מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 405 מתוך 1474
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  404  |  405  |  406  | ... |  1472  |  1473  |  1474  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3730
מספר הודעות: 36837

#6061  נשלח: ו' 07/05/2010 22:34

The Stepfather
כאשר מייקל חוזר הביתה לחופשה מהפנימייה, הוא מגלה כי אמא שלו הכירה את דיויד, אלמן מסתורי אשר עומד להתחתן עם אמא שלו. דיויד מתגלה כאבא מושלם, הוא דואג שהמשפחה תהיה מאושרת, מרעיף המון אהבה ואיכפתיות. לאט לאט מייקל מגלה סתירות בעבר של דיויד ומחליט לחקור יותר לעומק.

סרט מתח מצויין. אומנם צפוי מעט ויש פה לא מעט סצנות שכבר ראינו בסרטים אחרים, אך הסרט מכיל מספר סצנות טובות שיגרמו לכם לכסוס אצבעות.
אין מכוניות מתהפכות, אקדחים, זומבים או יצורים מהחלל - נטו סיפור טוב (ובחורה בלונדינית שמסתובבת לאורך כל הסרט עם בגד ים קטנטן).
פסקול DTS-HD Master Audio שלא מתבייש להפעיל את הסראונד כשצריך - וזה טוב.
מומלץ!

8.5/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#6062  נשלח: ו' 07/05/2010 22:54

The Road
אב ובנו חוצים את ארה"ב בדרך אל החוף בעידן פוסט אפוקליפטי. למרות שזה נשמע כמו מד"ב אימה קלאסי, זה ממש לא. הסרט מטפל בדרמה שבין האב לבנו, ולהשפעת הרעב על האוכלוסיה שנשארה. הסרט לא מספר בדיוק מה היא האפוקליפסה, מה גרם לה ואיך היא התחילה, כי זה לא באמת משנה. הסרט מצולם מאוד יפה, כמו שכבר אמרו כאן ואף נתנו לו ציונים טובים. אבל למרות שרואים שמדובר בסרט שמבוסס על ספר חכם (מאת קורמק מקארת'י שכתב גם את הספר עליו מבוסס הסרט ארץ קשוחה של האחים כהן) הסרט לא מצליח להיות קרוב לזה.
הסרט משעמם, הוא לא כולל אירועים דרמתים רבים וגם לא מספר משהו חדש. אחד הדברים שהכי חסרים בו הוא הרגש. אין נקודות מגע מרגשות עם הדמויות או מצבן.
עוד דבר מעצבן זה שהילד קורה לאבא שלו Papa, שזה מוזר בגלל שהם אמריקאים וזה לא ממש מתאים. ילד אמריקאי קורה לאבא שלו Dad. הילד הזה נראה כמו ילד אמריקאי טיפוסי ועצם זה שהוא נותן לאבא שלו כינוי של פליט אוזבקיסטני ממלחמת העולם השניה רק מקצין את הערת הבימוי ונותן לסרט תחושה לא טבעית שמוגרשת לכל אורכו.
ויגו מורטסון הוא האב, בדרך הם פוגשים בדמות אותה משחק רוברט דובל ועוד אחת המגולמת על ידי גיא פירס.
ממש חיכיתי לראות את הסרט וקיוויתי להתרגש... אבל מה בין תקווה למציאות?

6/10 לוותר!

zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#6063  נשלח: שבת 08/05/2010 7:34

לבנון: סרט על צוות טנק ישראלי בזמן מלחמת לבנון הראשונה, מבוסס על החוויות והטראומות של הבמאי והתסריטאי שמוליק מעוז. 8 מתוך 10 .
arik35
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 07, 2009
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 688

#6064  נשלח: שבת 08/05/2010 19:29

אוואטר - ראיתי היום סופסוף . בדו מימד באיכות טוה (MKV 1080P|) מה אני אגיד לכם, כגודל הציפיה גודל האכזבה, כנראה שזה אחד הסרטים שמאפיינים את הוליווד לאחרונה=מבוסס על אפקטים בלבד , טכנולוגיות -תלת מימד וסאונד, כי מעבר לזה אין בו כלום, אבל ממש כלום , סרט ילדים נטו, עם יעני רעיון של כיבוש בלה בלה בלה, ראינו כבר פוקהונטס, תודה.
בקיצור= אין לי ציון לתת לסרט המאכזב של השנה. כנראה שבתלת מימד הוא נראה אחרת -אבל ראבק זה עתיד הקולנוע?
כלום עלילה, כלום משחק ונשען על טכנולוגיה בלבד??
RoyalVitz
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין

הצטרף בתאריך:
  Dec 07, 2009
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 437

#6065  נשלח: שבת 08/05/2010 19:50

IMAX Under The Sea

סרט טבע קצר - 40 דקות
צפיתי ב-1080 - בהחלט מומלץ מאד מדהים היופי של היצורים באוקיינוס
מקריין ג'ים קארי .
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7375

#6066  נשלח: שבת 08/05/2010 20:26

RoyalVitz כתב:
IMAX Under The Sea

סרט טבע קצר - 40 דקות
צפיתי ב-1080 - בהחלט מומלץ מאד מדהים היופי של היצורים באוקיינוס
מקריין ג'ים קארי .

אמור להיות לזה גרסת תלת מימד. לא מצאתי בינתיים
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 3699

#6067  נשלח: שבת 08/05/2010 21:10

44 inch chest

אשתו של קולין (ריי וינסטון) מספרת לו שהיא בוגדת בו. קולין אוסף כמה חברים (ג'ון הרט, איאן מקשיין, טום וילקינסון) ויחד הם חוטפים את המאהב. כולאים אותו בארון מקללים ומכים אותו.
זהו. זה הסרט. אם נשמע לכם מעניין צפו בו.
אם כמוני זה נשמע לכם משעמם אז דעו שזה מאד משעמם.
סוללת השחקנים המעולים שהזכרתי לא מצליחים לכפות על חוסר בעלילה כלשהי. ההתחבטויות של קולין וההלקאה עצמית חוזרים שוב ושוב... עד שזה נגמר ואפשר למחוק.

4/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

#6068  נשלח: שבת 08/05/2010 22:16

OferL כתב:
44 inch chest

אשתו של קולין (ריי וינסטון) מספרת לו שהיא בוגדת בו. קולין אוסף כמה חברים (ג'ון הרט, איאן מקשיין, טום וילקינסון) ויחד הם חוטפים את המאהב. כולאים אותו בארון מקללים ומכים אותו.
זהו. זה הסרט. אם נשמע לכם מעניין צפו בו.
אם כמוני זה נשמע לכם משעמם אז דעו שזה מאד משעמם.
סוללת השחקנים המעולים שהזכרתי לא מצליחים לכפות על חוסר בעלילה כלשהי. ההתחבטויות של קולין וההלקאה עצמית חוזרים שוב ושוב... עד שזה נגמר ואפשר למחוק.

4/10

44 inch chest
גם אני ראיתי את זה היום. בפרסומת זה נראה כמו סרט "לוק סטוק" כזה מעניין עם טוויסט. אך לא כך הדבר.
זה בעצם מן מחזה: 5 גברים מול ארון בתוכו גבר נוסף. מדברים בעיקר על זוגיות ואהבה. כל הסרט מתרחש בחדר אחד למעט כמה פלשבקים לתוך הבית שם מתנהלת שיחת הפרידה.
לא ברור אם הם פושעים, סתם חברים, גנגסטרים, כמה הסטוריה יש להם יחד, ולמה שכל אחד יוותר על הערב הנחמד שלו בשביל השיעמום הזה. לאורך הסרט רציתי להפסיק אותו אבל אני לא אוהב להפסיק סרטים, ובכל רגע קיוויתי שיקרה משהו מעניין... עד שהגיע הסוף, ולא קרה כלום מעניין.
אז חבל... אל תראו.
3/10

mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4739

#6069  נשלח: שבת 08/05/2010 22:28

nadavck כתב:
The Road
אב ובנו חוצים את ארה"ב בדרך אל החוף בעידן פוסט אפוקליפטי. למרות שזה נשמע כמו מד"ב אימה קלאסי, זה ממש לא. הסרט מטפל בדרמה שבין האב לבנו, ולהשפעת הרעב על האוכלוסיה שנשארה. הסרט לא מספר בדיוק מה היא האפוקליפסה, מה גרם לה ואיך היא התחילה, כי זה לא באמת משנה. הסרט מצולם מאוד יפה, כמו שכבר אמרו כאן ואף נתנו לו ציונים טובים. אבל למרות שרואים שמדובר בסרט שמבוסס על ספר חכם (מאת קורמק מקארת'י שכתב גם את הספר עליו מבוסס הסרט ארץ קשוחה של האחים כהן) הסרט לא מצליח להיות קרוב לזה.
הסרט משעמם, הוא לא כולל אירועים דרמתים רבים וגם לא מספר משהו חדש. אחד הדברים שהכי חסרים בו הוא הרגש. אין נקודות מגע מרגשות עם הדמויות או מצבן.
עוד דבר מעצבן זה שהילד קורה לאבא שלו Papa, שזה מוזר בגלל שהם אמריקאים וזה לא ממש מתאים. ילד אמריקאי קורה לאבא שלו Dad. הילד הזה נראה כמו ילד אמריקאי טיפוסי ועצם זה שהוא נותן לאבא שלו כינוי של פליט אוזבקיסטני ממלחמת העולם השניה רק מקצין את הערת הבימוי ונותן לסרט תחושה לא טבעית שמוגרשת לכל אורכו.
ויגו מורטסון הוא האב, בדרך הם פוגשים בדמות אותה משחק רוברט דובל ועוד אחת המגולמת על ידי גיא פירס.

6/10 לוותר!

כמה הערות:
חוסר רגש בין האבא לבן ? ראינו את אותו הסרט?
הכינוי papa באמת מעט מוזר בהתחלה, אבל צריך לזכור שהילד נולד אחרי האסון, אז לא ממש היו ילדים אחרים שהוא ידבר כמותם. ככה אגב ילדים קראו לאבות פעם, יחד עם SIR, אז זה לא ממש נורא.

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 196
מספר הודעות: 3630

#6070  נשלח: א' 09/05/2010 3:22

Loft
הסרט הבלגי המצליח בכל הזמנים. חמישה חברים נשואים חולקים בדירה שבה הם יכולים להיפגש עם הפילגשים שלהם. יום אחד הם מוצאים בדירה גופה של אישה צעירה ומכיוון ורק להם יש מפתחות ואת סיסמאת הכניסה הם מתחילים לחשוד אחד בשני.

שווה צפיה.
8/10

ספויילר

זה רק אני או שברגע שנחשף התרגיל שהם עשו לוינסנט הטוויסט בסוף היה צפוי? הרי לכאורה לכולם מלבד לוק יש מניע אבל דווקא הוא זה שמציע להפיל את האשמה על וינסנט...
בנוסף הסצינה האחרונה ממש לא הגיונית ולטעמי מיותרת, ברור לי מדוע וינסנט חופשי, פיליפ ממתין למשפט ולוק כמובן התאבד, אבל למה כריס ומרניקס חופשיים? נאמר שכריס חשף את הסיפור ולכן זכה להקלות, אבל מה עם מרניקס? הוא לא אמור לעמוד למשפט על הפללה? זה סתם משהו לא הגיוני שהציק לי...
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

#6071  נשלח: א' 09/05/2010 5:39

mulder כתב:
nadavck כתב:
The Road

6/10 לוותר!

כמה הערות:
חוסר רגש בין האבא לבן ? ראינו את אותו הסרט?
הכינוי papa באמת מעט מוזר בהתחלה, אבל צריך לזכור שהילד נולד אחרי האסון, אז לא ממש היו ילדים אחרים שהוא ידבר כמותם. ככה אגב ילדים קראו לאבות פעם, יחד עם SIR, אז זה לא ממש נורא.

זהירות ספוילר
כן ראינו את אותו הסרט
ברור לי שיש רגש בין האב לבן, הפריע לי שזה מאוד טכני - לפחות ככה אני הרגשתי.
סרטים בדרך כלל עובדים עלי בגדול, אני בוכה, צוחק, מתרגש - זה לפעמים ממש מביך
אבל כאן, הרגשתי מנותק, זה לא הצליח להגיע אלי. אפילו סצינות בהם האב מתמודד עם הצורך להרוג את הבן לא הצליחו לקחת אותי לשם. במקביל הסצינות בהן הילד מראה טוב לב ונדיבות מרגשות קצת, אבל גם בנאליות - העולם דרך עיניים של ילד תמיד יהיה טוב יותר, נעים יותר, סבלני יותר.

ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3730
מספר הודעות: 36837

#6072  נשלח: א' 09/05/2010 11:15

Edge of Darkness
כאשר אמה מגיעה הביתה לאביה לחופשה מהעבודה, היא נרצחת על סף הכניסה לביתה. אביה, בלש במשטרה, בטוח כי מישהו ניסה להתנקש בו בשל עבודתו ופגע בטעות בביתו, אך ככל שהוא חוקר, הוא מגלה כי הבת שלו קשורה לטיוח גדול בו מעורבים בכירים בממשל ובמגזר הפרטי.
עם מל גיבסון.

זה היה יכול להיות יופי של סרט בו הנקודות מתחברות ואנחנו מגיעים לרוצח, אך הנקודות לא התחברו ולא ממש הצלחתי להשתכנע כי הבלש בכיוון הנכון. היו יותר מידי קפיצות בין מסקנות וסוף שלא הצליח לפצות על הכל (וזה לא ספויילר).
20 הדקות הראשונות בסרט מאוד מרגשות ורק בגללן שווה לצפות בו.
פסקול DTS-HD Master Audio בינוני.

9/10 ל 20 דקות הראשונות.
6/10 לשאר הסרט.
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7375

#6073  נשלח: א' 09/05/2010 21:07

Nunatak כתב:
Loft
הסרט הבלגי המצליח בכל הזמנים. חמישה חברים נשואים חולקים בדירה שבה הם יכולים להיפגש עם הפילגשים שלהם. יום אחד הם מוצאים בדירה גופה של אישה צעירה ומכיוון ורק להם יש מפתחות ואת סיסמאת הכניסה הם מתחילים לחשוד אחד בשני.

שווה צפיה.
8/10

ספויילר

זה רק אני או שברגע שנחשף התרגיל שהם עשו לוינסנט הטוויסט בסוף היה צפוי? הרי לכאורה לכולם מלבד לוק יש מניע אבל דווקא הוא זה שמציע להפיל את האשמה על וינסנט...
בנוסף הסצינה האחרונה ממש לא הגיונית ולטעמי מיותרת, ברור לי מדוע וינסנט חופשי, פיליפ ממתין למשפט ולוק כמובן התאבד, אבל למה כריס ומרניקס חופשיים? נאמר שכריס חשף את הסיפור ולכן זכה להקלות, אבל מה עם מרניקס? הוא לא אמור לעמוד למשפט על הפללה? זה סתם משהו לא הגיוני שהציק לי...

בדקת מה אומרים פה: www.moviepooper.com?
OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 94
מספר הודעות: 3699

#6074  נשלח: א' 09/05/2010 21:21

cash

מזוודה מלאה מזומן מגיעה לידי זוג נשוי. בעל המזוודה הפושע מוצא אותם ומתחיל במסע השתלטות והתעללות.

מה שחקן כמו שון בין עושה בהפקה ירודה כזו? תסריט מלא חורים. שחקנים שמביישים את המקצוע.

2/10

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 298
מספר הודעות: 4739

#6075  נשלח: א' 09/05/2010 21:46

Frontiers
(צרפת)

על רקע מהומות אלימות בפאריז חבורה של גנבים צעירים נמלטת מהעיר אחרי שגנבו כסף ונוסעים לכיוון אמסטרדם.
הם עוצרים לנוח בדרך במלון דרכים ומגלים מאוחר מדיי שהם במלכודת של משפחה פסיכוטית.

זה בערך מרגיש כמו hostel + texas chainsaw massacre אבל לדעתי מזוויע הרבה יותר ברגעים מסויימים, אבל הרעיון מאחורי הזוועה (אותו מגלים במהלך הסרט) דווקא מונע מהסרט להיות עוד סתם אימתון זול והוא זה שמניע את הדמויות ומוסיף לו עניין.

עדיין, זה סרט אימה לכל דבר, קשה ויזואלית, מצולם יפה וסאונד DD (לא HD) מצויין.

ציון = 7

מערכת של Meridian תוצרת אנגליה
https://www.hometheater.co.il/vt265148.html
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  404  |  405  |  406  | ... |  1472  |  1473  |  1474  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה