מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 432 מתוך 1467
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  431  |  432  |  433  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#6466  נשלח: ב' 12/07/2010 7:08

סולומון קיין
סולומון קיין ניהל חיים של הרג וביזה עד שנתקל בשליח השטן שרצה לקחת את נשמתו. הוא מצליח להתחמק ממנו ומחליט להפוך לאיש של שלום ולא להרוג יותר. באופן מפתיע הוא דווקא כן חוזר להרוג, והרבה, כאשר הוא מגיע לאיזור שנשלט על ידי שד ועוזר למקומיים להשתחרר ממנו.

סרט טיפשי וגם מבחינה ויזואלית אין בו שום דבר שמצדיק צפייה. יש כמה טוויסטים בעלילה אבל ספק אם הם יפתיעו מישהו בן יותר מארבע. מומלץ לוותר.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
senesh321
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 22, 2009
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 92

#6467  נשלח: ב' 12/07/2010 7:23

liranmishani כתב:
The Green Mile

סרט מ- 1999, שיצא לי לראות אותו שוב, מעולה!
טום הנקס מנהל אגף נידונים לעונש מוות בכלא אמריקאי בשנת 1935. הכל מתנהל כשורה באגף הקטן עד אשר מגיע אסיר חדש מיוחד במינו.
סיפור מרתק ומרגש, בסרט של שלוש שעות, עם שחקנים טובים ומוכרים. מדורג 8.4 ב- IMDB ונמצא במקום 90 בדרוג הטובים ביותר, ולא סתם.

ממליץ בחום, לא לילדים.
10/10

אחד הסרטים הטובים
סרטים ברמה הזו קשה למצוא כיום
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3716
מספר הודעות: 36780

#6468  נשלח: ב' 12/07/2010 8:47

Dark Ride
מספר סטודנטים יוצאים לחופשה ומגיעים לפארק שעשועים. מה שהם לא יודעים זה שבמתקן אליו הם פורצים כמעשה קונדס, מתחבא רוצח סדרתי.

סרט שאמור להיות אימה, אך הוא יותר כמו מתח קליל. הסיפור רע, הביצוע עלוב, התקציב עלוב, המשחק עלוב, הכל עלוב. אפילו האפקטים מעלים גיחוך. להמשיך קדימה ולא לבכות על ה 90 דקות שהסרט לקח לי מהחיים.
1/10
splspl
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 17, 2008

הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 213

#6469  נשלח: ב' 12/07/2010 17:00
COP OUT

COP OUT

אחלה סרט, יש קטעים שממש נקרעים מצחוק.

מעביר את הזמן בכיף.

8/10
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#6470  נשלח: ב' 12/07/2010 17:07

ziv_r כתב:
Dark Ride
מספר סטודנטים יוצאים לחופשה ומגיעים לפארק שעשועים. מה שהם לא יודעים זה שבמתקן אליו הם פורצים כמעשה קונדס, מתחבא רוצח סדרתי.

סרט שאמור להיות אימה, אך הוא יותר כמו מתח קליל. הסיפור רע, הביצוע עלוב, התקציב עלוב, המשחק עלוב, הכל עלוב. אפילו האפקטים מעלים גיחוך. להמשיך קדימה ולא לבכות על ה 90 דקות שהסרט לקח לי מהחיים.
1/10

אני צפיתי בסרט הזה הרבה פעמים משהו כמו 5-10 וכל פעם נהנה מחדש.
כנראה הבעיה טמונה בי
אני בא לסרט אימה כסרט שצריך להצחיק אותי באיך שהם רוצחים תאנשים ולא להפחיד או להגעיל, אם זה קורה זה רק בונוס.

בסרט שם ממש נהנתי וצחקתי מסצינת הירידה (אתה בטח מבין) ולקראת הסוף שהשוטר בא לעזרה.
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1929

#6471  נשלח: ג' 13/07/2010 9:07

Repo Men,
בעתיד הלא רחוק, לאחר משבר מלחמה קשה ומשבר כלכלי, אנשים נשארו עם מעט אפשרויות מימון, אולם הרפואה התקדמה שנים קדימה והיא מאפשרת לאנשים להחליף כמעט כול חלק בגוף שלהם, הקאץ' הוא, שאם לא תוכל לשלם חודשית עם פריסה נאה את התשלום עבור התחליף, אנשי הריפו יגיעו אליך ופשוט יקחו את החלק שאתה חייב להם, או כמו שבדקות הראשונות של הסרט מודגש: שאתה חייב כסף לבנק, הבנק יקח לך את הרכב\בית, שאתה חייב כסף לאיגוד, אנחנו ניקח לך את האיברים
סרט מד"ב איכותי מאוד, אהבתי מאוד את הרעיון שאגב לדעתי יום יבוא והוא לא יהיה רחוק מהמציאות, הכרתי את הסרט המקורי(למי שלא יודע מדובר בחידוש לסרט משנות ה 80), אולם לא ראיתי אותו מעולם, העלילה הייתה קצת בנאלית וצפויה, אבל קטעי האקשן, השילוב עם הדם, והמומנטום בהחלט משאירים אותך מרותק לכסא (אהבתי מאוד את סצנת הספינה)
פסקול איכותי מאוד, איכות תמונה מדהימה ב BD כמובן , וג'וד לאו אחד, שמראה יכולות קרב מגע מרשימות, אז מי אמר אני ולא קיבל?
10\7.5

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 08, 2005

הבעות תודה: 232
מספר הודעות: 4849

#6472  נשלח: ג' 13/07/2010 9:28

חבר'ה, בקשה קטנה,
תוכלו מעכשיו לציין בסוגריים ליד שם הסרט את השנה בה הוא יצא?
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2483

#6473  נשלח: ג' 13/07/2010 11:24

crusader כתב:
Repo Men,
בעתיד הלא רחוק, לאחר משבר מלחמה קשה ומשבר כלכלי, אנשים נשארו עם מעט אפשרויות מימון, אולם הרפואה התקדמה שנים קדימה והיא מאפשרת לאנשים להחליף כמעט כול חלק בגוף שלהם, הקאץ' הוא, שאם לא תוכל לשלם חודשית עם פריסה נאה את התשלום עבור התחליף, אנשי הריפו יגיעו אליך ופשוט יקחו את החלק שאתה חייב להם, או כמו שבדקות הראשונות של הסרט מודגש: שאתה חייב כסף לבנק, הבנק יקח לך את הרכב\בית, שאתה חייב כסף לאיגוד, אנחנו ניקח לך את האיברים
סרט מד"ב איכותי מאוד, אהבתי מאוד את הרעיון שאגב לדעתי יום יבוא והוא לא יהיה רחוק מהמציאות, הכרתי את הסרט המקורי(למי שלא יודע מדובר בחידוש לסרט משנות ה 80), אולם לא ראיתי אותו מעולם, העלילה הייתה קצת בנאלית וצפויה, אבל קטעי האקשן, השילוב עם הדם, והמומנטום בהחלט משאירים אותך מרותק לכסא (אהבתי מאוד את סצנת הספינה)
פסקול איכותי מאוד, איכות תמונה מדהימה ב BD כמובן , וג'וד לאו אחד, שמראה יכולות קרב מגע מרשימות, אז מי אמר אני ולא קיבל?
10\7.5

לפי התיאור של הסרט מ 1984 אני לא מוצא קשר בין השניים, נראה כמו שם סרט זהה באופן מקרי.
אבל אולי בכל זאת אני טועה

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#6474  נשלח: ג' 13/07/2010 12:47

Date Night
נשואים + 2 אשר כלואים בשגרת היומיום, יוצאים לדייט במסעדה נחשבת ובטעות עולים על פרשת סחיטה בה מעורבים בכירים מהעירייה.

קומדיה דבילית ומשעשעת אשר תתאים לכל זוג נשוי.
הופעת אורח נחמדה של Queen B מ Gossip Girl ועוד הופעה בלתי נשכחת של גל גדות בתור המאהבת הישראלית של מרק וולפברג.
7.5/10
liqnit
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 23, 2005
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 336

#6475  נשלח: ג' 13/07/2010 12:53

ziv_r כתב:
Date Night
נשואים + 2 אשר כלואים בשגרת היומיום, יוצאים לדייט במסעדה נחשבת ובטעות עולים על פרשת סחיטה בה מעורבים בכירים מהעירייה.

הופעת אורח נחמדה של Queen B מ Gossip Girl ועוד הופעה בלתי נשכחת של גל גדות בתור המאהבת הישראלית של מרק וולפברג.
7.5/10

תיאור מדויק
uriler (אורי לרנר)
חבר של כבוד
חבר של כבוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 18, 2005

הבעות תודה: 523
מספר הודעות: 10116

#6476  נשלח: ג' 13/07/2010 14:06

liranmishani כתב:
The Green Mile

סרט מ- 1999, שיצא לי לראות אותו שוב, מעולה!
טום הנקס מנהל אגף נידונים לעונש מוות בכלא אמריקאי בשנת 1935. הכל מתנהל כשורה באגף הקטן עד אשר מגיע אסיר חדש מיוחד במינו.
סיפור מרתק ומרגש, בסרט של שלוש שעות, עם שחקנים טובים ומוכרים. מדורג 8.4 ב- IMDB ונמצא במקום 90 בדרוג הטובים ביותר, ולא סתם.

ממליץ בחום, לא לילדים.
10/10

סרט נפלא שמבוסס על ספר אפילו טוב יותר...

ואם כבר בספרים של סטיפן קינג עסקינן, לאחרונה עשיתי לעצמי "מיני מרתון" של שני סרטים מצוינים המבוססים על נובלות שלו:
1. "חומות של תקווה", המבוסס על Rita Hayworth and Shawshank Redemption (בספר המקורי, תת הכותרת היא "אביב של תקווה", ומכאן שם הסרט בעברית).
2. "אני והחבר'ה", מבוסס על The Body (שנקרא גם "סתיו של תמימות").
אני מאמין שאין מה להרחיב על הסרטים...

שתי הנובלות הן חלק מקובץ מוצלח מאוד בשם עונות מתחלפות, ארבע נובלות לפי עונות השנה.
orenfe
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 15, 2004

הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 668

#6477  נשלח: ג' 13/07/2010 14:35

ziv_r כתב:
Date Night

7.5/10

מסכים עם כל מילה. לגבי הציון הייתי מוריד חצי נקודה. לקראת הסוף היה איזה קטע מת שהרגשתי שהסרט מתארך קצת יותר מידי. אחרי כמה דקות הם חזרו לשטויות הרגילות שלהם והסרט חזר למסלול המבדר.

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 290
מספר הודעות: 4704

#6478  נשלח: ד' 14/07/2010 22:51

לא ממש מצטרף להתלהבות מ DATE NIGHT. הגימיק של לשלב בין קארל לפיי היה מאולץ מדי, מילא זה אבל הסרט סבל מתסריט ברמה נמוכה שלא מתאים לרמה של שניהם, ולא הוציא מהם את המיטב. גם מסתם קומדית אקשן של צמדים הפוכים אפשר לצפות לטיפה היגיון ואיכות וחלקם גם בלתי נשכחים ("תקועים בדרך", "לא ראיתי לא שמעתי", "48 שעות", הבנתם את הכיוון). אז נכון שהיו כמה רגעים טובים אבל הרוב היה כל כך בינוני ומטה ומטומטם עד כדי כך שאפשר לוותר בשקט.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 290
מספר הודעות: 4704

#6479  נשלח: ד' 14/07/2010 23:04

REPO MAN

קצת קדימה בעתיד, סוכנות להשתלת איברים מפעילה סוכנים מיוחדים שתפקידם "לעקל" בחזרה איברים שהושתלו בלקוחות שלא עמדו בתשלומים שלהם.

הסרט נותן מנה טובה של אקשן עם קצת הומור, קצת מדע בדיוני, אבל זוכרים גם לפתח את הדמויות ולהזכיר שמדובר בבני אדם.
עדיין לא מדובר במטריקס או ברמה הפילוסופית של בלייד ראנר, אבל במחשבה אחרי הסרט מבינים קצת את המסרים על הכיוון הלא רצוי שהחברה האנושית עלולה להתדרדר אליהם (פגיעה בפרטיות, ערך חיי אדם, שליטה תאגידית, טכנולוגיה ואתיקה וכו').

בהשוואה לסרטים המאכזבים בזמן האחרון, הסרט הזה לא מושלם אבל בהחלט מתבלט לטובה, והשחקנים מעולים.

ציון = 7
ziv_r (זיו)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#6480  נשלח: ה' 15/07/2010 7:16

Clash Of The Titans
בעיר היוונית ארגוס, בני האדם מאבדים אמונתם באלים. על מנת להחזיר את האנשים למוטב, זאוס משחרר את אחיו האדס, שליט השאול, להשליט אימה בקרב בני האדם. תוך כדי פעולות אלו, המשפחה הלא נכונה נפגעת, זוהי משפחתו של פרסאוס, חצי אל ובנו של זאוס, אבי האלים.
פרסאוס יוצא למלחמה כנגד האדס ומצטרפים אליו שלל דמויות סגנוניות - עקרבי ענק, שליטי מדבר, ציידי מפלצות ועוד.

זוהי הגרסה למבוגרים של Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief. יש כאן מספר סצנות מצויינות כמו קרבות בין עקרבי ענק לבני אדם, הקרב עם מדוזה ואחת הסצנות הטובות ביותר שנצפו בסרטים מסוג זה: נסיון ההשמדה של העיר היוונית העתיקה ארגוס על ידי מפלצת הקראקן הענקית.
פסקול DTS-HD Master Audio מצויין אשר משתלב היטב עם שלל הסצנות בסרט.
8.5/10
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  431  |  432  |  433  | ... |  1465  |  1466  |  1467  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה