מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 397 מתוך 1432
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  396  |  397  |  398  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3658
מספר הודעות: 36438

#5941  נשלח: ד' 14/04/2010 8:39

Seventh Moon
זוג מטיילים מערבים נוסעים בירח הדבש שלהם לסין. הם נודדים בדרכים, השעה מאוחרת והם מאבדים את דרכם. לרוע מזלם, זהו ליל פסטיבל "הרוח הרעבה" וקיים מנהג בסין להקריב קורבנות אדם. במהרה הם מגלים כי שבט מקומי זומם לתפוס אותם ולהקריבם.

סרט מתח בינוני. המתח נשמר טוב לאורך רוב הסרט, למרות היותו מעט סרט חובבים דל תקציב. מאוד הפריע לי שיותר מידי סצנות הוצגו ב Pitch Black בלי אפשרות להבין מה הולך בסצנה. מומלץ רק אם אתם במצב רוח למתוח את העצבים שלכם.
7/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ילדיעפים
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 66
מספר הודעות: 9346

#5942  נשלח: ד' 14/04/2010 10:20

OferL כתב:
הפסנתרן

במסגרת סרטי יום הזיכרון בחרתי לצפות שוב בסרט הזה.
יצירת מופת של אנושיות וחוסר אנושיות.
עמוק ורגיש. נוגע ללב ללא הגזמה. משחק ובימוי עדין ומדוייק.

10/10

מסכים בהחלט

חברה פעילה מאוד
חברה פעילה מאוד

הצטרפה בתאריך:
  Nov 21, 2008
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 143

#5943  נשלח: ד' 14/04/2010 20:37
חוזה אינטימי The Human Contract

חוזה אינטימי The Human Contract

תקציר מתוך סרטים:מותחן אירוטי ומסע פסיכולוגי מעורר מחשבה של איש פרסום מצליח (ג'ייסון קלארק), השולט בחייו ובקריירה שלו במלואם, עד שערב אחד, בעודו ממתין לחברתו בבר המקומי, הוא פוגש אישה יפהפייה (פז וגה) המציגה לו את עולמה, עולם של תשוקה חסרת עכבות וחופש ללא גבול, עולם שאינו נשלט על ידי הכללים הרגילים.
פנטזיה מודרנית מושלמת... תשוקה וסקס, חקירה ובריחה... ללא קשרים או מחויבות. ככל שמסעם מתקדם ומראית העין המושלמת מתפוגגת, הוא נאלץ להתמודד עם פצעים עמוקים מעברו ולגלות שהמשחק שהיא מנסה לשחק בו והוא בחר להשתתף בו אינו אפשרי, אך אין לו את הכוח להתנתק ממנו.

ואני אומרת: לא ארוטי ובטח שלא מותחן. העלילה לא מצליחה להתרומם לשום מקום. בקיצור סתם סרט, בזבוז של זמן. לא היו לי ציפיות גבוהות אבל בכ"ז לאיזושהי עלילה מעניינת. הסרט איכזב אותי בגדול.
ממליצה לדלג על הסרט. חבל על המקום במחשב.
ציון 5 מתוך 10.
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5944  נשלח: ה' 15/04/2010 13:49

The Lovely Bones
נערה צעירה נחטפת ונרצחת. בדרכה לגן עדן, היא מתבוננת למטה על משפחתה וצופה כיצד הם מתמודדים עם אובדנה.
עם מרק וולפברג.

אני יודע, הסיפור ושם הסרט נשמעים עלובים, אך נתתי לסרט הזה הזדמנות - ולא התאכזבתי.
הסיפור לא ממש מתמקד במה שקורה לילדה בגן עדן, אלא יותר על ההתמודדות של המשפחה עם האובדן של הילדה, החיפוש אחר הרוצח והקרעים במשפחה לאחר האירוע.
יש לי רגשות מעורבים כלפי הסרט הזה. מצד אחד יש פה סיפור מרגש וסצנות בהם הדמעות יזלגו לכם ללא הפסקה. מצד שני, יש פה סצנות בהן הילדה בגן עדן והסצנות נראות כאילו לקוחות מתוך סרט פנטזיה\הזיות של נרקומן. קצת פחות סצנות צבעוניות כאלו והיה יכול לעמוד לפני אחד מהסרטים הטובים שראיתי לאחרונה.
8.5/10
et-phone-home
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Apr 19, 2009
הבעות תודה: 28
מספר הודעות: 465

#5945  נשלח: ה' 15/04/2010 16:18

אזרח שומר חוק

הסרט עוקב אחר עו"ד מוצלח אשר מוצא עצמו בתוך מזימה אותה תכנן אדם אשר נפל קורבן לאי הצדק של המערכת המשפטית. בזכות עסקת טיעון, מצליח רוצח אשר לקח את חייהן של בתו ואישתו, לצאת לחופשי ולכן מחליט הוא לנקום ברוצח ובאלה אשר נתנו לו להתחמק מעונש.

סרט מתח מעולה ואחד החזקים שיצא לי לראות לאחרונה.

מומלץ מאוד !!
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#5946  נשלח: ו' 16/04/2010 13:51

ZMD Zombies of Mass Destruction

זיו, תגובתך בבקשה.
amir073
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2005
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 789

#5947  נשלח: ו' 16/04/2010 16:08

נביא (A Prophet)

סרט צרפתי שהיה מועמד לאוסקר ומבחינתי לפחות היה צריך לנצח את הסרט הארגנטינאי, שכן זכה וגם היה מעולה.

זהו סיפורו של בחור מוסלמי-צרפתי שנידון לשש שנים בכלא. בכלא, על מנת לשרוד הוא נאלץ לרצוח אסיר מוסלמי אחר בהוראתו של מנהיג חבורת הקורסיקאים בכלא, שמאיים לרצוח אותו אם לא יעשה את זה. בהתחלה הוא מנסה להתחמק מזה, אבל מהר מאד הוא מבין שאין לו ברירה.
אחרי הרצח, מנהיג הקורסיקאים, שעמד במילתו ומספק לו הגנה מלאה ותנאים טובים, מתחיל להפעיל אותו בעסקי הסמים שלו. הוא מסדר לו חופשות יומיות מהכלא שבמהלכן הוא מבצע כל מיני "משימות". עם הזמן, הוא מתחיל לצבור ביטחון עצמי ולגלות יוזמות "עסקיות" עצמאיות, ביחד עם חבר מוסלמי שהכיר בכלא והשתחרר וביחד עם אסיר צועני.

ציון: 10/10
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5948  נשלח: ו' 16/04/2010 16:27

kingikra,
לא Blu-ray, לא רואה.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 209
מספר הודעות: 7324

#5949  נשלח: ו' 16/04/2010 19:30

ziv_r כתב:
kingikra,
לא Blu-ray, לא רואה.

בלוריי מלא אתה מתכוון? מכווץ לא הולך?
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#5950  נשלח: ו' 16/04/2010 19:36

הולך עבור תכנים פחות קריטים. סרטי זומבים עבורי נכנס תחת קטגוריית תכנים קריטים.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3311
מספר הודעות: 67393

#5951  נשלח: ו' 16/04/2010 21:03

The eagle has landed

סרט הזוי למדי על מזימה נאצית לחטוף בכיר בממשל הבריטי לקראת סוף מלחמת העולם השניה. הסרט מציג הכל מזוית הראיה הנאצית דווקא ומראה עד כמה רעיונות הזויים התקבלו כמובנים מעליהם בעת ההיא. הרבה שחקנים מפורסמים בסרט אבל מה שהדהים אותי היה שההשראה לסרט היה מקרה אמיתי שבו נאצים חילצו את מוסוליני במהלך המלחמה. רק אני לא שמעתי על זה בשיעורי ההיסטוריה?!

7/10

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 08, 2005
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 625

#5952  נשלח: ו' 16/04/2010 21:28
3D CLASH OF TITANS - רב חן - קרית אונו

CLASH OF TITANS - 3D
חיכיתי לסרט הזה , עוד מאז ה TEASER הראשון שראיתי
לכן מייד הלכתי לקולנוע לראות את הסרט ב 3D.

למי שלא יודע מדובר על סרט המבוסס על מיתולוגיות האלים/אלות יווניות
כאשר הגיבור פרסאוס ( חצי אדם חצי אל ) יוצא למאבק יחד עם מבחר לוחמים נגד אל השאול האדס
אשר גזל ממנו את משפחתו.
יש לציין שהסרט לא מבזבז הרבה זמן ודי מהר החבורה הנועזת יוצאת למסע המסוכן להבסת האדס
כאשר הדרך להשגת הניצחון עוברת בכמה 'תחנות' מסוכנות ומאבק נגד יצורים מבחילים ומסוכנים.

אהבתי את העליליה , אך יש לי מספר הערות על הביצוע :

א. דבר ראשון ה 3D ע ל ה פ נ י ם ככה זה בסרט שלא צולם מראש ב 3D וכנראה אין מה לעשות.
ב. הסרט מתמקד רק ב 2 אלים זאוס והאדס , היה חסר לי הופעות של אלים נוספים , כמו פוסידון , אפולו וכ'.
ג. בסרט יש קרבות לא רעים של הלוחמים עם כל מיני יצורים ומפלצות אבל היה חסר לי משהו בכול זאת,
אולי איזה קרב רציני של החבורה מול חבורת רוצחים שכירים או איזה צבא שאול שהאדס ישלח נגדם.

לכן הייתי אומר שהסרט חביב - ציון 7.5 / 10 ולא יותר מזה.
והמלצה נוספת , ללכת לגירסה הרגילה ולא ל 3D , אם בכלל יש דבר כזה.
mta194 (שי שלוס)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 14, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 1284

#5953  נשלח: ו' 16/04/2010 21:32

זה נראה שעכשיו כל סרט יוצא ב-3D, גם אם הוא לא צולם ככה.
עכשיו אני צריך לבדוק על כל סרט, איך הוא צולם בשביל לדעת אם גרסת ה-3D שלו היא אמיתית או סתם נסיון לסחוט עוד כסף.
צפיד
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 19, 2005

הבעות תודה: 69
מספר הודעות: 2793

#5954  נשלח: ו' 16/04/2010 22:49

ziv_r כתב:
The Lovely Bones
נערה צעירה נחטפת ונרצחת. בדרכה לגן עדן, היא מתבוננת למטה על משפחתה וצופה כיצד הם מתמודדים עם אובדנה.
עם מרק וולפברג.

אני יודע, הסיפור ושם הסרט נשמעים עלובים, אך נתתי לסרט הזה הזדמנות - ולא התאכזבתי.
הסיפור לא ממש מתמקד במה שקורה לילדה בגן עדן, אלא יותר על ההתמודדות של המשפחה עם האובדן של הילדה, החיפוש אחר הרוצח והקרעים במשפחה לאחר האירוע.
יש לי רגשות מעורבים כלפי הסרט הזה. מצד אחד יש פה סיפור מרגש וסצנות בהם הדמעות יזלגו לכם ללא הפסקה. מצד שני, יש פה סצנות בהן הילדה בגן עדן והסצנות נראות כאילו לקוחות מתוך סרט פנטזיה\הזיות של נרקומן. קצת פחות סצנות צבעוניות כאלו והיה יכול לעמוד לפני אחד מהסרטים הטובים שראיתי לאחרונה.
8.5/10

הסרט נראה כאילו צולם בתוך חבילת WALLAPAPERS אבסטרקטית של ויסטה
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3311
מספר הודעות: 67393

#5955  נשלח: שבת 17/04/2010 0:34

Defendor

סרט עם וודי הארלסון שמשחק אדם לא הכי אינטיליגנטי שגר במחסן והחליט יום אחד שהוא סופרהירו בשם דיפנדור (שגיאת הכתיב במקור).

ככזה, הוא מחליט להילחם ברוע בכלל וברשע מכולם: קפטן אינדסטרי (קיצור של טייקון באנגלית) שאותו הוא מזהה כבוס של פשע מאורגן.

מתברר שלא מעט אנשים לצידו, כולל שופט, הקפטן המקומי במשטרה וזונה צעירה שעוזרים לו במאבקו (הדי אומלל) בפשע.

עלילה חביבה, אם כי המשחק של וודי מעט מאולץ.

8/10 

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  396  |  397  |  398  | ... |  1430  |  1431  |  1432  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה