מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
opv
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 91 פעמים
קיבל תודות: 225 פעמים

נושא שלא נקרא #6481 

חבר'ה, בקשה קטנה,
תוכלו מעכשיו לציין בסוגריים ליד שם הסרט את השנה בה הוא יצא?

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #6482 

crusader כתב:Repo Men,
בעתיד הלא רחוק, לאחר משבר מלחמה קשה ומשבר כלכלי, אנשים נשארו עם מעט אפשרויות מימון, אולם הרפואה התקדמה שנים קדימה והיא מאפשרת לאנשים להחליף כמעט כול חלק בגוף שלהם, הקאץ' הוא, שאם לא תוכל לשלם חודשית עם פריסה נאה את התשלום עבור התחליף, אנשי הריפו יגיעו אליך ופשוט יקחו את החלק שאתה חייב להם, או כמו שבדקות הראשונות של הסרט מודגש: שאתה חייב כסף לבנק, הבנק יקח לך את הרכב\בית, שאתה חייב כסף לאיגוד, אנחנו ניקח לך את האיברים :)
סרט מד"ב איכותי מאוד, אהבתי מאוד את הרעיון שאגב לדעתי יום יבוא והוא לא יהיה רחוק מהמציאות, הכרתי את הסרט המקורי(למי שלא יודע מדובר בחידוש לסרט משנות ה 80), אולם לא ראיתי אותו מעולם, העלילה הייתה קצת בנאלית וצפויה, אבל קטעי האקשן, השילוב עם הדם, והמומנטום בהחלט משאירים אותך מרותק לכסא (אהבתי מאוד את סצנת הספינה)
פסקול איכותי מאוד, איכות תמונה מדהימה ב BD כמובן , וג'וד לאו אחד, שמראה יכולות קרב מגע מרשימות, אז מי אמר אני ולא קיבל?
10\7.5
...
לפי התיאור של הסרט מ 1984 אני לא מוצא קשר בין השניים, נראה כמו שם סרט זהה באופן מקרי.
אבל אולי בכל זאת אני טועה
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #6483 

Date Night
נשואים + 2 אשר כלואים בשגרת היומיום, יוצאים לדייט במסעדה נחשבת ובטעות עולים על פרשת סחיטה בה מעורבים בכירים מהעירייה.

קומדיה דבילית ומשעשעת אשר תתאים לכל זוג נשוי.
הופעת אורח נחמדה של Queen B מ Gossip Girl ועוד הופעה בלתי נשכחת של גל גדות בתור המאהבת הישראלית של מרק וולפברג.
7.5/10

liqnit
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #6484 

ziv_r כתב:Date Night
נשואים + 2 אשר כלואים בשגרת היומיום, יוצאים לדייט במסעדה נחשבת ובטעות עולים על פרשת סחיטה בה מעורבים בכירים מהעירייה.

הופעת אורח נחמדה של Queen B מ Gossip Girl ועוד הופעה בלתי נשכחת של גל גדות בתור המאהבת הישראלית של מרק וולפברג.
7.5/10
...
תיאור מדויק :)

uriler
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 190 פעמים
קיבל תודות: 513 פעמים

נושא שלא נקרא #6485 

liranmishani כתב:The Green Mile

סרט מ- 1999, שיצא לי לראות אותו שוב, מעולה!
טום הנקס מנהל אגף נידונים לעונש מוות בכלא אמריקאי בשנת 1935. הכל מתנהל כשורה באגף הקטן עד אשר מגיע אסיר חדש מיוחד במינו.
סיפור מרתק ומרגש, בסרט של שלוש שעות, עם שחקנים טובים ומוכרים. מדורג 8.4 ב- IMDB ונמצא במקום 90 בדרוג הטובים ביותר, ולא סתם.

ממליץ בחום, לא לילדים.
10/10
...
סרט נפלא שמבוסס על ספר אפילו טוב יותר...

ואם כבר בספרים של סטיפן קינג עסקינן, לאחרונה עשיתי לעצמי "מיני מרתון" של שני סרטים מצוינים המבוססים על נובלות שלו:
1. "חומות של תקווה", המבוסס על Rita Hayworth and Shawshank Redemption (בספר המקורי, תת הכותרת היא "אביב של תקווה", ומכאן שם הסרט בעברית).
2. "אני והחבר'ה", מבוסס על The Body (שנקרא גם "סתיו של תמימות").
אני מאמין שאין מה להרחיב על הסרטים...

שתי הנובלות הן חלק מקובץ מוצלח מאוד בשם עונות מתחלפות, ארבע נובלות לפי עונות השנה.

orenfe
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 25 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #6486 

ziv_r כתב:Date Night

7.5/10
...

(Y) מסכים עם כל מילה. לגבי הציון הייתי מוריד חצי נקודה. לקראת הסוף היה איזה קטע מת שהרגשתי שהסרט מתארך קצת יותר מידי. אחרי כמה דקות הם חזרו לשטויות הרגילות שלהם והסרט חזר למסלול המבדר.
There are 10 types of people, those who understand binary code and those who don't

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #6487 

לא ממש מצטרף להתלהבות מ DATE NIGHT. הגימיק של לשלב בין קארל לפיי היה מאולץ מדי, מילא זה אבל הסרט סבל מתסריט ברמה נמוכה שלא מתאים לרמה של שניהם, ולא הוציא מהם את המיטב. גם מסתם קומדית אקשן של צמדים הפוכים אפשר לצפות לטיפה היגיון ואיכות וחלקם גם בלתי נשכחים ("תקועים בדרך", "לא ראיתי לא שמעתי", "48 שעות", הבנתם את הכיוון). אז נכון שהיו כמה רגעים טובים אבל הרוב היה כל כך בינוני ומטה ומטומטם עד כדי כך שאפשר לוותר בשקט.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #6488 

REPO MAN

קצת קדימה בעתיד, סוכנות להשתלת איברים מפעילה סוכנים מיוחדים שתפקידם "לעקל" בחזרה איברים שהושתלו בלקוחות שלא עמדו בתשלומים שלהם.

הסרט נותן מנה טובה של אקשן עם קצת הומור, קצת מדע בדיוני, אבל זוכרים גם לפתח את הדמויות ולהזכיר שמדובר בבני אדם.
עדיין לא מדובר במטריקס או ברמה הפילוסופית של בלייד ראנר, אבל במחשבה אחרי הסרט מבינים קצת את המסרים על הכיוון הלא רצוי שהחברה האנושית עלולה להתדרדר אליהם (פגיעה בפרטיות, ערך חיי אדם, שליטה תאגידית, טכנולוגיה ואתיקה וכו').

בהשוואה לסרטים המאכזבים בזמן האחרון, הסרט הזה לא מושלם אבל בהחלט מתבלט לטובה, והשחקנים מעולים.

ציון = 7

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #6489 

Clash Of The Titans
בעיר היוונית ארגוס, בני האדם מאבדים אמונתם באלים. על מנת להחזיר את האנשים למוטב, זאוס משחרר את אחיו האדס, שליט השאול, להשליט אימה בקרב בני האדם. תוך כדי פעולות אלו, המשפחה הלא נכונה נפגעת, זוהי משפחתו של פרסאוס, חצי אל ובנו של זאוס, אבי האלים.
פרסאוס יוצא למלחמה כנגד האדס ומצטרפים אליו שלל דמויות סגנוניות - עקרבי ענק, שליטי מדבר, ציידי מפלצות ועוד.

זוהי הגרסה למבוגרים של Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief . יש כאן מספר סצנות מצויינות כמו קרבות בין עקרבי ענק לבני אדם, הקרב עם מדוזה ואחת הסצנות הטובות ביותר שנצפו בסרטים מסוג זה: נסיון ההשמדה של העיר היוונית העתיקה ארגוס על ידי מפלצת הקראקן הענקית.
פסקול DTS-HD Master Audio מצויין אשר משתלב היטב עם שלל הסצנות בסרט.
8.5/10

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6490 

ziv_r כתב:Clash Of The Titans
בעיר היוונית ארגוס, בני האדם מאבדים אמונתם באלים. על מנת להחזיר את האנשים למוטב, זאוס משחרר את אחיו האדס, שליט השאול, להשליט אימה בקרב בני האדם. תוך כדי פעולות אלו, המשפחה הלא נכונה נפגעת, זוהי משפחתו של פרסאוס, חצי אל ובנו של זאוס, אבי האלים.
פרסאוס יוצא למלחמה כנגד האדס ומצטרפים אליו שלל דמויות סגנוניות - עקרבי ענק, שליטי מדבר, ציידי מפלצות ועוד.

זוהי הגרסה למבוגרים של Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief . יש כאן מספר סצנות מצויינות כמו קרבות בין עקרבי ענק לבני אדם, הקרב עם מדוזה ואחת הסצנות הטובות ביותר שנצפו בסרטים מסוג זה: נסיון ההשמדה של העיר היוונית העתיקה ארגוס על ידי מפלצת הקראקן הענקית.
פסקול DTS-HD Master Audio מצויין אשר משתלב היטב עם שלל הסצנות בסרט.
8.5/10
...
אני חייב לציין שהופתעתי לטובה מהסרט לאחר הביקורות הקוטלות שקיבל בקולנוע,
הסרט צולם במקורו בדו מימד סטנדרטי והוסב בעקבות הצלחת הענק של אווטר לתלת מימד בעזרת טכנולוגיה חדשה אשר פותחה ע"י חברה הודית.
מסתבר שההסבה הזאת מלבד הגדלת ההכנסות בקופות פר כרטיס הזיקה לאיכותו, וחלק גדול מהביקורות התמקד באיכות התלת מימד הנחותה.
מסתבר שאחרי ניקוי הבעיה הזאת (בבית עדין לא צופים בתלת מימד) מקבלים סרט עם קאסט שחקנים מרשים ואפקטים מרשימים.
אישית ,אהבתי מאוד את הסצנה בתחילת הסרט של הפלת פסל זיאוס וההשלכות שלה.
בקיצור, סרט קייץ כייפי 8/10

mikyt12
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #6491 

אני לא מבין למה צריך להעתיק את כל ההודעה של משתמש מסוים (במיוחד כשההודעה המקורית נמצאת הודעה אחת לפני) ולאחר מכן להוסיף תגובה - סתם מנפח את הפורום :x

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #6492 

miky
יש בזה משהו..

RoyalVitz
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #6493 

Hot.Tub.Time.Machine
מאד מצחיק סרט להעביר את הזמן בכיף

Cell.211
סרט מאד מרשים יחסית לזה שהוא לא סרט הוליוודי
הסרט דובר בספרדית ולמרות זאת מאד אהבתי ...מומלץ

Death.At.A.Funeral.2010
קומדיה מצחיקה סביב לוויה אחת שהכל משתבש בה
למרות שיש בסרט שלל שחקנים שחורים מצחיקים
אני ממליץ בחום לראות קודם את הסרט הבריטי שיותר הפיל אותי מצחוק

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #6494 

mikyt12 כתב:אני לא מבין למה צריך להעתיק את כל ההודעה של משתמש מסוים (במיוחד כשההודעה המקורית נמצאת הודעה אחת לפני) ולאחר מכן להוסיף תגובה - סתם מנפח את הפורום :x
...
אני לא מתנגד למה שאתה אומר אבל אם מישהו או שניים הספיקו לרשום הודעה לפניו, לא בטוח שידעו למי הוא ענה. בלי קשר, לפעמים חברים פה מגיבים לתגובה שנכתבה כמה תגובות מעליהם ולא בטוח שזה שהגיבו לו הבין שזה בשבילו (מקווה שהבנת :lol: )

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6495 

מעבר להסבר האחרון של kingikra
כך בחשבון שהודעה חדשה יכולה לפתוח דף חדש, מה שמנתק את ההקשר למי שבודק הודעות אחרונות באופן כללי באתר.
בכל מקרה, אני לא נוהג לצטט כל ביקורת, אלא במקרה ורציתי להוסיף מעבר לביקורת הקודמת, ולחסוך את התיאור שוב.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”