האתר שלנו מבוסס על פרסומות. ללא פרסומות לא נוכל להתקיים כלכלית.
כנראה שנעשה שימוש בדפדפן שלך בחוסם פרסומות אשר פוגע בנו כלכלית
אנחנו מבקשים שתוסיף אותנו לרשימה הלבנה Whitelist בתוסף חוסם הפרסומות שלך

תודה והמשך גלישה נעימה באתר!
מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 432 מתוך 1424
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  431  |  432  |  433  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
avioren (אבי)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Sep 04, 2005

הבעות תודה: 116
מספר הודעות: 2472

#6466  נשלח: שבת 10/07/2010 16:22

ד.א, האלימות והאכזריות בסרט היא בקונטקסט תרבותי נכון לתקופה ולתרבות המאיה המדוברת,
וזה בניגוד לסגנון החדש של סרטי אימה/עינוי (מישהו אמר הוסטל ?), בהם האלימות היא סדיזם לשמו שאין מאחוריו דבר.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2008
הבעות תודה: 9
מספר הודעות: 596

#6467  נשלח: שבת 10/07/2010 16:41

Huber כתב:
The Losers

סרט המבוסס על ספרי קומיקס המספר על יחידת עילית המופללת ע"י "האיש הרע" מה CIA. עכשיו כמובן מה שנשאר להם לעשות זה לנקום.

אז מה היה לנו פה? עלילה? בנאלית ומטופשת. שחקנים? בינוניים במיקרה הטוב. דמויות? חד מימדיות ומותאם יותר לקומיקס מאשר לסרט. אקשן? במידה הנכונה ועשוי לא רע ואפילו פה ושם כמה רגעים קומיים משעשעים.

סה"כ סרט בינוני שמעביר את הזמן, לא פחות ולא יותר.

אקשן - 8/10

שאר הסרט 6/10

נ.ב. - כרגע קיים ברשת תרגום מבית ISUBS של מישהו בשם Sapir. באמצע הסרט פשוט הפסקתי להשתמש בתרגום הזה ועברתי לתרגום באנגלית. כבר הרבה זמן לא נתקלתי בתרגום כ"כ חובבני, פשוט הזכיר לי את הימים שלפני קבוצות התרגום המיקצועית, קרי את התרגום הפרילאנסרי שהיה קיים ברשת בעבר הרחוק. הגבתי באתר סרטים על התרגום ורציתי להגיב גם בטורק (אותו תרגום) ושם נתקלתי להפתעתי בחברה שמשבחים את התרגום הקלוקל הזה. מדהים.

עכשיו סיימתי לראות את הסרט עם כתוביות מאתר subscenter,והכל היה בלי בעיות מיוחדות
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#6468  נשלח: א' 11/07/2010 6:11

Assault.on.Precinct.13 או השם העברי מחלק 13

בערב השנה החדשה, המחלק שהיה אמור להנטש , ונשאר בו צוות מאוד מצוצם , מקבל "תגבורת" של אסירים שנאלצו לחנות שם עקב סופת שלגים . אח"כ מתברר ששם יש אסיר שהמון שוטרים מושחתים רוצים , והם הולכים לנצל את הלילה לפרוץ לבנין המשטרה ולהרוג את כולם

הסרט בנוי מצויין עם מתח שלא מפסיק , ולדעתי הוא שווה ציון 9
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3646
מספר הודעות: 36399

#6469  נשלח: א' 11/07/2010 9:29

Leap Year
רווקה נואשת נוסעת לפגוש את חבר שלה באירלנד על מנת להציע לו נישואין. בדרך היא מתאהבת בנהג המונית.

יש Chick Flicks טובים ויש גרועים, זה אחד מהגרועים. הבדיחות חלשות, הסיפור לא מעניין והדמות הראשית מעצבנת פרות (תראו ותבינו).
פסקול DTS-HD Master Audio שופע במלל מרדים.
1/10
liranmishani (לירן)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 31, 2007

הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 653

#6470  נשלח: א' 11/07/2010 9:53

The Green Mile

סרט מ- 1999, שיצא לי לראות אותו שוב, מעולה!
טום הנקס מנהל אגף נידונים לעונש מוות בכלא אמריקאי בשנת 1935. הכל מתנהל כשורה באגף הקטן עד אשר מגיע אסיר חדש מיוחד במינו.
סיפור מרתק ומרגש, בסרט של שלוש שעות, עם שחקנים טובים ומוכרים. מדורג 8.4 ב- IMDB ונמצא במקום 90 בדרוג הטובים ביותר, ולא סתם.

ממליץ בחום, לא לילדים.
10/10

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3229
מספר הודעות: 67070

#6471  נשלח: א' 11/07/2010 12:59

The losers

על הנייר נראה יפה מאוד. קח כמה מחסלים מקצועיים מטעם ה-CIA, אחד צעיר ומגניב, אחד שחור וקשוח, אחד שחור וחמוד ועליהם מפקד קשוח עם לב זהב.

עכשיו שימו עליהם את העלילה של A-TEAM, תוסיפו חתיכה קטלנית ויש לכם סרט קיץ אמריקאי אופייני.

הסרט מבוסס על סדרת קומיקס ועושה לי ממש רע בנשמה. כל קטע בו נראה כמו קלישאה על קלישאה. הרע עם הומור דפוק, אפילו קטע הפתיחה כ"כ צפוי ולא יעיל שזה מזעזע.

איך עושים כאלה סרטים בימינו?

נרדמתי ככה כמה דקות לפני הסוף ואין לי מושג אם יש לזה סוף או אין לזה סוף, פשוט הייתי חייב לעשות לזה סוף.

3/10

עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#6472  נשלח: א' 11/07/2010 13:02

אין על סרטי קיץ אמריקאים בקיץ.
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 234
מספר הודעות: 4292

#6473  נשלח: א' 11/07/2010 14:36

oferlaor כתב:
The losers

על הנייר נראה יפה מאוד. קח כמה מחסלים מקצועיים מטעם ה-CIA, אחד צעיר ומגניב, אחד שחור וקשוח, אחד שחור וחמוד ועליהם מפקד קשוח עם לב זהב.

עכשיו שימו עליהם את העלילה של A-TEAM, תוסיפו חתיכה קטלנית ויש לכם סרט קיץ אמריקאי אופייני.

הסרט מבוסס על סדרת קומיקס ועושה לי ממש רע בנשמה. כל קטע בו נראה כמו קלישאה על קלישאה. הרע עם הומור דפוק, אפילו קטע הפתיחה כ"כ צפוי ולא יעיל שזה מזעזע.

איך עושים כאלה סרטים בימינו?

נרדמתי ככה כמה דקות לפני הסוף ואין לי מושג אם יש לזה סוף או אין לזה סוף, פשוט הייתי חייב לעשות לזה סוף.

3/10

מסכים איתך. גם לא הבנתי בכלל מה הקטע עם הבחורה בסוף (ספויילר, למי שלא רוצה לקרא, אבל כל אדם עם רבע מוח קולט את זה מקילומטר)

הרי היא אמרה לו שהיא לא סולחת על מה שהוא עשה לאבא שלה, ופתאום לפני הסוף הכל סבבה והיא מסתובבת איתם במשחק בייסבול. אפילו סתם סרטי אקשן כבר לא יודעים לעשות. טוב, אולי רק רוברט רודריגז, אני בהמתנה למצ'טה ו predators שהוא הפיק.
truejoker
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Jul 10, 2007
הבעות תודה: 65
מספר הודעות: 5756

#6474  נשלח: ב' 12/07/2010 4:21

Crime Spree
ראיתית את הסרט בSD ולא התחרטתי לרגע הסרט הוא על קבוצת פורצים שנשלחת לפרוץ לדירה בשיקגו, הבעיה היחידה היא שהם לא יודעים שמי ששלח אותם, שלח אותם לפרוץ לביית של הסגן של המאפיוזו הבכיר בשיקגו .
איכשהו הם צריכים להמלט מהמאפיה , מכנופיית רחוב לטינית , מהמשטרה מהFBI , ולחזור לצרפת

סרט מעולה מאוד , קומדיה ופעולה ביחיד אבל בסגנון צרפתי שממש עושה סרט מעולה , מי שיכול שיראה , ציון 9
Malcontent
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Feb 11, 2008
הבעות תודה: 79
מספר הודעות: 3585

#6475  נשלח: ב' 12/07/2010 8:08

סולומון קיין
סולומון קיין ניהל חיים של הרג וביזה עד שנתקל בשליח השטן שרצה לקחת את נשמתו. הוא מצליח להתחמק ממנו ומחליט להפוך לאיש של שלום ולא להרוג יותר. באופן מפתיע הוא דווקא כן חוזר להרוג, והרבה, כאשר הוא מגיע לאיזור שנשלט על ידי שד ועוזר למקומיים להשתחרר ממנו.

סרט טיפשי וגם מבחינה ויזואלית אין בו שום דבר שמצדיק צפייה. יש כמה טוויסטים בעלילה אבל ספק אם הם יפתיעו מישהו בן יותר מארבע. מומלץ לוותר.
senesh321
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Dec 22, 2009
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 92

#6476  נשלח: ב' 12/07/2010 8:23

liranmishani כתב:
The Green Mile

סרט מ- 1999, שיצא לי לראות אותו שוב, מעולה!
טום הנקס מנהל אגף נידונים לעונש מוות בכלא אמריקאי בשנת 1935. הכל מתנהל כשורה באגף הקטן עד אשר מגיע אסיר חדש מיוחד במינו.
סיפור מרתק ומרגש, בסרט של שלוש שעות, עם שחקנים טובים ומוכרים. מדורג 8.4 ב- IMDB ונמצא במקום 90 בדרוג הטובים ביותר, ולא סתם.

ממליץ בחום, לא לילדים.
10/10

אחד הסרטים הטובים
סרטים ברמה הזו קשה למצוא כיום
ziv_r (זיו רוזנפלד)
עורך ראשי HomeTheater
עורך ראשי HomeTheater

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005

#6477  נשלח: ב' 12/07/2010 9:47

Dark Ride
מספר סטודנטים יוצאים לחופשה ומגיעים לפארק שעשועים. מה שהם לא יודעים זה שבמתקן אליו הם פורצים כמעשה קונדס, מתחבא רוצח סדרתי.

סרט שאמור להיות אימה, אך הוא יותר כמו מתח קליל. הסיפור רע, הביצוע עלוב, התקציב עלוב, המשחק עלוב, הכל עלוב. אפילו האפקטים מעלים גיחוך. להמשיך קדימה ולא לבכות על ה 90 דקות שהסרט לקח לי מהחיים.
1/10
splspl
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 17, 2008

הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 212

#6478  נשלח: ב' 12/07/2010 18:00
COP OUT

COP OUT

אחלה סרט, יש קטעים שממש נקרעים מצחוק.

מעביר את הזמן בכיף.

8/10
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#6479  נשלח: ב' 12/07/2010 18:07

ziv_r כתב:
Dark Ride
מספר סטודנטים יוצאים לחופשה ומגיעים לפארק שעשועים. מה שהם לא יודעים זה שבמתקן אליו הם פורצים כמעשה קונדס, מתחבא רוצח סדרתי.

סרט שאמור להיות אימה, אך הוא יותר כמו מתח קליל. הסיפור רע, הביצוע עלוב, התקציב עלוב, המשחק עלוב, הכל עלוב. אפילו האפקטים מעלים גיחוך. להמשיך קדימה ולא לבכות על ה 90 דקות שהסרט לקח לי מהחיים.
1/10

אני צפיתי בסרט הזה הרבה פעמים משהו כמו 5-10 וכל פעם נהנה מחדש.
כנראה הבעיה טמונה בי
אני בא לסרט אימה כסרט שצריך להצחיק אותי באיך שהם רוצחים תאנשים ולא להפחיד או להגעיל, אם זה קורה זה רק בונוס.

בסרט שם ממש נהנתי וצחקתי מסצינת הירידה (אתה בטח מבין) ולקראת הסוף שהשוטר בא לעזרה.
crusader
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Aug 22, 2005

הבעות תודה: 52
מספר הודעות: 1917

#6480  נשלח: ג' 13/07/2010 10:07

Repo Men,
בעתיד הלא רחוק, לאחר משבר מלחמה קשה ומשבר כלכלי, אנשים נשארו עם מעט אפשרויות מימון, אולם הרפואה התקדמה שנים קדימה והיא מאפשרת לאנשים להחליף כמעט כול חלק בגוף שלהם, הקאץ' הוא, שאם לא תוכל לשלם חודשית עם פריסה נאה את התשלום עבור התחליף, אנשי הריפו יגיעו אליך ופשוט יקחו את החלק שאתה חייב להם, או כמו שבדקות הראשונות של הסרט מודגש: שאתה חייב כסף לבנק, הבנק יקח לך את הרכב\בית, שאתה חייב כסף לאיגוד, אנחנו ניקח לך את האיברים
סרט מד"ב איכותי מאוד, אהבתי מאוד את הרעיון שאגב לדעתי יום יבוא והוא לא יהיה רחוק מהמציאות, הכרתי את הסרט המקורי(למי שלא יודע מדובר בחידוש לסרט משנות ה 80), אולם לא ראיתי אותו מעולם, העלילה הייתה קצת בנאלית וצפויה, אבל קטעי האקשן, השילוב עם הדם, והמומנטום בהחלט משאירים אותך מרותק לכסא (אהבתי מאוד את סצנת הספינה)
פסקול איכותי מאוד, איכות תמונה מדהימה ב BD כמובן , וג'וד לאו אחד, שמראה יכולות קרב מגע מרשימות, אז מי אמר אני ולא קיבל?
10\7.5

פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  431  |  432  |  433  | ... |  1422  |  1423  |  1424  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה