מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 635 פעמים

נושא שלא נקרא #6541 

The ghost writer

סופר צעיר מקבל הצעה להשלים כתיבת ספר ביוגראפי של ראש ממשלת אנגליה לשעבר שחי עם אשתו על אי מבודד ומאובטח ליד אמריקה, לאחר שהסופר המקורי מת לפני השלמת הספר. בשלב מסוים הוא מגלה מידע רגיש ומתחיל להבין שהוא נמצא במצב מסוכן ושהוא לא יכול לסמוך על אף אחד.

סרט מותח ומרתק, מרגיש כמו סגנון היצ'קוק-מאמט למרות שפולנסקי ביים.

ציון: 8

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #6542 

guyezra כתב:
danielobreja כתב:Riverworld 2010
מישהו שמע עליו או ראה אותו ?
יש חוות דעת
...
יש לי, אראה בימים הקרובים...
...
גם לי יש אותו. משום מה הבקרוב שלו מזכיר סדרה יותר מסרט. לא שראיתי אבל אבל מזכיר את LOST.

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #6543 

nothing but the truth

עיתונאית שחושפת סיפור על סוכנת CIA נכנסת לכלא על כך שהיא לא מוכנה לגלות מי המקור שלה. בתחילת הסרט מוזכר שמדובר על סיפור שקרה אבל לסיפור בסרט אין קשר למציאות (אני יודע שזה נשמע מוזר אבל זה בערך מה שהיה כתוב).
הסרט עצמו לא זורם אבל בדיעבד מאוד נהנתי.

מומלץ

8\10

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #6544 

Cell 211

שומר מתחיל נכלא למרד אסירים בספרד. סרט חזק ביותר 9/10

Brooklyn's finest

שלושה שוטרים שחוקים בברוקלין ללא קשר זה עם זה, מסתבכים בבעיות שלהם עד לסוף המר.

8/10

Netstat
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #6545 

CLASH OF THE TITANS
כגודל הציפיה כך גודל האכזבה - סרט שלדעתי פוספס בגדול ,מכיוון שהסיפור הוא בעל פוטנציאל הרבה יותר גדול
מהביצוע ,
בקיצור הסיפור הוא על האלים מהמיתולוגיה אשר מחליטים להעניש את בני האדם על כך שהם אינם מעריכים ואינם מתפללים אלהם כבר ,אך דווקא בנו למחצה של זאוס אשר ננטש בהיותו תינוק וגודל ע"י דייג פשוט ומשפחתו יוצא להגנתם . לא מסכים שהסרט כזה קליל והוא מנסה להיות לדעתי מה שהוא לא - מרגשים כאילו התסריט לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות - והתוצאה פשוט לא ממש טובה ,לא ברמת איכות התמונה הלא מאוד חדה והמגורענת בהמון סצנות ולא בעלילה המפוספסת .מרגיש שהסרט הוא מאוד טכני וחסר דמיון ומעוף אמיתיים .
הדבר היחידי שהיה סביר זה פס הקול - DTS HD MSTR שהצליח קצת להעלות את הציון הסופי .
גם חלק גדול מהסצנות נראות לי כאילו שאולות מסרטים אחרים - כולל סצנת עקרב הענק - לרגע ממש הרגשתי כאילו אני צופה בTRANSFORMERS הסרט הראשון בסצנת המלחמה של החיילים במדבר עם העקרב הרובוטי .
עלילה 5
תמונה 6
סאונד 7
ציון כולל -6 (גם השחקנים הטובים שמשחקים בסרט לא מצליחים להעלות את הציון)

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4723 פעמים

נושא שלא נקרא #6546 

Otis
מטורף חוטף בחורות וכולא אותן במרתף על מנת לממש את הפנטזיות המיניות שלו.

קומדית אימה שחורה. הסרט מחולק לשני חלקים, הראשון סטנדרטי, בחור מטורף שחוטף בלונדיניות וכולא אותן במרתף עם מחשבות זדוניות. כבר ראינו אינספור סרטים כאלו ואין פה שום דבר חדש. החלק השני של הסרט - ובכן, את זה לא ראיתי מגיע ורק בגלל זה כדאי לראות את הסרט. כל מילה שאני אגיד תהיה ספויילר ולכן שתיקה רועמת.
הסרט הוכן בתקציב דל וזה משתקף בכל אספקט בסרט, אבל הסיפור המצויין בחלק השני, מחפה על הכל.
9/10

snad
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #6547 

kingikra כתב:
guyezra כתב:
danielobreja כתב:Riverworld 2010
מישהו שמע עליו או ראה אותו ?
יש חוות דעת
...
יש לי, אראה בימים הקרובים...
...
גם לי יש אותו. משום מה הבקרוב שלו מזכיר סדרה יותר מסרט. לא שראיתי אבל אבל מזכיר את LOST.
...
גם אני הורדתי ועוד לא ראיתי, למי שלא יודע, זה מבוסס על סדרת ספרים של פיליפ חוזה פארמר שתורגמו גם לעברית (פעמיים)
1. לך אל גופיך הפזורים
2. ספינת הנהר המופלאה
3. התבנית האפלה
4. המבוך הקסום
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7% ... 7%9E%D7%A8

wallalon
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 190 פעמים

נושא שלא נקרא #6548 

Brooklyn's Finest

על הנייר זה היה צריך להיות סרט מעולה,
הקאסט מצוין ונותן משחק טוב אבל הסיפורים לא התחברו לאיזה סוף עוצמתי עם פואנטה
מרגיש שפספסו קצת

7/10

freddi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

[b]Inception[/b]

נושא שלא נקרא #6549 

אני לא מבין על מה ולמה ה"באז" כל כך גדול !? 8O
הסרט אכן עשוי היטב, המשחק מצוין והצילומים מרהיבים.
יחד עם זאת היו חלקים שעם כל האקשן השתעממתי.
בסה"כ הכול צפוי, ואפילו יותר מדי מובן (לי) מרוב ההסברים שיש בסרט עצמו. לפחות כך זה היה עבורי.

הייתי ממליץ להוריד מאד את הציפיות,
ואולי גם לקצר את הסרט כדי להוסיף הנאה.

אפשר להמתין לצאת העותק ב-HD ולראות בבית, וגם ליהנות מתמונה הרבה יותר טובה מאשר בקולנוע (יס-פלנט).

ואיך בארץ תרגמו את שם הסרט ל"התחלה" :?: :roll:

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 635 פעמים

Re: [b]Inception[/b]

נושא שלא נקרא #6550 

freddi כתב:אני לא מבין על מה ולמה ה"באז" כל כך גדול !? 8O
בסה"כ הכול צפוי, ואפילו יותר מדי מובן (לי) מרוב ההסברים שיש בסרט עצמו. לפחות כך זה היה עבורי.

אפשר להמתין לצאת העותק ב-HD ולראות בבית, וגם ליהנות מתמונה הרבה יותר טובה מאשר בקולנוע (יס-פלנט).

...
סרט לא חייב להיות יצירת מופת כדי שיהיה לו באז חיובי (המכשפה מבלייר) ולפעמים הבאז מגיע רק אחרי שהוא יצא ל DVD בכלל (חומות של תקווה). בדרך כלל זה כי אנשים מצאו את הסרט מעניין וזה התלהבו ממנו. טבעי.
הסרט לא ישנה את פני הקולנוע כמו שהמטריקס עשה, אבל מה שיפה בו זה שבניגוד לסרטים שבהם אפשר להשאיר את המוח בבית, הוא מצריך את הצופים לשים לב ולהיות מרוכזים בכל הפרטים ואז גם להנות יותר.

אני חושב שהשם של הסרט (בלי לתת יותר מדיי מהעלילה) בא מהרעיון המרכזי של לשנות משהו מהיסודות שלו.

freddi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #6551 

mulder כתב:

...
סרט לא חייב להיות יצירת מופת כדי שיהיה לו באז חיובי (המכשפה מבלייר) ולפעמים הבאז מגיע רק אחרי שהוא יצא ל DVD בכלל (חומות של תקווה). בדרך כלל זה כי אנשים מצאו את הסרט מעניין וזה התלהבו ממנו. טבעי.
הסרט לא ישנה את פני הקולנוע כמו שהמטריקס עשה, אבל מה שיפה בו זה שבניגוד לסרטים שבהם אפשר להשאיר את המוח בבית, הוא מצריך את הצופים לשים לב ולהיות מרוכזים בכל הפרטים ואז גם להנות יותר.

אני חושב שהשם של הסרט (בלי לתת יותר מדיי מהעלילה) בא מהרעיון המרכזי של לשנות משהו מהיסודות שלו.
...
או שמישהו התבלבל ובמקום לתרגם "השתלה" יצא לו התחלה ... או שהוא פחד שיחשבו בתת-מודע "השתנה" :D

ShayGTi
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #6552 

Youth In Revolt

סרט משעשע ושנון, אני מאוד אוהב את השחקן מייקל קרה ובסרט הזה הוא משחק נהדר את "פרנסואה" האישיות הנוספת שלו.

8/10

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #6553 

sherlock holmes

לא יודע למה אבל יש לי בעיה עם סרטים שהסיפור ידוע (בערך) מראש. הם יכולים להיות עשויים מצוייןת עם משחק מצויין והכל מצויין אבל הם לא מגשים אותי בכלל. לרגע לא חשבתי לסגור את הסרט. הסאונד היה טוב והעלילה נחמדה אבל בהחלט לא מדובר בסרט טוב מבחינתי.

6\10

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #6554 

The.Girl.With.The.Dragon.Tattoo

עיתונאי שהואשם בהוצאת דיבה והאקרית צעירה בעלת עבר אפל משתפים פעולה על מנת לפענח את היעלמותה המיסתורית מלפני כ 40 שנה של נערה בת 16 ממשפחה מיוחסת.

בשנתיים-שלוש האחרונות שמתי לב שחלק לא קטן מהסרטים המוצלחים שיוצא לי לראות הם לאו דוקא סרטים מתוצרת הוליווד אלא סרטים "זרים" (קוראנים, שוודיים ועוד). זה לא שאין סרטים הוליוודיים טובים אלא שאחוז הסרטים הטובים באמת פשוט קטן. לכן כשיצא לי לקרוא על הסרט הנ"ל וכשראיתי שיש לו ציום חיובי (7.7) ב IMDB החלטתי לתת לו סיכוי.

בהחלט לא התאכזבתי ואני יכול בלב שקט ובחום רב להמליץ על הסרט הבא לכל מי שאוהב סירטי מתח/מיסתורין.

8.5/10

flsh
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #6555 

freddi כתב:
mulder כתב:

...

...
או שמישהו התבלבל ובמקום לתרגם "השתלה" יצא לו התחלה ... או שהוא פחד שיחשבו בתת-מודע "השתנה" :D
...
השם של הסרט תורגם טוב מבחינת התרגום של המילה, אבל זה אחד מהמקרים שעדיף להמציא שם חדש לסרט במקום לתרגם אותו כי זה לא עובד טוב בעברית.

מאוד חיכיתי לסרט, אבל אחרי שראיתי יש לי רגשות אמביוולנטים. לא אחד הטובים של נולן בעיקר כי העלילה פחות מעניינת ממה שחשבתי שהיא תהיה. האמת שגם לא אהבתי את המשחק של כמה מהשחקנים וגם היו סצינות שאני יכול להשבע שמדובר בדיבוב. אני מאוד מאוכזב מההופעה של לאונרדר דיקפריו ולא זכור לי מתי הוא היה כל כך רע בסרט. במיוחד אחרי הסרטים האחרונים שלו שהיו מדהימים.
ואני לא מבין מה צפוי - זה חתיכת ספויילר אז אני לא הולך לציין את זה במפורש - אבל הסוף זה בדיוק ההפך מצפוי.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”