מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה

מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

עמוד 437 מתוך 1451
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  436  |  437  |  438  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 
   פורומים > תוכן (סרטים/מוזיקה) > סרטים וטלויזיה
מחבר הודעה
mulder (ערן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  May 30, 2008

הבעות תודה: 268
מספר הודעות: 4563

#6541  נשלח: ו' 23/07/2010 18:28
Re: [b]Inception[/b]

freddi כתב:
אני לא מבין על מה ולמה ה"באז" כל כך גדול !?
הסרט אכן עשוי היטב, המשחק מצוין והצילומים מרהיבים.
יחד עם זאת היו חלקים שעם כל האקשן השתעממתי.
בסה"כ הכול צפוי, ואפילו יותר מדי מובן (לי) מרוב ההסברים שיש בסרט עצמו. לפחות כך זה היה עבורי.

הייתי ממליץ להוריד מאד את הציפיות,
ואולי גם לקצר את הסרט כדי להוסיף הנאה.

אפשר להמתין לצאת העותק ב-HD ולראות בבית, וגם ליהנות מתמונה הרבה יותר טובה מאשר בקולנוע (יס-פלנט).

ואיך בארץ תרגמו את שם הסרט ל"התחלה"

סרט לא חייב להיות יצירת מופת כדי שיהיה לו באז חיובי (המכשפה מבלייר) ולפעמים הבאז מגיע רק אחרי שהוא יצא ל DVD בכלל (חומות של תקווה). בדרך כלל זה כי אנשים מצאו את הסרט מעניין וזה התלהבו ממנו. טבעי.
הסרט לא ישנה את פני הקולנוע כמו שהמטריקס עשה, אבל מה שיפה בו זה שבניגוד לסרטים שבהם אפשר להשאיר את המוח בבית, הוא מצריך את הצופים לשים לב ולהיות מרוכזים בכל הפרטים ואז גם להנות יותר.

אני חושב שהשם של הסרט (בלי לתת יותר מדיי מהעלילה) בא מהרעיון המרכזי של לשנות משהו מהיסודות שלו.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
freddi (אלפרד ויזנר)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 15, 2004

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 142

#6542  נשלח: ו' 23/07/2010 18:39

mulder כתב:
freddi כתב:
בסה"כ הכול צפוי, ואפילו יותר מדי מובן (לי) מרוב ההסברים שיש בסרט עצמו. לפחות כך זה היה עבורי.

אפשר להמתין לצאת העותק ב-HD ולראות בבית, וגם ליהנות מתמונה הרבה יותר טובה מאשר בקולנוע (יס-פלנט).

סרט לא חייב להיות יצירת מופת כדי שיהיה לו באז חיובי (המכשפה מבלייר) ולפעמים הבאז מגיע רק אחרי שהוא יצא ל DVD בכלל (חומות של תקווה). בדרך כלל זה כי אנשים מצאו את הסרט מעניין וזה התלהבו ממנו. טבעי.
הסרט לא ישנה את פני הקולנוע כמו שהמטריקס עשה, אבל מה שיפה בו זה שבניגוד לסרטים שבהם אפשר להשאיר את המוח בבית, הוא מצריך את הצופים לשים לב ולהיות מרוכזים בכל הפרטים ואז גם להנות יותר.

אני חושב שהשם של הסרט (בלי לתת יותר מדיי מהעלילה) בא מהרעיון המרכזי של לשנות משהו מהיסודות שלו.

או שמישהו התבלבל ובמקום לתרגם "השתלה" יצא לו התחלה ... או שהוא פחד שיחשבו בתת-מודע "השתנה"

ShayGTi
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 02, 2005
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 1445

#6543  נשלח: ו' 23/07/2010 19:56

Youth In Revolt

סרט משעשע ושנון, אני מאוד אוהב את השחקן מייקל קרה ובסרט הזה הוא משחק נהדר את "פרנסואה" האישיות הנוספת שלו.

8/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006
הבעות תודה: 212
מספר הודעות: 7330

#6544  נשלח: ו' 23/07/2010 22:35

sherlock holmes

לא יודע למה אבל יש לי בעיה עם סרטים שהסיפור ידוע (בערך) מראש. הם יכולים להיות עשויים מצוייןת עם משחק מצויין והכל מצויין אבל הם לא מגשים אותי בכלל. לרגע לא חשבתי לסגור את הסרט. הסאונד היה טוב והעלילה נחמדה אבל בהחלט לא מדובר בסרט טוב מבחינתי.

6\10
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2054
מספר הודעות: 35223

#6545  נשלח: שבת 24/07/2010 1:29

The.Girl.With.The.Dragon.Tattoo

עיתונאי שהואשם בהוצאת דיבה והאקרית צעירה בעלת עבר אפל משתפים פעולה על מנת לפענח את היעלמותה המיסתורית מלפני כ 40 שנה של נערה בת 16 ממשפחה מיוחסת.

בשנתיים-שלוש האחרונות שמתי לב שחלק לא קטן מהסרטים המוצלחים שיוצא לי לראות הם לאו דוקא סרטים מתוצרת הוליווד אלא סרטים "זרים" (קוראנים, שוודיים ועוד). זה לא שאין סרטים הוליוודיים טובים אלא שאחוז הסרטים הטובים באמת פשוט קטן. לכן כשיצא לי לקרוא על הסרט הנ"ל וכשראיתי שיש לו ציום חיובי (7.7) ב IMDB החלטתי לתת לו סיכוי.

בהחלט לא התאכזבתי ואני יכול בלב שקט ובחום רב להמליץ על הסרט הבא לכל מי שאוהב סירטי מתח/מיסתורין.

8.5/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
flsh
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  May 12, 2006
הבעות תודה: 20
מספר הודעות: 1153

#6546  נשלח: שבת 24/07/2010 4:28

freddi כתב:
mulder כתב:
freddi כתב:

או שמישהו התבלבל ובמקום לתרגם "השתלה" יצא לו התחלה ... או שהוא פחד שיחשבו בתת-מודע "השתנה"

השם של הסרט תורגם טוב מבחינת התרגום של המילה, אבל זה אחד מהמקרים שעדיף להמציא שם חדש לסרט במקום לתרגם אותו כי זה לא עובד טוב בעברית.

מאוד חיכיתי לסרט, אבל אחרי שראיתי יש לי רגשות אמביוולנטים. לא אחד הטובים של נולן בעיקר כי העלילה פחות מעניינת ממה שחשבתי שהיא תהיה. האמת שגם לא אהבתי את המשחק של כמה מהשחקנים וגם היו סצינות שאני יכול להשבע שמדובר בדיבוב. אני מאוד מאוכזב מההופעה של לאונרדר דיקפריו ולא זכור לי מתי הוא היה כל כך רע בסרט. במיוחד אחרי הסרטים האחרונים שלו שהיו מדהימים.
ואני לא מבין מה צפוי - זה חתיכת ספויילר אז אני לא הולך לציין את זה במפורש - אבל הסוף זה בדיוק ההפך מצפוי.
Netstat
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2008
הבעות תודה: 10
מספר הודעות: 680

#6547  נשלח: שבת 24/07/2010 11:21
The Road Warrior או בשמו המוכר יותר

MAD MAX 2 .
הסרט מתרחש בעתיד אפוקליפטי ,באוסטרליה שלאחר מלחמה גרעינית - תקופה בה המצרך היקר ביותר הוא הדלק ולחיי אדם אין ערך ממשי .
העלילה מספרת על מקס שוטר לשעבר שנקלע לאזור מזקקה להפקת דלק בה התאגדו מספר שורדים מבוצרים המנסים להגן על עצמם בפני התקפות רצחניות של פראי אדם פנקיסטים הרכובים על אופנועים ורכבים שונים ומשונים המנסים להשתלט על המזקקה .
הסרט הוא חלק שני מטרילוגיה מאוד מצליחה שהתחילה בסוף שנות ה80 ,והוכחה לכך כי סרט טוב יכול להיות ישן אך אקטואלי מבחינת הרעיון ,כי אין צורך בCGI כדי ליצר סרט פעולה איכותי מאוד וחלק מסצנות הפעולה ומרדפי המכוניות אופנועים בו לדעתי הן הטובות ביותר שנראו בקולנוע .יש לציין כי מבחינת תמונה לעיתים סצנות חשוכות פחות איכותיות וחלקן מאוד מגורענות,אך הן די מועטות וכי פס הקול הוא ב DD ,אך עדיין זה לא גורע מהסרט .
עלילה 9+
תמונה 8
סאונד 8
כללי 9 (ממליץ לראות גם את שני החלקים האחרים -למרות מל גיבסון )
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6548  נשלח: שבת 24/07/2010 14:38

Huber כתב:

עיתונאי שהואשם בהוצאת דיבה והאקרית צעירה בעלת עבר אפל משתפים פעולה על מנת לפענח את היעלמותה המיסתורית מלפני כ 40 שנה של נערה בת 16 ממשפחה מיוחסת.

בשנתיים-שלוש האחרונות שמתי לב שחלק לא קטן מהסרטים המוצלחים שיוצא לי לראות הם לאו דוקא סרטים מתוצרת הוליווד אלא סרטים "זרים" (קוראנים, שוודיים ועוד). זה לא שאין סרטים הוליוודיים טובים אלא שאחוז הסרטים הטובים באמת פשוט קטן. לכן כשיצא לי לקרוא על הסרט הנ"ל וכשראיתי שיש לו ציום חיובי (7.7) ב IMDB החלטתי לתת לו סיכוי.

בהחלט לא התאכזבתי ואני יכול בלב שקט ובחום רב להמליץ על הסרט הבא לכל מי שאוהב סירטי מתח/מיסתורין.

8.5/10

קודם כל אני רוצה לומר שאני מסכים איתך לגבי סרטים זרים. את המלוכסנים אני דווקא לא אוהב אבל קולנוע אנגלי, בלגי וסקנדינבי הוא טוב מאוד. אני ממליץ לך בחום לראות את הסרט הנורווגי: Naboer. מותחן פסיכולוגי משובח.
http://en.wikipedia.org/wiki/Naboer

בקשר לסרט הספציפי שראית, ראיתי גם את החלק השני והחלק השלישי מחכה אצלי בתור.
rafib
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 27, 2006
מספר הודעות: 162

#6549  נשלח: שבת 24/07/2010 14:42

שני סרטים עם לאונרדו דיקפריו
קודם כנראה אלו שני הסרטים הכי חלשים שלו כשחקן

שאטר איילנד
בלי לעשות ספויילרים, ובלי לספר כלום אני אגיד שהסרט מתחיל טוב, מתחיל לשעמם באמצע, עם סוף שמשאיר טעם רע (גם בגלל מראות של גופות של ילדים) וגם בגלל שהוא צפוי.
בקיצור : ציון 6

סרט שני "התחלה" אתמול בערב בקולנוע
קודם אני אתחיל ואומר שאף פעם לא מצאתי מה ההתלהבות מכריסטיאן נולאן, לפי דעתי הסרטים שלו משעממים, לממטו לא התחברתי, אינסומניה היה מרדים, "באטמן מתחיל" היה גרוע, ורק האביר האפל היה סרט אקשן סביר+ עם שחקן אחד הית לדג'ר שהציל את הסרט ועשה לו באזז מטורף.
אבל נהניתי , באמת שנהנתי מהסרט, אמנם סרט אקשןף אבל יש קצת תחכום ומחשבה.
ציון :7.5
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2054
מספר הודעות: 35223

#6550  נשלח: שבת 24/07/2010 17:48

chloe

אישה שחושדת שבעלה בוגדת בה שוכרת נערת ליווי יפיפייה על מנת לפתות את בעלה ולבדוק את נאמנותו.

כששמעתי על הסרט בפעם הראשונה חשבתי לוותר עליו, בעיקר בגלל ציון בינוני ב IMDB. אחרי כמה המלצות פה החלטתי לנסות ואני חייב לציין שדי התאכזבתי. הסרט פושר כמעט לכל אורכו, ממש צפוי ברובו המכריע (וזה בעיקר מה שהפריע לי) ולא מתרומם לשום מקום למרות משחק לא רע של כל המשתתפים. זהו יותר סרט אירוטי מאשר סרט דרמה לטעמי ולמעט כמה סצנות די לוהטות (בעיקר סצנת המין בין ג'וליאן מור לנערת הליווי השופעת) אין יותר מידיי מה לראות בסרט הנ"ל.

למרות שזה לא דרוע, לדעתי בהחלט ניתן לוותר.

6/10

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
toxin
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Oct 05, 2008

הבעות תודה: 497
מספר הודעות: 7613

#6551  נשלח: שבת 24/07/2010 18:00

"באטמן מתחיל" גרוע?? לא מסכים בכלל. אולי לא הכי טוב של נולאן אבל בתור סרט קומיקס הוא בכמה רמות מעל האחרים בז'אנר הזה.
"ממנטו" היה תרגיל מתוחכם בתסריטאות. לדעתי סרט מעולה.
RoyalVitz
עובד כבלים/לויין
עובד כבלים/לויין

הצטרף בתאריך:
  Dec 07, 2009
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 437

#6552  נשלח: שבת 24/07/2010 18:19

יש עוד שתי חלקים זה הראשון כבר מבולבל ...
manola
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Jul 16, 2008
הבעות תודה: 26
מספר הודעות: 730

#6553  נשלח: שבת 24/07/2010 19:36

kingikra כתב:

קודם כל אני רוצה לומר שאני מסכים איתך לגבי סרטים זרים. את המלוכסנים אני דווקא לא אוהב אבל קולנוע אנגלי, בלגי וסקנדינבי הוא טוב מאוד. אני ממליץ לך בחום לראות את הסרט הנורווגי: Naboer. מותחן פסיכולוגי משובח.
http://en.wikipedia.org/wiki/Naboer

בקשר לסרט הספציפי שראית, ראיתי גם את החלק השני והחלק השלישי מחכה אצלי בתור.

ואני ממש לא מתחבר לכל הסרטים של ה"יהודונים" האלו...

מזעזע, נכון? הופך את הבטן לקרוא כינוי גנאי כל כך בוטה וחריף.
אז זה בדיוק מה שאתה עושה עם המילה "מלוכסנים". אם יש
מישהו מבאי האתר שהוא ממוצא אסייתי וקרא את הפוסט,
אני משוכנע שזה צרם לו מאוד. להבא פשוט תסתפק בביטוי "סרטים אסייתים"
או "סרטים מהמזרח הרחוק".
ziv_r (זיו)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 05, 2005
הבעות תודה: 3687
מספר הודעות: 36607

#6554  נשלח: שבת 24/07/2010 21:18

Our Family Wedding
כאשר בחורה היספנית צעירה מביאה הביתה בחור שחור, כל המשפחה מזדעזעת לשמוע על הנישואין המעורבים המתוכננים. עם הזמן, שתי המשפחות לומדות להכיר אחד את השני והחתונה יוצאת לדרך.

ניגשתי לצפות בשעמום מוחלט, אבל זכיתי דווקא לשלל סצנות מצחיקות שתפסו לי את הבטן. הסרט מורכב ממספר סצנות בהן שתי המשפחות מכירות אחת את השנייה. בין הטובות שבהן ניתן למצוא את ארוחת הערב בה מתגלה כי אב החתן יוצא עם מישהי בחצי מהגיל שלו, החברים שיושבים בבית הקפה ומנסים לשכנע את החתן להמשיך להתהולל, שני האבות יוצאים לחפש תקליטן לחתונה וסצנת סידור המקומות לחתונה.
סרט קליל, צפוי, שמח ומצחיק ליום שבת בערב.
פסקול DTS-HD Master Audio בינוני, אך אין לצפות ליותר מסרט בעל Plot כזה.
8/10
kingikra
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2006

#6555  נשלח: שבת 24/07/2010 22:47

RoyalVitz כתב:
יש עוד שתי חלקים זה הראשון כבר מבולבל ...

כן

שני: http://www.imdb.com/title/tt1216487/
שלישי: http://www.imdb.com/title/tt1343097/
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > סרטים וטלויזיה עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  436  |  437  |  438  | ... |  1449  |  1450  |  1451  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה