריע לי, זה עניין ריצות האמוק במערה בחושך מוחלט (נראה לי לא טבעי לרוץ מהר בעיניים סגורות במערה לא מוכרת)

8/10

תלוי מי רודף אחריך

לרוץ בחושך מוחלט במערה כאתה לא יודע איפה לשים את הרגל?
לא פלא שהן הסתבכו...
Itay_Pollak (איתי פולק)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Oct 22, 2005

הבעות תודה: 895
מספר הודעות: 19132

#5689  נשלח: א' 14/03/2010 12:01

the descent - מה שלמדתי מהסרט הזה - זה על חשיבות המקרן/מסך איכותי - יש שם סצינות שהמקרן שלי פשוט לא הצליח להתמודד איתן.
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5690  נשלח: א' 14/03/2010 12:56

Harry Brown
מייקל קיין בתפקיד איש מבוגר הסועד את אשתו הנמצאת בבית חולים. הוא מעביר את היום בטיפול בה ושתייה בירה עם חברו הטוב. הם גרים בפרויקט מגורים עני ומוזנח. כמו בכל שכונת עוני, גם כאן האלימות והסמים חודרים עמוק לבני הנוער ולצעירים המובטלים. הנסיבות מביאות את הנרי לקחת את העניינים לידיים.
הסרט מתחיל עם סצינה קשה מאוד, מפתיעה שנותנת את הטון לאורך הסרט כולו. זהו סרט שדן באלימות, בגורמים לאלימות ובדרכים לטפל בה.
מאוד מומלץ, הסרט קשה וכולל מכות ודם וסתם רוע אנושי, אז אולי לא לכולם.
8/10

guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31672

#5691  נשלח: א' 14/03/2010 13:07

Itay_Pollak כתב:
the descent - מה שלמדתי מהסרט הזה - זה על חשיבות המקרן/מסך איכותי - יש שם סצינות שהמקרן שלי פשוט לא הצליח להתמודד איתן.

כן...
מאוד חשוך.

הפעם אני לא עושה את הטעות של CABIN FEVER 2 שכמה ימים אחרי שראיתי ב-DVD הוא יצא ב-HD.
אני מחכה בסבלנות ל-HD
Anton
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2008

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 466

#5692  נשלח: א' 14/03/2010 13:57

Armored
סרט מתח (עם מעט אקשן) ממש עטור כוכבים, מוזר לי שלא ראיתי שום פירסומים עליו. משחקים בו מאט דילן, לורנס פישבורן, ז'אן רנו והשחקן שמגלם את פיטר בגיבורים.
הסרט מדבר על חברת אבטחה של משאיות להעברת כסף שמחליטים לבצע שוד ולגנוב את המשלוח של עצמם.
בגלל מעט הפירסומים לא היו לי ציפיות גבוהות, אבל הסרט ממש נחמד בעיניי, בהחלט נהנתי מהצפייה.
7\10
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 510
מספר הודעות: 7698

#5693  נשלח: א' 14/03/2010 19:52

גיא, אני יודע שאתה חובב אימה כמוני ואני חייב להגיד לך ש CABIN FEVER 2 פשוט זוועה. הסרט נחות בכמה רמות מהמקורי (שאותו ביים אלי רות').
לגבי the descent, לדעתי אחד מסרטי האימה היותר טובים שיצאו בעשור הקודם (אולי בגלל שהוא הפקה בריטית ולא אמריקאית?). מי שחובב אימה חייב לשים אותו ברשימת הצפייה שלו.
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 353
מספר הודעות: 3917

#5694  נשלח: א' 14/03/2010 20:09

Huber כתב:
ziv_r כתב:
Band of Brothers
מיני סדרה בת 10 פרקים משנת 2001 אשר עוסקת בקורות פלוגת איזי בזמן WWII. כל פרק בסדרה מסופר מנקודת מבט שונה. פעם זה מנקודת מבטו של החובש אשר דל בתחבושות ומנסה להשיג ציוד, מגויס טרי, מפקד הבטליון ועוד.

זוהי צפייה מחודשת בסדרה לאחר שצפיתי בה לפני כמעט 10 שנים. זכרתי את הסדרה לטובה והיא עוד יותר טובה בצפייה החדשה. הפעם בחרתי בפורמט הטוב ביותר שיכולתי לשים עליו ידים - 5 כותרי Blu-ray עם פסקול DTS-HD Master Audio.
למי שלא ראה את הסדרה וחובב סרטי מלחמה משובחים, שלא יפספס, נכונה כאן הנאה רצופה, סיפורים מרתקים והמון סצנות אקשן עם מינימום CGI והרבה כשרון ועבודת רגלים.
9/10

על מה הורדת להם נקודה? בעיניי זו מיני סידרה קרובה לשלמות. אנקדוטה קטנה, הפעם הראשונה בה התחלתי לצפות במיני סידרה הייתה בערב חג סוכות לפני כמה שנים. אני זוכר בבירור ששקלתי בבכובד ראש לוותר על הערב חג בשביל לסיים לצפות בסידרה

למי שלא מכיר, ואולי לא הובן מההסבר של זיו, הסדרה, שהיא קופרודוקציה של טום הנקס וסטיבן ספילברג, מבוססת על דמויות ואירועים אמיתיים. כשצפיתי בה לפני כמה שנים (מארז מתכת מהודר של 6 DVD), נפעמתי מרמת ודיוק ההפקה. כשצפיתי בדיסק התוספות (שהיה מדהים לא פחות מהסדרה) גם הבנתי למה:
השיחזור ההיסטורי של פריטים, תלבושות, כלים וכו' לקראת הצילומים, נמשך כשנתיים אם אני זוכר נכון.
השחקנים ששיחקו את חברי פלוגת "איזי" נסגרו במחנה אימונים למשך מספר חודשים, ועברו אימון צבאי לכול דבר, בהתאם לרוח התקופה (מלחמת העולם השנייה).
בקיצור, הפקה אחת המדהימות שנעשו. מאז הספקתי לצפות בסידרה עוד כפעמיים...
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3712
מספר הודעות: 36761

#5695  נשלח: א' 14/03/2010 20:12

Lee,
אין פה משהו שלא הסברתי כמו שצריך, יש פרטים שאתה חושב שצריך לומר ואני חושב שהם לא משמעותיים.
לא איכפת לי אם השחקנים היו במחנה אימונים וכמה זמן הם היו שמה, איכפת לי מהתוצאה ורק על זה דיברתי.
תרגיש חופשי להעלות ביקורת משלך לסדרה.
Lee
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 09, 2008
הבעות תודה: 353
מספר הודעות: 3917

#5696  נשלח: א' 14/03/2010 20:23

זיו, אל תיקח את זה קשה מידי. אף אחד לא בא לבקר אותך. פשוט הוספתי את חוות דעתי על סדרה מצוינת שהזכרת.
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5697  נשלח: א' 14/03/2010 20:25

Lee,
לא לקחתי שום דבר קשה, תקרא שוב על מה הגבתי.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 289
מספר הודעות: 4695

#5698  נשלח: א' 14/03/2010 20:29

up in the air

הסרט הזכיר לי קצת את "הכי טוב שיש" בהרגשה הכללית. גם פה, דרמה קומית שבה הגיבור לומד על עצמו תוך כדי מסע עם 2 אנשים זרים.

חביב, קצת נוגע ללב ורלבנטי לתקופה. הופעה טובה של קלוני. בהחלט שווה צפיה אבל אל תצפו למשהו מדהים.

ציון : 8
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7356

#5699  נשלח: א' 14/03/2010 22:38

W

דרמה ביוגרפית על ג'ורג' וו בוש, הנשיא הלפני אחרון של ארה"ב. כן כן, אני עדיין צופה בסרטים בפורמט DIVX בטלויזיה CRT שיש לי בחדר השינה. אני חייב לומר לכם שאת הסרטים האיכותיים ביותר אני רואה שם. את האפקטים והסאונד אני שומר למקרן בסלון. ונחזור לעיניניינו, הסרט מספר את סיפור חייו של ג'ורג' בוש השני מהיותו צעיר במכללה ועד המלחמה בעירק. לא ברור לי האם הסרט, בחלק שבו מראים סצינות מתוך הקבינט הבטחוני של ארה"ב, הוא מבוסס על אירועים אמיתיים או שהוא מוצג ע"י אחד המתנגדים שלו אבל בהחלט יש מצב שככה זה היה. מה שמדהים בסרט זה איך בן אדם אלכוהוליסט נהפך להיות נשיא ארה"ב.

בקיצור מומלץ

8\10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5700  נשלח: א' 14/03/2010 23:19

New Moon
סרט המשך ל Twilight המפורסם. בסרט הזה, בלה ממשיכה להיות מאוהבת מעל הראש בערפד החביב עליה. משפחת הערפדים עוברת דירה ובלה נשארת לבדה להתמודד עם הפרידה. היא מתיידדת עם ילד זאב וכשהמצב נהיה מסוכן, הערפדים ובראשם הערפד החביב עליה, חוזרים להגנתה.

לא סתם רשמתי את התקציר בצורה אינפנטילית, כי הסרט הוא גם כזה. בלה, כוכבת הסרט, מסיבה לא ברורה מאוהבת בערפד הצעיר. כל החלק הראשון של הסרט עובר על ידי מבטים אוהבים בין בני הזוג ודיבורים בלחש (מישהו זוכר למה אסור להם מגע גופני?). בחלק השני, ניתן לחשוב כי כל רגע הולכת להיות איזה סצנה - ועם ההרגשה הזאת הסתובבתי במשך 130 הדקות המייגעות שהסרט הזה נמשך לאורכן (תורידו דקה אחת של קרב נחמד בין אנשי זאב לערפד). בסרט הזה פשוט לא קורה כלום. אפילו הסצנה הסופית, בה יש עימות בין 2 המחזרים של בלה (ערפד וזאב), הקרב מספיק לפני שהוא התחיל עם מילות ביאוס של בלה.
גמרתי את הסרט ולא הבנתי איפה הסרט, הרגשתי מרומה.

ניתן להתנחם קלות בפסקול DTS-HD Master Audio אשר מצליח לעורר עניין בדקה הבודדת בה באמת יש סצינה שווה.

2/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  379  |  380  |  381  | ... |  1464  |  1465  |  1466  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה