מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 385 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  384  |  385  |  386  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

#5761  נשלח: ו' 19/03/2010 9:55

[נערך

,

נערך בפעם אחרונה על-ידי ילדיעפים בתאריך ו' 19/03/2010 11:58, נערך סך הכל פעם אחת
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 2326

#5762  נשלח: ו' 19/03/2010 11:14
ninja assasin

כשמו כן הוא - סרט על נינג'ה שבמקרה הזה, נפרד מהשבט שלו ומעוניין להביא לחיסול השבט.
רואים את שיתוף הפעולה שלו עם חוקרת וגם פלאשבקים לדרך בה אימנו אותו וגידלו אותו.

את ראש השבט מגלם שו קוסוגי שהוא לדעתי שחקן סרטי הנינג'ה המפורסם ביותר.
עלילה שמשרתת היטב את הקרבות (שהם העיקר פה) וסצינות קרב מצויינות!

מאוד נהניתי (וזה דווקא לא פשוט לעשות סרט נינג'ה מוצלח).
8 מתוך 10 לחובבי פעולה/סרטי הז'אנר הספציפי הזה

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36607

#5763  נשלח: ו' 19/03/2010 11:45

ילדיעפים,
מקובל כאשר רושמים ספויילר להזהיר עם אמוטיקון מתאים וזאת על מנת לא להרוס את הצפייה עבור החברים שעדיין לא צפו בסרט.
כמובן שאנחנו לא יכולים לחייב אותך לנהוג כך, אך אם איכפת לך משאר החברים כאן ונראה לי שכן, אתה תעשה את המאמץ הקטן הזה.
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

#5764  נשלח: ו' 19/03/2010 11:53

אהה-עכשו ירדתי לסוף דעת שניכם-לא חשבתי על זה בכלל-מתנצל
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5765  נשלח: ו' 19/03/2010 11:54

הכל בסדר
spacedude (שחר)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 09, 2005

הבעות תודה: 158
מספר הודעות: 3309

#5766  נשלח: ו' 19/03/2010 12:28

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5767  נשלח: שבת 20/03/2010 21:16

Sherlock Holmes
שרלוק וחברו הטוב ווטסון יוצאים יחדיו לסכל את המזימה של לורד בלקווד להשתלט על אנגליה.
עם רוברט דאוני ג'וניור וג'וד לאו.

ציפיתי לפי ה Cover של הסרט לסרט אפל ורשע, אך קיבלתי משהו באמצע, בין קומדיה לכל המשפחה לסרט אפל קליל לשבת אחר הצהרים. למרות האמור, הסרט מהנה ומכיל תמהיל מוצלח של שנינות מפי שרלוק וקצת אפלות מצד הרשע של הסרט - לורד בלקווד.
פסקול DTS-HD Master Audio עם הרבה סראונד ובאסים בשפע שיעניקו אימון כהלכה לסאב.
8/10

נ.ב
שמתם לב לאחרונה כי כאשר רוצים להראות כשפים מראים כיתוב בעברית? זה כבר הסרט השני שאני רואה שעושים זאת.
uris (אורי שמאי)
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Nov 16, 2005

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 6777

#5768  נשלח: שבת 20/03/2010 21:27

Sherlock Holmes
היום בערב אצפה ...
סרט אחרון שצפיתי בו היה "אחים" ----סרט טוב מאוד!

theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
מספר הודעות: 2326

#5769  נשלח: שבת 20/03/2010 22:30
סרטים בסופ"ש

the blind side - בלו ריי
סרט עם סנדרה בולוק שזכתה באוסקר על תפקידה. היא אם המשפחה, אשר מאמצת לחיקה בחור צעיר שחור מגודל (בלשון המעטה) ומחוסר בית. בהמשך גם משלבים אותו כשחקן פוטבול והסרט מבוסס על סיפור אמיתי.

לא ממש ברור לי מדוע סנדרה, שאני מאוד מחבב, זכתה פה באוסקר. הסרט חביב ומעביר שעתיים בכיף, אך אין פה שום דבר מיוחד. סרט שאין סיבה לראות דווקא בבלו-ריי.
7.5 מתוך 10.

on the edge (על סף התהום עם מל גיבסון)
רואים פה שמל גיבסון מזדקן. מדובר על אב שוטר, שבשלב מוקדם של הסרט ביתו היחידה נרצחת כשהיא צמודה אליו. לאורך הסרט הוא מנסה לברר מי הרוצחים ואם ניסו בכלל לרצוח אותו או שהיא אכן הייתה המטרה.
כמה סצינות טובות ואווירה מעט אפלה (שזה דבר שאני אוהב), אבל הסרט לא ממש מצליח להתרומם, ביחס לפוטנציאל שכן מורגש שיש פה.
7 מתוך 10.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Mar 12, 2009
הבעות תודה: 126
מספר הודעות: 3121

#5770  נשלח: שבת 20/03/2010 23:05

ICE AGE (2002) THE FIRST

סרט מצויין, לא ראיתי עוד אף פעם, ואהבתי, עכשיו צריך לראות את הבאים.

8/10
ההתחלה קצת צולעת.
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5771  נשלח: א' 21/03/2010 7:41

The Informant
מאט דיימון משמין קצת בשביל במאי סדרת סרטי אושן (סטיבן סודנברג) בתפקיד מנהל בכיר בחברה שמייצרת סירופ תירס (אם הבנתי נכון) ומתחיל להסתבך בתוך שקרים של עצמו בניסיון לסחוט כספים מהחברה.
הסרט כל כך "דרך אגבי" שפשוט עצרנו אותו אחרי חצי שעה. מצ'עמם
אני מבין מה סודנברג מנסה לעשות כאן, הוא עושה את זה לפעמים בסרטים, וזה להתעסק כל כך עם הסגנון שהוא שוכח שיש מישהו שאמור גם לראות את הסרט. בסרט לא קורה כלום, אנשים מדברים מאוד בשקט ומתח נבנה מאירועים מאוד קטנים. אני יכול לראות איך הייתי נהנה מסרט כזה, יש לו כתיבה טובה, בדיחות טובות והדמות של מאט דיימון מאוד מיוחדת. אבל במקרה הזה פשוט נמאס לי, רציתי סרט סוחף, מעניין מרתק ומהנה... וזה לא היה אף אחד מאלה.
2/10

יעד סופי 4
בשישי בבוקר נכנסתי לאוזן השלישית כחלק מסיבוב סידורי יום שישי. לא יודע מה עבר עלי אבל לקחתי את יעד סופי 4, בלו ריי שמגיע עם זוג משקפי 3D למי שרוצה לחוות את החוויה גם בבית.
הסרט עצמו קצר, חמוד וקולע. לראות את סדרת יעד סופי זה כמו לראות את "איצ'י אנד סקרצ'י" ממשפחת סימפסון. זה פשוט כל מיני דרכים מיוחדות ובעיקר מצחיקות למות. היתרון בסרט הוא שאין "איש רע", אין נבל... יש את המוות וצריך להתחמק ממנו. אז נכון שהסרט הראשון היה מיוחד כי כל הקטע בו היה לגלות שאין רוצח, וששאר הסרטים הם באמת פשוט "עוד דרכים מגניבות למות" אבל זה עשה את שלו ל- 84 דקות.
המשחק בסרט גרוע בצורה מדאיגה, אבל מי צריך משחק שכל מה שהשחקנים עושים זה להיות מפגרים ולמות?

על חווית ה- 3D בבית: הסרט מגיע עם 2 זוגות משקפי 3D (אדום כחול) ממותגות. חייב לציין שהם היו במצב מעולה בהתחשב שזה מגיע מספריית וידאו. ניסיתי לראות את הסרט עם המשקפיים אבל זה פשוט לא עובד. הצבעים נדפקים, אפקט התלת מימד לא באמת עובד וזה בעיקר מפריע להנאה מהסרט. היו קטעים, שבכח הכנסתי את עצמי לאווירה ואז האפקט עוד היה סביר, אבל בסופו של דבר אחרי 30 דקות צפייה בערך החלטתי להוריד את המשקפיים ולעבור לגרסה הרגילה. אז בינתיים אני ממשיך לוותר על תלת מימד ביתי עד שהטכנולוגיה תגיע לחנות אלקטרוניקה קרובה לביתי.

geblig
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 09, 2008

מספר הודעות: 1723

#5772  נשלח: א' 21/03/2010 8:42

case 39

יום שישי בערב, החלטתי לצפות בסרט מפחיד כי היו איתי אישתי ועוד שתי חברות שלה כך שהרגשתי מוגן
מותחן טוב מאוד על ילדה שזוג הוריה נתפסים כאשר הם מנסים להרוג אותה ורנה זלווגר היא העובדת הסוציאלית שלוקחת את הילדה תחת חסותה לאחר המקרה.
משחק מצוין שלה (רנה) עושה הרבה מהסרט. משחק שם גם Bradley Cooper (לי הוא זכור מהסדרה זהות בדויה) הסרט עצמו די צפוי אבל היינו במתח כמעט לכל אורך הסרט.

7/10
Anton
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 23, 2008

הבעות תודה: 48
מספר הודעות: 466

#5773  נשלח: א' 21/03/2010 14:43

Shutter Island

אחד הסרטים החזקים בתקופה האחרונה לדעתי, פשוט סרט מעולה! אווירה מדהימה וטוויסט באמת מפתיע ומטרוף בעלילה. אפילו הסוף מדהים. גם אני וגם אישתי ממש נהננו. לפי תיאורי העלילה והטריילר הייתי בטוח שמדובר באיזה סרט בלשי\אימה אבל זה מדברר כמותחן פסכילוגי פשוט מעולה ומפתיע.

9 מ-10.

Precious
סרט עשוי טוב, סיפור כואב ונוראי. עם כל הסרטים שתיארו סיפורים אישיים כואבים זה אולי אחד הקשים והכואבים ביותר. מה רק לא עבר על הילדה המסכנה הזו. סרט בהחלט לא קל לצפייה אבל באמת עשויי טוב. השחקנית שמשחקת את האמא באמת נתנה הופעה מעולה ומצמררת.

8 מתוך 10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#5774  נשלח: א' 21/03/2010 15:06

nadavck כתב:
The Informant
מאט דיימון משמין קצת בשביל במאי סדרת סרטי אושן (סטיבן סודנברג) בתפקיד מנהל בכיר בחברה שמייצרת סירופ תירס (אם הבנתי נכון) ומתחיל להסתבך בתוך שקרים של עצמו בניסיון לסחוט כספים מהחברה.
הסרט כל כך "דרך אגבי" שפשוט עצרנו אותו אחרי חצי שעה. מצ'עמם
אני מבין מה סודנברג מנסה לעשות כאן, הוא עושה את זה לפעמים בסרטים, וזה להתעסק כל כך עם הסגנון שהוא שוכח שיש מישהו שאמור גם לראות את הסרט. בסרט לא קורה כלום, אנשים מדברים מאוד בשקט ומתח נבנה מאירועים מאוד קטנים. אני יכול לראות איך הייתי נהנה מסרט כזה, יש לו כתיבה טובה, בדיחות טובות והדמות של מאט דיימון מאוד מיוחדת. אבל במקרה הזה פשוט נמאס לי, רציתי סרט סוחף, מעניין מרתק ומהנה... וזה לא היה אף אחד מאלה.
2/10

יעד סופי 4
בשישי בבוקר נכנסתי לאוזן השלישית כחלק מסיבוב סידורי יום שישי. לא יודע מה עבר עלי אבל לקחתי את יעד סופי 4, בלו ריי שמגיע עם זוג משקפי 3D למי שרוצה לחוות את החוויה גם בבית.
הסרט עצמו קצר, חמוד וקולע. לראות את סדרת יעד סופי זה כמו לראות את "איצ'י אנד סקרצ'י" ממשפחת סימפסון. זה פשוט כל מיני דרכים מיוחדות ובעיקר מצחיקות למות. היתרון בסרט הוא שאין "איש רע", אין נבל... יש את המוות וצריך להתחמק ממנו. אז נכון שהסרט הראשון היה מיוחד כי כל הקטע בו היה לגלות שאין רוצח, וששאר הסרטים הם באמת פשוט "עוד דרכים מגניבות למות" אבל זה עשה את שלו ל- 84 דקות.
המשחק בסרט גרוע בצורה מדאיגה, אבל מי צריך משחק שכל מה שהשחקנים עושים זה להיות מפגרים ולמות?

על חווית ה- 3D בבית: הסרט מגיע עם 2 זוגות משקפי 3D (אדום כחול) ממותגות. חייב לציין שהם היו במצב מעולה בהתחשב שזה מגיע מספריית וידאו. ניסיתי לראות את הסרט עם המשקפיים אבל זה פשוט לא עובד. הצבעים נדפקים, אפקט התלת מימד לא באמת עובד וזה בעיקר מפריע להנאה מהסרט. היו קטעים, שבכח הכנסתי את עצמי לאווירה ואז האפקט עוד היה סביר, אבל בסופו של דבר אחרי 30 דקות צפייה בערך החלטתי להוריד את המשקפיים ולעבור לגרסה הרגילה. אז בינתיים אני ממשיך לוותר על תלת מימד ביתי עד שהטכנולוגיה תגיע לחנות אלקטרוניקה קרובה לביתי.

נורא מוזר. אתה בטוח שהאדום היה על עין שמאל? לא האמנתי שזה משנה אבל כשהעברתי את האדום מעין ימין לעין שמאל זה פתאום התחיל להראות כמו סרט תלת מימד.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4563

#5775  נשלח: א' 21/03/2010 18:29

bad lieutenant

עבורי זה נדיר להפסיק סרט באמצע, אבל אחרי 50 דקות נשברתי. אם במשך כמעט שעה אין התקדמות לשום מקום והדמות הראשית לא מעניינת בכלל, לצערי אין לי מה להמשיך. רוב הזמן הזה ניקולס קייג' סתם מסתובב בניו אורלינס וכל 2 דקות מסניף איזה סם.

אין ציון. בקיצור לוותר.
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  384  |  385  |  386  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה