מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 409 מתוך 1467
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  408  |  409  |  410  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
zeev78
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2008
הבעות תודה: 167
מספר הודעות: 5732

#6121  נשלח: ה' 20/05/2010 0:38

האחים בלום, קומדיה רומנטית על 2 אחים שמתפרנסים מנוכלות ומחליטים לעקוץ בחורה יפה ועשירה שגרה לבדה אבל הכל "מסתבך" (מי שיראה את הסרט יבין) כאשר האח שאמור לגרום לה להתאהב בו גם מתאהב בה , העלילה קלילה וזורמת ויש קטעים די מצחיקים, בסה"כ נהנתי מהסרט ואני ממליץ עליו בחום.
9/10
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
liorreem (ליאור ראם)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 16, 2005

הבעות תודה: 96
מספר הודעות: 2088

#6122  נשלח: ה' 20/05/2010 9:20
ממזרים חסרי כבוד - צפייה שניה

אני חייב לומר שאחרי ההלם והאכזבה (שאולי נבעה מצפייה למשהו אחר) של הצפייה הראשונה לפני כשנה,
הצפייה השנייה היתה ממש מענגת, במיוחדת המשחק של קולונל לנדה.

אורובוו'אר שושנה....
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3716
מספר הודעות: 36780

#6123  נשלח: ו' 21/05/2010 9:17

The Book of Eli
בעולם פוסט אפוקליפטי, האנושות בקושי שורדת. המשאבים מתדלדלים, קיים מחסור במים ובמזון והאנשים נלחמים על השרדותם. אלי הינו אחד השורדים אשר נע לבדו ובתיק הגב שלו נמצא ספר שהוא צריך להעביר למערב בשל חזיון שהוא נחשף לו לפני 30 שנה. אלי נתקל בקשיים כאשר הוא מגיע לעיירה קטנה וענייה ומתעמת עם הגנגסטר הראשי של העירייה אשר חושב שהספר שאצל אלי יעניק למחזיק בו שליטה על האנושות.
עם דנזל וושינגטון.

חוץ מהז'אנר האהוב עלי של זומבים, הז'אנר הנוסף האהוב עלי הינם סרטים אפוקליפטים. האנושות בסכנת הכחדה, כמה ניצולים נלחמים על אוכל ומחסה ובדרך כלל יש גם סיפור מעניין באמצע. סרטים טובים כאלו יש בשפע: Escape from New York, Day of the Dead, The Matrix , Planet of the Apes, כל סדרת ה T ועוד.
הסרט The Book of Eli נפתח טוב ובצורה מקורית עבור סרט מסוג זה, אך לאט לאט, לאורך הסרט, הוא מאבד עניין עד כדי התעפצות קלילה מצידי בשליש האחרון שלו. דנזל אומנם דואג להשאיר אותנו ערים עם כמה סצנות טובות של לחימה, אך הסיפור שנוטה מעט לכיוון המיסטי והסוף המוזר, די מורידים את ההנאה מהסרט.

בשביל שלא תגידו שאני לא דואג לכם, מי שיחליט לדלג על הסרט, שלא ידלג על אחת מסצנות הפעולה הטובות ביותר שעלו על האקרנים לאחרונה. בסצנה זו אלי ובת לוויתו נמצאים בבית נוטה ליפול של זוג מבוגרים קניבלים והם נלחמים על חייהם כנגד כנופיית דרכים עויינת. כל הסצנה נעשת בצילום אחד רציף (או ככה לפחות רוצים שנחשוב, אבל התוצאה מצויינת) והסצנה עמוסה בכלי נשק קלים, תותח ישן קליעים ידני, טיל כתף וכמה רימונים. כמובן שאת כל הסצנה עוטף סראונד ריאליסטי. הסצנה מתחילה בנקודת זמן: 01:17:00

7/10 על הסרט.
9/10 על הסצנה מלמעלה.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3418
מספר הודעות: 67832

#6124  נשלח: ו' 21/05/2010 12:58

ziv_r,

היו עוד כמה קטעים יפים, אבל בגדול מסכים 100% עם הניתוח שלך.

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 213
מספר הודעות: 7362

#6125  נשלח: ו' 21/05/2010 13:54

Braindead

לא ברור לי מי המליץ פה על הסרט הזה אבל באמת... יש גבול! אני מאוד אוהב סרטי GORE אבל לזה אני אפילו לא קורא סרט. אני חושב שמדובר בתקציב של סרט ישראלי משנות השישים. אולי אפילו זה לא. בקיצור, לא זוכר מתי בפעם האחרונה הפסקתי לראות סרט אחרי פחות מעשר דקות.

0.5\10

THE BOX

גם פה לא מדובר בסרט שעשוי בצורה טובה אבל בהחלט ניתן לקרוא לו סרט. הוא התחיל טוב ונהפך לי פתאום לאיזה הארי פוטר סטייל. לא אוהב סגנון כזה. בסה"כ הסרט מותח. הסרט מספר על זוג שמקל הביתה קופסה ופתק. בפתק כתוב שמחר יבוא אליהם אדם. כשהאדם מגיע, הוא מסביר לאישה מה הוא רוצה שהיא תעשה עם הקופסא ומה תקבל בתמורה.

6\10

THE GIRL WHO PLAYED WITH FIRE

החלק השני בטרילוגייה השוודית הזאת. כחובב קולנוע דני, אני נותן גם את הקרדיט לקולנוע השוודי והנורווגי למרות שהם פחות טובים. בסה"כ סרט נחמד. הטרילוגייה היא על בחורה בשם ליזאבט סאלאנדר שבתור ילדה הציתה את אבה שלה כשהוא חי ומאז נהפכה לבחורה בודדה, לסבית, גאונת מחשבים ואכזרית כשצריך.

6.5\10

SHUTTER ISLAND

כגובה הציפייה כך גודל האכזבה. אולי קצת הגזמתי בפתיח אבל כאחד שרואה המון סרטים, קשה מאוד להפתיע אותי וכך גם קרה בסרט הזה. אני חושב שמי שיצפה בסרט ויבין אותו רק בסוף, יהנה מאוד. ברגע שלפני אמצע הסרט כבר הבנתי מי נגד מי, זה הרס את חויית הצפיה. הסרט מספר על זוג מארשלים שמגיעים לאי שבו מאכסנים פושעים שהם חולי נפש. המארשלים מגיעים לאי כדי לחקור העלמות של אחת הפציינטיות. ככל שהסרט מתקדם העלילה מסתבכת.

בשבילי 6.5\10
בשביל כאלה שיבינו בסוף 8.5\10

מקווה שאף אחד מהביקורות שלי לא מהוות ספויילר.
Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Dec 21, 2005
הבעות תודה: 195
מספר הודעות: 3627

#6126  נשלח: ו' 21/05/2010 17:03

The Princess and The Frog - הנסיכה והצפרדע (מדובב לעברית)

סרט האנימציה המצויר ביד הראשון של דיסני מאז 2004 והראשון שהדמות הראשית בו היא שחורה.
הסרט עוסק בסיפור המסורתי על "הנסיכה והצפרדע" אבל עם טוויסט קטן - במקום שהצפרדע (הנסיך נאבין) יהפוך לנסיך, הנסיכה (טיאנה) הופכת לצפרדעה.
העלילה מתרחשת בניו אורלינס של תחילת המאה הקודמת ומונעת בעיקר ע"י נסיונם של זוג הצפרדעים להפוך בחזרה לבני אדם כאשר מכשף וודו בשם ד"ר פסילייר מנסה להשתלט על הונו של הנסיך.

לטעמי הסרט לא מתאים לילדים קטנים וגם למעט גדולים יותר לא הייתי נותן לצפות בו לבד, יש פה יותר מקטע אחד או שניים שעלולים להפחיד אותם. בין היתר רואים כאן תקשורת עם רוחות, שדים שרודפים אחרי דמויות המפתח ומאגיה שחורה.
העלילה חדשנית ויוצאת דופן והפסקול של רנדי ניומן הוא נהדר כמו תמיד.
דיבוב: לא התלהבתי מהליהוק של נינט בתור קולה של טיאנה בקטעי השירה (בשאר הסרט זו אילנית גרשון שנותנת לה את קולה) אבל אני שמח לומר שהופתעתי לטובה וגם אסף פריינטא בתור הנסיך נאבין הוא לא רע. מה שהפריע לי היה דווקא אלי גורנשטיין בתור ד"ר פסילייר, אני מאד מעריך אותו כמדובב ופחות או יותר גדלתי על הדיבובים שלו אבל הוא לא מתאים לתפקיד הזה ועדיף שהיו מלהקים מישהו אחר.
סה"כ הסרט מהווה ציון דרך חיובי בשינוי דפוס החשיבה של דיסני ושחרור קווי הדימיון לאזורים חדשים ושונים, לדעתי מינון קטעי הוודו היה צריך להיות דליל יותר ובכל זאת לטעמי "למעלה" לא משתווה אליו והנסיכה והצפרדע הוא זה שראוי לאוסקר.

8/10 דיבוב באנגלית
7.5/10 דיבוב בעברית
איתי_הגיתי (איתי בכר)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Nov 12, 2004

הבעות תודה: 70
מספר הודעות: 5866

#6127  נשלח: שבת 22/05/2010 0:27

The Imaginarium of Doctor Parnassus
אוסף של סצנות.
1/10

The Road
אחרי שואה גרעינית, אב ובנו שורדים בדרכים,
מרגש קלות, גורם לחשוב.
7/10
sagyle (שגיא לוי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 02, 2008

הבעות תודה: 45
מספר הודעות: 2302

#6128  נשלח: שבת 22/05/2010 1:17

the men who stare as goats

2\10
שמישהו יחזיר לי את השעתיים שאיבדתי.

סרט עשוי רע ומשעמם, אפילו הסיום לא גורם לאיזושהי אתנחתא.
בקיצור - תחסכו לכם את הזמן
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3716
מספר הודעות: 36780

#6129  נשלח: שבת 22/05/2010 10:41

The Road
בעולם פוסט-אפוקליפטי, אב ובנו מנסים לשרוד.

אם אתם מצפים לסרט עם סצנות פעולה עתירות תחמושת ותפאורה ענקית, לא תקבלו את זה כאן. הסרט מתמקד באהבת האב לבן והדאגה היומיומית והלא נפסקת אחר מחסה ומזון. הסיפור מרגש ונוגע ללב, אך הסרט חסר עלילה משמעותית. לפנינו כמעט שעתיים של סצנות בהם האב והבן נעים בדרכים, נכנסים לבתים נטושים ומחפשים מזון.
פסקול DTS-HD Master Audio שקט - תאזינו ותבינו.
6/10
esloan
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 02, 2005

הבעות תודה: 192
מספר הודעות: 2678

#6130  נשלח: שבת 22/05/2010 10:50

מישהו ראה "The Wolfman?"
nadavck (נדב כהן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 08, 2008

הבעות תודה: 63
מספר הודעות: 3328

#6131  נשלח: שבת 22/05/2010 12:42

The Book of Eli
על הנייר זה אמור להיות סרט "סתם".
דנזל וושינגטון הוא הקול השפוי האחרון בעולם פוסט אפוקליפטי שמנסה להגיע מערבה עם הספר שלו. בדרך הוא כמובן פוגש באיש שלילי שגם רוצה את הספר.
אהבתי את הצבע של הסרט, הרבה חומים ושחורים. אהבתי את העובדה שהסרט לא לוקח את עצמו יותר מידי ברצינות. הוא קצת מותח, קצת מצחיק, קצת אלים... סרט קליל עם כמה עקיצות נחמדות.
מעולה לשבת בבוקר - שלא תעיזו לראות בשבת אחר הצהריים
7/10

ל- erezsolan, אני מתכוון לראות את wolfman קצת יותר מאוחר היום... אדווח.

OferL
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Apr 25, 2006

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 3691

#6132  נשלח: שבת 22/05/2010 14:24

The Imaginarium of Doctor Parnassus

באיזה קנה מידה מודדים סרט שמתעקש להיות שונה מכל סרט אחר? סרט שנראה כמו זרם תודעה מתמשך. שלוקח סרטים שטרי גיליאם עשה בעבר עוד כמה צעדים לכיוון הסוריאליסטי. כל הקאסט משחקים גדולים מהחיים. הסצינות עוברות מעולם חיצוני לפנימי וחזרה. ממציאות לדימיון. עלילה לא ברורה במתכוון וסיפורי אהבה ושינאה.

המון חומרים נשפכו לקערה. והכל גדול מרשים ומדהים. איך להתייחס כשאין נקודת התייחסות? אני פשוט ארשום איך הסרט גרם לי להרגיש:
שיעמום.
רציתי שייגמר.
4/10

חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2483

#6133  נשלח: שבת 22/05/2010 14:44

oferlaor כתב:
Book of eli

דנזל וושינגטון בסרט שמזכיר בהתחלה את וויל סמית באני אגדה, וממשיך טיפה כמו waterworld.

העולם אפוקליפטי ואלי שלנו מסתובב עם ספר ויכולות על אנושיות לחסל אנשים. מיה קוני מפתיעה לטובה אחרי אין ספור הופעות גרועות.

דנזל די משכנע למרות שהסרט, שמזכיר גם את mad max לא ממש מתרומם מעבר לחיסולים, מראות אפוקליפטיים וכו'. חיכיתי למשהו שיהפוך אותו לייחודי אבל לא צלח לי.

למרות הקלישאות הוא לא משעמם.

8/10

עופר, שכחת כמובן את הדמיון העלילתי משהו ל "The Road"
אם כי הוא הרבה יותר אפור,מדכדך וקודר (הדרך).

חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 24, 2009
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 465

#6134  נשלח: שבת 22/05/2010 14:57

The Road
בכמה מילים די משעמם העלילה לא טובה מספיק בקושי החזיק אותי עד הסוף
4/10

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2005
הבעות תודה: 422
מספר הודעות: 31691

#6135  נשלח: שבת 22/05/2010 15:52

erezsolan כתב:
מישהו ראה "The Wolfman?"

על הדיסק, בימים הקרובים
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  408  |  409  |  410  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה