מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 382 מתוך 1467
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  381  |  382  |  383  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3715
מספר הודעות: 36776

#5716  נשלח: ב' 15/03/2010 22:07

The Hurt Locker
קורותיהם של 3 חיילים ביחידת פירוק הפצצות של הצבא האמריקאי במהלך שירותם בעירק.

הסרט הזה זכה בלא פחות מ 6 אוסקרים, בינהם על הסרט הטוב ביותר, העריכה, הבימוי, הסאונד ועוד. כמובן שמסקרן מאוד לראות על מה כל המהומה. אז בקצרה (כי הסרט נמשך לאורך 130 דקות), הסרט מורכב מאוסף של סצינות בהם החיילים מפרקים פצצות בשטח עוין ואורבני בעירק. הסצנות בהחלט מעניינות, אך אם מחפשים פה את הסיפור - אין כזה. הסצנות לא מתחברות לסיפור אחד עלילתי מרכזי, כל סצנה עומדת בפני עצמה ולא קשורה לאחרות. לא יוצא לנו להכיר בכלל את הדמויות ולכן לא ממש איכפת לנו אם הם יצליחו במשימה או לא. סצינה אחרי סצינה, בלי דבק או תחושת מתח להמשך הסרט.
מה כן יש לנו פה? פסקול DTS-HD Master Audio משובח במיוחד בסצינות האקשן ומתח קל בכל פעם שהחבלן ניגש לחתוך את החוט של הפצצה.
6 אוסקרים? באמת שאני לא מבין על מה.

6/10
(1) הבעות תודה: esloan
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 5866

#5717  נשלח: ב' 15/03/2010 22:37

נדב, IMDB זה מחמאה.
RT הרבה יותר מדויקים:
http://www.rottentomatoes.com/m/twilight_saga_new_...
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

#5718  נשלח: ג' 16/03/2010 0:38

ziv_r כתב:
The Hurt Locker

הסרט הזה זכה בלא פחות מ 6 אוסקרים, בינהם על הסרט הטוב ביותר, העריכה, הבימוי, הסאונד ועוד. כמובן שמסקרן מאוד לראות על מה כל המהומה. אז בקצרה (כי הסרט נמשך לאורך 130 דקות), הסרט מורכב מאוסף של סצינות בהם החיילים מפרקים פצצות בשטח עוין ואורבני בעירק. הסצנות בהחלט מעניינות, אך אם מחפשים פה את הסיפור - אין כזה. הסצנות לא מתחברות לסיפור אחד עלילתי מרכזי, כל סצנה עומדת בפני עצמה ולא קשורה לאחרות. לא יוצא לנו להכיר בכלל את הדמויות ולכן לא ממש איכפת לנו אם הם יצליחו במשימה או לא. סצינה אחרי סצינה, בלי דבק או תחושת מתח להמשך הסרט.
מה כן יש לנו פה? פסקול DTS-HD Master Audio משובח במיוחד בסצינות האקשן ומתח קל בכל פעם שהחבלן ניגש לחתוך את החוט של הפצצה.

6/10

זיו פעם ראשונה ואחרונה שאני מסכים עם כל מילה שלך-ראיתי את הסרט ומוצא את עצמי תוהה

מתי יתרחש משהו שאבין את הזכיות המרובות באוסקר-תעלומה

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 290
מספר הודעות: 4701

#5719  נשלח: ג' 16/03/2010 10:02

ziv_r כתב:
The Hurt Locker

6/10

אני די מסכים איתך פה.
לדעתי הוא סרט די טוב בסוגו ורלבנטי מאוד, גם אם הוא לא קולע לטעם הכלל. אבל מכאן ועד לגרוף קופה של אוסקרים? מוגזם. מצד שני, עם הזמן למדתי שהאוסקר זה דבר שמושפע המון מפוליטיקה פנימית וקורקטית וחנפנות, ואיכות אמיתית לא תמיד נמדדת, אז זה כבר מזמן לא מדד בשבילי אם סרט הוא טוב או לא.
orenfe
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 15, 2004

הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 668

#5720  נשלח: ג' 16/03/2010 10:45

ziv_r כתב:
The Hurt Locker

6/10

מסכים עם כל מלה, פרט לנושא ה DTS_HD, אין לי רסיבר תומך בפורמטים, אבל גם הפס קול ה"רגיל" בקובץ ה MKV נשמע לא רע.

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31679

#5721  נשלח: ג' 16/03/2010 11:00

Tron
הסרט משנת 1982.
ג'ף ברידג'ס הוא האקר שנשאב לתוך העולם הפנימי של המחשב, ששם מסתבר לתוכנות המחשב יש חיים משלהם. שם הוא נלחם בעזרת תוכנות מחשב של ידידיו בתוכנה הראשית של החברה שזוממת להשתלט על העולם (או משהו)

סרט שבאופן מסויים הקדים את זמנו, כאשר עולם המחשבים היה פחות מוכר, גרפיקה נמוכה מאוד - רוב האפקטים נראים כמו 16 צבעים ברזולוציה של 32*24 (למי שהיה ספקטרום32 או קומודור62 ודומיהם מבין...), אם כי למרות זאת זה בסדר...
העלילה לעומת זאת בהחלט מעניית וסוחפת.

אחד הדברים שנחרטו בזיכרוני מהילדות, זה שקראתי את הספר (שנראה לי שהתבסס על הסרט) ושם תרגמו את ה-RECOGNIZER לא בתור מזהה או מאתר או משהו בסיגנון, אלא קראו להם "מכיר ויודע"

אני מקווה שהסרט החדש והפעם עם אפקטים ראויים יהיה מוצלח בכל האספקטים.
את הגירסה הזו ראיתי ב-1080i ללא תרגום (לא ממש צריך...)
בסה"כ נהנתי, אולי חלק מזה היה גם הקטע הנוסטלגי.

8/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7362

#5722  נשלח: ג' 16/03/2010 22:15

The Final Destination 3D

מי שלא ראה את שלושת הראשונים, שלא ימשיך לקרוא מכאן ואילך כי יכול להיות שמדובר בספויילר
.
.
.
.
..
.
.
.
טוב אז זה הסרט השלישי שאני רואה במקרן שהוא תלת מימד ואני חייב להגיד שהוא הכי עשה לי את זה (אחרי מסע לבטן האדמה ו my bloody valentine). אני לא יודע מי ממכם אוהב את הסדרה אבל מי שאוהב, אני ממליץ לצפות בתלת מימד. מבחינתי, ככל שקופצים עליך יותר דברים, ככה חווית התלת מימד טובה יותר. הסרט עצמו לא שונה מהאחרים, עוד מקרה של תאונה שאחד מבין חבורה מסוימת חלם עליה ואז כשהוא התעורר, הוא הבין שזה הולך להתגשם. לאחר שהחבורה יוצאת מאיזור הסכנה, התאונה מתרחשת ובגלל שהם התגרו בגורל, הגורל מתחייב להרוג אותם אחד אחרי השני באותו הסדר שבו הם נהרגו בתאונה שבחלום.
מבחינתי, האיכות בסרטים האלה היא הדרכים שבהם נהרגים השחקנים. פשוט מלאכת מחשבת. בתלת מימד גם אתה משתתף מלא בתאונות שקורות לחבורה

בקיצור 7.5\10 בעיקר בגלל התלת מימד

תהנו
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5723  נשלח: ג' 16/03/2010 22:59

Precious: Based on the Novel Push by Sapphire
בחורה צעירה בהארלם בגיל העשרה שהחיים לא האירו לה פנים, פונה לחינוך אלטרנטיבי בשאיפה שזה ישנה לה את החיים לטובה. ברקע אנחנו נחשפים להתעללות המינית שהיא עברה מאביה, ההתעללות שהיא עוברת בבית מאימה ועד כמה החיים שלה קשים.

סרט דרמה מעט קשה לצפייה. במשך כמעט שעתיים אנחנו נחשפים לעד כמה החיים של גיבורת הסרט קשים, ללא טיפת אור או תקווה.
אם נהנתי מהסרט? לא. אני לא יודע אם זה בגלל שממש עצבן אותי היחס שהגיבורה עוברת בחיים שלה, בגלל העלילה האיטית או גם וגם.
אם אני אמליץ עליו לצפייה? רק לאוהבי דרמות משפחתיות קשות יום.
תפקיד מפתיע של מריה קארי בתור העובדת הסוציאלית.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
6.5/10
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 816
מספר הודעות: 20172

#5724  נשלח: ג' 16/03/2010 23:02

זיו,
מצטרף לתיאור שלך
רק לי זה היה לא "מעט קשה" זה היה קשה מאוד" לצפייה
מסוג הסרטים שמרגישים אותם כמו בעיטה בבטן

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 12, 2008

הבעות תודה: 27
מספר הודעות: 1105

#5725  נשלח: ג' 16/03/2010 23:21

לפני מס' ימים צפיתי ב - Attack On Leningrad (2009).
סרט קשה, אך מרתק. ממליץ לבעלי כושר קרבי.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#5726  נשלח: ד' 17/03/2010 10:43

Twilight Saga: New Moon
הסרט נקטל קשות כאן, אבל למרות זאת ראיתי...

יש אסכולה של מבקרי סרטים הטוענת שכאשר שם של סרט מגיע בפורמט של משהו-נקודותיים-משהו כבר צריך להיכנס לכוננות ספיגה.
לצערי סרט ההמשך הזה, המספר על אהבתם של בלה האנושית ואדוארד הערפד (שאף מושווה לסיפור רומיאו ויוליה) די מתאים להגדרה הזו.

אני אנסה למנות את הבעיות (והגששים יגידו: למה למנות אם אפשר לספור?)
1. בלה - נערה לא יפה, דיכאונית, תלותית ואובססיבית - מי מתחבר לדמות כזו?
2. אדוארד - כל פעם שראיתי אותו, הדבר הראשון שעלה לי בראש זה דף A4 - לבן וחלק, שום הבעת פנים. WTF?
3. הוסיפו אנשי זאב שנלחמים בערפדים. ואני שואל איפה קייט בסינקל ובגדי העור (מ-UNDERWORLD)? איפה קרבות ערפדים-אנשי זאב? ולא, סצינה אחת מסכנה לא נחשבת.
4. איפה הפוקוס של העלילה? קופצים מדבר לדבר בלי להתמקד בכלום
5. מה זה הערפדים המשונים האלה והכוחות שלהם?
6. כמו שהוזכר סרט ערפדים בלי ניבים?

מה שכן, בסופו של דבר, היו סרטים שסבלתי בהם יותר
4/10
eytan99
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 13, 2005

מספר הודעות: 489

#5727  נשלח: ד' 17/03/2010 14:33

http://www.stepheniemeyer.com/newmoon.html
כנראה מחכים לנו עוד 3 כאלה ...
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005

#5728  נשלח: ד' 17/03/2010 14:48

אם יעשו אותם טוב, אז לא אכפת לי...
tnt424
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Oct 03, 2007
מספר הודעות: 387

#5729  נשלח: ד' 17/03/2010 21:40

the bad leuttenant
ניקולאס קייג' כשוטר המכור לסמים ומתנהג בכל דרך הלא אופיינית לשוטר...

אם לקצר את הביקורת פשוט להימנע מהסרט הזה, עלוב לא מחדש דבר ואפילו לא מעניין מספיק בשביל שעה ו50 שהוא מבזבז.

ביזבוז זמן...
2\10
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5730  נשלח: ד' 17/03/2010 23:09

The Blind Side
בחור צעיר ומגודל לגילו אשר נפל בין הכסאות ומעולם לא זכה לאהבת משפחה או חינוך הולם, נכנס לחייהם של משפחה אמידה אשר לוקחת אותו תחת חסותה ומעניקה לו בית חם והשכלה. עם הזמן, מתגלה כי הבחור בעל כשרון פוטבול יוצא דופן בשל גודלו החריג. המשפחה מטפחת את הכשרון עד שהצעיר נהיה כוכב גדול ומחוזר על ידי כל המכללות באיזור.
עם סנדרה בולוק.

תמיד הסיפור בדרמות ספורט חוזר על עצמו. בדרך כלל יש קבוצה לוזרית שמצטרף לשורותיה שחקן אנונימי או מאמן עם הסטוריה וביחד הם מגיעים לאליפות המדינה. הסרט המדובר אומנם עוסק בסיפור דומה, אך קיימת התמקדות בנער הקשה יום ובהשתלבות שלו עם המשפחה שאמצה אותו לחיקה.
הסרט רגשני למדי אך איננו Chick Flick ומומלץ לצפייה ביחד עם הצד הנשי.
התפקיד של בולוק בסרט זה זיכה אותה באוסקר - ובצדק.
פסקול DTS-HD Master Audio שגרתי.
8.5/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  381  |  382  |  383  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה