מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 388 מתוך 1458
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  387  |  388  |  389  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 90
מספר הודעות: 3687

#5806  נשלח: שבת 27/03/2010 13:36

Universal Soldier: Regeneration

תקציר מאתר Sratim:
טרוריסט צ'צ'ני חוטף את את שני יורשי הכתר הצעירים של רוסיה, ומאיים לשחרר אל צ'רנוביל עננים רדיואקטיביים, אם דרישתו לכופר לא תענה. לוק דברו, החייל האוניברסלי, הוקפא למשך שנים בחדר הקפאה סודי. הוא מופשר מחדש בכדי לעצור את הטרוריסט, וצבאו החזק. בינתיים, חייל אוניברסלי אחר מפשיר מהקפאה - אנדרו סקוט שמו

סרט רע. בזבוז זמן. הפסקתי באמצע מה שלא קורה לי כמעט לעולם. בטח שלא בסרט פעולה...

4/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

#5807  נשלח: שבת 27/03/2010 13:44

The Invention Of Lying

תקציר מאתר Sratim:
"תארו לכם עולם בו איש לא משקר לרעהו, כולם דוברי אמת בכל דבר עד לרמת גיחוך. האחד אומר לאחר, "לא אהבתי אותך מעולם", והאחר עונה לו בתשובה, "לא ידעתי את זה, טוב שאמרת".
מה יהיה במקרה של אהבה חרמנות וסקס?
הקומדיה ההזויה הזו מתרחשת בעולם שבו באמת אף אחד מעולם לא שיקר, עד שמישהו קולט את העניין וקופץ על ההזדמנות למען ריווחו האישי."

ריק ג'רוויס בקומדיה רומנטית חביבה עם כמה בדיחות לא רעות. לראות עם האשה.

7/10

חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

#5808  נשלח: שבת 27/03/2010 14:27

OferL כתב:
Revolutionary Road

סרט שישב אצלי הרבה מן בהמתנה. מדובר בדרמה המתרחשת בשנות החמישים. שנות החלום האמריקאי לפני ויטנאם ילדי הפרחים וכל מה שקרה אח"כ. הסרט מציג את החלום כסיוט שבו האנשים כלואים במערכת מחוייבויות אישיות וחברתיות. זוג נשוי קייט וינסלט ולאונרדו דיקפריו. מגדלים שני ילדים בפרבר עירוני. שניהם סובלים מרמה כזו או אחרת של דיכאון ויצר אובדני. בניסיון לשבור את התבנית מתעוררת תקוה כלשהי אבל אין סוף טוב כאן. הם חוזרים לאותו "כלא" נפשי וההמשך בלתי נמנע.
סרט לא קל. משחק מעולה מכל השחקנים כולל דמויות המשנה. וינסלט נעה בין מראה של כוכבת קולנוע משנות החמישים לעקרת בית מוזנחת. אפילו דיקפריו מגרד מעצמו משהו שמזכיר משחק.

8.5

גם כאן היא מתנקנקת לה?לא ראיתי סרט איתה בלי סצנת סקס

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

#5809  נשלח: שבת 27/03/2010 17:46

ילדיעפים כתב:
OferL כתב:
Revolutionary Road

סרט שישב אצלי הרבה מן בהמתנה. מדובר בדרמה המתרחשת בשנות החמישים. שנות החלום האמריקאי לפני ויטנאם ילדי הפרחים וכל מה שקרה אח"כ. הסרט מציג את החלום כסיוט שבו האנשים כלואים במערכת מחוייבויות אישיות וחברתיות. זוג נשוי קייט וינסלט ולאונרדו דיקפריו. מגדלים שני ילדים בפרבר עירוני. שניהם סובלים מרמה כזו או אחרת של דיכאון ויצר אובדני. בניסיון לשבור את התבנית מתעוררת תקוה כלשהי אבל אין סוף טוב כאן. הם חוזרים לאותו "כלא" נפשי וההמשך בלתי נמנע.
סרט לא קל. משחק מעולה מכל השחקנים כולל דמויות המשנה. וינסלט נעה בין מראה של כוכבת קולנוע משנות החמישים לעקרת בית מוזנחת. אפילו דיקפריו מגרד מעצמו משהו שמזכיר משחק.

8.5

גם כאן היא מתנקנקת לה?לא ראיתי סרט איתה בלי סצנת סקס

צפה לאכזבה... יש סצינות סקס. אבל לא חושפניות.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#5810  נשלח: שבת 27/03/2010 22:09

CARRIERS + NINJA ASSASSIN - הקרנה כפולה
לא יודע למה בכלל התחלתי לראות את הסרטים האלה, הטריילרים נראו זולים, השחקנים לא מוכרים ולא טובים והעלילות טראשיות לחלוטין. אבל כזה אני, אוהב טראש

ב- Carriers מדובר בשני אחים עם החברות שלהם שנוסעים ברחבי ארה"ב הנגועה בוירוס קטלני שהורג אנשים. מן סרט זומבים ללא זומבים. לסרט אין שום עלילה או פואנטה. הם אוספים אב ובתו בדרך, הבת נגועה ומשם דברים מסתבכים קצת אבל הסרט לא הולך באמת רחוק, הדמויות מעצבנות ומתנהגות באופן שרירותי ומבלבל ולא מתוך תחכום. הסרט לא מדבר על הטבע האנושי, לא מדבר על חברות, לא על אהבה, הוא לא כולל רגעי אימה אמיתיים או רגעי אימה כלל. כך שזה אפילו לא טראש אלה סתם סרט לא טוב.
1/10

את הסרט Ninja Assassin לא הייתי חושב לראות עד הרגע שקראתי כאן את הביקורות האיומות. על פניו מהפוסטר והפרסומת הוא נראה כמו סרט צפוי ופשוט, ולכן ההתנגדות של אנשים לסרט והתגובות הקשות פתחו אצלי את הסקרנות. עם תחילת הסרט עולות הכותרת, ואני רואה שהסרט הוא של חברת ההפקות Dark Castle, זה כבר הרגיע אותי, אני ממש אוהב אותם. הם מפיקים סרטים לא טובים אבל בדרך כלל מאוד קלילים עם אפקטים מגניבים ועם מודעות עצמית לעובדה שהם עושים סרטים שסתם כיף לראות. סרטי האימה שלהם מצוינים לדעתי. הסרט הזה הוא מן קומיקס מצולם של שטויות במיץ עגבניות - או בעצם שטויות בהמון דם... המון כמות השפריצים והאיברים שעפים רק בסצינת הפתיחה יכולים לספק סרט שלם.
הסרט הוא קצת ג'רי ברוקהיימר פוגש את טרנטינו...
לאחר הורדת הציפיות וקבלת סרט אקשן מדמם ועסיסי אני מעלה את הציון
6/10 - כיף לראות בשבת אחר הצהריים.

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 279
מספר הודעות: 4638

#5811  נשלח: שבת 27/03/2010 22:25

ziv_r כתב:
Possession
רומן וראיין הינם 2 אחים. רומן הינו האח הרע, יצא לא מזמן מבית סוהר ולא ממש מחפש להשתקם. ראיין הינו האח המסודר יותר, נשוי, עובד בעבודה מסודרת ונשוי באושר.
כאשר זוג האחים עובר תאונת דרכים קשה, רק רומן מתעורר מהתרדמת, אך הוא מגלה סימנים כאילו אישיותו של ראיין נכנסה לתוכו. הוא עובר לבית אחיו להתאושש ומפתח מערכת יחסים עם האישה של ראיין.
עם שרה מישל גלר.

זהו סרט קלאסי אשר מראה כיצד בעזרת מוזיקה ועריכה קלה, אפשר להפוך דרמה רומנטית לסרט מתח. הסרט לא ממש מעניין, לא מותח ולא כלום, סתם בינוני. לאורך הסרט לא הבנתי למה לא עשו ממנו דרמה נורמלית וחסל. ניסו ליצור פה מתח משום דבר וזה לא הצליח להם.
אין פה מכוניות מתפוצצות, סצנות XXX, נשים מתערטלות, רובוטריקים או זומבים. לוותר בכיף.
3/10

נ.ב
מה קורה, רק אני רואה סרטים?

אנחנו משתדלים להשאיר לך את מלאכת הצפייה בסרטים הגרועים
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3696
מספר הודעות: 36680

#5812  נשלח: שבת 27/03/2010 22:28

mulder,
תחלוק איתנו את הסרטים הטובים שאתה רואה.
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5813  נשלח: שבת 27/03/2010 22:42

The Bad Lieutenant Port of Call - New Orleans
טרנס הינו פקד במשטרה אשר סובל מבעיות בגב ומכור לסמים קשים. הוא ממונה לפענח רצח מרכזי ומסתבך עם סוחר הסמים המקומי, סוכן ההימורים שלו בעקבותיו והוא התעסק עם לקוח של החברה הנרקומית\יצאנית שלו אשר מקושר לגורמים בכירים עם ניקולס קייג' ו Xzibit.

הסרט דל תקציב, רואים את זה ישר על ההתחלה עם הקרדיטים העלובים והמוזיקה המביכה. אמרתי שניתן הזדמנות, בכל זאת, קייג' משחק כאן והוא כוכב הוליוודי בכיר, אז הסרט חייב להיות שווה משהו.
אז התבדתי. קייג' באחד התפקידים המביכים בקריירה שלו. משחק עלוב ומעליב מאין כמוהו של שוטר נרקומן אשר לא מנסה להתיישר ורק מסתבך מסצנה לסצנה. הסרט עצמו חסר עניין ומדשדש בישנוניות.
זהו סרט מביך, רק ככה אני יכול לתאר אותו.
פסקול Dolby TrueHD עמוס במלל על סמים וחסר כל סראונד.
3/10
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 421
מספר הודעות: 31620

#5814  נשלח: שבת 27/03/2010 22:43

סיפור גדול
דרמה קומית שזכתה להמון כותרות, על חבורת שמנים ברמלה שמחליטים להתמודד עם בעיית שומן ע"י הקמת מועדון סומו כאשר ברקע הבעיות בחיי האהבה שלהם.
בכיכובם של איציק כהן, דביר בנדק ועירית קפלן.

אני רציתי בכלל לראות THE DESCENT 2, אבל היה לי חשש קל שההורים שלי, שבאו אלינו לסופ"ש לא יהנו ואולי אף ישנו את דעתם עלי, אז החלטתי להתפשר.
הסרט קליל מאוד, אולי אפילו קליל מדי, ככה שגם חובבי הסומו וגם חובבי הדרמה לא קיבלו את מבוקשם, וכמקובל גם צפוי מאוד (מאוד...)

הציון שלי: לא סבלתי
אשתי: 6.5/10
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5815  נשלח: שבת 27/03/2010 22:44

אני הייתי מסתכן ושם The Descent: Part 2.
guyezra
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 421
מספר הודעות: 31620

#5816  נשלח: שבת 27/03/2010 22:45

אני אארגן משהו טוב לביקור הבא שלהם!
sam22
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 30, 2006

הבעות תודה: 816
מספר הודעות: 20171

#5817  נשלח: שבת 27/03/2010 23:46

The Burning Plain

הטוב:
שרליז תיירוןבסרט עם שלושה סיפורים שלאט לאט נפגשים
עשוי מצוין וערוך נהדר.

הרע:
קים בייסינגר שחקנית איומה וכבר לא אטרקציה
הסרט מאוד איטי וחובבי האקשן והמהירות יסבלו
ראו הוזרהתם

אני אהבתי

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 279
מספר הודעות: 4638

#5818  נשלח: א' 28/03/2010 0:01

ziv_r כתב:
טרנס הינו פקד במשטרה אשר סובל מבעיות בגב ומכור לסמים קשים. הוא ממונה לפענח רצח מרכזי ומסתבך עם סוחר הסמים המקומי, סוכן ההימורים שלו בעקבותיו והוא התעסק עם לקוח של החברה הנרקומית\יצאנית שלו אשר מקושר לגורמים בכירים עם ניקולס קייג' ו Xzibit.

הסרט דל תקציב, רואים את זה ישר על ההתחלה עם הקרדיטים העלובים והמוזיקה המביכה. אמרתי שניתן הזדמנות, בכל זאת, קייג' משחק כאן והוא כוכב הוליוודי בכיר, אז הסרט חייב להיות שווה משהו.
אז התבדתי. קייג' באחד התפקידים המביכים בקריירה שלו. משחק עלוב ומעליב מאין כמוהו של שוטר נרקומן אשר לא מנסה להתיישר ורק מסתבך מסצנה לסצנה. הסרט עצמו חסר עניין ומדשדש בישנוניות.
3/10

לצערי אין הרבה סרטים טובים בזמן האחרון.
ד"א הזהרתי פה לגבי הסרט המשמים הזה כבזבוז זמן. כיביתי אחרי שעה צפיה.
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

#5819  נשלח: א' 28/03/2010 0:22

mulder כתב:
ziv_r כתב:

3/10

לצערי אין הרבה סרטים טובים בזמן האחרון.
ד"א הזהרתי פה לגבי הסרט המשמים הזה כבזבוז זמן. כיביתי אחרי שעה צפיה.

לפעמים שם הסרט מספיק כדי לדעת...

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3392
מספר הודעות: 67706

#5820  נשלח: א' 28/03/2010 5:21

GREEN ZONE

אנחנו תמיד מורגלים לחשוב שרק במדינות עולם שלישי יש מיליציות וכוחות שנלחמים זה בזה, אבל כאן ניתן לראות כיצד זה קורה בתוך הצבא והממשל האמריקאי. סרן אמריקאי שאחראי על חיפושים בעירק בתחילת המלחמה של לוחמה כימית/ביולוגית/אטומית, מתחיל לחשוב שיש קונספירציה בממשל עצמו וחוקר את זה בכוחות עצמו ובעזרה של פעילים ב-CIA שעובדים כנגד המערכת...

הרבה צילומים ריאליסטיים, הרבה לוחמה "נקיה" (קרי: אין ממש דם, אנשים נופלים וזהו), אבל החלק המעניין הוא הפוליטיקה וההחלטות (בעיקר הכסת"ח) של הממשל האמריקאי ודרך הפעולה שלו.

מט דיימון עושה עבודה יותר מסבירה בסרט הזה, אם כי הוא טיפה יבש מדי (אבל בכ"ז זו אחת ההופעות המוצלחות ביותר שלו מזה שנים).

אותי זה עניין, ויותר עניין אותי לראות אמריקאים שמחאו כפיים כשהסרט נגמר (למרות שהוא אנטי הוליוודי ומאוד ביקורתי כנגד הממשל). אני לא רואה סרט כזה שהיה יכול להווצר תחת ממשל רפובליקאי פטריוטי.

8.5/10

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  387  |  388  |  389  | ... |  1456  |  1457  |  1458  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה